Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

20 ώρες πριν, Mobileras said:

Ξέχασαν να βάλουν πότε είναι το επόμενο καουνταουν, ή απλά δεν ξέρουν πότε θα το βάλουν. Μιλάμε οργάνωση, όχι παίζουμε! Βασικά χάρη θα μου κάνουν να μη βάλουν μεχρι την Παρασκευή, να αναγκαστει η πεθερά μου να βάλει ακριβό πακέτο, μήπως και πεισθεί να την αλλάξω εταιρία!

Η πεθερά σου θα αλλάξει εταιρεία.

Link to comment
Share on other sites

Just now, GREGORYMO said:

Η πεθερά σου θα αλλάξει εταιρεία.

Επιτέλους! Με είχε κουράσει το κυνήγι του χαμένου καουντάουν... 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, kalitexnis_g said:

Μία είναι η εταιρεία για πεθερές! Ο βάτραχος!!

Για κόσμο που θέλει οικονομική ομιλία και μόνο, ο βάτραχος είναι πλέον μονόδρομος. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mobileras said:

Για κόσμο που θέλει οικονομική ομιλία και μόνο, ο βάτραχος είναι πλέον μονόδρομος. 

Γιατί μιλάς μόνο για οικονομική ομιλία; 10GB δίνει πέρα από τα 200 λεπτά το πακέτο των 8,90.. Αλλά έχουμε ξεφύγει στο θέμα και θα μας μαλώνουν.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kalitexnis_g said:

Γιατί μιλάς μόνο για οικονομική ομιλία; 10GB δίνει πέρα από τα 200 λεπτά το πακέτο των 8,90.. Αλλά έχουμε ξεφύγει στο θέμα και θα μας μαλώνουν.

Εγώ αναφέρομαι στο πακετο ομιλίας των 3,02€/μηνα. Της φτάνει και της περισσευει και θα προστιθενται και στον άλλο μήνα όσα λεπτά περισσεύουν (κάτι που η κιου δεν έκανε). 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το να βάζει το τελευταίο καουντάουν για κατανάλωση σε 7 μέρες και μετά να δίνει το επόμενο σε 8 μέρες, μόνο εάν θέλει να διώξει τους συνδρομητές του κάποιος θα το έκανε... 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mobileras said:

Πάντως το να βάζει το τελευταίο καουντάουν για κατανάλωση σε 7 μέρες και μετά να δίνει το επόμενο σε 8 μέρες, μόνο εάν θέλει να διώξει τους συνδρομητές του κάποιος θα το έκανε... 

Δηλαδή, την άλλη Πέμπτη.

Θα είναι τουλάχιστον για 2 ημέρες η μπα !

Link to comment
Share on other sites

On 24/10/2022 at 4:53 ΜΜ, Mobileras said:

Η δικη μου σιμ ειναι 7+ ετων και δεν μου εχει έρθει μήνυμα για νεα σιμ 

Να μιλήσεις με εξυπηρέτηση.. σε εμάς που δεν την αλλάξαμε ήρθε δεύτερο και σε εσένα ούτε πρώτο; 

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, GREGORYMO said:

Δηλαδή, την άλλη Πέμπτη.

Θα είναι τουλάχιστον για 2 ημέρες η μπα !

Την επομενη Τετάρτη. Προσωπικά αδιαφορώ, θα της ενεργοποιήσω ένα πακετο προσωπικης προσφορας και μετά θα της πω ότι εάν δεν θέλει να αλλάξει εταιρία, θα πρεπει κάθε μήνα να βάζει 12€ στο κιου. 

2 minutes ago, kalitexnis_g said:

Να μιλήσεις με εξυπηρέτηση.. σε εμάς που δεν την αλλάξαμε ήρθε δεύτερο και σε εσένα ούτε πρώτο; 

Ούτε ένα. Βασικά το δικο μου νουμερο κιου θα το αφήσω να λήξει (μετά τις τελευταίες εξελίξεις δεν αξίζει να το συντηρω) και τις τράπεζες και εφορίες θα τις δώσω το βονταφον που έχω για ίντερνετ μόνο. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά επειδή προφανώς το έχουν ξεφτιλίσει και είναι αποφασισμένοι να μας διώξουν... (Και μάλλον πάνε να καταργήσουν και το countdown... Διότι το τελευταίο που κάναμε να βγαλουν data για μία εβδομάδα και μετά ξανά countdown μετά από 8 μερες είναι ανήκουστο και φωνάζει από μόνο του) Εμάς τουλάχιστον που έχουμε μικρές ανάγκες και οπότε προσπαθούμε να την βγάλουμε με το χαμηλότερο δυνατό κόστος... Από frog έχει εμπειρία κανεις? Διότι το αποφάσισα και θα πάω προς τα εκεί. Ο μόνος λόγος που έκανε υπομονή για το ελεεινό σήμα που έχει η Q στην περιοχή μου είναι επειδή ήταν φτηνή.

Οι ανάγκες μου είναι περίπου 150-200 λεπτά ομιλίας το μήνα και 1gb το πολύ! Με πόσο λέτε να βγαίνει εκεί το μήνα? Στην Qμέχρι τώρα την έβγαζα με γύρω στα 6-7 ευρώ, Αλλά πάντα κυνηγώντας το countdown και της προσωποποιημένες προσφορές και σε κάποιους μήνες ζορίζομουν Και όσο πάει εκτός από ότι έχουν ακριβύνει ζορίζομαι πολύ να τα συνδυάσω με τον τρόπο που τα έχουν κάνει!

