Jump to content

Mobile TV - Dual Sim με ελληνικά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμένα ένα κινητό που μ αρέσει είναι αυτό http://www.chinavasion.com/product_info.php/pName/quadband-dual-sim-gsm-worldwide-tv-cellphone/

 

Δεν το έχω πάρει για να ξέρω τις επιδόσεις του.Πάντως είναι και πάμφθηνο για κάποιον που θέλει να το τολμήσει

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Jaga δεν εχει και επισιμη αντιπροσωπεια στην ελλαδα??:confused:

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ένα κινητό που μ αρέσει είναι αυτό http://www.chinavasion.com/product_info.php/pName/quadband-dual-sim-gsm-worldwide-tv-cellphone/

 

Δεν το έχω πάρει για να ξέρω τις επιδόσεις του.Πάντως είναι και πάμφθηνο για κάποιον που θέλει να το τολμήσει

 

Αυτό περιμένω!

Ξεκίνησε τη Δευτέρα η αποστολή του με ΕΜΣ, να δούμε πόσο θα είναι το τελωνείο οταν φτάσει!

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Αυτό περιμένω!

Ξεκίνησε τη Δευτέρα η αποστολή του με ΕΜΣ, να δούμε πόσο θα είναι το τελωνείο οταν φτάσει!

 

φιλε μου αν αντε με το καλο να ερθει :)

αν εχεις παραγγειλει μονο ενα κινητο μαλλον δεν θα περασει...

:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτό περιμένω!

Ξεκίνησε τη Δευτέρα η αποστολή του με ΕΜΣ, να δούμε πόσο θα είναι το τελωνείο οταν φτάσει!

Πιστεύω θα είναι καλή επιλογή και δεν θα έχεις πρόβλημα με το τελωνείο.Όποιος φοβάται τόσο πολύ την πιθανότητα τελωνείου ας παίρνει με registered airmail.Κάνει 7-10 μέρες για Ελλάδα και ο ταχυδρόμος σου αφήνει ένα χαρτάκι για να πας να το πάρεις από το ταχυδρομείο της περιοχής.Περιμένουμε να κάνεις παρουσίαση μόλις το λάβεις

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Έχω δει διάφορα μίνι iphones.. άλλα είτε δεν έχουν ελληνικά, είτε δεν έχουν τηλεόραση, είτε έχουν εξωτερική κεραία κλπ..

Υπάρχει κάποιο που να έχει και ελληνικά και τηλεόραση με ενσωματωμένη κεραία? Τα ελληνικά κυρίως για τα μηνύματα, και όχι για το μενού. Επίσης η οθόνη κατά προτίμηση 2,8 ιντσών. Το dual sim δεν είναι απαραίτητο..

Επίσης οι μπαταρίες στα μίνι κινητά τί λένε? Πόσο κρατάνε?

Link to comment
Share on other sites

Έχω δει διάφορα μίνι iphones.. άλλα είτε δεν έχουν ελληνικά, είτε δεν έχουν τηλεόραση, είτε έχουν εξωτερική κεραία κλπ..

Υπάρχει κάποιο που να έχει και ελληνικά και τηλεόραση με ενσωματωμένη κεραία? Τα ελληνικά κυρίως για τα μηνύματα, και όχι για το μενού. Επίσης η οθόνη κατά προτίμηση 2,8 ιντσών. Το dual sim δεν είναι απαραίτητο..

Επίσης οι μπαταρίες στα μίνι κινητά τί λένε? Πόσο κρατάνε?

 

Είσαι σίγουρος ότι δεν θες να περιμένεις; Στο λέω γιατί δεν έχουν βάλει ελληνικά και λογικά οποιοδήποτε sms σου στέλνουν με ελληνικούς χαρακτήρες δεν θα το διαβάζει.

 

http://www.solomobi.com/viewproduct.asp?pro_id=2918

 

http://www.solomobi.com/viewproduct.asp?pro_id=2927

 

 

iPhone clone το ένα, BlackBerry clone το άλλο...

Link to comment
Share on other sites

@zacharis1955 άκυρο το ποστ σου.... όταν γράφαμε για το f003 τότε δεν υπήρχε κινητό με tv+wifi+ελληνικά ;) (πλέον έχουμε και άλλο τόπικ για αυτά τα κινητά!)

 

Όσο για το ποστ navi55 που παραθέτεις αναφέρεται σε mini iphone και όχι σε διαστάσεις κανονικού iphone...

 

Φιλικά πάντα...

