Jump to content

Mobile TV - Dual Sim με ελληνικά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σίγα μην στο στείλει πιο γρήγορα αυτός ο πωλητής.Εδώ χρεώνει μέχρι και τον φορτιστή αυτοκινήτου και θα βάλει από την τσέπη του για να το στείλει με ems ή courier;

 

Ευελπιστώ να πιάσει το νόημα (φοβού την αρνητική!)

Link to comment
Share on other sites

Για να μην έχεις αυταπάτες εγώ πάντως σου λέω να μην περιμένεις κάτι διαφορετικό.Αν δεν μπορείς να περιμένεις πες του να σου επιστρέψει τα χρήματα και πάρε το από άλλον πωλητή και μην τον απειλήσεις με αρνητική,δεν είναι fair

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Για να μην έχεις αυταπάτες εγώ πάντως σου λέω να μην περιμένεις κάτι διαφορετικό.Αν δεν μπορείς να περιμένεις πες του να σου επιστρέψει τα χρήματα και πάρε το από άλλον πωλητή και μην τον απειλήσεις με αρνητική,δεν είναι fair

 

Κοίτα, ως τώρα δεν έχω βάλει αρνητική και θα προτιμούσα να μην αρχίσω.

Από τη στιγμή που το bidding είναι δεσμευτικό για μένα είναι δεσμευτικό και για αυτόν. Και από τη στιγμή που ζητάει τα χρήματα άμεσα με το buy now και με ενημερώνει 3-4 μέρες μετά ότι δεν το έχει στο χρώμα που διαφήμιζε ότι το έχει θεωρώ ότι κάποιο δίκιο το έχω.

Με τον προηγούμενο έχασα κοντά ένα μήνα. Τα χρήματα όμως τα είχα βάλει την ίδια στιγμή που του έκανα το buy now, και τα πήρα μετά από ένα μήνα. Ε!, ούτε σε αυτόν έβαλα αρνητική. Αν κάποιος πριν από εμένα είχε γράψει κάτι στα σχόλιά των συναλλαγών του θα το είχα διαβάσει και θα ήμουν προετοιμασμένος.

Τέλος πάντων περιμένω την απάντησή του. Η δική μου ήταν "είμαι ιδιαίτερα απογοητευμένος. Πλήρωσα άμεσα, μου στείλατε και tracking number. Περιμένω να κάνετε ό,τι θεωρείτε απαραίτητο ώστε να φτάσει το άλλο χρώμα που έχετε στα χέρια σας στο συντομότερο δυνατό διάστημα. Ως δείγμα καλής πίστης αγόρασα κι ένα ακόμη προϊόν σας. Παρακαλώ όπως τα αποστείλετε με τον ταχύτερο δυνατό τρόπο

Link to comment
Share on other sites

Μα καλά πως σου έδωσε tracking number χωρίς να στο έχει στείλει;

 

Dear Customer,

 

 

 

Thanks for your purchase!

 

We are glad to notify you that your item has already been shipped on:

 

2010-02-24

 

And the tracking number is:

 

 

 

Please note that as advertised, delivery time takes about 10-21BUSINESS days (Not include Sat & Sun).and you can check the status of your item on:

 

http://www.sendfromchina.com/

 

Thank you for your patience and hope you receive it soon!

 

 

Dear schumiferalx,

 

Friend the JC599 not have sliver color at this moment can I change you black color one? So sorry to bring you such trouble.

