Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αλλάζουν συνέχεια τα καουνταουν ώστε να αναγκαστεί ο κόσμος να αγοράσει τα ακριβά πακετα τους. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, makap said:

Δεν το λες αναμενόμενο όταν έχει καθιερωθεί, πλέον, από μήνες ότι την ΠΕ δίνει κυρίως χρόνο ομιλιας και data.

Πολύ περισσότερο όταν τη ΔΕ 28/11 έδωσε, μόνο για εκείνη την ημέρα, και πάλι data, δηλαδή όλη την εβδομάδα ΜΟΝΟ data.

Δεν θυμάσαι καλά.

Την Δευτέρα είχε δώσει ομιλία και ΜΒ.

Link to comment
Share on other sites

την προηγούμενη Πέμπτη είχε δώσει 500' κ 5 GB που διήρκεσε η προσφορά μέχρι κ τη Δευτέρα. είναι γεγονός πάντως ότι τα countdown εδώ κ καιρό δεν έχουν την ποικιλία που είχαν. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alexandros201285 said:

την προηγούμενη Πέμπτη είχε δώσει 500' κ 5 GB που διήρκεσε η προσφορά μέχρι κ τη Δευτέρα. είναι γεγονός πάντως ότι τα countdown εδώ κ καιρό δεν έχουν την ποικιλία που είχαν. 

Χάλια η φάση 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, GREGORYMO said:

Δεν θυμάσαι καλά.

Την Δευτέρα είχε δώσει ομιλία και ΜΒ.

Μάλλον εσύ δεν θυμάσαι καλά.

Τη ΔΕ 28/11 είχε 5GB ΜΕ 5,50€ και υπάρχει σχετική συζήτηση στην προηγούμενη σελίδα στην οποία (συζήτηση) συμμετείχες.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, makap said:

Μάλλον εσύ δεν θυμάσαι καλά.

Τη ΔΕ 28/11 είχε 5GB ΜΕ 5,50€ και υπάρχει σχετική συζήτηση στην προηγούμενη σελίδα στην οποία (συζήτηση) συμμετείχες.

5GB και 500' με 5.5€

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, Mobileras said:

Αλλάζουν συνέχεια τα καουνταουν ώστε να αναγκαστεί ο κόσμος να αγοράσει τα ακριβά πακετα τους. 

Μπορεί να αλλάζουν τα πακέτα των countdown, αλλά από τον ΑΥΓ 22 ίσχυε, μέχρι τη ΔΕ 28/11, το μοντέλο των πακέτων ομιλίας με ή χωρίς data κάθε ΔΕ και μόνο data κάθε ΠΕ.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, makap said:

Μπορεί να αλλάζουν τα πακέτα των countdown, αλλά από τον ΑΥΓ 22 ίσχυε, μέχρι τη ΔΕ 28/11, το μοντέλο των πακέτων ομιλίας με ή χωρίς data κάθε ΔΕ και μόνο data κάθε ΠΕ.

 

Έκατσε η black Friday και άλλαξε το έργο 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω σταματήσει να ασχολουμαι με την κιου. Βάζω υπενθυμιση 1 εβδομάδα πριν λήξει το καουνταουν της πεθερας μου (φοβαται να αλλάξει εταιρία) να δω τι καουνταουν θα έρθουν και της τα ενεργοποιώ. Για μένα αυτό το καρτοκινητο δεν είναι να βασίζεσαι πολυ πολυ. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, Mobileras said:

Εγώ έχω σταματήσει να ασχολουμαι με την κιου. Βάζω υπενθυμιση 1 εβδομάδα πριν λήξει το καουνταουν της πεθερας μου (φοβαται να αλλάξει εταιρία) να δω τι καουνταουν θα έρθουν και της τα ενεργοποιώ. Για μένα αυτό το καρτοκινητο δεν είναι να βασίζεσαι πολυ πολυ. 

Πλέον αξίζουν μόνο οι προσφορές. Τα countdown έχουν γίνει ασύμφορα σε σχέση με τον ανταγωνισμό του βατράχου. Επομένως κι εγώ το έχω παραμερίσει από βασικό νούμερο και το ταιζω μόνο ευκαιριακά.

Link to comment
Share on other sites

Τα 300 λεπτά που αναφέρει.. είναι για διεθνείς προορισμούς; Ενώ στο "εξώφυλλο" δεν το αναφέρει, στις λεπτομέρειες αναφέρει ποια προθέματα εξαιρούνται σε κάθε χώρα.

Screenshot_2022-12-03-10-40-26-17_dc00545bd3b8828f033a02ac25b2d36d.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω οτι ισχυουν ΠΡΟΣ διεθνεις προορισμους. Αντιθετα λεει οτι ισχύουν ΣΕ διεθνεις προορισμους. Μαλλον εννοει την περιαγωγη και οχι κλησεις απο Ελλαδα.
Στην ιδια τιμη το Q star αναφερει καθαρα οτι ισχυει ΠΡΟΣ.... ΕΕ ΗΠΑ κλπ. Μονη διαφορα οτι δινει 3 GB αντι για 7GB και περισσοτερα λεπτα ομιλιας.. Αυτο θα διαλεγα.

