Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αφού δεν το χρησιμοποιείς γαιτί δεν καλείς το 1231 να σου βάλει φραγή στο internet;;;

Και όποτε θες τους παίρνεις πάλι να στο ενεργοποιήσουν

 

Βάζω πακέτα ίντερνετ ...

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Στην κιου το πακέτο ομιλίας προσ όλα τa δίκτυa με 3ευρώ έχει χρέωση ανά λεπτο. Δηλαδη εαν μιλήσεις 2λεπτα και 1δευτερόλεπτο θα σου αφαιρέσει 3. Άρα με αυτον τον τρόπο κερδίζει η εταιρεία. Ένω αντίστοιχα στa πακέτα wind free το go που έχουνε ελάχιστο χρονο χρέωσης τa 3λεπτα μετά ειναι χρέωση ανά δευτερόλεπτο . Άρα για κάποιον που μιλάει απο 3λεπτα και πάνω δεν τον συμφέρει η κιου διότι του κλέβει λεπτα ομιλίας αφου του αφαιρεί ένα ολοκληρο λεπτο ανεξάρτητα εαν δεν το έχει μιλήσει . Ένω στο wind free το go ειναι πιο δίκαιη η χρέωση αφου ειναι ανά δευτερόλεπτο. Άρα μην λέμε ότι η κιου ειναι πιο συμφέρουσα! Βρίσκει τρόπο να στa φάει. Εχτες μιλαγα απο την κιου λαβή έστελνa μυνηματa να δω το υπόλοιπο που εχω προσ όλα τa δίκτυa και αλλά ότι άλλων τa λεπτα φευγανε έτσι λόγω ότι έχει χρέωση ανά λεπτο και όχι χρέωση ανά λεπτο και μετά ανά δευτερόλεπτο. Και επίσης παρατήρησα ότι δεν μου έγραφε τa δευτερόλεπτα. Και όταν έπεσα στa 16λεπτα μου λέει και 47δευτερόλεπτα και μόλις τελείωσα τελείωσα τελείως τa λεπτα ακόμα έγραφε 1λεπτο και 47δευτερόλεπτα. Παρά πολύ αργό το σύστημα τις wind με είχε χρωσεί απο την κάρτα μου και η ενημερώση λεπτών δεν έγραφε ότι δεν έχεις λεπτα!. Πολύ σπαστικο!.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Η Q βολεύει σε όσους δεν μιλάμε πολλή

TO F2G βολεύει σε όσους μιλάνε πολλή

 

 

Απλά ειναι τα πράγμα...

 

Εγω έχω 95% αριθμόν whats up δεν με συμφέρει να έχω F2G με τα λεπτά πού δηνεί προς όλους αλλά βολεύει το μικρό πακέτο της Q να μιλάω στο 5% και επαγγελματικά

 

Ωπος βολεύει είναι

Edited by button
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Κάνε έναν έλεγχο προτού ποστάρεις. Πολλά λάθη.

Και δεν αναφέρομαι μόνο στα ορθογραφικά...

 

Από κινητό γράφω όχι απο υπολογιστή

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Από κινητό γράφω όχι απο υπολογιστή

 

Λες να μην το κατάλαβα?:lol: Δεν έχει σημασία από που γράφεις. Εκείνο το "δονεί" βγάζει μάτι και όχι μόνο.:lol:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Λες να μην το κατάλαβα?:lol: Δεν έχει σημασία από που γράφεις. Εκείνο το "δονεί" βγάζει μάτι και όχι μόνο.:lol:

 

Εμ με αυτα τα Android πληκτρολόγια πώς να μην έχεις λάθη

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν σήμερα μου ήρθε SMS ότι χρεώθηκα για χθες 1 ευρώ internet daily. Το αστείο είναι ότι μέχρι και χθες τα μεσάνυχτα, είχα το πακέτο των 500 MB, από το οποίο υπήρχε αρκετό ακόμη αχρησιμοποίητο υπόλοιπο...

 

Πήρα λοιπόν στην εξυπηρέτηση όπου ανέφερα το γεγονός και αναμένω το πόρισμα του ελέγχου...

 

Τελικά μετά από έλεγχο, μου πίστωσαν το ευρώ...

Oukitel K6000 Pro

LG G3

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση ρε παιδια, επειδη έχω βάλει τα δεδομένα κάτω να δω αν με συμφέρει να φύγω απο f2g και να πάω σε Q.

H Q στελνει μηνυματα διπλασιασμου/τριπλασιασμου όπως το f2g ή μηνυματα τυπου "βάλε 5 ευρώ και πάρε 90 λεπτά προς όλους";

Ρωτάω γιατι είναι συχνά αυτα τα μηνυματα στο f2g και κάνω χρήση τους.