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει τρόπος να φύγουν τα εικονίδια τύπου Iphone από την κατάσταση αναμονής του Α5000?
όχι.Μια χαρά βολικά είναι,τι σε πειράζουν;:O

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Βάλε το κατάμαυρο backround,βγάλε τους ήχους όταν πατάς κάτι λάθος και όταν ανοίγεις και κλείνεις το κινητό,βάλε ένα mp3 που σ αρέσει για ringtone,απενεργοποιησε το shake menu όπου δεν σε βολεύει και μετά πες μου αν σ αρέσει ή όχι αυτό το κινητό.Εγώ αυτά τα εικονίδια τα βρίσκω πολύ χρήσιμα πάντως

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Guest sugarjohny

Για το αν μου αρέσει δεν έχω καθόλου δίλλημα! Όπως οι περισσότεροι εδώ, έχω αλλάξει πολλά κινητά...δεν πιστεύω ότι θα βρώ κάτι πιο τίμιο για τα λεφτά του, όπως και για τα κινέζικα γενικά... Σε σχέση μάλιστα με το περσυνό Jincen που είχα, η πρόοδος είναι τόσο εμφανής, που γίνεται αντιληπτή ακόμη από τη συσκευασία!

Αυτό το 8 mpixel να μην έγραφαν από πισω... :)

Link to comment
Share on other sites

η πλάκα ξέρεις ποια είναι;ότι στην αρχή έγραφαν 2 ΜP μετά το έκαναν 5 ΜP και τώρα 8 MP :)

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Με προσοχή η χρήση του ίντερνετ,είναι αρκετά ακριβό αν δεν έχεις δωρεάν mb στο πρόγραμμα κινητής που έχεις.

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Guest sugarjohny
Έχω διαθέσιμα καθώς έχω τηλέφωνο και πρόγραμμα iphone. Απλά το ήθελα για δεύτερο τηλέφωνο...Αν και ούτως ή άλλως, ενώ μπαίνει στο live, δείχνει να δυσκολεύεται στο in.gr...
Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia....genika eimai ligo asxeth kai epidh anakalhpsa auto to kinito kai mou arese h idea thelw liges apopseis.....to exei kaneis parei apo ellada?den einai perasmeno mesa elliniko logismiko?giati sto 1ena pou to exw dei anaferei ellhnika stis glwsses.na to parw h oxi?

 

 

Από την 1η Σεπτεμβρίου 2009, δεν θα επιτρέπεται η χρήση των «greeklish» καθώς επίσης και η γραφή τύπου SMS. Τα μηνύματα που έχουν γραφτεί με αυτήν την πρακτική θα διαγράφονται, χωρίς προειδοποίηση. Θα θέλαμε να σας παρακαλέσουμε να χρησιμοποιείτε ελληνικούς χαρακτήρες. Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε τη σχετική ανακοίνωση.
Link to comment
Share on other sites

Guest sugarjohny
Αν εννοείς το Α5000, έχει ελληνικά...Το έχω παραγγείλει από ξένο site, αλλά δεν έχει διαφορά. Ειδικά απο 1ena δε νομίζω να μην έχει...
Link to comment
Share on other sites

Η wind εδώ και μερικές μέρες διαφημίζει 2 κινέζικα κινητά με τηλεόραση. Ποια είναι και σε τί τιμή τα έχει? Φαντάζομαι θα τα έχουν βάλει σχετικά πιο ακριβά.. ;)

Πάντως έχουν αρχίσει σιγά σιγά τα κινέζικα κινητά και παίρνουν θέση στα ελληνικά καταστήματα. Σε λίγο καιρό θα τα βρίσκουμε πιο εύκολα!

Link to comment
Share on other sites

to jincen jc 678 ton 90euro max, to onomasan jaga...orea pragmata

 

 

Από την 1η Σεπτεμβρίου 2009, δεν θα επιτρέπεται η χρήση των «greeklish». Τα μηνύματα που έχουν γραφτεί με αυτήν την πρακτική θα διαγράφονται, χωρίς προειδοποίηση. Θα θέλαμε να σας παρακαλέσουμε να χρησιμοποιείτε ελληνικούς χαρακτήρες. Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε τη σχετική ανακοίνωση.
Link to comment
Share on other sites

to jincen jc 678 ton 90euro max, to onomasan jaga...orea pragmata

 

ακριβως ή αλλιως το ν98..

το αλλο μου φανηκε κλωνος diamond

αλλα εχω περιεργεια τα μενου τους θα ειναι μαμα κινα ή 'φτιαγεμενα' αραγε;

...

:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Mobile TV - Dual Sim με ελληνικά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...