Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σήμερα παρέλαβα το diamond απο το e-shop..και απ'έξω και μέσα είχε αυτοκόλλητο της ACE..το φορτίζω..αργότερα θα δω τι ROM έχει και θα γίνω μέλος στο site της ΗΤC ώστε να δω αν πάνε όλα καλά..και μετά αρχίζει ο αγώνας.......

 

Kalo Riziko!!!:D

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μια ερώτηση. Στο Destinator εχω 2 χάρτες. Ενας Ελλαδος κ ενας Βουλγαριας. Επειδη θα παω Σοφια μαλλον για λιγες μερες, πως γινεται να βαλω διαδρομη απο τον εναν χαρτη (Ελλαδα) στον αλλον (Βουλγαρια);
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Γεια αν ενημερωθει το quickGps πρεπει να συνδεθω στο ιντερνετ???Βοηθάει σε τίποτα???

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Γεια αν ενημερωθει το quickGps πρεπει να συνδεθω στο ιντερνετ???Βοηθάει σε τίποτα???
μπορεις να το κανεις και με συνδεση του active απο τον υπολογιστη σου,και βεβαια βοηθαει,κανει ενημερωση
Link to comment
Share on other sites

Ναι πρεπει. Βοηθαει στο οτι θα βρισκει πολυ γρηγορα τους δορυφορους και θα κλειδωνει το gps συνεπως πιο γρηγορα
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Επίσης ήθελα να ρωτήσω.Μπορώ να πω στην wind να μου φέρει την αγγλικιά rom?Επίσης πως μπορώ να καταλάβω αν η συσκευή diamond που θα πάρω θα έχει της ACE την rom και όχι του swtou?

Συγγνώμη που σας κουράζω με τις ερωτήσεις μου αλλά προγραμματίζω σε λίγες μέρες να πάρω κινητό και μια απο τις πρώτες επιλογές μου (αν όχι η μοναδική) είναι το διαμάντι και θα ήθελα να είμαι σίγουρος για την αγορά που θα κάνω για να μην ψάχνομαι στο μέλλον.Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην με βρίσετε αλλά όταν θελήσω κάποια στιγμη να βάλω την αγγλική γλώσσα γίνεται απλα; Ή πρέπει να περάσω την αγγλική ROM;

Αμα η συσκευη ειναι της ace υπαρχει επιλογη να το γυρισεις στα Αγγλικα χωρις να περασεις αλλη rom, αμα ειναι με την rom της μανας του θα ειναι ουτως ή αλλως Αγγλικη, αμα ειναι swtos να τους το πεταξεις στη μουρη, να τους σπασεις ολο το μαγαζι και να τους ριξεις και καντηλια.

Επίσης ήθελα να ρωτήσω.Μπορώ να πω στην wind να μου φέρει την αγγλικιά rom?Επίσης πως μπορώ να καταλάβω αν η συσκευή diamond που θα πάρω θα έχει της ACE την rom και όχι του swtou?

Συγγνώμη που σας κουράζω με τις ερωτήσεις μου αλλά προγραμματίζω σε λίγες μέρες να πάρω κινητό και μια απο τις πρώτες επιλογές μου (αν όχι η μοναδική) είναι το διαμάντι και θα ήθελα να είμαι σίγουρος για την αγορά που θα κάνω για να μην ψάχνομαι στο μέλλον.Ευχαριστώ.

Αμα ειναι ace θα εχει αυτοκόλλητο στο κουτι ACE και θα μπορεις να κανεις εγγραφη με το ιμει σου στο htc.com.gr, νομιζω το ποιο βολικο γι αυτους ειναι να ζητησεις Αγγλικη συσκευη, αν σου ερθει και σ ενα καμια swtos συναντηθείτε με τον απο πανω και σπαστε μαζι και τα 2 καταστηματα.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αμα η συσκευη ειναι της ace υπαρχει επιλογη να το γυρισεις στα Αγγλικα χωρις να περασεις αλλη rom, αμα ειναι με την rom της μανας του θα ειναι ουτως ή αλλως Αγγλικη, αμα ειναι swtos να τους το πεταξεις στη μουρη, να τους σπασεις ολο το μαγαζι και να τους ριξεις και καντηλια.

 

Αμα ειναι ace θα εχει αυτοκόλλητο στο κουτι ACE και θα μπορεις να κανεις εγγραφη με το ιμει σου στο htc.com.gr, νομιζω το ποιο βολικο γι αυτους ειναι να ζητησεις Αγγλικη συσκευη, αν σου ερθει και σ ενα καμια swtos συναντηθείτε με τον απο πανω και σπαστε μαζι και τα 2 καταστηματα.

