Jump to content

Mobile TV - Dual Sim με ελληνικά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μπα δυστηχως εμενα δεν πρασινισε το λεντακι του φορτιστη τοσες ωρες που το ειχα..μαλλον κατι θα παιζει με μπαταρια η νφορτιστη αν και η μπαταρια κρατησε ικανοποιητικα αλλα ειναι δυνατον να φορτιζει τοσες ωρες??

 

Συνδεσε το στον υπολογιστη να δεις αν φορτιζει

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Συνδεσε το στον υπολογιστη να δεις αν φορτιζει

ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟ LED ΤΟΥ ΦΟΡΤΙΣΤΗ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΠΡΑΣΙΝΟ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΟΘΟΜΗ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ ΜΕ ΜΠΑΡΕΣ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΦΟΡΤΙΣΤΕ ΤΟΤΕ ΒΓΑΖΕΙ ΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙ ΣΑΝ ΑΥΤΟ :) ΚΑΙ ΔΕΙΧΕΝΕΙ ΤΕΛΟΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ .

ΤΟ ΕΙΔΑ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΤΟ ΦΟΡΤΙΣΑ.

ΑΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Ο ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΣΟΥ

Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι οτι φορτιζει αλλα κανει πολλες ωρες...χτες το βραδυ τ αφησα μεχρι το πρωι 7 ωρες και δν ειχε φορτιστει ολο-2 γραμμες μονο!!!δν γινεται να ειναι και ολη μερα στην πριζα,σιγουρα κατι φται!!!ει
Link to comment
Share on other sites

γεια :)

 

Λογω του οτι ειμαι φανταρος θελω να αγορασω ενα κινητο με tv (ναι, δεν περναν οι ωρες εκει μεσα) ομως υπαρχουν τοσα που δεν ξερω ποιο να διαλεξω. Θα ηθελα να εχει bluetooth, δυνατα ηχεια, αν ειναι δυνατον να παιρνει micro sd αντι για transflash, να μη μοιαζει με iphone (αν και οκ, δεν πειραζει και τοσο αυτο), να εχει ενα ψιλοωραιο μενου χωρις λουλουδακια και λοιπες κινεζικες χαζοχαρουμενιες (:p) και φυσικα να εχει Ελληνικα. Ομολογω πως μου αρεσε αυτο http://www.mylot.gr/product_info.php?cPath=42&products_id=238 αλλά δεν εχει υποστηριξη Ελληνικων. Τι εχετε να μου προτεινετε? Επισης καποιο αξιοπιστο site απο Ελλαδα αν γινεται. Ευχαριστω :)

Link to comment
Share on other sites

μονοσ μου ανακαλυπσα οτι το jaga εχει βυσμα για φορτιστη νοκια και τωρα το φορτιζω με νοκια φορτιστη και ολα οκ γτ οποσ ειχα αναφερει ειχα προβλημα με τη φορτιση καθως εκανα παρα πολλεσ ωρες να φορτισει μα τον φορτιστη του!!!Η μπαταρια οκ προσ το παρον κραταει 2 μερεσ με πολυ χρηση ποθ το κανω!!!γενικα ειμαι ευχαριστημενος με το κινητο και ας τοθς ολους να λενε για τα κινεζικα-οσοι το βλεπουν το χαζευουν και οι λειτοθργιες του μια χαρα!!!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά καλημέρα. Έχω το Jaga tt v30 και από εχθές που το άνοιξα, δεν έχω καταφέρει ακόμη να το φορτίσω... Έχει ένα καλώδιο usb, την μια άκρη την βάζεις στο βύσμα του φορτιστή και την άλλη στο κινητό. Έχει ένα μικρό λαμπάκι ο φορτιστής που με το που τον βάζεις στο ρεύμα, ανάβει κόκκινος αλλά το κινητό δεν φορτίζει, ούτε δείχνει κάποια ένδειξη στην οθόνη ότι φορτίζει, ούτε γεμίζει η μπαταρία του. Το άφησα εχθές βράδυ στην πρίζα να "φορτίζει", βγήκα και όταν γύρισα τα ξημερώματα ήταν ακόμη όπως το είχα αφήσει, αφόρτιστο. Το λαμπάκι στον φορτιστή πάνω ήταν ακόμη κόκκινο. Εντωμεταξύ, στις οδηγίες χρήσης, γράφει για την φόρτιση κάπου: "ποτέ μη συνδέετε τη συσκευή με τον φορτιστή αμέσως αφού έχετε βγάλει την μπαταρία απο τον φορτιστή..." Ποια μπαταρία του φορτιστή εννοεί...;;; :worry:

 

Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος...;;; :cry:

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρετε πως γίνεται να μην αναβοσβήνουν όλα τα λαμπάκια του πληκτρολογίου όταν είναι ανοιχτή η τηλεόραση; Μιλάω για το Jincen JC730.

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρετε πως γίνεται να μην αναβοσβήνουν όλα τα λαμπάκια του πληκτρολογίου όταν είναι ανοιχτή η τηλεόραση; Μιλάω για το Jincen JC730.

