Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχω δλδ το σωστο σμσ...ευχαριστω!!

 

ερωτηση...τριπλασιασμου,ηρθε σε κανεναν?προσφατα δλδ?

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Με το πακετο της Q μπορει καποιος να μιλησει με Κινα 300 λεπτα με 5 ευρω.

Για μενα που μενω στη Κινα ειναι πολυ σημαντικο να μπορω να μιλησω με ατομα στην Ελλαδα με τοσο χαμηλη χρεωση.

Πολυ καλο προγραμμα!:)

Link to comment
Share on other sites

Πακέτα Combo

Λέγεται WEEKLY COMBO γιατί τα κάνει όλα και είναι ο μαγικός συνδυασμός!

7ψυχος συνδυασμός!

Και 100 λεπτά ομιλίας και 100 SMS και 10 MBs και έξτρα bonus 300 λεπτά προς όλη τη WIND/Q παρέα, αν το κλείσεις online μόνο με 2€!

 

Αλλά προσοχή! Μόνο για 7 μέρες.

 

Διευκρινίσεις

 

Ο δωρεάν χρόνος, τα SMS, τα MBs και το online bonus διαρκούν 7 ημέρες από την ενεργοποίηση του πακέτου.

Τα δωρεάν λεπτά καταναλώνονται ανά λεπτό ενώ τα ΜΒs ανά ΚΒ.

Το πακέτο μπορεί να ενεργοποιηθεί μέχρι και 5 φορές ανά 30 ημέρες.

Η ενημέρωση υπολοίπου γίνεται με είτε από το http://www.myQ.gr είτε με κλήση στο 12200 δεν ξερω εαν εχει αναφερθει παλια αλλα εγω τωρα το ειδα και για αυτο και το ποσταρα. πηγη: http://www.wind.com.gr/gr/q/paketa-q/combo-paketa/ σημερα 29/11/2012 και ωρα 16:17 .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

οντως διπλασιαστηκαμε χθες..ειχα μια δεκαρα καρτουλα που εληγε κ ειπα να μη το ρισκαρω...

 

κανεις τριπλασιασμο?

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση παιδιά: Εχει κανείς ζητήσει nano sim q telecom από τα καταστήματα wind; Είναι διαθέσιμες;

 

Άσε τους να λένε...ελάχιστη χρέωση έχει ανα 1 λεπτό...είναι πολύ μπροστά και πολύ οικονομική η q σε σχέση με τα άλλα πακέτα που πρέπει να πάρουν παράδειγμα οικονομίας...που τα πληρώνουν όλοι χρυσά !!!:mad:

 

Εχω χάσει επεισόδια, είχα μείνει στην ελάχιστη χρέωση ανά δευτερόλεπτο. Εχει πάει λεπτό τώρα ή μιλάμε για τον δωρεάν χρόνο οπότε είναι λογικό;

Link to comment
Share on other sites

Πακέτα Combo

Λέγεται WEEKLY COMBO γιατί τα κάνει όλα και είναι ο μαγικός συνδυασμός!

7ψυχος συνδυασμός!

Και 100 λεπτά ομιλίας και 100 SMS και 10 MBs και έξτρα bonus 300 λεπτά προς όλη τη WIND/Q παρέα, αν το κλείσεις online μόνο με 2€!

 

Αλλά προσοχή! Μόνο για 7 μέρες.

 

δε μπορούσε να το δώσει με 100mbs και να διαρκεί ένα μήνα με τιμή 3-5€; ;)

όπως και να χει, είναι καλός συνδιασμός!

Link to comment
Share on other sites

Εχω χάσει επεισόδια, είχα μείνει στην ελάχιστη χρέωση ανά δευτερόλεπτο. Εχει πάει λεπτό τώρα ή μιλάμε για τον δωρεάν χρόνο οπότε είναι λογικό;

Μιλάμε για τα πακέτα που αγοράζεις. Όχι για τον χρόνο ομιλίας των ευρώ σου. Απ την άλλη έχουμε ξαναπεί ότι τα πακέτα που είναι δώρο (πχ με ανανέωση από μαγαζιά) είναι 3λεπτα.

Link to comment
Share on other sites

Πακέτα Combo

Λέγεται WEEKLY COMBO γιατί τα κάνει όλα και είναι ο μαγικός συνδυασμός!

7ψυχος συνδυασμός!

Και 100 λεπτά ομιλίας και 100 SMS και 10 MBs και έξτρα bonus 300 λεπτά προς όλη τη WIND/Q παρέα, αν το κλείσεις online μόνο με 2€!

 

Αλλά προσοχή! Μόνο για 7 μέρες.

 

Διευκρινίσεις

 

Ο δωρεάν χρόνος, τα SMS, τα MBs και το online bonus διαρκούν 7 ημέρες από την ενεργοποίηση του πακέτου.

Τα δωρεάν λεπτά καταναλώνονται ανά λεπτό ενώ τα ΜΒs ανά ΚΒ.

Το πακέτο μπορεί να ενεργοποιηθεί μέχρι και 5 φορές ανά 30 ημέρες.

