Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το vodafone CU εκανε πακετα προς ολα τα δικτυα (για τους φοιτητες)... ΑΚΟΥΤΕ ΕΚΕΙ ΣΤΗ WIND;;

 

 

Από την επίσημη ανακοίνωση που ειδα είναι μόνο για συνδρομητές cu. Ειδες κάτι διαφορετικό;

Link to comment
Share on other sites

Από την επίσημη ανακοίνωση που ειδα είναι μόνο για συνδρομητές cu. Ειδες κάτι διαφορετικό;

 

εχει και πακετα προς cu και πακετα προς ολους,

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Από την επίσημη ανακοίνωση που ειδα είναι μόνο για συνδρομητές cu. Ειδες κάτι διαφορετικό;

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/news/announcementClient!pressReleaseDetails.action?pressReleaseId=39984&dateFrom=&dateUntil=

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις ποτε θα ξαναβγαλει η q νεα προσφορα με ανανεωση και δωρο κινητο, όπως αυτη με το samsung galaxy pocket;

 

Θα εχουμε καμια νεα προσφορα συσκευής με ανανεωση;

Link to comment
Share on other sites

Θα εχουμε καμια νεα προσφορα συσκευής με ανανεωση;

δεν δουλεύει κανείς μας στη wind για να ξέρουμε:p αν βγάλουν κάτι θα μαθευτεί αμέσως εδώ οπότε υπομονή

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Σε 2 νούμερα έχουν μπει Bonus 60' Προς όλα τα κινητά και σταθερά στην Ελλάδα. Υπάρχει κάποια άλλη χρέωση ή κάτι άλλο ; γιατί στο κινητό πήγε κάποιο άλλο είδους μήνυμα (μάλλον) που εγώ αυτή τη στιγμή δεν μπορώ να διαβάσω.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Σε 2 νούμερα έχουν μπει Bonus 60' Προς όλα τα κινητά και σταθερά στην Ελλάδα. Υπάρχει κάποια άλλη χρέωση ή κάτι άλλο ; γιατί στο κινητό πήγε κάποιο άλλο είδους μήνυμα (μάλλον) που εγώ αυτή τη στιγμή δεν μπορώ να διαβάσω.
εμ όχι, ελάχιστη χρέωση 1 λεπτό απλά. (και διόρθωσε την υπογραφή σου,πλέον είναι 400' και μηνύματα:p)
Link to comment
Share on other sites

5€ για 100 λεπτα προς ολα τα δικτυα απο το cu της vodafone προυποθετει ανανεωση με 10αρα καρτα,αν δεν υπηρχε ο φορος 12% θα ηταν καλα,πλεον εγω ακομη και στη Q θα βαζω 5αρες καρτες ανα μηνα και πολυ αραια,θα περνω μονο το πακετο των 60 λεπτων με 3€ και δε θα μιλαω πολυ,αλλιως δε βγαινει για μας τους ανεργους,αν θελει η εταιρια να βαζουμε παραπανω καρτες να καταργησει ελαχιστες χρεωσεις προς πακετα,να μειωσει τις χρεωσεις κατα 50%,να καταργησει το φορο 12% μεχρι και στα παραθυρα των σπιτιων βαλανε φορους και μετα θα βαζουμε κι εμεις καρτες,τρεις την ωρα ερχεται μηνυμα που σε ενημερωνει για τα πακετα.....πανε τα καλα τα χρονια που βαζαμε 30€ το μηνα....
Link to comment
Share on other sites

5€ για 100 λεπτα προς ολα τα δικτυα απο το cu της vodafone προυποθετει ανανεωση με 10αρα καρτα,[...]
πού το δες αυτό? κανονικά το παίρνεις το πακέτο
Link to comment
Share on other sites

εμ όχι, ελάχιστη χρέωση 1 λεπτό απλά. (και διόρθωσε την υπογραφή σου,πλέον είναι 400' και μηνύματα:p)

 

Οτιδηποτε ειναι ΒΟΝUS ή ΔΩΡΟ, εχει ελαχ.χρεωση 3'. Μόνο τα ΑΓΟΡΑΣΜΕΝΑ πακετα εχουν χρεωση ανα 1 λεπτο.