Sent from my MI 8 6/128

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, nininikos said:

Δεν νομιζω οτι ισχυουν ΠΡΟΣ διεθνεις προορισμους. Αντιθετα λεει οτι ισχύουν ΣΕ διεθνεις προορισμους. Μαλλον εννοει την περιαγωγη και οχι κλησεις απο Ελλαδα.
Στην ιδια τιμη το Q star αναφερει καθαρα οτι ισχυει ΠΡΟΣ.... ΕΕ ΗΠΑ κλπ. Μονη διαφορα οτι δινει 3 GB αντι για 7GB και περισσοτερα λεπτα ομιλιας.. Αυτο θα διαλεγα.

Sent from my MI 8 6/128
 

Εμένα στο τσατ μου είπαν αυτό.. άρα ισχύουν ΠΡΟΣ διεθνείς προορισμούς. Αφού από τη μία λέει ότι πρέπει να είσαι σε χώρα της ΕΕ αλλά οι κλήσεις αφορούν Αμερική κλπ

Screenshot_2022-12-03-11-20-53-02_136a048fd343db936134efdb03d766fc.jpg

34 minutes ago, nininikos said:

Μαλλον εννοει την περιαγωγη και οχι κλησεις απο Ελλαδα.
 

Επίσης αποκλείεται να μπορείς από Αμερική και Καναδά να χρησιμοποιήσεις το πακέτο αυτό χωρίς έξτρα χρέωση. Άρα μάλλον όλα οδηγούν στο ότι αφορά κλήσεις προς τις χώρες αυτές από την ΕΕ. Σε ευχαριστώ..

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

H Q φροντιζει παντα να εκπαιδεύει το μυαλο μας. Αντι για σταυρολεξο, αναλυουμε τα πακετα της. Οποιος εχει την πιο δυνατη φαντασια, κερδιζει.

Sent from my MI 8 6/128

Link to comment
Share on other sites

Απλά σε "ζαλίζει" όπως τα γράφει. Αναρωτιέσαι: "Δε μπορεί!! Θα είναι τόσο καλό όσο το γράφει, μάλλον: Τέλειο βρήκα τη λύση στα πακέτα μου"....

..."Πιάνεσαι", λοιπόν, από τη διατύπωση έτσι όπως o Νάρκισσος (ίδιον των Νεοελλήνων) και τελικά σε "πιάνει" αυτή από τη μύτη...

Την επόμενη φορά ΚΑΙ ΠΑΛΙ τα ίδια!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πόσα θέλει να μας τρελάνει αυτή η Q...

Το ΣΚ ο γιος μου πήγε Βερολίνο και η κόρη Βιέννη.
Εχουν ακριβώς τα ίδια πακέτα καουντ ντάουν ενεργοποιημένα.
Στον γιο αρχισε να του τρωει λεφτα για τα ντάτα (οπότε εβαλα ενα πακετο Qstar), της κόρης δουλεύουν κανονικά...🤪

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Alexandros201285 said:

το επόμενο countdown Παρασκευή? πως κ έτσι? πρώτη φορά το βλέπω 

Πιθανό να είναι για μόνο 8 ωρες. Εχει ξαναγίνει, απλά πιο σπάνια. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά θα βγάλουμε τις γιορτές. Τουλάχιστον σ' εμένα το εμφανίζει, πάνω δεξιά στην εφαρμογή που είναι το κουτί με τα δώρα. 😎

Screenshot_2022-12-07-11-48-40-207_co.trebbble.android.wind.q.jpg

Edited by MitsosDaBest13
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, MitsosDaBest13 said:

Μια χαρά θα βγάλουμε τις γιορτές. Τουλάχιστον σ' εμένα το εμφανίζει, πάνω δεξιά στην εφαρμογή που είναι το κουτί με τα δώρα. 😎

Screenshot_2022-12-07-11-48-40-207_co.trebbble.android.wind.q.jpg

ωρε φίλε τι σου έβγαλε! εμένα εδώ κ ένα μήνα μου τα κόψανε τα δωράκια πάνω δεξιά 

Link to comment
Share on other sites

Ένα τέτοιο πακετο μόνιμο να είχαν και θα είχαν ουρές από τα άλλα δίκτυα για φορητότητα... Ακόμη και αυτοί που τα έχουν στο συρτάρι θα τα ενεργοποιουσαν με σταθερή ανανέωση 12ε/2μηνο...

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mobileras said:

Ένα τέτοιο πακετο μόνιμο να είχαν και θα είχαν ουρές από τα άλλα δίκτυα για φορητότητα... Ακόμη και αυτοί που τα έχουν στο συρτάρι θα τα ενεργοποιουσαν με σταθερή ανανέωση 12ε/2μηνο...

μήπως ξέρεις πως ενεργοποιω το κουτάκι δωράκι στην εφαρμογή? εννοώ να μου επανεμφανίζει τις προσφορές.

Edited by Alexandros201285
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...