Η ενημέρωση υπολοίπου γίνεται με είτε από το http://www.myQ.gr είτε με κλήση στο 12200 δεν ξερω εαν εχει αναφερθει παλια αλλα εγω τωρα το ειδα και για αυτο και το ποσταρα. πηγη: http://www.wind.com.gr/gr/q/paketa-q/combo-paketa/ σημερα 29/11/2012 και ωρα 16:17 .

 

Πολύ καλό πακέτο ειδικά για όσους μιλάνε αρκετά στο κινητό. Για 2€ κόστος, προσφέρει υπεραρκετά.

 

Μια ερώτηση παιδιά: Εχει κανείς ζητήσει nano sim q telecom από τα καταστήματα wind; Είναι διαθέσιμες;

Εχω χάσει επεισόδια, είχα μείνει στην ελάχιστη χρέωση ανά δευτερόλεπτο. Εχει πάει λεπτό τώρα ή μιλάμε για τον δωρεάν χρόνο οπότε είναι λογικό;

 

Τα πακέτα της Q έχουν ελάχιστη χρέωση το 1 λεπτό και στη συνέχεια η χρέωση είναι ανά δευτερόλεπτο, ενώ τα διάφορα bonus λεπτά ομιλίας από ανανεώσεις, προσφορές κτλ, έχουν ελάχιστη χρέωση τα 3 λεπτά και στη συνέχεια γίνεται ανά δευτερόλεπτο.

Link to comment
Share on other sites

Πακέτα Combo

Λέγεται WEEKLY COMBO γιατί τα κάνει όλα και είναι ο μαγικός συνδυασμός!

7ψυχος συνδυασμός!

Και 100 λεπτά ομιλίας και 100 SMS και 10 MBs και έξτρα bonus 300 λεπτά προς όλη τη WIND/Q παρέα, αν το κλείσεις online μόνο με 2€!

 

Αλλά προσοχή! Μόνο για 7 μέρες.

 

Διευκρινίσεις

 

Ο δωρεάν χρόνος, τα SMS, τα MBs και το online bonus διαρκούν 7 ημέρες από την ενεργοποίηση του πακέτου.

Τα δωρεάν λεπτά καταναλώνονται ανά λεπτό ενώ τα ΜΒs ανά ΚΒ.

Το πακέτο μπορεί να ενεργοποιηθεί μέχρι και 5 φορές ανά 30 ημέρες.

Η ενημέρωση υπολοίπου γίνεται με είτε από το http://www.myQ.gr είτε με κλήση στο 12200 δεν ξερω εαν εχει αναφερθει παλια αλλα εγω τωρα το ειδα και για αυτο και το ποσταρα. πηγη: http://www.wind.com.gr/gr/q/paketa-q/combo-paketa/ σημερα 29/11/2012 και ωρα 16:17 .

 

τα 100' και 100sms ειναι προς ολα τα δικτυα;

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

καλα θα τανε αλλα οχι

 

προς ολα τα δικτυα,δινει 60 λεπτα με 3 ευρω,επισης καλα

 

θα ηθελα κ ενα πακετακι με σμσ αλλα ας μη τα θελουμε ολα..

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Τα πακέτα που δωσε στο F2g τα σπάνε..άντε να δώσει και στη Q αντίστοιχα
Link to comment
Share on other sites

τα 100' και 100sms ειναι προς ολα τα δικτυα;

 

Λογικά, ναι. Τα 100 λεπτά πρέπει να είναι προς όλα τα δίκτυα καθώς πιο μετά αναφέρει ξεχωριστά τα λεπτά που είναι προς WIND/Q. Με το ίδιο σκεπτικό, και τα 100 μηνύματα πρέπει να είναι προς όλα τα δίκτυα, αλλιώς θα έγραφε "100 λεπτά (προς όλους), 10 mb και 300 λεπτά και 100 μηνύματα προς WIND/Q".

Link to comment
Share on other sites

Λογικά, ναι. Τα 100 λεπτά πρέπει να είναι προς όλα τα δίκτυα καθώς πιο μετά αναφέρει ξεχωριστά τα λεπτά που είναι προς WIND/Q. Με το ίδιο σκεπτικό, και τα 100 μηνύματα πρέπει να είναι προς όλα τα δίκτυα, αλλιώς θα έγραφε "100 λεπτά (προς όλους), 10 mb και 300 λεπτά και 100 μηνύματα προς WIND/Q".
OYTE KAN

http://www.wind.com.gr/gr/q/paketa-q/combo-paketa/q-weekly-combo/

Link to comment
Share on other sites

 

Λάθος μου. Θα πρέπει η WIND να αρχίσει να φτιάχνει καλύτερες ανακοινώσεις (π.χ στο δελτίο τύπου για τις νέες προσφορές του F2G, ενώ τα λεπτά είναι και προς σταθερά, αναφέρουν μόνο τα τρία δίκτυα κινητής τηλεφωνίας). ;)

Link to comment
Share on other sites

Το πιό άχρηστο πακέτο είναι το combo

με 2 ευρώ αγοράζεις 300 λεπτά και 300 SMS για ένα μήνα.... Γιατί να δώσω 2 ευρώ .... για μια εβδομάδα?

