Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δηλαδή αν πας σε κατάστημά wind και κάνεις ανανέωση 5 η 10 ευρώ τους λες από πριν ότι θελω το bonus των 120 λεπτά προς σταθερά ή 120 mb και σε χρεώνουν 0.35€ αυτόματα;
Link to comment
Share on other sites

0.30 σε χρεώνουν. Ακομα και αν δεν τους πεις τίποτα για το μπόνους,θα χρεωθείς κατά την ανανέωση τα 0.30 και θα παρεις το 120 mb. Αν θες τα 120' προς σταθερά ναι, πρέπει να το πεις έγκαιρα.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για όλες τις απαντήσεις.

Με ανανέωση 10 η 5 ευρώ online παίρνεις και 500mb?

Και κάτι ακόμα η εφαρμογή σου δείχνει μονό το υπόλοιπο η και τη χρήση από πακέτα κ bonus?

Link to comment
Share on other sites

με online ανανεωση απο 10 € παιρνεις 1 γιγα. Η εφαρμογη δειχνει τα παντα,και τα μπονους.
Link to comment
Share on other sites

μου ηρθε το μηνυματακι 1500"/1500mb με 8,07€ για ενα μηνα .θα ενεργοποιειται αυτοματα καθε μηνα η θελει Κάθε μηνα αποστολη sms;

 

Επειδη και μένα μου ήρθε και το σβησα καταλάθος γραψε λιγο τι στέλνουμε και που, Σ ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

1500 στο 12410, χρεωση 8,07 € για 30 μέρες.

Το πακέτο ενεργοποιείται πλέον και μέσω κλήσης στο 12200, επιλογή 9 και μετά 1.

Link to comment
Share on other sites

1500 στο 12410, χρεωση 8,07 € για 30 μέρες.

 

Το πακέτο αυτό ενεργοποιηται μόνο αν σου έρθει πρώτα μήνυμα ή σε όποιον στείλει 1500 στο 12410;

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με μια κοπέλα στο τσατ, τι πρέπει να κάνω της λέω για να έχω με 8€ τα 1500 προς όλους, μου λεει δεν γίνεται τίποτα, σε όσους έστειλαν μήνυμα θα ισχύει, είναι απλά προωθητική ενέργεια.
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να στείλεις μήνυμα στη φόρμα επικοινωνίας της wind (βάλε συμβόλαια/υπηρεσίες στην κατηγορία και μετα υπηρεσίες f2g/q στο θέμα). Μην περιμένεις άμεσα απάντηση (αν απαντησουν εν τέλει),κάνουν 1 εβδομάδα να το διαχειριστούν το αίτημα.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το ζήτησα αρκετές φορές σε νούμερο από φορητότητα και δε μου το έδωσαν πάντως. Οπότε ή νέο νούμερο με φοιτητικό πάσο, ή αν είσαι τυχερός και το πάρεις, ας πούμε, απ' τα Public, όπως έγινε σε εμένα
Link to comment
Share on other sites

Βασικά εγώ είχα στείλει αρκετά email για να μου το δώσουν όπως και για ξεκινήσουν να στέλνουν τα μηνύματα με τις προσφορές (απο 12410) που ειχα κατα λάθος απενεργοποιήσει. Δεν μου απαντούσαν,και από το τσατ έλεγαν οτι εχουν λάβει υπόψη τους το αιτημά μου κλπ. Στο τελευταίο που έστειλα τέλος Μαΐου μου ήρθε η προσφορά καθώς και email για να με ενημερώσουν οτι το έστειλαν και οτι τα μηνύματα απο 12410 εχουν ενεργοποιηθεί. Αυτά ακομα να τα δω,εκτος απο τα 1500' δεν έρχεται τίποτε αλλο. Τελικά κατάλαβα (διαβάζοντας και εδώ) οτί δεν με βαρέθηκαν και το έστειλαν,απλά έπεσα σε περίοδο που το έστελναν σε πάρα πολλούς και μάλλον βρήκαν την ευκαιρία να δείξουν οτι ειναι...καλοί και απαντάνε. Παρ'ολα αυτά θα έλεγα να το δοκιμάσετε γιατί και τώρα το στέλνουν σε μερικούς,είναι και σε τι υπάλληλο θα πέσεις.
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω τώρα ότι έχω 1023.97 ΜΒ από 1024 ΜΒ που μου έβαλαν χθες ενώ δεν έχω ανοίξει καθόλου το τηλέφωνο.

Το βλέπω από το site MyQ.

Κάπως έτσι τρώνε τα ευρώ αν κάποιος δεν έχει ενεργοποιήσει την φραγή δεδομένων αν δεν έχει πακέτο.

Τώρα ότι και να τους πω θα πουν άλλα αυτοί.

 

Και πως γίνεται φράση δεδομένων?

Πάλι άρχισε να μου τρώει 1ευρα. Με κλειστά δεδομένα και είχα πειράξει και τα ΑPN settings, το οποίο λειτούργησε για ένα μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Και πως γίνεται φράση δεδομένων?

Πάλι άρχισε να μου τρώει 1ευρα. Με κλειστά δεδομένα και είχα πειράξει και τα ΑPN settings, το οποίο λειτούργησε για ένα μήνα.

Βγαλε την περιαγωγη δεδομενων. Εαν και παλι χρεωνεσαι, κάλεσε τους Men In Black

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, όντως το ιντερνετ σερνεται(3g/4g) ή απλα εχω συνηθισει το δικτυο της κοσμοτε???

Πολλες φορες δεν ανοιγει καν τη σελιδα

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη προσοχή, για όσους έχουν ή σκοπεύουν να πάρουν νούμερα Q International:

https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/anakoinosi/?prid=468

Edited by XP130TD
άσχετος και ανούσιος χαρακτηρισμός
Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη προσοχή, για όσους έχουν ή σκοπεύουν να πάρουν νούμερα Q International:

https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/anakoinosi/?prid=468

Είναι αρκετά αστεία αυτή η ανακοίνωση όταν το πακέτο λέγεται International, δε νομίζετε;

 

Στάλθηκε από το Power μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by XP130TD
Link to comment
Share on other sites

Είναι αρκετά αστεία αυτή η ανακοίνωση όταν το πακέτο λέγεται International, δε νομίζετε;

 

Στάλθηκε από το Power μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πραγματι... ακριβως το ιδιο ισχυει και για το βονταφον ιντερνασιοναλ

Link to comment
Share on other sites

Παίδες η ανακοίνωση μιλάει για πακέτο q special international pack. Είναι το ίδιο με το q international intermediate που έχω εγώ ή είναι διαφορετικό;

Ευχαριστώ!!

frastgr
Link to comment
Share on other sites

Intermediate? Τι μπόνους δίνει αυτό? Βασικά θα μπορούσες να ρωτήσεις το chat κάποια στιγμή αν και το πιο πιθανό είναι να μην ξέρουν. Ή να σου πουν οτι η ανακοίνωση ισχύει και γι'αυτό,για να είναι καλυμμένοι σε κάθε περίπτωση.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...