Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπαρχει τηλεφωνο που μπορεις να στειλεις μηνυμα αλλα και να παρεις και να ακουσεις το δωρεαν χρονο ομιλιας σου αλλα μπορεις να τα δεις ευκολα και απο τη σελιδα myq.gr.

 

Δεν εχω εξαντλησει ποτε το χρονο ομιλιας των προγραμματων για να γνωριζω αν ερχεται ειδοοποιηση ή οχι αλλα οποιος μιλαει με τις ωωωρες μπορει ευκολα να ενημερωθει με ενα μηνυμα μια στο τοσο. Μου φαινεται οτι πνιγεστε σε μια κουταλια νερο.

 

ΥΓ. btw χρονια πολλα για τη γιορτη σου.

 

εχω κανονικα λογαριασμο στην κιου και ελενχο παντα το υπολοιπο μου!με τις ωρες δεν τα λεω....καπου αλλου εγινε η μλκ....απλα την επομενη φορα θα προσεχω....και ειπα να το ανεβασω για να κανετε το ιδιο κ εσεις...γιατι αυτα ουτε η κοσμοτε δεν τα κανει...

σε ευχαριστω πολυ για της ευχες!

Link to comment
Share on other sites

και παντα μου ερχοτανε!!!τωρα γιατι το εκανε 2 φορες?δεν μπορω να καταλαβω την λογικη τους....
θα χε κολλήσει το σύστημά τους. αν χρεώθηκες εξαιτίας της μη ενημέρωσης, πες το στην εξυπηρέτηση (2105100500) και θα σου πιστώσουν τα χρήματα
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς τις ρυθμίσεις για android 4.2.1;

Έχω βάλει τις κλασσικές και τον παίζει!

 

Οκ, τελικά τα κατάφερα. Θέλει ΟΝΤΩΣ τα πάντα που λέει, κενά.

 

Η εξυπηρέτηση της Q, είναι 211 999 3000.

Για να μην σας τρώνε άδικα τα 24λεπτα και για να μην ακούτε της wind "πάρτε στο 1222, εμείς δεν ξέρουμε!".

Link to comment
Share on other sites

θα χε κολλήσει το σύστημά τους. αν χρεώθηκες εξαιτίας της μη ενημέρωσης, πες το στην εξυπηρέτηση (2105100500) και θα σου πιστώσουν τα χρήματα

 

δυστυχώς έχουν περάσει οι μέρες και πιστεύω ότι δεν θα βρω το δίκιο μου.....:confused::O

Link to comment
Share on other sites

δυστυχώς έχουν περάσει οι μέρες και πιστεύω ότι δεν θα βρω το δίκιο μου.....:confused::O

 

Όσες μέρες και να έχουν περάσει, η WIND έχει ιστορικό του λογαριασμού σου, οπότε αν τους καλέσεις και τους πεις ότι στις Χ του μήνα Ψ έγινε λανθασμένη χρέωση λόγω μη ενημέρωσης, αυτοί θα το ελέγξουν και αν όντως έχει υπάρξει σφάλμα, θα σου πιστώσουν το 1€.

Link to comment
Share on other sites

Έχει καμία εφαρμογή για android να βλέπουμε τα λεπτά ομιλίας κτλπ όπως οι άλλες εταιρείες;
Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Έχει καμία εφαρμογή για android να βλέπουμε τα λεπτά ομιλίας κτλπ όπως οι άλλες εταιρείες;

 

δε ξερω για εφαρμογη, αλλά εαν μπεις στο http://www.myq.gr (και κάνεις Login) τα βλεπεις ολα (και ενεργοποιεις και πακετα και παιρνεις και μπονους)

Link to comment
Share on other sites

ξανά μήνυμα για 2πλασιασμό,τρίτο στην σειρά.

με το ζόρι ρε παιδί μου να ανανεώσω. :lol:

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις πως κοβεται η αυτοματη ανανεωση του Surf 120? Θελω να το παιρνω με ιντερνετ ωστε να μου δινει τα μπονους 120 οποτε να εχω συνολικα 240, τον προηγουμενο μηνα το εκανα αλλα αυτο το μηνα το ανανεωσε μονο του και δεν περασε το μπονους grrrrrrrrrrr
Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις πως κοβεται η αυτοματη ανανεωση του Surf 120? Θελω να το παιρνω με ιντερνετ ωστε να μου δινει τα μπονους 120 οποτε να εχω συνολικα 240, τον προηγουμενο μηνα το εκανα αλλα αυτο το μηνα το ανανεωσε μονο του και δεν περασε το μπονους grrrrrrrrrrr

αυτοματη ανανεωση?!

Link to comment
Share on other sites

αυτοματη ανανεωση?!