Link to comment
Share on other sites

Το πιό άχρηστο πακέτο είναι το combo

με 2 ευρώ αγοράζεις 300 λεπτά και 300 SMS για ένα μήνα.... Γιατί να δώσω 2 ευρώ .... για μια εβδομάδα?

 

Για να παρεις 10 MBs. :lol: Ειναι σαν να μην υπαρχει το πακετο. :X

Link to comment
Share on other sites

Για να παρεις 10 MBs. :lol: Ειναι σαν να μην υπαρχει το πακετο. :X
έλα όμως που σε αναγκάζουν να το χρησιμοποιήσεις αν φτάσεις το όριο των τεσσαρων ενεργοποιήσεων το μήνα στα άλλα πακέτα. την έχω πατήσει κι έχω αναγκαστεί να το πάρω μέχρι να περάσει ο μήνας και να ξαναβάλω τα άλλα
Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθησουν να σε καθυστερησουν λεγοντας οτι θελουν 30μερες αν ερχεσαι απο συμβολαιο wind.

Κανονικα ειναι 3 μερες.

 

Ετοιμασε email προς ΕΕΤΤ...

 

Και είχες δίκιο.... πέρασε 1 εβδομάδα δεν πήγα νωρίτερα γιατί δεν είχα χρόνο και σήμερα με το ζόρι πρόλαβα 10 λεπτά πριν κλείσουν και μου λέει δεν έγινε :mad: Την τρελά μου ρε γμτ δεν πάω σε άλλη εταιρία τι μλκ τραβάει αυτή WIND .

Λέει '' πρέπει να με πάρουν τηλέφωνο στο αριθμό που κάνω φορητοτητα για να με ρωτήσουν γιατί αλλάζω '' ετσι και πάρει έχουν να ακούσουν κάτι καντήλια ...

 

Και το email θα φύγει σε λίγο

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Και είχες δίκιο.... πέρασε 1 εβδομάδα δεν πήγα νωρίτερα γιατί δεν είχα χρόνο και σήμερα με το ζόρι πρόλαβα 10 λεπτά πριν κλείσουν και μου λέει δεν έγινε :mad: Την τρελά μου ρε γμτ δεν πάω σε άλλη εταιρία τι μλκ τραβάει αυτή WIND .

Λέει '' πρέπει να με πάρουν τηλέφωνο στο αριθμό που κάνω φορητοτητα για να με ρωτήσουν γιατί αλλάζω '' ετσι και πάρει έχουν να ακούσουν κάτι καντήλια ...

 

Και το email θα φύγει σε λίγο

 

Δυστυχώς στα έλεγα και εγώ... Ετοιμάσου για εεττ... Εμένα έτσι λύθηκε το θέμα....

Link to comment
Share on other sites

καταγγελια αμεσα, μην περιμενεις.

μη νομιζεις τα ιδια εκανε και η vodafone οταν γυρισα ενα νουμερο της στην Q. Ακυρωσανε την αιτηση γιατι λεει ειχα λαθος ΑΦΜ :lol: Ειχα το νουμερο αυτο 12 χρονια στη vodafone...

 

καταγγελια και τελειωσε το θεμα.

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

ειχα διαβάσει παλαιότερα για έρευνα που έγινε απο την ΕΕΤΤ για την ειδοποίηση που στέλνουν την επόμενη μέρα οτι σε χρέωσαν 1 ευρώ για το ιντερνετ που χρησιμοποίησες την προηγούμενη μέρα. Τελικά τι έγινε σχετικά με αυτό το θέμα;

Σήμερα έλαβα τέτοια ειδοποίηση για χθες, κι αυτό γιατί μου είχε λήξει το πακέτο του ιντερνετ. Πολυ ξεφτίλα!

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Καλα μια χαρα θα κοπουν... Edited by motifnick
iphone 4,iphone 3gs,Nokia Lumia 710, iPad 2,LG Optimus 2x,Motorola Atrix 4G + Lapdock,LG Optimus One p500,LG GW620,Samsung Galaxy i5500,Nokia5800xm,LG ks20,Nokia N71,Nokia 6600,Nokia 7210,BlackBerry7290..
Link to comment
Share on other sites

καταγγελια αμεσα, μην περιμενεις.

μη νομιζεις τα ιδια εκανε και η vodafone οταν γυρισα ενα νουμερο της στην Q. Ακυρωσανε την αιτηση γιατι λεει ειχα λαθος ΑΦΜ :lol: Ειχα το νουμερο αυτο 12 χρονια στη vodafone...

 

καταγγελια και τελειωσε το θεμα.

 

Λες να είμαι και εγώ θύμα μιας τέτοιας κακόβουλη ς πράξης ;

Δευτέρα έκανα την αίτηση στην Q και τρίτη με πήραν τηλέφωνο από Vodafone για αντιπροσφορα που δεν δέχτηκα , αλλά ακόμα δεν έχει γίνει φορητοτητα .

Υπάρχει κάποιο link με λεπτομέρειες για το πως να κάνω καταγγελία ;

Γιατί αν δεν βγάλω άκρη μέχρι δευτέρα , πρέπει να τους πιέσω λίγο .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...