Jump to content

Nova Καρτοσύνδεση


jokulsarlon
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δες εδώ, γιατί είναι πολλά τα λεφτά για καρτοσύνδεση

 

Έχει τις ίδιες παροχές, αλλά 10 GB περισσότερα και μισό+ κόστος

Μιλάμε για double play και κινητό...και μου φαίνεται και εμένα ότι αυτό το ποσό δεν θα το δώσουν με τίποτα σε αριθμό που 'παίρνει' και dp.:confused:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 267
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μιλάμε για double play και κινητό...και μου φαίνεται και εμένα ότι αυτό το ποσό δεν θα το δώσουν με τίποτα σε αριθμό που 'παίρνει' και dp.:confused:

 

Μα μόνο η καρτοσύνδεση λέει

 

Μόνο η καρτοσύνδεση 33,50
I am the FireStarter
Link to comment
Share on other sites

Μα μόνο η καρτοσύνδεση λέει

11 ευρώ το πήρε η γυναίκα μου...πως το προσφέρουν σε 3πλάσια τιμή ; :confused:

Link to comment
Share on other sites

11 ευρώ το πήρε η γυναίκα μου...πως το προσφέρουν σε 3πλάσια τιμή ; :confused:

 

Η κανονική του τιμή είναι τόσο. Όσοι το παίρνουν φτηνό είναι ειδική προσφορά. Δεν δίνεται σε όλους. Αν δεις το συμβόλαιο που έχεις και εσένα λογικά 30 κάτι λέει αλλά έχει και μια έκπτωση 60κατι% (σε εμένα έτσι τουλάχιστον είναι). Ακόμα και τα data που γράφει το συμβόλαιο είναι 1giga. Τα υπόλοιπα μπαίνουν ως δώρο και δεν φαίνονται στο συμβόλαιο.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως είναι οι τιμές απαράδεκτες για τις παροχές που δίνουν. Σκέτη κοροϊδία. Η Ελλάδα είναι το παραπαίδι της Ευρώπης και δεν ισχύει τίποτα λογικό εδώ.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς.

Και που να δεις που με πήραν την Παρασκευή από cosmote για να μου προτείνουν καρτοσυνδεση με 10€

Τα λεπτά ομιλίας ήταν πάνω κάτω τα ίδια (δεν θυμάμαι ακριβώς) μπορεί και να είχε και μηνύματα (πάλι δεν θυμάμαι) και το τέλος μου λέει το θεϊκό και 100mb κάθε μήνα. Έβαλα τα γέλια δεν άντεξα.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Καλησπερα!Υπαρχει μηπως καποιο τηλεφωνο απο τος πωλητες με διαφορες προσφορες που σας εκαναν πιο πανω?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Eιχα dp στην wind και q κινητο,μετα απο τηλεφωνο μου κανανε προσφορα dp ως ειχε,εως 24,απερ.σταθερα,180 κινητα(23.5 ευρω) και καρτοσυνδεση 1000 προς w/q,600 προς ολους, 100sms,2gb ιντερνετ ολα μαζι στα 30 ευρω,εννοειται το εκανα,μια ερωτηση,αν δεν καταναλωσης καποια απο τα παραπανω τα υπολοιπα μεταφερονται στον επομενο μηνα η τα χανεις? και τι παιζει με την καρτοσυνδεση? Edited by paptas
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Τηλεφωνικά μου κάνανε τη παρακάτω πρόταση. Επειδή δεν κατέχω καθόλου από καρτοσύνδεση. Αξίζει? Τώρα είμαι Q.

12€ το μήνα

11GB Internet

1000' wind/Q

600 σε όλους

100 SMS σε όλους

8€ υπόλοιπο στη κάρτα.

24 μήνες.

Και μία κάμερα τύπου go pro...

 

Υπάρχει κάποιο τηλέφωνο ή κατάστημα για τη συγκεκριμένη προσφορά γιατί με ενδιαφέρει και εμένα ?