 

- akingsupermarket

Edited by SCHUMIFER
Link to comment
Share on other sites

Άρα στο έχει στείλει κιόλας,σε μια δυο μέρες θα φύγει από εκεί

Υ.Γ. σβήσε το tracking number,φαίνεται το όνομα σου

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να είναι όπως τα λες και να μην το έχει στείλει ήδη.Εξάλλου και το tracking number που σου έχει δώσει είναι το προσωρινό,σε μια-δυο μέρες το αντικείμενο θα μπορείς να το κάνεις track από άλλον κωδικό που θα σου δώσει και θα είναι της μορφής RRXXXXXXXXXCN ή RA(RB)XXXXXXXXXHK ανάλογα αν θα φύγει από Κίνα ή από Hong Kong

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να είναι όπως τα λες και να μην το έχει στείλει ήδη.Εξάλλου και το tracking number που σου έχει δώσει είναι το προσωρινό,σε μια-δυο μέρες το αντικείμενο θα μπορείς να το κάνεις track από άλλον κωδικό που θα σου δώσει και θα είναι της μορφής RRXXXXXXXXXCN ή RA(RB)XXXXXXXXXHK ανάλογα αν θα φύγει από Κίνα ή από Hong Kong

 

Το μήνυμα με το tracking umber μου ήρθε την ημέρα που έγινε η αγορά και άμεσα και η συναλλαγή-πληρωμή. 3-4 μέρες μετά μου ήρθε και αυτό που έλεγε ότι τελικά δεν έχει ασημένιο

Link to comment
Share on other sites

εγω απο την αλλη νομιζω στο εστειλε σε μαυρο χρωμα. και δε νομιζω να γυριζει πισω.... αντε καλοριζικο
Link to comment
Share on other sites

εγω απο την αλλη νομιζω στο εστειλε σε μαυρο χρωμα. και δε νομιζω να γυριζει πισω.... αντε καλοριζικο

 

Τι να σας πω, θα δείξει η παραλαβή. Μου έστειλε νέο μήνυμα ότι το έδιωξε (dispatch) σήμερα... Άντε να δούμε.

Εν τω μεταξύ , δε μου λέει αν έβαλε και το δεύτερο που αγόρασα από αυτόν μαζί με το κινητό

Link to comment
Share on other sites

Το πράγμα είναι απλό...Είναι μερικοί κινέζοι...πραγματικά κινέζοι!!!

 

Και μερικές αρνητικές , κόκκινες. Όπα , περίμενε, ...

ΟΛΕΣ οι αρνητικές είναι κόκκινες. Έχω ανεχτεί αρκετά από τους κίτρινους φίλους μας. Πλησιάζει η ώρα που ένας θα την πληρωσει:ninja:

 

Μου άλλαξε εταιρεία αποστολής?

http://en.4px.cc/track.html?servicemethod=en&strHawbCode=RT050718704HK&Submit=Track

Edited by SCHUMIFER
Link to comment
Share on other sites

Μου άλλαξε εταιρεία αποστολής?

http://en.4px.cc/track.html?servicemethod=en&strHawbCode=RT050718704HK&Submit=Track

 

Από Hong Kong θα σου έρθει,στο είχα πει ότι είναι προσωρινό το tracking number εκείνο που σου είχε δώσει στην αρχή.Πλέον το tracking θα το παρακολουθείς σε μια-δυο μέρες από το http://app3.hongkongpost.com/CGI/mt/enquiry.jsp και όταν φτάσει Ελλάδα από το site των ΕΛ.ΤΑ.Αυτό το site που σου έχει δώσει πρέπει να είναι του courier που αναλαμβάνει να πάρει το αντικείμενο και να το πάει στο Hong Kong.

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Και μερικές αρνητικές , κόκκινες. Όπα , περίμενε, ...

ΟΛΕΣ οι αρνητικές είναι κόκκινες. Έχω ανεχτεί αρκετά από τους κίτρινους φίλους μας. Πλησιάζει η ώρα που ένας θα την πληρωσει:ninja:

 

Μου άλλαξε εταιρεία αποστολής?

http://en.4px.cc/track.html?servicemethod=en&strHawbCode=RT050718704HK&Submit=Track

 

ρε φιλε εδω λεει swaziland ειναι χωρα στην νοτιο αφρικη-μετα πηγε κινα και τωρα θα ερθει σε σενα??? μεγαλο ταξιδι ασυμφορο,κρατω της αμφιβολιες μου σορυ

Link to comment
Share on other sites

ρε φιλε εδω λεει swaziland ειναι χωρα στην νοτιο αφρικη-μετα πηγε κινα και τωρα θα ερθει σε σενα??? μεγαλο ταξιδι ασυμφορο,κρατω της αμφιβολιες μου σορυ

 

Ουπςςςςςς

Είχα υποθέσει ότι ήταν η κινεζοπόλη του !