Link to comment
Share on other sites

Οτιδηποτε ειναι ΒΟΝUS ή ΔΩΡΟ, εχει ελαχ.χρεωση 3'. Μόνο τα ΑΓΟΡΑΣΜΕΝΑ πακετα εχουν χρεωση ανα 1 λεπτο.

ουπς λάθος μου

Link to comment
Share on other sites

πού το δες αυτό? κανονικά το παίρνεις το πακέτο

 

Βαλε εσυ 5αρα καρτα κι αν μπορεσεις να ενεργοποιησεις το πακετο ελα να μου πεις..

Link to comment
Share on other sites

Βαλε εσυ 5αρα καρτα κι αν μπορεσεις να ενεργοποιησεις το πακετο ελα να μου πεις..

όλα τα πακέτα ενεργοποιούνται κανονικά.δεν καταλαβαίνω τι θες να πεις. καταρχάς μιλάμε για το πακέτο CUTalk a Lot 600,έτσι?

Link to comment
Share on other sites

ola ta paketa energopoioyntai kanonika.den katalabainv ti uew na peiw. katarxaw milame gia to paketo CUTalk a Lot 600,etsi?

 

Αν εχεις 0 ευρω υπολοιπο και βαλεις 5€ καρτα θα εχεις συνολικα 4€ και κατι αφαιρεση καποιων λεπτων που αντιστοιχει στο φορο 12%,πως θα ενεργοποιησεις το πακετο??? γι αυτο γραφω οτι προυποθεση ειναι η 10αρα ανανεωση....

Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις 0 ευρω υπολοιπο και βαλεις 5€ καρτα θα εχεις συνολικα 4€ και κατι αφαιρεση καποιων λεπτων που αντιστοιχει στο φορο 12%,πως θα ενεργοποιησεις το πακετο??? γι αυτο γραφω οτι προυποθεση ειναι η 10αρα ανανεωση....
ασχολίαστο. (μην αφήνεις το υπόλοιπο να πάει 0, ή κανε ανανέωση των 6€ σε κατάστημα)
Link to comment
Share on other sites

ασχολίαστο. (μην αφήνεις το υπόλοιπο να πάει 0, ή κανε ανανέωση των 6€ σε κατάστημα)

 

Εγω Qcard εχω,απλα το ειπα ετσι γιατι πριν ειχα vodafone και εκανα φορητοτητα σε Q,ο λογος ηταν αυτος,απ'οτι διαβασα μεσα στο site της wind μπορεις να ανανεωσεις σε καταστημα με οποιοδηποτε ποσο χωρις να σου επιβληθει ο φορος,εαν δεν αληθευει διορθωστε μου...

Edited by Picard
Link to comment
Share on other sites

Εγω Qcard εχω,απλα το ειπα ετσι γιατι πριν ειχα vodafone και εκανα φορητοτητα σε Q,ο λογος ηταν αυτος,απ'οτι διαβασα μεσα στο site της wind μπορεις να ανανεωσεις σε καταστημα με οποιοδηποτε ποσο χωρις να σου επιβληθει ο φορος,εαν δεν αληθευει διορθωστε μου...

 

Δεν ισχύει πια αυτό. Ίσως να ήταν λάθος η διατύπωση στο site. Παλιά που έδιναν πραγματικά το φόρο έγραφαν μήνυμα τύπου "Ανανέωσε από κατάστημα και η WIND σου κάνει δώρο το φόρο κινητής"

 

Έχει σταματήσει εδώ και καιρό!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύει πια αυτό. Ίσως να ήταν λάθος η διατύπωση στο site. Παλιά που έδιναν πραγματικά το φόρο έγραφαν μήνυμα τύπου "Ανανέωσε από κατάστημα και η WIND σου κάνει δώρο το φόρο κινητής"

 

Έχει σταματήσει εδώ και καιρό!