Link to comment
Share on other sites

Eιχα dp στην wind και q κινητο,μετα απο τηλεφωνο μου κανανε προσφορα dp ως ειχε,εως 24,απερ.σταθερα,180 κινητα(23.5 ευρω) και καρτοσυνδεση 1000 προς w/q,600 προς ολους, 100sms,2gb ιντερνετ ολα μαζι στα 30 ευρω,εννοειται το εκανα,μια ερωτηση,αν δεν καταναλωσης καποια απο τα παραπανω τα υπολοιπα μεταφερονται στον επομενο μηνα η τα χανεις? και τι παιζει με την καρτοσυνδεση?

 

Δεν μεταφέρονται.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Γνωρίζει κανείς αν εφαρμόζεται χρέωση (και πόσο είναι αυτή) για τη μετατροπή καρτοσυμβολαίου σε καρτοκινητό (Q); Edited by user_one

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

 

Χθες με πήραν από συνεργαζόμενη εταιρεία της Wind και μου έκαναν τη γνωστή προσφορά, 12 ευρώ τελική τιμή με 1000 λεπτά προς wind/q, 600 λεπτά προς όλους, 100 sms, 3.5 GB συν μια action camera δώρο. Δέχθηκα και περιμένω courier την Τετάρτη.

 

Αυτό που δεν σκεφτηκα να ρωτήσω είναι τι γίνεται μετά τα δύο χρόνια; Γυρνάω απλά στο f2g?;

Link to comment
Share on other sites

 

Αυτό που δεν σκεφτηκα να ρωτήσω είναι τι γίνεται μετά τα δύο χρόνια; Γυρνάω απλά στο f2g?;

 

Θα πληρώνεις κανονικά την τιμή που θα υπάρχει τότε.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

 

 

 

Χθες με πήραν από συνεργαζόμενη εταιρεία της Wind και μου έκαναν τη γνωστή προσφορά, 12 ευρώ τελική τιμή με 1000 λεπτά προς wind/q, 600 λεπτά προς όλους, 100 sms, 3.5 GB συν μια action camera δώρο. Δέχθηκα και περιμένω courier την Τετάρτη.

 

 

 

Αυτό που δεν σκεφτηκα να ρωτήσω είναι τι γίνεται μετά τα δύο χρόνια; Γυρνάω απλά στο f2g?;

Η θα κρατήσεις το καρτοσυμβολαιο η θα το γυρίσεις σε κάρτα πάλι.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Με τα σημερινά δεδομένα, αυτό το "Γυρνάω απλά στο f2g" στοιχίζει 30€.. Edited by user_one

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

Άμα βρεις κάρτα sim.. :ninja:

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες μια ερώτηση. Ειχα ανέκαθεν καρτοκινητο στη wind. Σκέφτομαι να κάνω ένα καρτοσυμβολαιο από αυτά στα 20πλας ευρώ με τα πολλά giga.

 

1)αυτα τα συμβόλαια είναι σαν συνδέσεις ας πούμε πιθανόν διετιας η ενός έτους?

 

2)αυτα τα 20πλας ευρώ που θα δίνω θα μπαινουν και στην κάρτα? Δηλ μετά θα μπορώ να αγοράσω πχ λεπτά ομιλίας από αλλά προγράμματα της Wind η τα πληρώνω παίρνω μόνο ότι δίνουν και αν θέλω επιπλέον Πρπει να βάλω δεκαρικα έξτρα για να αγοράσω κατι

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλησπέρα παίδες μια ερώτηση. Ειχα ανέκαθεν καρτοκινητο στη wind. Σκέφτομαι να κάνω ένα καρτοσυμβολαιο από αυτά στα 20πλας ευρώ με τα πολλά giga.

 

1)αυτα τα συμβόλαια είναι σαν συνδέσεις ας πούμε πιθανόν διετιας η ενός έτους?

 

2)αυτα τα 20πλας ευρώ που θα δίνω θα μπαινουν και στην κάρτα? Δηλ μετά θα μπορώ να αγοράσω πχ λεπτά ομιλίας από αλλά προγράμματα της Wind η τα πληρώνω παίρνω μόνο ότι δίνουν και αν θέλω επιπλέον Πρπει να βάλω δεκαρικα έξτρα για να αγοράσω κατι

 

1) Ναι ειναι σαν συνδεση απλα το ποσο ειναι σταθερό εκτος και επιλεξεις εσυ καποιο εξτρα πακετο :rolleyes: εμενα ειναι για 24 μηνες .

