Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εκανα αναβαθμιση αλλα Δε τα πηρα

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

 

κι εγω ..................

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά ισχύει έως τις 05/03/2018 και μόνο για νέα download

Το γράφει με μικρά-μικρά γράμματα στη σελίδα, κάτω από την εικόνα στα αριστερά. :p

 

https://www.wind.gr/gr/q/giati-q/my-q-app/

Link to comment
Share on other sites

Το γράφει με μικρά-μικρά γράμματα στη σελίδα, κάτω από την εικόνα στα αριστερά. :p

 

https://www.wind.gr/gr/q/giati-q/my-q-app/

 

μόνο για νέα download :!::!::!: :(:(:(

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά το κατέβασα και μόνο και μόνο για αυτό τον λόγο.

 

ισως δοθουν σε οσους το κατεβασαν πρωτη φορα στο τελος της προσθεσμιας που ισχυει

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά ισχύει έως τις 05/03/2018 και μόνο για νέα download

 

Ναι, τωρα το καταλαβα. Το εγραψε ενας φιλος πιο πανω

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Άσχετα από το δώρο, η εφαρμογή δείχνει μοντέρνα και καλογραμμένη, έχει γρήγορη απόκριση σε όλες τις επιλογές της.

 

Κάποιοι θα βρουν ενδιαφέρον το χαρακτηριστικό του coundown μέχρι την επόμενη countdown προσφορά. Δεν νομίζω ότι υπήρχε τρόπος να ξέρεις πότε ακριβώς βγαίνει η επόμενη "ευκαιρία" (εκτός αν ήταν σταθερό το διάστημα και δεν το είχα καταλάβει εγώ).

Link to comment
Share on other sites

Τωρα το ειδα αυτο στο countdown,πολύ καλό. Δεν ήταν στανταρ το διάστημα,λίγο πολύ καπου στο διαστημα Τρίτη με Πέμπτη έβγαινε,γνωρίζοντας τη δημοσίευση της προηγούμενης,το υπολόγιζες πάνω κάτω. Τώρα που στο λέει ακριβώς,ακόμα καλύτερα.
Link to comment
Share on other sites

Προϊστορικά μου φαίνονται και ακαλαισθητα. Η αισθητική του σχεδιασμού και στις δυο εφαρμογές κάρτοκινητης ήταν μακράν καλύτερη όταν πρώτοβγήκαν. Κατ'εμέ πάντα.

Τώρα μου φαίνεται σα να τη σχεδίασε μικρομαγαζο κάκιστης αισθητικής

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

EΛA ΣTON KOΣMO TOY 4G ΓIA AΠIΣTEYTA ΓPHΓOPO INTERNET KAI ΠAPE ΔΩPO 1GB! ANABAΘMIΣE TΩPA THN TAXYTHTA ΣOY ΣE 4G ME ΔΩPEAN AΛΛAΓH KAPTAΣ SIM ΣE KATAΣTHMA WIND KAI ΔΩPO 1GB ΓIA 7 MEPEΣ!

 

Σιγά μην καθομαι να μαλώνω με τα καταστήματα που θα ζητάνε 5ε!

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι καινουργιο,δινουν το δωρο αυτο με την αλλαγη πολυ καιρο τωρα. Απο την στιγμη που εχεις παρει το μηνυμα,το δειχνεις στο καταστημα και παιρνεις δωρεαν την νεα καρτα.Δεν χρειαζεται τσακωμος. Μάλιστα πολλες φορες φαινεται στο συστημα,οτι δικαιουται καποιος 4g sim.
Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι καινουργιο,δινουν το δωρο αυτο με την αλλαγη πολυ καιρο τωρα. Απο την στιγμη που εχεις παρει το μηνυμα,το δειχνεις στο καταστημα και παιρνεις δωρεαν την νεα καρτα.Δεν χρειαζεται τσακωμος. Μάλιστα πολλες φορες φαινεται στο συστημα,οτι δικαιουται καποιος 4g sim.
Το πρόβλημα είναι ότι πολλές φορές το σύστημα λέει ότι δεν δικαιούσαι νέα κάρτα δωρεάν και εκεί αρχίζουν τα προβλήματα. Θα έπρεπε η εταιρεία να το αναφέρει καθαρά αν δικαιούνται όλοι δωρεάν κάρτα ή όχι, ανεξαρτήτως τι λέει το σύστημα.
Link to comment
Share on other sites

EΛA ΣTON KOΣMO TOY 4G ΓIA AΠIΣTEYTA ΓPHΓOPO INTERNET KAI ΠAPE ΔΩPO 1GB! ANABAΘMIΣE TΩPA THN TAXYTHTA ΣOY ΣE 4G ME ΔΩPEAN AΛΛAΓH KAPTAΣ SIM ΣE KATAΣTHMA WIND KAI ΔΩPO 1GB ΓIA 7 MEPEΣ!

