Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μολις άνοιξε η προσφορά της Μ.Πεμπτης, έγραφε από κάτω ότι θα λήξει την Δευτέρα του Πάσχα, δηλαδή χθες. Αυτό σημαίνει ότι για αυτήν την εβδομάδα ΔΕΝ υπήρξε νέα προσφορά.
Link to comment
Share on other sites

Μολις άνοιξε η προσφορά της Μ.Πεμπτης, έγραφε από κάτω ότι θα λήξει την Δευτέρα του Πάσχα, δηλαδή χθες. Αυτό σημαίνει ότι για αυτήν την εβδομάδα ΔΕΝ υπήρξε νέα προσφορά.

 

Παίζεις με τις λέξεις, αλλά θέλω να πιστεύω ότι το καταλαβαίνεις.

Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζω καθόλου. Με τη δική σου λογική, την προηγούμενη εβδομάδα είχε 6 προσφορές Δευτέρα, Τρίτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή.

Χθες έδινε αυτά που έδινε από την Πέμπτη. Δεν καταλαβαίνεις ή δεν θες να καταλάβεις, όπως ο πονηρουλης που μου απάντησε πριν.

Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζω καθόλου. Με τη δική σου λογική, την προηγούμενη εβδομάδα είχε 6 προσφορές Δευτέρα, Τρίτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή.

Χθες έδινε αυτά που έδινε από την Πέμπτη. Δεν καταλαβαίνεις ή δεν θες να καταλάβεις, όπως ο πονηρουλης που μου απάντησε πριν.

Την περασμένη εβδομάδα είχε 2 προσφορες που κράτησαν 5 ημέρες.

Η 1' είχε MB και η 2' χρόνο ομιλίας.

Αυτός, δεν είναι ο στόχος ?

ΜΕΣΑ, στην κάθε εβδομάδα να έχουμε μια προσφορά ΜΒ και μια προσφορά χρόνο ομιλίας ????

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω ότι μειώνονται τα καουνταουν και η εταιρία το επιβεβαιώνει. Ο μόνος λόγος που το αναφέρω είναι επειδή θεωρώ λάθος την παραπληροφορηση ότι δίνει στάνταρ 2 νέες προσφορές κάθε εβδομάδα.
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι παραπληροφόρηση . Διαπίστωση είναι.

Οι τυχόν εξαιρέσεις απλά επιβεβαιώνουν τον κανόνα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω ότι μειώνονται τα καουνταουν και η εταιρία το επιβεβαιώνει. Ο μόνος λόγος που το αναφέρω είναι επειδή θεωρώ λάθος την παραπληροφορηση ότι δίνει στάνταρ 2 νέες προσφορές κάθε εβδομάδα.

 

Μίλησες, κανείς, για STANDARD ?

Αλλά, εσύ τετραγωνιζεις το κύκλο!

Όσοι, έχουμε το app, έχουμε στο μυαλό μας ότι ΚΑΘΕ εβδομάδα, από ΔΕΥ έως ΠΑΡ υπάρχει ένα countdown για ομιλία και ένα για ΜΒ. Δεν είναι ΣΙΓΟΥΡΟ, αλλά ελάχιστες φορές έχει λαθεψει.

Επίσης, δεν πρέπει να ξεχνάμε ότι το countdown, προς το παρόν, έχει και ΑΛΛΗ χρησιμότητα: ανανεώνεις με 6€ !!!

ΕΣΥ, τώρα εκμεταλλευόμενος, το EXTRA ΔΩΡΟ, την παράτασης του countdown Μ. Σάββατο και Κυριακή του Πάσχα, ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙΣ να το μετράς ως ΜΕΙΟΝ !!!

Link to comment
Share on other sites

Τι να το κάνω το 6ευρο; με 6 ευρώ ανανέωση μένουν 4 μέσα, ίσα ίσα για 1 καουνταουν.
Αφού δεν έχεις Q γιατί γράφεις εδώ?

Άμα είχες δεν θα έλεγες τέτοια πράγματα.

Μιλάμε για σύνδεση που κάνεις χρήση, όχι για σιμ που την έχεις ξεχασμένη σ'ένα συρτάρι δύο χρόνια.:lol:

 

Εντάξει μας έπεισες.

Σε ποιά εταιρεία θέλεις να κάνουμε φορητότητα?