Καλά, έτσι κι αλλιώς ήξερα ότι θα περίμενα. Κάτσε να δω το εμπόρευμα και να θα δω τι θα κάνω με τον αφρικανό που κάνει τον κινέζο

 

ΜΑΝΩΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

Link to comment
Share on other sites

μαλλον αυριο θα φανει το αντικειμενο στο http://app3.hongkongpost.com/CGI/mt/enquiry.jsp

μπορει να κανει και 2 μερες να φανει.

λιγη υπομονη. παντος εγω εχω παρει απο αυτον 2-3 φορες χωρις κανενα προβλημα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
μαλλον αυριο θα φανει το αντικειμενο στο http://app3.hongkongpost.com/CGI/mt/enquiry.jsp

μπορει να κανει και 2 μερες να φανει.

λιγη υπομονη. παντος εγω εχω παρει απο αυτον 2-3 φορες χωρις κανενα προβλημα

 

το κινητάκι ήρθε. Πρώτο πρόβλημα (αν και γενικώς φαίνεται καλό κομμάτι) οι επαφές. Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη. Τι στο κέρατο, πώς τα ταξινομεί έτσι? Θα την ψάξω λίγο τη δουλειά με το phone suite!

Επίσης, πώς επιλέγουμε από ποια sim θα φύγει ένα sms?

Edited by SCHUMIFER
Link to comment
Share on other sites

τις βαζει χωρις αλφαβητικη σειρα τις επαφες. το καλο ειναι οτι πατοντας ενα γραμμα σου τις βαζει με σειρα για το γραμμα αυτο. νομιζω δεν υπαρχει ουσιαστικο προβλημα.
Link to comment
Share on other sites

τις βαζει χωρις αλφαβητικη σειρα τις επαφες. το καλο ειναι οτι πατοντας ενα γραμμα σου τις βαζει με σειρα για το γραμμα αυτο. νομιζω δεν υπαρχει ουσιαστικο προβλημα.

Θενξ Μανώλη, θα το παλέψω λιγάκι τώρα μέσω υπολογιστή.

Μήπως ξέρεις για τη δεύτερη ερώτησή μου π[ου μας καίει λίγο? Σίγουρα φαντάζομαι κάτι θα υπάρχει αλλά πού στο κέρατο είναι?

Link to comment
Share on other sites

Θενξ Μανώλη, θα το παλέψω λιγάκι τώρα μέσω υπολογιστή.

Μήπως ξέρεις για τη δεύτερη ερώτησή μου π[ου μας καίει λίγο? Σίγουρα φαντάζομαι κάτι θα υπάρχει αλλά πού στο κέρατο είναι?

οταν πας να το στειλεις σε ρωταει απο ποια σιμ θες. πρεπει να λεει send master για την σιμ 1 και send slave για την σιμ2.

Link to comment
Share on other sites

οταν πας να το στειλεις σε ρωταει απο ποια σιμ θες. πρεπει να λεει send master για την σιμ 1 και send slave για την σιμ2.

 

Πω ρε φίλε είσαι υπέροχος. Όντως το λέει αυτό. Master done και Slave done!!!!

Πού να το φανταζόμουνα?

Link to comment
Share on other sites

το πρωτο σου κινεζικο ειναι? αν ναι οταν το μαθεις τα ξερεις ολα μετα. ειναι ολα τα ιδια!!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Mobile TV - Dual Sim με ελληνικά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...