 

αχαχαχα ωραίος! Ευχαριστώ για την απάντηση!:lol:

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Οπως παει το πραμα σε λιγο θα δουμε συσκευες με εξελληνισμο απο την ace χωρις να ειναι ace οι συσκευες, παει η απατη συννεφο.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αμα η συσκευη ειναι της ace υπαρχει επιλογη να το γυρισεις στα Αγγλικα χωρις να περασεις αλλη rom, αμα ειναι με την rom της μανας του θα ειναι ουτως ή αλλως Αγγλικη, αμα ειναι swtos να τους το πεταξεις στη μουρη, να τους σπασεις ολο το μαγαζι και να τους ριξεις και καντηλια.

 

Αμα ειναι ace θα εχει αυτοκόλλητο στο κουτι ACE και θα μπορεις να κανεις εγγραφη με το ιμει σου στο htc.com.gr, νομιζω το ποιο βολικο γι αυτους ειναι να ζητησεις Αγγλικη συσκευη, αν σου ερθει και σ ενα καμια swtos συναντηθείτε με τον απο πανω και σπαστε μαζι και τα 2 καταστηματα.

 

Ευχαριστώ.Άμα μου δώσουν και εμένα καμια τέτοια συσκευή με swtos θα φωνάξω όλους όσους έχουν κοροϊδέψει και θα πάμε να σπάσουμε καταστήματα.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως σκέφτομαι αύριο μεθαύριο να περάσω απο την wind και να κάνω μερικές διευκρινιστικές ερωτήσεις περι swtos και αν η rom θα είναι τελικά της ACE ή όχι.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως σκέφτομαι αύριο μεθαύριο να περάσω απο την wind και να κάνω μερικές διευκρινιστικές ερωτήσεις περι swtos και αν η rom θα είναι τελικά της ACE ή όχι.

 

Και σε καταστημα που περναει swtos να πας σιγα μην στο πουνε.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι.Την swtos rom την περνάνε απο το κατάτημα που θα το πάρεις ή τους τα στέλνουν έτσι?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι.Την swtos rom την περνάνε απο το κατάτημα που θα το πάρεις ή τους τα στέλνουν έτσι?

Ευχαριστώ

 

Για τον Γερμανο λεγανε οτι το κλαρκ επελεγε συσκευες απο την αποθηκη και τυχαινε παντα να ειναι swtos....

Ξερω γω ρε φιλε εχει μπερδευτει πολυ το πραμα, εσυ οπως και να εχει προσεξε τι θα παρεις.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα..μάλλον είμαι από τους άτυχους..έχει αυτη την κιτρινίλα δεξιά στην οθόνη..δυο λύσεις υπάρχουν..ή θα το πάω πίσω και θα μου φέρουν άλλη συσκευή και ενδέχεται να έχω πάλι τά ιδια όπως έχει συμβει σε πολλούς ή το στέλνω στην ACE και μου αλλάζουν την οθόνη..
Link to comment
Share on other sites

Aν δεν βαριεσαι πηγαινε μεχρι το καταστημα για αλλαγη. Οσο καλο και να ειναι το σερβις εγω δεν θελω να βαλουν χερι σε συσκευη που εχω πληρωσει 600€ και δεν την εχω ουτε μια μερα.

Αλλαζε το μεχρι να πετυχεις καλο. Δοκιμασε τα εκει στο μαγαζι στην τελικη να εισαι σιγουρος πριν φυγεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας.

 

1) Αφου διάβασα 166 σελίδες με posts (προσπαθώ να είμαι ευγενική τώρα, μην μου το χαλάσετε), θα ήθελα να παρακαλέσω αν γίνεται κάποιος να κάνει ένα ξεκαθάρισμα των μηνυμάτων για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση των υπολοίπων που θα αγοράσουν ή έχουν ήδη αγοράσει το συγκεκριμένο κινητό και χρειάζονται κάποια ενημέρωση ( ειλικρινά μετά από τόσο καιρό που έχει κυκλοφορήσει το diamond, μου ήταν εντελώς περιττή η ανυπομονησία των περισσοτέρων στις 100 πρώτες σελίδες, για το πότε θα το αποκτήσουν, πότε θα κατακλήσει τις βιτρίνες, ποιός θα το φέρει πρώτος και ποιός τελευταίος και για το αν θα κάνει επιτέλους φραπέ ή ανάλυση ούρων κάθε πρωί στον παππού μου)

 

2) Μετά από μερικές μέρες χρήσης του κινητού παρατήρησα κάποια προβληματάκια και θα ήθελα να ρωτήσω και τους υπόλοιπους κατόχους του diamond αν έχουν κάποιο παρεμφερές πρόβλημα, για να καταφέρω επιτέλους να τα λύσω εξ ολοκλήρου.