 

Επίσης με τις προσφορές συσκευών ισχύουν τα ιδια όπως στο f2g; Παιρνεις δηλαδή την συσκευη που βγάζουν (όπως το pocket, το fire κλπ) ή τρέχει μονο για την wind το πακέτο;

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μετά από έλεγχο, μου πίστωσαν το ευρώ...

 

Ναι και σε μένα ήρθε sms ότι πίστωσαν 4€ :)

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Η Q-card εχει το να μπαινεις ιντερνετ με 1 ευρω ολη μερα; Επισης τα πακετα που βλεπω στο site myq.gr με το 1 ευρω , μπορω να τα βαλω και...offline ετσι; δεν ειναι απαραιτητο να τα παρω online?

Αμα μπαινεις με 1 ευρω ιντερνετ θα το σκεφτω να παω Q card ... Πιο πολυ επειδη εχω Q συμβολαιο και δεν εχει internet με ένα ευρω...

:superman:
Link to comment
Share on other sites

Τελικά μετά από έλεγχο, μου πίστωσαν το ευρώ...

 

 

Ναι και σε μένα ήρθε sms ότι πίστωσαν 4€ :)

 

 

Τέλος καλό όλα καλά :-)

Σημασία έχει να αναγνωρίζονται τα λάθη...

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση ρε παιδια, επειδη έχω βάλει τα δεδομένα κάτω να δω αν με συμφέρει να φύγω απο f2g και να πάω σε Q.

H Q στελνει μηνυματα διπλασιασμου/τριπλασιασμου όπως το f2g ή μηνυματα τυπου "βάλε 5 ευρώ και πάρε 90 λεπτά προς όλους";

Ρωτάω γιατι είναι συχνά αυτα τα μηνυματα στο f2g και κάνω χρήση τους.

 

Επίσης με τις προσφορές συσκευών ισχύουν τα ιδια όπως στο f2g; Παιρνεις δηλαδή την συσκευη που βγάζουν (όπως το pocket, το fire κλπ) ή τρέχει μονο για την wind το πακέτο;

 

 

Δεν ξέρει κανείς να μου απαντήσει;

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρει κανείς να μου απαντήσει;

 

Οι προσφορές με τα κινητά που έτρεξαν πρόσφατα ισχύαν κανονικά και στην q . Όσο για τις προσφορές ισχύουν αντίστοιχες και στην q. Το θέμα είναι οτι οι συγκεκριμένες προσφορές διπλασιασμού που αναφέρεσαι δεν ειναι στάνταρντ ούτε καν στο f2g αλλα αποδίδονται με βάση την χρήση (ή την μη χρήση) του αριθμού.

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω οτι δεν ειναι στάνταρ στο f2g, αλλά θέλω να ξέρω αν υπάρχουν και στο Q. Μπορεί πχ να μην υπάρχουν καθόλου. Αυτό ρωτάω.
Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω οτι δεν ειναι στάνταρ στο f2g, αλλά θέλω να ξέρω αν υπάρχουν και στο Q. Μπορεί πχ να μην υπάρχουν καθόλου. Αυτό ρωτάω.

 

Υπάρχουν...

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

1 euro την μέρα αλλά με 20ΜΒ περιορισμό όμως.:rolleyes:

και μετα χρεώνει τις υπερβολικες χρεωσεις ή απλα μπαινει με ελαχιστη ταχυτητα; δλδ οχι 3G

:superman:
Link to comment
Share on other sites

και μετα χρεώνει τις υπερβολικες χρεωσεις ή απλα μπαινει με ελαχιστη ταχυτητα; δλδ οχι 3G
μετά ξαναχρεώνει δεύτερο ευρώ για άλλα 20ΜΒ
Link to comment
Share on other sites

To gint-b.online.gr γιατί δεν παίζει καλά στο XT910 άλλα το myq δουλεύει ??? έχει διάφορα
το gint-b.online.gr είναι για τα wind,το myq για τα Q.
Link to comment
Share on other sites

το gint-b.online.gr είναι για τα wind,το myq για τα Q.

 

Μου εβγαλε gint-b.online.gr στην σελιδα myQ οταν ενεργοποιησα 500ΜΒ :lol:

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Μου εβγαλε gint-b.online.gr στην σελιδα myQ οταν ενεργοποιησα 500ΜΒ :lol:

μην το κάνεις θέμα:p

Link to comment
Share on other sites

To gint-b.online.gr γιατί δεν παίζει καλά στο XT910 άλλα το myq δουλεύει ??? έχει διάφορα

 

To myq είναι της Q

το gint.b-online.gr είναι της WIND

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...