Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

57 minutes ago, MitsosDaBest13 said:

Μια χαρά θα βγάλουμε τις γιορτές. Τουλάχιστον σ' εμένα το εμφανίζει, πάνω δεξιά στην εφαρμογή που είναι το κουτί με τα δώρα. 😎

Screenshot_2022-12-07-11-48-40-207_co.trebbble.android.wind.q.jpg

Για 4το μηνα σερι μου το εχει βγαλει κ το τιμαω δεοντως, εαν αρχισεις να το τιμας λογικα θα συνεχισει να σου το βγαζει

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alexandros201285 said:

μήπως ξέρεις πως ενεργοποιω το κουτάκι δωράκι στην εφαρμογή? εννοώ να μου επανεμφανίζει τις προσφορές.

Δυστυχώς δεν μπορεί να κάνει κάτι ο συνδρομητής, η εταιρια αποφασίζει. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites



Για 4το μηνα σερι μου το εχει βγαλει κ το τιμαω δεοντως, εαν αρχισεις να το τιμας λογικα θα συνεχισει να σου το βγαζει

Ακριβώς.!!
Κι εμένα μου το βγάζει ένα 3μηνο συνέχεια, καθώς και πακέτα sms με 1,5€, γιατί τα χρησιμοποιώ συνέχεια λόγω gps tracker.



------
Tapa

μήπως ξέρεις πως ενεργοποιω το κουτάκι δωράκι στην εφαρμογή? εννοώ να μου επανεμφανίζει τις προσφορές.
Είχα το ίδιο θέμα, όταν σταμάτησα να κάνω ανανεώσεις.
Έστειλα στο τσατ της Q και μου είπαν ότι θα εμφανιστεί ξανά.
Μόλις φόρτωσα τη κάρτα, μετά από κάνα 10ήμερο, εμφανίστηκε πάλι.

------
Tapa

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

sto site δεν φαίνεται το 10/1/2023....

φαίνεται1/2023

Πάλι μαλακίες... ούτε το site δε μπορούν να φτιάξουν

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Εχω παντως την υποψια οτι υπηρξε πιεση απο τους συνδρομητες και η κιου αλλαξε τακτικη.
Απο εκει που ειχα προσωπικές προσφορές των 9, 10 και 11 ευρώ, που ηταν απολύτως ανουσιες, αφου τα κανονικα πακετα ισως ηταν και καλυτερα, αυτη την στιγμη εχω τρεις αξιολογες
1. 500' 50 sms και 2γιγα 5.5 ευρω
2. 3γιγα 3 ευρω.
3. Απεριοριστα data + 1000 λεπτά, 5 ευρω.

Μαλλον η πιεση εφερε αποτελεσματα. Εγω που ειχα αποφασισει στο τελος του χρονου με τον μηδενισμο του υπολοιπου να αποδημησω και το τελευταιο μου νουμερο, θα παραμεινω, τουλαχιστον προσωρινα.

Για να δουμε αν θα συνεχιστει αυτη η τακτικη, η ηταν τυρακι λογω εορτων. Θα δειξει.

Sent from my S21 FE 8/256

Link to comment
Share on other sites

On 7/12/2022 at 12:21 ΜΜ, Mobileras said:

Ένα τέτοιο πακετο μόνιμο να είχαν και θα είχαν ουρές από τα άλλα δίκτυα για φορητότητα... Ακόμη και αυτοί που τα έχουν στο συρτάρι θα τα ενεργοποιουσαν με σταθερή ανανέωση 12ε/2μηνο...

Σιγά μη τους σύμφερε.. Και να ρίξουν το μηνιαίο τους μέσο έσοδο στα 5€/συνδρομητή.. Εδώ κάνουν ό,τι πονηριά μπορούν, δεν έχουν σταθερή ροή στα countdown ώστε να μπορεί κάποιος να βασίζεται 100% σε αυτά ότι θα βγάλει τον μήνα χωρίς έξτρα έξοδα και θα κάνουν μόνιμο τέτοιο πακέτο..

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, bbbb said:

Σιγά μη τους σύμφερε.. Και να ρίξουν το μηνιαίο τους μέσο έσοδο στα 5€/συνδρομητή.. Εδώ κάνουν ό,τι πονηριά μπορούν, δεν έχουν σταθερή ροή στα countdown ώστε να μπορεί κάποιος να βασίζεται 100% σε αυτά ότι θα βγάλει τον μήνα χωρίς έξτρα έξοδα και θα κάνουν μόνιμο τέτοιο πακέτο..

Εαν εκανε αυτο που γραφω και το διαφημιζε σωστα, θα ειχε 3πλασιο κερδος από οτι εχει τώρα. Απλά δεν εχουν ικανά στελέχη να το κατανοήσουν και να το εφαρμόσουν.

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεί να δίνει συνέχεια 5 ευρώ απεριόριστα τότε θα φανεί ότι το κόστος ανά megabyte είναι πολύ χαμηλό και δεν θα μπορούν να πουλάνε ακριβότερα άλλα πακέτα....

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, CoyoteD said:

Δεν μπορεί να δίνει συνέχεια 5 ευρώ απεριόριστα τότε θα φανεί ότι το κόστος ανά megabyte είναι πολύ χαμηλό και δεν θα μπορούν να πουλάνε ακριβότερα άλλα πακέτα....

