Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το κινητό ήταν μόνο του, δεν το πείραξε κάποιος. Το wifi κλείνει από τις 1 έως 8 το πρωί. Ακόμα περιμένω στο φβ. Θα δοκιμάσω και στο τσατ.

 

Ακόμη και αν δεν πειράξει κανείς το κινητό, υπάρχει το ενδεχόμενο κάποιες εφαρμογές να χρησιμοποιήσουν δεδομένα (έστω και μισό kilobyte) τα οποία δε φαίνονται κάπου. Αν έγινε αυτό (πιθανότατα), θα έπρεπε να σε χρεώσει με 1 ευρώ, αλλά εδώ σου λείπει πολύ μεγαλύτερο ποσό από αυτό. Μόνο με επικοινωνία με τη wind θα βγάλεις άκρη.

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

παίδες έχω Q προνομιακό-ειδικής προσφοράς εδώ και λίγες ημέρες (καινούργιος στην Q), με την ενεργοποίηση της προσφοράς 1500 σε όλους - 1500 mb κλπ από τα 10 ευρώ που είχα έχουν μείνει υπόλοιπο στην κάρτα 0,81 ευρώ. Μετά από κάθε 2-3 τηλεφωνήματα μου βγάζει ηχητικό μήνυμα ότι ''το υπόλοιπο μου είναι χαμηλό'' ή κάτι τέτοιο δεν θυμάμαι ακριβώς και αρκετές φορές σταματά η κλήση και πρέπει να ξαναπροσπαθήσω ώσπου να βγάλει γραμμή. Γιατί το κάνει αυτό; έχει υπόλοιπο 0,81 ευρώ και έχω ενεργοποιημένη την προσφορά, τι παίζεται; το κάνει και σε σας αυτό;

Ευχαριστώ!!!

Edited by frastgr
frastgr
Link to comment
Share on other sites

παίδες έχω Q προνομιακό-ειδικής προσφοράς εδώ και λίγες ημέρες (καινούργιος στην Q), με την ενεργοποίηση της προσφοράς 1500 σε όλους - 1500 mb κλπ από τα 10 ευρώ που είχα έχουν μείνει υπόλοιπο στην κάρτα 0,81 ευρώ. Μετά από κάθε 2-3 τηλεφωνήματα μου βγάζει ηχητικό μήνυμα ότι ''το υπόλοιπο μου είναι χαμηλό'' ή κάτι τέτοιο δεν θυμάμαι ακριβώς και αρκετές φορές σταματά η κλήση και πρέπει να ξαναπροσπαθήσω ώσπου να βγάλει γραμμή. Γιατί το κάνει αυτό; έχει υπόλοιπο 0,81 ευρώ και έχω ενεργοποιημένη την προσφορά, τι παίζεται; το κάνει και σε σας αυτό;

Ευχαριστώ!!!

 

Το συγκεκριμένο μήνυμα θα το ακούς στην πρώτη κλήση της κάθε ημέρας, για όσο καιρό είναι το υπόλοιπο σου κάτω από 1 ευρώ. Η κλήση δεν σταματά (μπορεί να έτυχε κάτι τέτοιο), συνεχίζεται κανονικά μετά το μήνυμα. Μη το δίνεις καμία σημασία. :)

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Όταν είναι κάτω από 1 ευρώ το υπόλοιπο στην κάρτα, το βγάζει αυτό το μήνυμα ανεξάρτητα από το αν έχεις πακέτο

 

Το συγκεκριμένο μήνυμα θα το ακούς στην πρώτη κλήση της κάθε ημέρας, για όσο καιρό είναι το υπόλοιπο σου κάτω από 1 ευρώ. Η κλήση δεν σταματά (μπορεί να έτυχε κάτι τέτοιο), συνεχίζεται κανονικά μετά το μήνυμα. Μη το δίνεις καμία σημασία. :)

 

Σας ευχαριστώ πολύ για τις άμεσες απαντήσεις, απλά τέτοιο μήνυμα δεν μου βγάζει σε ένα άλλο νούμερο f2go που έχω και παραξενεύτηκα!!!

frastgr
Link to comment
Share on other sites

τα q "ειδικης προσφορας" τα βρισκει κανεις σε promotion στο δρομο ή με αλλη διαδικασια παιδες;

 

Από όσο γνωρίζω, στο δρόμο φίλε. Έτσι πήρα πρόσφατα το δικό μου, Q City New.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Ομόνοια που περνάω κάθε μέρα αν και δεν έχω ψάξει ιδιαιτέρως δεν βλέπω να δίνουν κάρτες q προσφορά.

