Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

sos εχω ακριβως 3 ευρω υπολοιπο αν βαλω το καουντνταουν με τα 3 ευρω θα μπορω να το χρησιμοποιησω?

Νομίζω κανονικά,αν ήταν data οχι

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά!!

Τα0,30ε χαράτσι σε κάθε ανανέωση είναι για κάθε ανανέωση ή την πρώτη του κάθε μήνα μόνο??

One Plus 6
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά!!

Τα0,30ε χαράτσι σε κάθε ανανέωση είναι για κάθε ανανέωση ή την πρώτη του κάθε μήνα μόνο??

 

σε καθε ανανεωση

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη λύση γιατί δεν τη ξέρουν τα σαΐνια της εξυπηρέτησης πελατών;

Υπάρχει δελτίο τύπου της Wind από 18/06/2019 - Προστασία πελατών από υψηλές χρεώσεις 5ψηφιων αριθμών:

https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/newsroom/deltia-tupou/deltio-tupou/1526313754884/

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά!!

Τα0,30ε χαράτσι σε κάθε ανανέωση είναι για κάθε ανανέωση ή την πρώτη του κάθε μήνα μόνο??

Τα έχεις μπερδέψει με το bonus που δίνει στην πρώτη ανανέωση του μήνα

 

----- προσθήκη μηνύματος 76 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτή τη λύση γιατί δεν τη ξέρουν τα σαΐνια της εξυπηρέτησης πελατών;

 

----- προσθήκη μηνύματος 31 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Λάθος νοοτροπία

Τα σαινια ?μόνο από αυτά δεν έχει η wind

Εγώ αμφιβάλω αν ξέρουν ότι δουλεύουν για την wind,διότι μερικές φορές μου λένε περίμενε να ρωτήσω για κάτι απλό,λέτε να παίρνουν την voda για περαιτέρω επεξηγήσεις?lol

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

stop 1213 οπως και στη wind

Οχι εννοω να μου τα μπλοκαρει ολα τα 5ψηφια η Q. Ποιος ειναι ο αριθμος εξυπηρετησης Q?

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος πως λειτουργεί το κονέ? Θέλουν δύο φίλοι μου να έρθουν στην q αλλά με τον ίδιο αριθμό που έχουν. Ισχύει η ανταμοιβή των 12G σε αυτή την περίπτωση ή πρέπει να έρθουν με καινούργιο αριθμό?
Link to comment
Share on other sites

Με αυτό το σμσ στο 1213 - στοπ , μπλοκάρει όλα τα 5ψήφια

Kαταλαβα, ευχαριστω για τις απαντησεις.

Edited by Teo010
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω δει ανακοίνωση ακόμα, πάντως υπάρχει μείωση της τιμής στo ΚΙΟΥ ΣΤΑΡ από 8.5 στα 7€ (Το αυτόματο παραμένει στα 8.5€)

https://www.myq.gr/gr/paketa/kiou-star/

 

Ξανά στα 8.5€..

1 μήνα κράτησε η προσφορά, καταξοδεύτηκαν :p

Με τον τρόπο που ήταν διατυπωμένη η ανακοίνωση, νόμιζα ότι θα διαρκούσε περισσότερο..

Έλεγε κάτι του στιλ "πλέον στα 7€ αποκλειστικά για online ενεργοποιήσεις"

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

Screenshot-20190806-174824-2.png

 

Συμβόλαιο χωρίς συμβόλαιο. Και η αναλογία τιμής/παροχών συνεχίζει να μην έχει καμία σχέση με τις αντίστοιχες της Ευρώπης...

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν γράφεις "Αγγλία" και γράφεις "Ευρώπη" ;

Ευρώπη είναι και η Ελλάδα , και η Μάλτα.

Σε βεβαιώνω . Μαλτέζικες τιμές; Καμμία σχέση με Ελλάδα. Πολύ πιο ακριβά.