Σωστό, αλλά εάν θέλει περισσοτερα έσοδα θα πρεπει να μειώσει την τιμή και να δώσει πιο συμφέροντα πακετα.

Στην εποχή που ζούμε δεν περισσεύουν χρήματα. Όσο πιο φτηνά πακετα, τόσο πιο μεγάλη η κατανάλωση. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

On 6/12/2022 at 9:03 ΠΜ, bebes said:

Πόσα θέλει να μας τρελάνει αυτή η Q...

Το ΣΚ ο γιος μου πήγε Βερολίνο και η κόρη Βιέννη.
Εχουν ακριβώς τα ίδια πακέτα καουντ ντάουν ενεργοποιημένα.
Στον γιο αρχισε να του τρωει λεφτα για τα ντάτα (οπότε εβαλα ενα πακετο Qstar), της κόρης δουλεύουν κανονικά...🤪

Δυστυχώς το ίδιο έχω καταλάβει κι εγώ... Είναι λίγο απαράδεκτη στο ζήτημα πακέτων στο roaming.

Link to comment
Share on other sites

Ας μην δώσουν.. αρκεί που μας αφήνουν χωρίς φραγή έναν χρόνο.

Οι άλλοι οι χουβαρδάδες πόσο δώρο μας κάνουν όταν δεν βάλουμε καρτούλα είπαμε;;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kalitexnis_g said:

Ας μην δώσουν.. αρκεί που μας αφήνουν χωρίς φραγή έναν χρόνο.

Οι άλλοι οι χουβαρδάδες πόσο δώρο μας κάνουν όταν δεν βάλουμε καρτούλα είπαμε;;

Εάν θέλεις μόνο έναν αριθμό για εισερχομενες κλήσεις οκ. Εάν όμως χρησιμοποιείς τον αριθμό, θέλεις 4,5-5,5€ κάθε μήνα, οπότε θα βάλεις γυρω στα 15€/2μηνο. 

Με άλλα λόγια, αδιάφορο το 12μηνο εισερχομένων. Εκτός αυτού, όταν ο ανταγωνισμός δίνει δωράκι, οφείλεις να δώσεις και εσύ, ως δείγμα σεβασμού προς τον συνδρομητή. 

Edited by Mobileras

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Να δούμε τι θα "λέμε" όταν για όσους έχουν βάλει τελευταία κάρτα μετά την 1/7/2022 και έχει περάσει το 4μηνο τους μπει φραγή ΚΑΙ ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΩΝ.

Δεν έχουμε αρκετά στοιχεία ακόμη εάν όντως εφαρμόζεται σταδιακά ο νέος κανονισμός καρτοκινητής στη Wind (ή με όποιο όνομα με το νέο έτος).

Αν και είμαι σίγουρος κάποιο "άλλοθι" θα βρουν οι τιμητές και πάλι να συνεχίσουν σε αυτή την εταιρεία που οι Ιδιότητες ΔΕ ΔΥΝΑΝΤΑΙ ουδεμίας στο παραμικρό τροποποίησης (οι λόγοι δεν υπάρχει τρόπος να πείσουν όσους θα συνεχίσουν ακόμη και έτσι, άρα και να ειπωθούν).

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η συζήτηση ξεκίνησε για τα χριστουγεννιάτικα δώρα. Τώρα αν πρέπει να μην μιλάμε για κανένα θετικό της Q επειδή  υπάρχουν όλα αυτά τα αρνητικά, να μας πείτε να ξέρουμε. Μην αγχώνεστε έχουμε και τις άλλες εταιρείες και τα πήραμε τα δωράκια μας κι εμείς..

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Για χθες και σήμερα τί οφφερ είχε; μπηκα στο fb αλλά δεν κατάλαβα ποιο ήταν. Ξέχασα να το κοιτάξω να πάρει.

Edited by nickolasemp
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nickolasemp said:

Για χθες και σήμερα τί οφφερ είχε; μπηκα στο fb αλλά δεν κατάλαβα ποιο ήταν. Ξέχασα να το κοιτάξω να πάρει.

δεν είχε. ένα αυτήν την εβδομάδα. το επόμενο από Δευτέρα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, μόλις πριν κάποιες ώρες αντικατεστησα τη κάρτα Q που είχα με την αναβαθμισμενη κάρτα sim της Q μπλε που παρέλαβα από κατάστημα της wind! 

Όλα καλά αλλά δε μπορώ να λάβω μηνύματα, δεν ξέρω αν μπορώ να στείλω δε δοκίμασα.. Στο κέντρο μηνυμάτων έχει αυτό το νούμερο +306990000010, δοκίμασα και το +30693597000  της wind αλλά τίποτα! Τι πρέπει να κάνω, έχει τύχει κάτι παρόμοιο σε κάποιον? 

 

Edit:τώρα είδα μήνυμα που μου είχαν στείλει από τη Q ότι θα γίνει φραγή εισερχομένων μηνυμάτων για 4 ώρες.. Τώρα το είδα σορρυ... Λογικά θα φτιάξει... 

Edited by boltsis
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...