Τουλάχιστον τις τελευταίες μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Ομόνοια που περνάω κάθε μέρα αν και δεν έχω ψάξει ιδιαιτέρως δεν βλέπω να δίνουν κάρτες q προσφορά.

Τουλάχιστον τις τελευταίες μέρες.

 

Δεν το φωνάζουν, το ζητάς διακριτικά

Link to comment
Share on other sites

Δεν το φωνάζουν, το ζητάς διακριτικά

 

Στην πόλη μας, στην κεντρική πλατεία, πάντα έχει δύο κοπέλες από τη Wind που σε σταματάνε για Q City πακέτο σύνδεσης.

 

Αν θέλω να ζητήσω κάτι προσωπικά, θα πάω σε κατάστημα Wind. Πάντως η Q αξίζει παιδιά. Προσωπικά την έχω ως δεύτερο νούμερο πλέον και είμαι ευχαριστημένος. Ειδικά στη χρέωση ανά δευτερόλεπτο.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Είχα πάρει εντελώς δωρεάν και όχι διακριτικά έξω από το σταθμό Φιξ του μετρό αλλά παλαιότερα. Στο κατάστημα από κάτω ζηταγαν 5 ευρώ.
Link to comment
Share on other sites

Όποιος θέλει πακέτο Q City ή Q International ειδικής προσφοράς, ας μου στείλει pm.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

200Λ ΠPOΣ EΛΛAΔA/EYPΩΠH/HΠA/ KANAΔA/BOYΛΓAPIA/POYMANIA ME XPEΩΣH ANA 1'' MONO ME 7,06€! ΣTEIΛE 80 ΣTO 12000

Είναι γνωστό πακέτο φίλε, πρόκειται για το Q No Borders. Πακέτο για όλους και όχι επιλεκτική προσφορά μόνο για σένα.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να πει κάποιος συγκεντρωτικά τα μπονους ανανέωσης και τις προσφορές σε q city και international? Σε ποιό ισχύουν τα πακετα 1500' με 8 ευρώ και 4 γιγα με 4.44 και σε ποιό όχι?
Link to comment
Share on other sites

ναι εκτος απο αυτους της πρωτης ημερας που χρειαστηκε να παραπονεθουν και να μεινουν μια μερα χωρις πακετο,την 2η μερα εγραψαν πολλοι οτι το πηραν κανονικα (οπως κι εγω). Και δεν φαινεται να συνεχιστηκε το προβλημα με βαση τις αναφορες εδω.
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να πει κάποιος συγκεντρωτικά τα μπονους ανανέωσης και τις προσφορές σε q city και international? Σε ποιό ισχύουν τα πακετα 1500' με 8 ευρώ και 4 γιγα με 4.44 και σε ποιό όχι?

Έχουμε και λέμε, για πολλοστή φορά: (1) Το Q City, με την πρώτη ανανέωση από 10€ και άνω κάθε μήνα, αφαιρεί 4,03€ και ενεργοποιεί αυτόματα πακέτο, που προσφέρει 600' προς Wind & Q+200' προς όλους, με χρέωση ανά δευτερόλεπτο. Επιπλέον, για τους πρώτους 12 μήνες, πιστώνει πίσω 3€ (από αυτά που αφαίρεσε) ως bonus χρήσης με διάρκεια 30 ημέρες και με δυνατότητα αγοράς πακέτων. Εκτός από όλα αυτά, έχει το βασικό bonus ανανέωσης της Q (1000' προς Q+500 MB+επιπλέον 500 MB αν η ανανέωση γίνει online ή από κατάστημα). (2) Το Q International ειδικής προσφοράς, προσφέρει ως βασικό bonus ανανέωσης 600' προς Q, με κάθε ανανέωση από 5€ και άνω. Επιπλέον, παρέχει τη δυνατότητα ενεργοποίησης δύο σούπερ πακέτων, 1500' προς όλους+1,5 GB για 30 ημέρες με 8,07€, με αποστολή 1500 στο 12410 και 4 GB για 30 ημέρες με 4,44€, με αποστολή 70 στο 12000.