Άντε να πάμε που δίνει περισσότερα με λιγότερα λεφτά.

Εκεί που είσαι εσύ δηλαδή.

Link to comment
Share on other sites

6€:1,12=5,36-0,30=5,06€ σου απομένουν από την εξάευρη ανανέωση. Να τα λέμε σωστά να μην μπερδεύονται και νέοι συνφορουμίτες με Q και χάνουν την μπάλα...

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Pavlitakis και βέβαια έχω κιού! Δηλαδή όποιος έχει κιου απαγορεύεται να γράφει οτιδήποτε δεν εγκρίνεις; Μήπως σου ανήκει το τοπικ; Μήπως σου ανήκει και ολόκληρο το φόρουμ; Μου κάνει εντύπωση που οι μοντς σε αφήνουν να γράφεις τέτοια πράγματα...
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και η λίστα αγνοησης για όποιον θέλει. Δεν έχει νόημα αυτό που γίνεται.

 

Ακριβώς, εαν δεν αρέσουν στον pavlitakis αυτά που γράφω, ας με βάλει στη λίστα του

Link to comment
Share on other sites

Pavlitakis και βέβαια έχω κιού! Δηλαδή όποιος έχει κιου απαγορεύεται να γράφει οτιδήποτε δεν εγκρίνεις; Μήπως σου ανήκει το τοπικ; Μήπως σου ανήκει και ολόκληρο το φόρουμ; Μου κάνει εντύπωση που οι μοντς σε αφήνουν να γράφεις τέτοια πράγματα...
Εννοείται ότι μπορείς να γράφεις ότι θέλεις και βέβαια όλοι μπορούν.

Και βέβαια και η κριτική όσων γράφουμε επιτρέπεται.

Απλώς να υπάρχει κάποια λογική.

Η λίστα αγνόησης δεν υπάρχει στο σκεπτικό μου, μπορείς να το κάνεις εσύ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα :)

 

Έχει κανείς υπόψη του αν γίνονται φορητότητες προς Q μέσω τηλεφώνου; Οι οδηγίες στο Q website λένε να υποβληθεί αίτημα μέσω του κιου μποτ στο facebook. Με ενδιαφέρει να μεταφέρω μια σύνδεση που τώρα είναι σε What's Up αλλά θα ήθελα να αποφύγω το κατάστημα αυτή την περίοδο για ευνόητους λόγους.

Οταν ο Γκράχαμ Μπελ εφηύρε το τηλέφωνο, δήλωσε ότι η εφεύρεσή του θα είχε μόνο ευεργετικά αποτελέσματα για την ανθρωπότητα.

Όταν ο Τσακ Νόρις το έμαθε, γέλασε και ίδρυσε τον ΟΤΕ.

Link to comment
Share on other sites

Μπες εδώ: https://www.wind.gr/q-sim-paraggelia/

Δίνεις το ονοματεπώνυμο και το τηλέφωνο σου και σε καλούν αυτοί για τα περαιτέρω.

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Νέο Countdown offer 4GB με διάρκεια 30 μέρες για 4€. Μπορείτε να το πάρετε έως αύριο το απόγευμα γύρω στις 16:00.

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Μία ερώτηση σχετικά με τις ανανεώσεις. Μπορείς να βάζεις μόνο προσφορές απο countdown; Εαν βάζω 10€ κάθε 2 μήνες τί κρατήσεις θα έχω;
Link to comment
Share on other sites

Μία ερώτηση σχετικά με τις ανανεώσεις. Μπορείς να βάζεις μόνο προσφορές απο countdown; Εαν βάζω 10€ κάθε 2 μήνες τί κρατήσεις θα έχω;

 

Ναι, μπορείς να αγοράζεις μόνο τις προσφορές, αν σε καλύπτουν. Αυτό κάνω και στο κινητό της συζύγου.

Με 10€ ανανέωση θα μείνει υπόλοιπο 10/1,12-0,30= 8,93-0,30= 8,63€

Link to comment
Share on other sites

Μία ερώτηση σχετικά με τις ανανεώσεις. Μπορείς να βάζεις μόνο προσφορές απο countdown; Εαν βάζω 10€ κάθε 2 μήνες τί κρατήσεις θα έχω;
μα δεν έχει πακέτα μόνο countdown και προσφορές

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει πακέτα η Κιου;

Από πότε;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...