Edited by Anakin21
Link to comment
Share on other sites

Μήπως με τα countdown offers ασχολείται ένας υπάλληλος και πήρε άδεια ρε παιδιά; Μόλις γυρίσει την άλλη βδομάδα θα μας δώσει το επόμενο. Πέρα από την πλάκα τα countdowns παλιότερα ήταν εναλλάξ ομιλία-data δυο φορές τη βδομάδα και βόλευαν. Πλέον πάει για κλείσιμο το μαγαζί; Θέλουν να διώξουν κόσμο; Δεν γνωρίζω.. Ο βάτραχος τρίβει τα χέρια του πάντως.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mobileras said:

Την επομενη Τετάρτη. Προσωπικά αδιαφορώ, θα της ενεργοποιήσω ένα πακετο προσωπικης προσφορας και μετά θα της πω ότι εάν δεν θέλει να αλλάξει εταιρία, θα πρεπει κάθε μήνα να βάζει 12€ στο κιου. 

Ούτε ένα. Βασικά το δικο μου νουμερο κιου θα το αφήσω να λήξει (μετά τις τελευταίες εξελίξεις δεν αξίζει να το συντηρω) και τις τράπεζες και εφορίες θα τις δώσω το βονταφον που έχω για ίντερνετ μόνο. 

Πέμπτη!!!!

Πας να με μπέρδεψεις και να χάσω το countdown κελεπουρι!

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, GREGORYMO said:

Πέμπτη!!!!

Πας να με μπέρδεψεις και να χάσω το countdown κελεπουρι!

Εχεις δικιο! Εχω τρελό τρέξιμο σήμερα και νόμιζα ότι ήταν Δευτέρα!

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Άλλαξα την κάρτα sim το Σάββατο και για κάποιο λόγο έχω μόνο 3g και h, έστειλα στο chat έκαναν κάτι έκανα επανεκκίνηση αλλά τπτ. Θα επικοινωνήσει το αρμόδιο τμήμα μου είπαν, ακόμη περιμένω. 😢

Αν πειράξουν το countdown ή το 8ευρω την έκανα χθές, δυστυχώς μετά απο τόσα χρόνια, έχω το νούμερο απο έφηβος και φτάνω τα δεύτερα άντα!

Edited by vagos46
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, vagos46 said:

Άλλαξα την κάρτα sim το Σάββατο και για κάποιο λόγο έχω μόνο 3g και h, έστειλα στο chat έκαναν κάτι έκανα επανεκκίνηση αλλά τπτ. Θα επικοινωνήσει το αρμόδιο τμήμα μου είπαν, ακόμη περιμένω. 😢

Αν πειράξουν το countdown ή το 8ευρω την έκανα χθές, δυστυχώς μετά απο τόσα χρόνια, έχω το νούμερο απο έφηβος και φτάνω τα δεύτερα άντα!

Μέχρι πρόσφατα ήταν 6€

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Anakin21 said:

Καλησπέρα παιδιά επειδή προφανώς το έχουν ξεφτιλίσει και είναι αποφασισμένοι να μας διώξουν... (Και μάλλον πάνε να καταργήσουν και το countdown... Διότι το τελευταίο που κάναμε να βγαλουν data για μία εβδομάδα και μετά ξανά countdown μετά από 8 μερες είναι ανήκουστο και φωνάζει από μόνο του) Εμάς τουλάχιστον που έχουμε μικρές ανάγκες και οπότε προσπαθούμε να την βγάλουμε με το χαμηλότερο δυνατό κόστος... Από frog έχει εμπειρία κανεις? Διότι το αποφάσισα και θα πάω προς τα εκεί. Ο μόνος λόγος που έκανε υπομονή για το ελεεινό σήμα που έχει η Q στην περιοχή μου είναι επειδή ήταν φτηνή.

Οι ανάγκες μου είναι περίπου 150-200 λεπτά ομιλίας το μήνα και 1gb το πολύ! Με πόσο λέτε να βγαίνει εκεί το μήνα? Στην Qμέχρι τώρα την έβγαζα με γύρω στα 6-7 ευρώ, Αλλά πάντα κυνηγώντας το countdown και της προσωποποιημένες προσφορές και σε κάποιους μήνες ζορίζομουν Και όσο πάει εκτός από ότι έχουν ακριβύνει ζορίζομαι πολύ να τα συνδυάσω με τον τρόπο που τα έχουν κάνει!

Επειδή εδώ θα βγούμε offtopic αν θες γράψε στο θέμα του frog για να πάρεις απαντήσεις

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, foris said:

Ευελπιστώ ότι πριν το countdown σε 8 ημέρες από σήμερα, θα βγάλει κάτι έκτακτο. Μου φανταστεί πολύ μακρινό το 03/11. 

λόγω 28ης ? ενδεχομένως. αν και κρατάω μικρό καλάθι.

Link to comment
Share on other sites

Πάει για κλείσιμο το μαγαζί επειδή άλλαξε το μοτίβο απόδοσης countdown;

Ενδιαφέρουσα άποψη.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, foris said:

Ευελπιστώ ότι πριν το countdown σε 8 ημέρες από σήμερα, θα βγάλει κάτι έκτακτο. Μου φανταστεί πολύ μακρινό το 03/11. 

Θα είχε νόημα αν δεν ανακοίνωνε ημερομηνία.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως απλά Κάνανε λάθος και ήθελαν να γράψουν για αυτή την Πέμπτη; Γιατί 8 μέρες είναι πολλές και τη Δευτέρα βγάλαν μόνο internet

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...