Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@eleley στην συσκευή δεν εγκαθιστά τόσα, δεν θυμάμαι όμως πόσα αλλά όχι πάνω από 5Mb (το είχα γράψει σε παλιότερο post). Επίσης μετά την εγκατάσταση κάνε το παρακάτω:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2595604#post2595604

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

@eleley στην συσκευή δεν εγκαθιστά τόσα, δεν θυμάμαι όμως πόσα αλλά όχι πάνω από 5Mb (το είχα γράψει σε παλιότερο post). Επίσης μετά την εγκατάσταση κάνε το παρακάτω:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2595604#post2595604

 

Σ' ευχαριστώ Miky!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
@eleley στην συσκευή δεν εγκαθιστά τόσα, δεν θυμάμαι όμως πόσα αλλά όχι πάνω από 5Mb (το είχα γράψει σε παλιότερο post).

 

Μα το .cab που του έστειλα είναι μόνο γύρω στα 3MB και αυτό είναι αρκετό για να έχει το net CF v3.5. Δεν χρειάζεται να βάλει το .msi που βρίσκει στο site της Microsoft.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδια σκεφτομαι να παω το HTC diamond απο expansys. αν το παρω απο το expansys η εγγυηση με καλυπτει? η εκδοση ειναι αγγλικη (και φυσικα την προτιμαω) αλλα θα μπορω να βαλω πληκτρολογιο που θα γραφω ελληνικα επαφες και μηνυματα?

σας ευχαριστω

 

Η Εγγύηση θα ισχύει κανονικά στην Ελλάδα σε όλα τα θέματα hardware και όσον αφορά τα πληκτρολόγια... http://www.navimania.gr/showthread.php?t=9234

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

@athanaso77 τι να σε κάνω που μέχρι να βρω το post για την αλλαγή στην registry είχες απαντήσει. Κι εγώ το cabακι έχω στο κινητό περασμένο απλά δεν θυμάμαι που το είχα βρει.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
@athanaso77 τι να σε κάνω που μέχρι να βρω το post για την αλλαγή στην registry είχες απαντήσει. Κι εγώ το cabακι έχω στο κινητό περασμένο απλά δεν θυμάμαι που το είχα βρει.

 

Οκ, όχι τίποτα άλλο... αλλά να μην μπερδέψουμε τον άνθρωπο! :happy:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

eho to radio 1.00.25.16 uparhei kapio kalutero?eho dei ehoun vgei pio kainouria..simioteon tha to valo me tin nea greek full version rom tou swto...
οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

Είμαι και εγώ ένας από τους πολλούς παθόντες του Γερμανού, στο οποίο όμως χ..στικα γιατί πέρασα την γνήσια Αγγλική της HTC και έχω αυτό που θέλω, τώρα εάν πάθει κάτι το κινητό και δεν το φτιάχνουν θα τους κανονίσω δεόντως. Από και μετά το κινητό του γουστάρω, πριν είχα το ΜΙΟ Α501. Σας ευχαριστώ όλους εσάς που βοηθάτε να κάνουμε τα κινητά μας φιλικότερα ως προς τα εμάς.

 

Egw sti thesi sou tha epidiwka antikatastasi kai mono. Ypoxreountai na tin kanoun.

 

τελικά τι κάνουν αλλάζουν οθόνη ή συσκευή?

Link to comment
Share on other sites

Η Εγγύηση θα ισχύει κανονικά στην Ελλάδα σε όλα τα θέματα hardware και όσον αφορά τα πληκτρολόγια... http://www.navimania.gr/showthread.php?t=9234

οκ φιλε. σε ευχαριστω πολυ το παραγγειλα. διοτι ειδα το touch HD και ειναι πολυ μεγαλο για τα δικα μου δεδομενα και το HTC PRO πολυ ακριβο και χοντρο σε σχεση με το diamond. πηρα και το car kit διοτι εμενα με ενδιαφερει το destinator

Link to comment
Share on other sites

Εναλλακτικα , αντι για active sync ποιο μπορουμε να χρησιμοπιησουμε? Εχω προβλημα με το outlook και δεν το κανει εγκατασταση...

everyone can see things.

few can see into things...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Εναλλακτικα , αντι για active sync ποιο μπορουμε να χρησιμοπιησουμε? Εχω προβλημα με το outlook και δεν το κανει εγκατασταση...

 

Δεν υπάρχουν εναλλακτικές. Στα Windows XP το ActiveSync και στα Windows Vista το Windows Mobile Device Center.

 

Το πρόβλημά σου όμως δεν είναι αυτό αλλά το PC σου που δεν μπορεί να εγκατασταθεί το Outlook του Microsoft Office. Έχεις δοκιμάσει διάφορες εκδόσεις; Υπάρχει και μία μέσα στο CD που συνοδεύει τη συσκευή.

 

τελικά τι κάνουν αλλάζουν οθόνη ή συσκευή?

 

Εντός 7 ημερών και με χρήση του τηλεφώνου λιγότερη της 1 ώρας στο σύνολο σου αλλάζουν συσκευή. Σε κάθε άλλη περίπτωση σου αλλάζουν το εκάστοτε προβληματικό ανταλλακτικό.

 

οκ φιλε. σε ευχαριστω πολυ το παραγγειλα. διοτι ειδα το touch HD και ειναι πολυ μεγαλο για τα δικα μου δεδομενα και το HTC PRO πολυ ακριβο και χοντρο σε σχεση με το diamond. πηρα και το car kit διοτι εμενα με ενδιαφερει το destinator

 

Καλορίζικο και καλές γιορτές! ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημά σου όμως δεν είναι αυτό αλλά το PC σου που δεν μπορεί να εγκατασταθεί το Outlook του Microsoft Office. Έχεις δοκιμάσει διάφορες εκδόσεις; Υπάρχει και μία μέσα στο CD που συνοδεύει τη συσκευή.

Κι εγώ είχα πρόβλημα με διάφορες εκδόσεις του Outlook και μόνο αυτή στο CD δούλεψε σωστά. Δυστυχώς είναι trial έκδοση..

 

 

Μιχάλης

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Θα μου ξαναδώσει κάποιος το .cab για το answer keys disabler, παρακαλώ;

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=425650

 

@firiel: Έχεις παλιά έκδοση.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...