 

2) Στο δικο μου που μου βαζουν μεσα 8 ευρω και τους πηρα τηλεφωνο μου ειπαν οτι αυτα ειναι Bonus δεν μπορεις να αγορασεις κατι ειναι μονο αν τελειώσουν αυτα που μου δινουν free να συνεχίσει να καταναλώνει απο αυτά

 

Καλησπέρα εχω το γνωστό πακετο με τα 3,5 Giga 600 προς ολους 1000 wind 100 sms προς ολους 8 ευρω μεσα με 12 ευρω τον μηνα , θελω να ρωτήσω αν ξερετε αν ολα αυτα ισχύουν και για το εξωτερικό όπως πριν που ειχα καρτο κινητό .....

 

Ευχαριστώ.

 

Καλησπέρα εχω το γνωστό πακετο με τα 3,5 Giga 600 προς ολους 1000 wind 100 sms προς ολους 8 ευρω μεσα με 12 ευρω τον μηνα , θελω να ρωτήσω αν ξερετε αν ολα αυτα ισχύουν και για το εξωτερικό όπως πριν που ειχα καρτο κινητό .....

 

Ευχαριστώ.

 

Καλημερα μπορουν να χρησιμοποιηθούν κανονικα σε χωρες της Ευρώπης αλλα πρεπει να παμε να ενεργοποιήσουμε την επιλογή για περιαγωγή

στις ρυθμίσεις μεσα απο το MyWind.

Edited by XP130TD
συνεχόμενα posts
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα εχω το γνωστό πακετο με τα 3,5 Giga 600 προς ολους 1000 wind 100 sms προς ολους 8 ευρω μεσα με 12 ευρω τον μηνα , θελω να ρωτήσω αν ξερετε αν ολα αυτα ισχύουν και για το εξωτερικό όπως πριν που ειχα καρτο κινητό .....

 

Ευχαριστώ.

 

 

 

Καλημερα μπορουν να χρησιμοποιηθούν κανονικα σε χωρες της Ευρώπης αλλα πρεπει να παμε να ενεργοποιήσουμε την επιλογή για περιαγωγή

στις ρυθμίσεις μεσα απο το MyWind.

 

Δεν βρίσκω τέτοια επιλογή στο MyWind. Που ακριβώς είναι; Αντίθετα στο faq λέει ότι για ενεργοποίηση της περιαγωγής πρέπει να καλέσεις στο 1260 με χρέωση 0,25 ευρώ ανά κλήση

Link to comment
Share on other sites

Ταξίδεψα πρόσφατα με αντίστοιχο πακέτο , δεν ήταν ενεργοποιημένο το roaming , ευτυχώς ενεργοποιήθηκε τηλεφωνικά (thanks to viber).

Απλά στο roaming δεν σου αναγνωρίζει τα λεπτά προς wind κινητά και σου καταναλώνει από τα λεπτά προς όλους.

αυτό που ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ ΔΩΡΕΑΝ χρόνο ομιλίας με ξεπερνά @mavri_gazela
Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν το βρισκω, αυτο το προγραμμα σε αυτη τη τιμη που το βρισκουμε;

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια! με εκαναν κ εμενα την προσφορα 600 ολους 1000 wind/q 100sms κ 3.5 gb με 15.5 ευρω και 8 ευρω στην καρτα! με αυτα τα 8 ευρω μπορω να ενεργοποιω πακετα οπως πχ το data night 10gb με 5 ευρω??? αυτοι λενε οτι γινεται εγω δεν το πιστευω!
NOKIA: 3110--3330--5210--5100--7610--3220--n73 music edition--n95--n95 8gb--2680 slide--3120 classic--c6--lumua 800
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια! με εκαναν κ εμενα την προσφορα 600 ολους 1000 wind/q 100sms κ 3.5 gb με 15.5 ευρω και 8 ευρω στην καρτα! με αυτα τα 8 ευρω μπορω να ενεργοποιω πακετα οπως πχ το data night 10gb με 5 ευρω??? αυτοι λενε οτι γινεται εγω δεν το πιστευω!

όχι δεν ενεργοποιείς πακέτα...χρεώνεσαι εξτρά...να τους πεις να μην λένε κάτι που δεν ισχύει.;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Nova Καρτοσύνδεση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...