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε μολις τωρα

SUMMER WEEKENDS ME 3GB ΓIA AΠOΛAYΣTIKO KAΛOKAIPINO ΣEPΦAPIΣMA TO ΣABBATOKYPIAKO MONO ME 2€! MΠEΣ ΣTO bit.ly/Q_summer ΣTEIΛE 2017 ΣTO 12200 ΓIA EYKOΛH ENEPΓOΠOIHΣH!

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος έχει την ειδική προσφορά (1500'/1,5GB), έχει και την προσφορά των 4GB;

Δεν αναφέρομαι στο πακέτο Q international

 

Οχι δεν εχουν σχέση το ενα με το άλλο. Απο την αλλη μια δοκιμή θα ήταν καλό να γίνει,σε κάποια πακέτα μπορεί να ισχύει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 88 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μου ηρθε μολις τωρα

SUMMER WEEKENDS ME 3GB ΓIA AΠOΛAYΣTIKO KAΛOKAIPINO ΣEPΦAPIΣMA TO ΣABBATOKYPIAKO MONO ME 2€! MΠEΣ ΣTO bit.ly/Q_summer ΣTEIΛE 2017 ΣTO 12200 ΓIA EYKOΛH ENEPΓOΠOIHΣH!

Ισχύει για ολα τα ΣΚ του καλοκαιριού (δεν είναι καινούργιο),το εχει και στη σελίδα τους.

Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος έχει την ειδική προσφορά (1500'/1,5GB), έχει και την προσφορά των 4GB;

Δεν αναφέρομαι στο πακέτο Q international

Όσα νούμερα ειδικής προσφοράς έχει το παιδί που γνωρίζω, ανήκουν όλα στο πρόγραμμα Q International και επομένως, έχουν και το πακέτο με τα 4 GB. Ωστόσο, αν κάποιος έχει λάβει την ειδική προσφορά μέσω SMS και δεν είναι Q International, προφανώς δε θα έχει τα 4 GB. Τα 4 GB, δε σχετίζονται με την ειδική προσφορά, αλλά με το Q International (ανταγωνιστή του Frog).

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε και λέμε, για πολλοστή φορά: (1) Το Q City, με την πρώτη ανανέωση από 10€ και άνω κάθε μήνα, αφαιρεί 4,03€ και ενεργοποιεί αυτόματα πακέτο, που προσφέρει 600' προς Wind & Q+200' προς όλους, με χρέωση ανά δευτερόλεπτο. Επιπλέον, για τους πρώτους 12 μήνες, πιστώνει πίσω 3€ (από αυτά που αφαίρεσε) ως bonus χρήσης με διάρκεια 30 ημέρες και με δυνατότητα αγοράς πακέτων. Εκτός από όλα αυτά, έχει το βασικό bonus ανανέωσης της Q (1000' προς Q+500 MB+επιπλέον 500 MB αν η ανανέωση γίνει online ή από κατάστημα). (2) Το Q International ειδικής προσφοράς, προσφέρει ως βασικό bonus ανανέωσης 600' προς Q, με κάθε ανανέωση από 5€ και άνω. Επιπλέον, παρέχει τη δυνατότητα ενεργοποίησης δύο σούπερ πακέτων, 1500' προς όλους+1,5 GB για 30 ημέρες με 8,07€, με αποστολή 1500 στο 12410 και 4 GB για 30 ημέρες με 4,44€, με αποστολή 70 στο 12000.

 

Σημερα δοκιμασα να στειλω 1500 στο 12410 απο το Q international και ΔΕΝ δουλευει σε εμενα. Το πακετο ειναι 100% Q international . Το εχω ενεργοποιησει αλλα δεν εχει μεσα λεφτα . Μηπως φταιει αυτο ; Δεν νομιζω παντως γιατι ελαβα απαντηση οτι η προσφορα ειναι μονο για ειδικα πακετα κλπ. Ενω δοκιμασα να στειλω 70 στο 12000 και μου εστειλε οτι δεν εχω λεφτα μεσα για να ενεργοποιηθει. Κριμα γιατι το ηθελα για τα 1500 αυτο το q international.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...