 

το επιβεβαιωνω αυτο και εγω

Link to comment
Share on other sites

εμ όχι, ελάχιστη χρέωση 1 λεπτό απλά. (και διόρθωσε την υπογραφή σου,πλέον είναι 400' και μηνύματα:p)

Τι, έβαλαν και μηνύματα με ανανέωση online ; Σοβαρά μιλάς ;

Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύει πια αυτό. Ίσως να ήταν λάθος η διατύπωση στο site. Παλιά που έδιναν πραγματικά το φόρο έγραφαν μήνυμα τύπου "Ανανέωσε από κατάστημα και η WIND σου κάνει δώρο το φόρο κινητής"

 

Έχει σταματήσει εδώ και καιρό!

 

Ειπα κι εγω,ειναι η χαζη η εταιρια να πληρωνει το φορο η ιδια απο τα κερδη της??? αφου για καθε ευρω συνδρομητη αντιστοιχει ο φορος 12% στο κρατος.....ντροπη στην τοτε κυβερνηση που βαλανε αυτο το μετρο,φανταζομαι δεν υπαρχει σε καμια αλλη χωρα στον κοσμο.....

Edited by Picard
Link to comment
Share on other sites

Τι, έβαλαν και μηνύματα με ανανέωση online ; Σοβαρά μιλάς ;

 

ναι φιλε εχουν δικιο τα παιδια!δινει 100 λεπτα μπονους απο το σιτε!το ιδιο και στα μηνύματα!εδω και καιρο:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

αν δε κάνω λάθος, από τοτε που βγήκε το myq.gr ισχύει το bonus (λεπτα, σμς)

 

 

αν έχω μηδενικό υπόλοιπο, μπορώ να χρησιμοποιώ ενεργοποιημένα πακέτα λεπτών και σμς προς wind;

Link to comment
Share on other sites

αν δε κάνω λάθος, από τοτε που βγήκε το myq.gr ισχύει το bonus (λεπτα, σμς)

ακριβώς

 

αν έχω μηδενικό υπόλοιπο, μπορώ να χρησιμοποιώ ενεργοποιημένα πακέτα λεπτών και σμς προς wind;
όχι.πρέπει να χεις τουλάχιστον 0.01€
Link to comment
Share on other sites

μια βοηθεια σε οσους ξερουν.. πηρα καρτα Q και με το που την εβαλα βροχη τα μηνυματα με τα δωρεαν..350mb internet για καθε μηνα για 2 μηνες..λεπτα προς ολους , λεπτα προς Q/wIND, προς σταθερα... μπλα μπλα μπλα... μετα εβαλα καρτουλα 5€ και παλι αλλα τοσα δωρα..

τωρα που εχω ιντερνετ "ειπα μεσα μου" ας μπω λιγο ιντερνετ..εκανα τις ρυθμησεις(ειμαι γνωστης..και εχω αλλες 2 συσκευες σε λειτουργια ηδη) αλλα δε μπαινει.. εχω κολλημενο το R πανω στο σημα της κινητης και ενα μηνυμα να μου λεει οτι χαθηκε η συνδεση δεδομενων γιατι δεν ειμαι σε οικιο δυκτιο.. τι παιζει δηλ? μου ειπαν απτο τεχνικο της Q να κανω αντικατασταση καρτας σιμ.. τι χαζομαρα ειναι αυτη? σε ολα τα κινητα μου το δοκιμασα και ειναι το ιδιο.. αυτο που την εχει μονημα την καρτα ειναι ενα LG Optimus one P550. ξερει κανεις αν καταφερω ποτε να εχω ιντερνετ με την Q? η να την πεταξω να τελιωνουμε?

iphone 4,iphone 3gs,Nokia Lumia 710, iPad 2,LG Optimus 2x,Motorola Atrix 4G + Lapdock,LG Optimus One p500,LG GW620,Samsung Galaxy i5500,Nokia5800xm,LG ks20,Nokia N71,Nokia 6600,Nokia 7210,BlackBerry7290..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...