Jump to content

Mobile TV - Dual Sim με ελληνικά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια γνωριζουμε κανα κινεζικο κινητο που να εχει

TV να πιανει Ελλαδα

2 Sims

Bluetooth

Wifi (για δωρεαν internet)

 

Eεεε εαν εχει και μεγαλη οθονη να μην μας βγουν και τα ματια καλο ειναι

 

Και απο που τα αγοραζουμε αυτα .....εχουμε κανα Ελληνα η στην τυχη απο το e-market??

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια γνωριζουμε κανα κινεζικο κινητο που να εχει

TV να πιανει Ελλαδα

2 Sims

Bluetooth

Wifi (για δωρεαν internet)

 

Eεεε εαν εχει και μεγαλη οθονη να μην μας βγουν και τα ματια καλο ειναι

 

Και απο που τα αγοραζουμε αυτα .....εχουμε κανα Ελληνα η στην τυχη απο το e-market??

 

Ευχαριστω

κ599 το εχουν αρκετα ατομα απο εδω και ειναι ευχαριστημενα. για πωλητες πηγαινε στο θεμα του κ599

Link to comment
Share on other sites

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Το πήρες το μικρό να βρεις την υγειά σου;

ναι το πηρα!! παρα πολυ καλο και μικρο μεγεθος

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους μετά από πολύυυυ καιρό βρήκα phone suite και drivers που δούλεψαν με το JC678 (Δοκιμασμένα σε Win7 αλλά σίγουρα δουλεύουν σε όλα τα win λειτουργικά)

 

Βρίσκονται εδώ

ή απευθείας Link Drivers , Ph. Suite

 

Επίσης το πρόγραμμα δουλεύει και με τους παρακάτω τύπoυς chipset κινέζικων τηλεφώνων.

MTK 6225

MTK 6226

MTK 6229

MTK 6235

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Υπαρχει κανενα μοντελο με κουμπια με καλο τηλεοπτικο δεκτη; To θελω για τον πατερα μου. Αν το μενου του εχει και μεγαλα γραμματα ακομα καλυτερα :lol:
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει κανενα μοντελο με κουμπια με καλο τηλεοπτικο δεκτη; To θελω για τον πατερα μου. Αν το μενου του εχει και μεγαλα γραμματα ακομα καλυτερα :lol:

 

και εγω ειχα το ιδιο προβλημα και κατεληξα στο Κ599 που απο την ανηψια ξεκινησε αλλα πηρα και εγω τελικα και λογω κοννε εγω το παραγγειλα απο το λιβανο τελικα πολυ φτηνα:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους μετά από πολύυυυ καιρό βρήκα phone suite και drivers που δούλεψαν με το JC678 (Δοκιμασμένα σε Win7 αλλά σίγουρα δουλεύουν σε όλα τα win λειτουργικά)

 

Βρίσκονται εδώ

ή απευθείας Link Drivers , Ph. Suite

 

Επίσης το πρόγραμμα δουλεύει και με τους παρακάτω τύπoυς chipset κινέζικων τηλεφώνων.

MTK 6225

MTK 6226

MTK 6229

MTK 6235

Δεν μπορω να κατεβασω τους D riversκαι το Suite.

Μηπως μπορει καποιος να μου στειλει τα αρχεια με e-mail?

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους μετά από πολύυυυ καιρό βρήκα phone suite και drivers που δούλεψαν με το JC678 (Δοκιμασμένα σε Win7 αλλά σίγουρα δουλεύουν σε όλα τα win λειτουργικά)

 

Βρίσκονται εδώ

ή απευθείας Link Drivers , Ph. Suite

 

Επίσης το πρόγραμμα δουλεύει και με τους παρακάτω τύπoυς chipset κινέζικων τηλεφώνων.

MTK 6225

MTK 6226

MTK 6229

MTK 6235

 

Με αυτά τα προγράμματα συγχρονίζουν οι επαφές, το ημερολόγιο κλπ του outlook με το κινητό χωρίς προβλήματα;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,επειδή το τέλος της αναλογικής TV έρχεται,έψαξα και βρήκα ένα τέτοιο κινέζικο(DVB-T DIGITAL TV ANYCOOL T828) με ψηφιακή τηλεόραση και όλα τα καλούδια που λένε,το ξέρει κάποιος αυτό;εμένα θα με ενδιέφερε να έχει και Wi-Fi γνωρίζετε μήπως κάποιο να το έχει αλλά να έχει και ψηφιακό δέκτη,to site που βρήκα το παραπάνω είναι http://www.dhgate.com/dvb-t-digital-tv-anycool-t828-dual-band-dual/p-ff808081231710570123172c664f0b69.html
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,επειδή το τέλος της αναλογικής TV έρχεται,έψαξα και βρήκα ένα τέτοιο κινέζικο(DVB-T DIGITAL TV ANYCOOL T828) με ψηφιακή τηλεόραση και όλα τα καλούδια που λένε,το ξέρει κάποιος αυτό;εμένα θα με ενδιέφερε να έχει και Wi-Fi γνωρίζετε μήπως κάποιο να το έχει αλλά να έχει και ψηφιακό δέκτη,to site που βρήκα το παραπάνω είναι http://www.dhgate.com/dvb-t-digital-tv-anycool-t828-dual-band-dual/p-ff808081231710570123172c664f0b69.html
σωστη η σκεψη σου αλλα δεν εχει ελληνικο μενου
Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι στην ιστοσελιδα λέει οτι εχει ελληνικο μενου γιατι αυτη την επιλογη εβαλα να εχει ελληνικο μενου και ψηφιακη τηλεοραση
Link to comment
Share on other sites

Πάντως μάλλον είναι κοντά η ώρα της ψηφιακής tv μαζικά και στα κινητά.Το δημοφιλές Α1000 σε νέα έκδοση με ψηφιακή tv(χωρίς ελληνικά για την ώρα) http://www.solomobi.com/viewproduct.asp?pro_id=3296

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Βασικά όπως είπαν τα παιδιά από πάνω ο δέκτης για Ελλάδα θέλουμε να είναι DVB-T mpeg4.Αυτά τα κινητά που κυκλοφορούν τώρα δεν έχω ιδέα αν είναι mpeg2 ή mpeg4.Πάντως αυτή τη στιγμή τα ψηφιακά της EΡΤ λειτουργούν σε mpeg2

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Κλώνος Ν97 http://www.china-mobile-phone.com/2009-10/e1000.htm

Δείχνει πάρα πολύ καλό,κρίμα που δεν έχει και wifi

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Αν υπήρχε κινητό κινέζικο με 3g θα το είχαμε μάθει όλοι μας από τους πωλητές στο ebay που θα το διαλαλούσαν σαν το κύριο χαρακτηριστικό για να πουλήσουν.Μούφες πιθανότατα του ελληνικού καταστήματος για να πουλήσει...

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

εχω αγορασει απο το συγκεκριμενο καταστημα,δεν μπορω να πω οτι ειμαι και πολυ ευχαριστημενος. θα τους παρω τηλεφωνο να τους ρωτησω για το θεμα αυτο.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Mobile TV - Dual Sim με ελληνικά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...