αν το ψαξεις εχει ρυθμιση για τον φωτισμο του πληκτρολογιου

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά καλημέρα. Έχω το Jaga tt v30 και από εχθές που το άνοιξα, δεν έχω καταφέρει ακόμη να το φορτίσω... Έχει ένα καλώδιο usb, την μια άκρη την βάζεις στο βύσμα του φορτιστή και την άλλη στο κινητό. Έχει ένα μικρό λαμπάκι ο φορτιστής που με το που τον βάζεις στο ρεύμα, ανάβει κόκκινος αλλά το κινητό δεν φορτίζει, ούτε δείχνει κάποια ένδειξη στην οθόνη ότι φορτίζει, ούτε γεμίζει η μπαταρία του. Το άφησα εχθές βράδυ στην πρίζα να "φορτίζει", βγήκα και όταν γύρισα τα ξημερώματα ήταν ακόμη όπως το είχα αφήσει, αφόρτιστο. Το λαμπάκι στον φορτιστή πάνω ήταν ακόμη κόκκινο. Εντωμεταξύ, στις οδηγίες χρήσης, γράφει για την φόρτιση κάπου: "ποτέ μη συνδέετε τη συσκευή με τον φορτιστή αμέσως αφού έχετε βγάλει την μπαταρία απο τον φορτιστή..." Ποια μπαταρία του φορτιστή εννοεί...;;; :worry:

 

Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος...;;; :cry:

προσπαθησε να το φορτισης απο τον υπολογιστη σου μεσω usb αν δεν φορτιζει τοτε το πας πισω να στο ελεγξουν

Link to comment
Share on other sites

αν το ψαξεις εχει ρυθμιση για τον φωτισμο του πληκτρολογιου

 

Το βρήκα, σ'ευχαριστώ πολύ.

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

προσπαθησε να το φορτισης απο τον υπολογιστη σου μεσω usb αν δεν φορτιζει τοτε το πας πισω να στο ελεγξουν

 

Tελικά το φόρτισα. Φορτίζει και με φορτιστή nokia... :p

Link to comment
Share on other sites

Δυο νεα βιντεο απο κινητα,

jc608s

http://www.exp-chinashop.com/showproduct.asp?id=164

woto a8000(me magic voice)

http://www.exp-chinashop.com/showproduct.asp?id=197

Link to comment
Share on other sites

Tελικά το φόρτισα. Φορτίζει και με φορτιστή nokia... :p

 

και εγω το ιδιο προβλημα ειχα φιλε μου εκανε καμια 20αρια ωρες να φορτισει με τον δικο του φορτιστη usb και το φορτισα με νοκια και μια χαρα!!!

Link to comment
Share on other sites

Πώς πάνε άραγε από εκπομπή ακτινοβολίας τα JAGA??

 

Αγόρασα το ΤΤ Χ30 από WIND και παιδεύομαι με τον τηλ. κατάλογο για να διορθώσω τη γραμματοσειρά.

Link to comment
Share on other sites

Πώς πάνε άραγε από εκπομπή ακτινοβολίας τα JAGA??

 

Αγόρασα το ΤΤ Χ30 από WIND και παιδεύομαι με τον τηλ. κατάλογο για να διορθώσω τη γραμματοσειρά.

 

Γιατι ξεροθμε τι ακτινοβολια εκπεμπουν τ αλλα??εδω τρωμε οτι ναναι η ακτινοβολια θα μας πειραξει σιγα!!!οντως ο τηλεφωνικος καταλογος βγαινει μπερδεμενοε αλλα δεν με πολυενοχλει!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Χτες παρέλαβα ένα Α5000 αλλά είναι κλειδωμένη η συσκευή και μου ζητάει κωδικό τηλεφώνου για να μπω. Έχει καμιά ιδέα κανείς για βοήθεια. Έβαλα το κωδικό της ΣΙΜ αλλά τζίφος .Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να στον δώσει αυτός από τον ο οποίο το αγόρασες. Να του τον ζητήσεις!

Δοκίμασε πάντως και 8765 ή 1039. ;)

Link to comment
Share on other sites

εχω το jaga tt-v24 και το προβλημα που εχει ειναι οτι δν δοθλευει το ξυπνητηρι-μια χτυπαει μια οχι και το εχω ακουσει και απο αλλουσ,,κατα τ αλλα μια χαρα!!
Link to comment
Share on other sites

γεια σας ,πηρα κι εγω ενα κινεζικο to jaga tt 30 , δωρεαν απο αναβαθμηση συμβολαιου wind.

απο οτι εψαξα δεν υπαρχει τπτ apo ssoftware,games κτλ κτλ. και δεν ξερω αν παιρνει κιολας.Γνωριζει κανεις κατι? Επισης μολισ το πηρα την αλλη μερα το πηγα πισω , γιατι δεν μακουγαν οταν μιλουσα.Σε 10 μερες μουδωσαν ενα ιδιο καινουργιο ( στη WIND) και τωρα ολα ΟΚ. Το κινητακι ειναι πολυ ωραιο για τα λεφτα του, kai designato! TV , FM καμπανα αλλα καμερα για πεταμα..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Mobile TV - Dual Sim με ελληνικά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...