Link to comment
Share on other sites

 

Συμβόλαιο χωρίς συμβόλαιο. Και η αναλογία τιμής/παροχών συνεχίζει να μην έχει καμία σχέση με τις αντίστοιχες της Ευρώπης...

 

Τι συμβόλαιο και χωρίς ....είναι ήδη συμβόλαιο όλα τα καρτοκινητα αν δεν έχετε πάρει χαμπάρι εδώ και καιρό

Απλά φεύγεις ότι ώρα θέλεις χωρίς πέναλτυ

Link to comment
Share on other sites

Τι συμβόλαιο και χωρίς ....είναι ήδη συμβόλαιο όλα τα καρτοκινητα αν δεν έχετε πάρει χαμπάρι εδώ και καιρό

Απλά φεύγεις ότι ώρα θέλεις χωρίς πέναλτυ

Υπάρχει ένα σενάριο που δεν είναι συμβόλαιο. Το ενεργοποιείς πχ μόνο καλοκαίρι όταν θες για κάποιο λόγο δεύτερο αριθμό. Τον άλλο καιρό δεν πληρώνεις πάγιο (και δεν δουλεύει βέβαια) ενώ στο κανονικό συμβόλαιο θα το πλήρωνες και τους μήνες που δεν θέλεις.

Κατά τα άλλα σε χρήση ναι είναι πάγιο τι να λέμε :mad:

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν γράφεις "Αγγλία" και γράφεις "Ευρώπη" ;

Ευρώπη είναι και η Ελλάδα , και η Μάλτα.

Σε βεβαιώνω . Μαλτέζικες τιμές; Καμμία σχέση με Ελλάδα. Πολύ πιο ακριβά.

Επειδή είναι και οι μαλτέζοι θύματα σαν και εμάς, τι να λέει?

Link to comment
Share on other sites

Μια φορά τόλμησα να πώ σε έναν ότι θέλω εναν αντάπτορα για το ρεύμα από "Ευρωπαικό" σε Μαλτέζικο ( γιατί έχουν εγγλέζικες μπρίζες και αφού με κοίταξε περίεργα μου είπε " Κύριε και Η Μάλτα στην Ευρώπη βρίσκεται "

Εμείς αυτήν την αντίληψη δεν την έχουμε . Ξεχνάμε ότι και οι Ελληνικές τιμές είναι Ευρωπαϊκές τιμές .

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

αν καποιος ενεργοποιησει την αυτοματη ανανεωση μπορει π.χ. μετα απο ενα μηνα να την σταματησει? με την εννοια οτι καποιος μπορει να θελει να παιρνει +250mb απο την αυτοματη ανανεωση. Γινεται ή εχει καποια δικλειδα ωστε π.χ. να ανανεωνει αυτοματα για ελαχιστο χρονικο διαστημα μερικων μηνων?
Link to comment
Share on other sites

αν καποιος ενεργοποιησει την αυτοματη ανανεωση μπορει π.χ. μετα απο ενα μηνα να την σταματησει? με την εννοια οτι καποιος μπορει να θελει να παιρνει +250mb απο την αυτοματη ανανεωση. Γινεται ή εχει καποια δικλειδα ωστε π.χ. να ανανεωνει αυτοματα για ελαχιστο χρονικο διαστημα μερικων μηνων?

 

Σε περίπτωση που θέλεις να σταματήσεις την αυτόματη ενεργοποίηση ΚΙΟΥ ΣΤΑΡ AUTO, μπορείς μέσω myQ.gr/myQ app ή στείλε ΝΟ στο 12000.

Link to comment
Share on other sites

Άλλο ρώτησα. Η εφαρμογή έχει δυνατότητα αυτόματης ανανέωσης χρόνου ομιλίας μέσω πιστωτικής/χρεωστικής. Και δίνει επιπλέον 250mb το μήνα αν το ενεργοποιήσεις.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...