Jump to content

Κλείνετε το βράδυ το κινητό σας;


 Κοινοποίηση

Κλείνετε το βράδυ το κινητό σας;  

900 members have voted

  1. 1. Κλείνετε το βράδυ το κινητό σας;

    • Πάντα!
      229
    • Όταν δεν το ξεχνάω...
      49
    • Συνήθως
      104
    • Σπάνια
      170
    • Ποτέ!
      348


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 474
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To σταθερό (ή τα σταθερά) που έχει ένα σπίτι τα βγάζετε ένα ένα από την πρίζα; Με το κουδούνι του σπιτιού τι γίνεται, κλείνεται τον γενικό;

Αν είναι κάποιος να σας ξυπνήσει, δεν την γλυτώνετε αυτό είναι το μόνο σίγουρο.

 

 

Αν μένεις με γονείς και αδέρφια, δεν υπάρχει πιθανότητα να σε πάρει η κολλητή σου στο σταθερό (επειδή έκλεισες το κινητό) στις 4 το πρωί για να σου πει ότι περνάει το χειρότερο hang over της ζωής της :p

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αν μένεις με γονείς και αδέρφια, δεν υπάρχει πιθανότητα να σε πάρει η κολλητή σου στο σταθερό (επειδή έκλεισες το κινητό) στις 4 το πρωί για να σου πει ότι περνάει το χειρότερο hang over της ζωής της :p

 

Τι περνάτε και εσείς οι νέοι! :p

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μίλησε ο γέρος :p :p ... Μικρός είσαι ακόμα βρε!! :lol: :lol:

Πάντως να σε πέρνουν στο κινητό όταν κοιμάσε είναι λίγο εκνευριστικό αλλά εντάξει αν είναι κάτι σημαντικό δεν μπορείς να κάνεις και αλλιώς

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Αν μένεις με γονείς και αδέρφια, δεν υπάρχει πιθανότητα να σε πάρει η κολλητή σου στο σταθερό (επειδή έκλεισες το κινητό) στις 4 το πρωί για να σου πει ότι περνάει το χειρότερο hang over της ζωής της :p

 

Μπορεί όμως η θεία σου να πάρει την μάνα σου για τον ίδιο λόγο. :lol:

Less is more...
Link to comment
Share on other sites

Ο μονος λογος που κλεινω το κινητο ειναι για οικονομια της μπαταριας λογω της μικρης αναμονης.Το Κ750 ομως ειναι μονιμως αναμενο.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν κλεινη ποτε

http://i218.photobucket.com/albums/cc107/SkapoGr10/Diafora/dHJ.jpg

ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ

ΠΛΥΘΙΤΕ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ

Link to comment
Share on other sites

Πολύ σπάνια, γιατί το βράδυ γίνονται οι ...ωραίες συζυτήσεις :rolleyes:

 

χμμμ εννοεις οοοτι? :D:D

Link to comment
Share on other sites

Όλους το μυαλό σας στο πονηρό !!:shifty::shifty::shifty::p
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Πάντα μετά τις 12 με 1 που πέφτουμε για ύπνο, απο εκει και πέρα σε απόσταση, η αδερφή μου που το είχε κοντά της ανοικτό είχε προβλήματα στον ύπνο και όταν τα έκλειναν και το απομάκρυναν ήταν ήσυχη....ποιος ξέρει...
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ισχυει οτι πολλες φορες οταν ενα κινητο ειναια νοιχτο για καιρο χωρις να κλεισιει καθολου κολλαει το λογισμικο???? οσο για εμενα παντα κλειστο το βραδυ
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ισχυει οτι πολλες φορες οταν ενα κινητο ειναια νοιχτο για καιρο χωρις να κλεισιει καθολου κολλαει το λογισμικο???? οσο για εμενα παντα κλειστο το βραδυ

 

τα windows mobile το θελουν το restart τους αλλα νομιζω πως και ολα τα καινουργια κινητα.Το SE K750 θυμαμαι πως μετα απο 7-8 μερες χωρις να το σβησω αρχιζε τα κολληματα και χρειαζοταν επανεκκινηση.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το δικό μου δεν το κλείνω το βράδυ αλλά το βάζω σε flight mode για να μπορώ να το έχω στο κομοδίνο μου ενώ κοιμάμαι χωρίς την ακτινοβολία και ανεπιθύμητες κλήσεις βραδιάτικα :p :p
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το δικό μου δεν το κλείνω το βράδυ αλλά το βάζω σε flight mode για να μπορώ να το έχω στο κομοδίνο μου ενώ κοιμάμαι χωρίς την ακτινοβολία και ανεπιθύμητες κλήσεις βραδιάτικα :p :p

 

Και τότε ποιος ο λόγος να το έχεις ανοικτό;:worry:

Link to comment
Share on other sites

Δεν το κλείνω γιατί αν γίνει κάτι κακό (χτύπα ξύλο), θέλω να μπορεί να με βρίσκει όποιος τυχόν με χρειάζεται. Τα μηνύματα βέβαια δεν παίζει να τα ακούσω αν κοιμάμαι αλλά τα τηλέφωνο ναι, οπότε είμαι οκ.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ισχυει οτι πολλες φορες οταν ενα κινητο ειναια νοιχτο για καιρο χωρις να κλεισιει καθολου κολλαει το λογισμικο???? οσο για εμενα παντα κλειστο το βραδυ

εγω απο τοτε που πηρα το κινητο,ζητημα ειναι να το εχω κλεισει 5 φορες.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδία,μια απόρια..το πρόβλημα είναι αν μας ενοχλούν..ή αν και ποιά προβλήματα δημιουργεί...?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Απο επιστημονικη αποψη το κινητο δεν ειναι επιβλαβες για την υγεια μασ αν απεχει τουλαχιστον 10εκ απο το σωμα μας και κυριως απο τα ευεσθητα σημεια του εχει γινει μια ερευνα και ειχε βρεθει οτι μετα απο αυτη την αποσταση η ακτινοβολια δεν ειναι τοσο εντονη ωστε να μας επηραζει.(ουλαχιστον αυτο ειχα διαβασει!!) Τελος παντων καλο ειναι να το κλεινουμε αλλα αν δεν ειναι εφικτο αυτο ακλο ειναι να το αφηνουμε μακρια μασ το βραδυ πχ σε καποιο αλλο δωματιο του σπιτιου!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...