 

Ναί. :) Και σε 'μένα μου το έκανε. Αν θυμάμαι καλά συμβαίνει αν πάρεις πακέτο μέσω sms. Και σε ενημερώνει στο πρώτο sms ότι αυτό θα γίνεται κάθε μήνα και σε περίπτωση που δε θα θέλεις πια το πακέτο, πρέπει να στείλεις ακυρωτικό μήνυμα.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Τελικα οταν ερθεις στην Q(καρτα) απο αλλη εταιρια, σου δινουν και 350 ΜΒ για τους δυο πρωτους μηνες ή οχι? H Wind μου λεει ναι,η Q οχι..
Link to comment
Share on other sites

Την προηγούμενη εβδομάδα που έκανα φορητότητα μου έδωσε 350ΜΒ για 2 μήνες και 50 sms για ένα μήνα.
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις πως κοβεται η αυτοματη ανανεωση του Surf 120? Θελω να το παιρνω με ιντερνετ ωστε να μου δινει τα μπονους 120 οποτε να εχω συνολικα 240, τον προηγουμενο μηνα το εκανα αλλα αυτο το μηνα το ανανεωσε μονο του και δεν περασε το μπονους grrrrrrrrrrr

 

<<60mb ΟΧΙ >> στο 1210

Link to comment
Share on other sites

ξανά μήνυμα για 2πλασιασμό,τρίτο στην σειρά.

με το ζόρι ρε παιδί μου να ανανεώσω. :lol:

εγω περιμενω σμσ τριπλασιασμου να βαλω μια καλη καρτα...αλλα δεν ερχεται :p

 

χθες ηρθε μηνυμα,αν ανανεωσω 5 ευρω καρτα θα μου δωσουν 90 λεπτα προς ολους.ξερουμε μηπως αν ειναι 3λεπτης χρεωσης η μονολεπτης?

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

<<60mb ΟΧΙ >> στο 1210

 

Eυχαριστω αυτο ειναι, αλλα απο οτι καταλαβα θα παιζουμε τις κουμπαρες καθε μηνα, ενεργοποιησε-ξενεργοποιησε!!

Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

εγω περιμενω σμσ τριπλασιασμου να βαλω μια καλη καρτα...αλλα δεν ερχεται :p

 

χθες ηρθε μηνυμα,αν ανανεωσω 5 ευρω καρτα θα μου δωσουν 90 λεπτα προς ολους.ξερουμε μηπως αν ειναι 3λεπτης χρεωσης η μονολεπτης?

Τέλος οι τριπλασιασμοί. Τα δώρα είναι με ελάχιστη κατανάλωση 3 λεπτά

 

Eυχαριστω αυτο ειναι, αλλα απο οτι καταλαβα θα παιζουμε τις κουμπαρες καθε μηνα, ενεργοποιησε-ξενεργοποιησε!!
Απ το myq.gr πάντως που δίνει 240ΜΒ με 3€ δεν ανανέωνεται αυτόματα
Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστω αυτο ειναι, αλλα απο οτι καταλαβα θα παιζουμε τις κουμπαρες καθε μηνα, ενεργοποιησε-ξενεργοποιησε!!

 

Μήπως υπάρχει και χειροκίνητη ανανέωση(και όχι αυτόματη) ώστε να μην ζαλίζεσαι; :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Μήπως υπάρχει και χειροκίνητη ανανέωση(και όχι αυτόματη) ώστε να μην ζαλίζεσαι; :wacko:

 

Η απαντηση βρισκεται 2 post πιο πριν. Οταν το ενεργοποιεις απο το myq δεν ανανεωνεται αυτοματα τον επομενο μηνα και σου δινει δωρο αλλα 120 MB.

Link to comment
Share on other sites

Η απαντηση βρισκεται 2 post πιο πριν. Οταν το ενεργοποιεις απο το myq δεν ανανεωνεται αυτοματα τον επομενο μηνα και σου δινει δωρο αλλα 120 MB.

 

καλά που του το είπες, γιατί εχω δεν έχω κιου να τον διαφώτιζα!:O

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ανανεωνεται αυτοματα... Αυτο λεω το ενεργοποιησα μεσω ιντερνετ μου εδωσε το μπονους συνολικα 240ΜΒ με 3 ευρω, αλλα τον επομενο μηνα ανανεωσε αυταματα, μου πηρε τα 3 ευρω, αλλα δεν εδωσε μπονους, μονο 120 που ειναι κανονικα... Οποτε για αυτο λεω θα παιζουμε τις κουμπαρες, μολις το ενεργοποιω μεσω ιντερνετ θα στελνω και μηνημα διακοπης ωστε να μην το ανανεωσει αυτοματα τον επομενο μηνα...
Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...