Jump to content

Mobile TV - Dual Sim με ελληνικά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το κινητο στην πρώτη ιστοσελίδα που μου έστειλες μου φαίνεται αρκετά καλό και νομίζω ότι έχει σχεδόν τα ίδια χαρακτηριστικά με αυτό που έστειλα πιο πριν, την άλλη ιστοσελίδα, δεν την εμπιστεύομαι γιατί δεν σου έχει καν την επιλογή για ευρώ, ούτε λέει τίποτα για εγγύηση. Τέσπα το πρώτο που μου έστειλες, μου αρέσει, ξέρεις όμως πάνω κάτω πόσο θα κάνει (τελική τιμή εννοώ) για να έρθει στην περιοχή μου? το λέω γιατί έχει δωρεάν μεταφορικά μόνο στο hongkong

 

το e-mobilo είναι έμπιστο site! Όλοι σχεδόν από εκεί αγοράζουν. Το χει Έλληνας (μέλος του φόρουμ). Δίνει και ένα χρόνο εγγύηση(κάπου το γράφει νομίζω)

 

Το άλλο κινέζικο αν θυμάμαι καλά έχει μεταφορικά 20-2 5ευρώ.

Κοίτα και στο άλλο τόπικ με τα κινέζικα έμπιστα site.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το e-mobilo είναι έμπιστο site! Όλοι σχεδόν από εκεί αγοράζουν. Το χει Έλληνας (μέλος του φόρουμ). Δίνει και ένα χρόνο εγγύηση(κάπου το γράφει νομίζω)

 

Το άλλο κινέζικο αν θυμάμαι καλά έχει μεταφορικά 20-2 5ευρώ.

Κοίτα και στο άλλο τόπικ με τα κινέζικα έμπιστα site.

 

ok. Είσαι αρκετά πειστικός :D. Τελικά θα το αγοράσω, αλλά θα το πάρω με gps (http://www.e-mobilo.com/x10_gps.html) αφού δεν έχει και μεγάλη διαφορά στην τιμή. Κατεβάζω και τους χάρτες του bill21 και ας ελπίσουμε να μην κάνω καμία γκάφα με τις διαγραφές και όλα αυτά. Σε ευχαριστώ πολύ που με βοήθησες με την επιλογή αυτή και sorry που σε έχω πρήξει :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ενα πολυ καλο και αρκετα εως πολυ φτηνο κινητο μου ρθε χτες και δεν περιμενα οτι για τα χρηματα του θα ηταν τοσο καλο,

value for money, μικρο, με ικανοποιητικες λειτουργιες, στα ιδια χρηματα αλλα επωνυμα dual sim δεν εχουν ουτε bluetooth, ουτε tv, και δεν ξερω αν εχουν και καρτα μνημης. Μονο ελαττωμα ερχεται με μια μπαταρια, συνηθως οι κινεζοι βαζουν 2.... αρχισαν περικοπες και αυτοι χαχαχα!!!

http://www.e-mobilo.com/c320_tv_dual_sim.html

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Εγω παλι πηρα μεσω ενος γνωστου ενα τυπου iphone στο μεγεθος πιστωτικης καρτας του ανηψιου μου με 2 σιμ με 50 ευρω και τελικα πηρα μετα αλλο 1 για μενα και αλλα 2 για φιλους......απο τηλεοραση χμμμμμ για τις ωρες της αναμονης ΠΟΛΥ καλη ειναι !!!!!

 

Βεβαια η μνημη μου κοστισε αλλα 10......αλλα με 60 ευρω δεν αγοραζεις τοσα καλουδια που εχει το μαραφετακι

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι πηρα μεσω ενος γνωστου ενα τυπου iphone στο μεγεθος πιστωτικης καρτας του ανηψιου μου με 2 σιμ με 50 ευρω και τελικα πηρα μετα αλλο 1 για μενα και αλλα 2 για φιλους......απο τηλεοραση χμμμμμ για τις ωρες της αναμονης ΠΟΛΥ καλη ειναι !!!!!

 

Βεβαια η μνημη μου κοστισε αλλα 10......αλλα με 60 ευρω δεν αγοραζεις τοσα καλουδια που εχει το μαραφετακι

 

Εχει αναλογικη ή ψηφιακη TV? Γιατι σε λιγο καιρο η αναλογικη TV θα ειναι αχρηστη.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Εχει αναλογικη ή ψηφιακη TV? Γιατι σε λιγο καιρο η αναλογικη TV θα ειναι αχρηστη.

 

αναλογικη εχει αλλα....αγαπητε για την Σαντορινη που το θελω στα μπανακια μου να εχω και TV ειναι ΑΠΑΙΧΤΟ.........και σιγα μην μου βγουν τα ματια για να δω εργο.....κινητο ειναι οποτε για καμμια ειδηση καλο ειναι.....τι καλο....jet ειναι!!!!

Link to comment
Share on other sites

αναλογικη εχει αλλα....αγαπητε για την Σαντορινη που το θελω στα μπανακια μου να εχω και TV ειναι ΑΠΑΙΧΤΟ.........και σιγα μην μου βγουν τα ματια για να δω εργο.....κινητο ειναι οποτε για καμμια ειδηση καλο ειναι.....τι καλο....jet ειναι!!!!

 

Απο του χρονου νομιζω η αναλογικη τελειωνει.

Οποτε για ενα χρονο ειναι μονο ολα τα κινητα με αναλογικη TV.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Απο του χρονου νομιζω η αναλογικη τελειωνει.

Οποτε για ενα χρονο ειναι μονο ολα τα κινητα με αναλογικη TV.

 

Ετσι και αλλιως τα κινητα μετα απο 1 χρονο.....πανε για .....αποσυρση....

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Mobile TV - Dual Sim με ελληνικά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...