 

Σιγά μην καθομαι να μαλώνω με τα καταστήματα που θα ζητάνε 5ε!

Ισχύει. Και το δωρεάν και το 1gb για 1 εβδομάδα. Όταν πήρα καινούρια Sim 4g, δεν μου ζήτησαν χρήματα.
Link to comment
Share on other sites

Πάει καιρός(πάνω από χρόνος) που πήγα και άλλαξα κ εγώ κάρτα σιμ(είχα παλιά) ούτε μήνυμα μου είχε έρθει ούτε τίποτα...

Τους είπα θέλω αλλαγή γιατί είναι παλιά και θέλω για 4G μου την άλλαξαν χωρίς κανένα απολύτως κόστος.

Στην Wind στην Θεσσαλονίκη (στο κατάστημα επι της Βενιζέλου)...

Άψογα τα παιδιά εκεί και παρότι τον κόσμο ήταν εξυπηρετικοτατοι!!!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yπάρχουν άνθρωποι που καταλαβαίνουν...άνθρωποι που δεν καταλαβαίνουν...άνθρωποι που καταλαβαίνουν ότι δεν κατάλαβαν...και άνθρωποι που δεν θα καταλάβουν ποτέ!!!
Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγους μηνες πηγε φίλος μου να αλλάξει (και πριν παει το επιβεβαιωσε μεσω μεηλ με τη Γουίντ οτι το δικαιούται δωρεαν) και στο καταστημα του εμπορικού κέντρου Μακεδονία του έλεγαν ότι δεν ισχυει και οτι πρεπει να δώσει 5ε. Μετά πήγε δίπλα στο σπιτι του Μαρτίου με Χαριλάου και του ειπε ο ενας υπάλληλος οτι ρώτησε το αφεντικο του και οτι του ειπε οτι δεν ειχαν "καποια ενημερωση".
Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγους μηνες πηγε φίλος μου να αλλάξει (και πριν παει το επιβεβαιωσε μεσω μεηλ με τη Γουίντ οτι το δικαιούται δωρεαν) και στο καταστημα του εμπορικού κέντρου Μακεδονία του έλεγαν ότι δεν ισχυει και οτι πρεπει να δώσει 5ε. Μετά πήγε δίπλα στο σπιτι του Μαρτίου με Χαριλάου και του ειπε ο ενας υπάλληλος οτι ρώτησε το αφεντικο του και οτι του ειπε οτι δεν ειχαν "καποια ενημερωση".

 

Καταλαβα σε ποιο λες,εκεινο ειναι το κοντινοτερο που εχω.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Εγω ευτυχως ενεργοποιησα προχτες το countdown offer 300ΜΒ με 1€ γιατι περιμενα οτι θα μας αφησει ξεκρεμαστους η Q για λιγες μερες. :rolleyes: Την επομενη φορα θυμηθειτε με ποια εταιρια εχετε να κανετε και πραξετε αναλογα.
Link to comment
Share on other sites

Όχι. Και λήγει σήμερα.
Κ μένα έληξε προχτές κι ακόμα τπτ. Και κάθε μέρα στέλνω μερικα sms ενεργοποίησης μπας και τους πιάσω στον ύπνο :D αλλά τζίφος.

 

Στάλθηκε από το Samsung Note 8 μου

Link to comment
Share on other sites

Παπαλα τα mb ανα μήνα. Τώρα αναμένουμε στο ακουστικό μας για κάνα μήνα με δύο μέχρι να βγάλει ξανά καινούργια προσφορά.
Link to comment
Share on other sites

ε και σεις...καντε και καμια ανανεωση,ολοκληρο γίγα για 1 μήνα δινει με 10 ευρω :p:p:rolleyes::lol:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...