Α. SMS. Όταν λαμβάνω ένα sms και επιλέγω με το πενάκι το φακελάκι στην μπάρα στο πάνω μέρος της οθόνης, αφού μου εμφανίσει το μενού με τα εικονίδια που βρίσκονται πάνω και το επιλέξω τελικά (θα προτιμούσα αφού δεν έχω ακόμα Parkinson να μην μου βγάζει αυτό το μενού, μπορεί και να γίνεται αλλά δεν το έχω μάθει ακόμα) μερικές φορές (όχι όλες) με πετάει στην αρχική οθόνη και με ενημερώνει σε ποιο Line βρίσκεται το τηλέφωνο (αναθεματισμένη Cosmote με τις διπλές γραμμές). Μετά πρέπει να ξανακάνω την ίδια διαδικασία για να μπορέσω να κάνω το preview στο κάτω μέρος της οθόνης. Ο λόγος που δεν μπαίνω στον φάκελο των μηνυμάτων είναι διότι με αυτόν τον τρόπο μου δίνει πιο γρήγορη πρόσβαση στην διαγραφή, οπότε επειδή θέλω αναφορές παράδοσης, θέλω φυσικά να τις σβήνω και πιο γρήγορα.

Β. Επίσης μου δείχνει και τα εισερχόμενα και τα απεσταλμένα μηνύματα στον φάκελο του inbox σε μορφή διαλόγων (τα εξερχόμενα τα κρατάει και στο outbox αλλά αν τα σβήσω από το inbox τα διαγράφει αυτόματα και από το outbox, κάτι που δεν το θέλω). Θα ήθελα λοιπόν να μάθω αν γίνεται τα εισερχόμενα να είναι μόνα τους στο inbox και τα εξερχόμενα στο outbox.

 

3) Με μια μέτρια χρήση τελικά πόσες ώρες σας κράταει η μπαταρία σε stand by mode?

 

4) Επειδή δεν είχα στο παρελθόν PPC (είμαι προκάτοχος Symbian) και δεν γνωρίζω απόλυτα τις δυνατότητες του, ποια θεωρείτε ότι είναι τα πιο απαραίτητα και χρήσιμα προγράμματα που θα έπρεπε να κατεβάσω? (γνωρίζω ότι ο καθένας βάζει ότι θέλει, αλλά δεν μπορεί, κάποια προγράμματα θα είναι πιο δημοφιλή από κάποια άλλα)

 

5) Όσοι έχουν το ελληνικό diamond μπορούν και γράφουν ελληνικούς χαρακτήρες με το πενάκι (όχι με το qwerty αλλά με το Hand recognition)?

 

6) Γνωρίζω ότι από την στιγμή που πήρα την συσκευή από το Internet – Ebay καινούργια (€400) και παρόλο που είναι Ευρωπαϊκή (είναι της Orange ξεκλειδωμένο και δεν είναι branded το firmware, αλλά λόγο του IMEI η HTC Ελλάδας δεν αναλαμβάνει την επισκευή του απ’ όσο γνωρίζω) δεν έχω κάποια εγγύηση εντός Ελλάδος (προς το παρόν ποτέ δεν με απασχόλησε με «ακριβές» συσκευές κάτι τέτοιο μιας και μου βγήκαν όλες σκυλιά). Σε περίπτωση που δημιουργηθεί κάποιο πρόβλημα, γνωρίζετε κάποιο service που θα αναλάμβανε την επισκευή του επί πληρωμή?

 

7) Έχω εγκαταστήσει στο κινητό το iGo8 και το χρησιμοποίησα μια φορά (δεν χρησιμοποιούσα στα παλιά μου κινητά GPS). Παρατήρησα ότι είχε μια απόκλιση μέτρων όταν μου έλεγε να στρίψω ( μου έλεγε να στρίψω τώρα για παράδειγμα και έπρεπε να στρίψω 10 μέτρα παρακάτω)και μετά έκανε επανακαθορισμό διαδρομής. Το αντιμετωπίζει κάποιος άλλος αυτό το πρόβλημα ή φταίει η θέση που είχα το κινητό μέσα στο αυτοκίνητο (όχι δεν το είχα στο πορτμπαγκαζ)?

 

8) Όταν βρίσκομαι στα contacts και τα κατεβάζω ακουμπώντας την οθόνη, δεν περνάει τις επαφές αργά αλλά πολύ γρήγορα πηγαίνοντας κατ' ευθείαν στη τελευταία. Υπάρχει λύση γι' αυτό?

 

 

Αυτά προς το παρόν. Ευχαριστώ για τον χρόνο και τις απαντήσεις σας.

http://briefcases.pathfinder.gr/download/604535

 

Non c'e scelta senza me, non c'e vita senza me.....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας.

 

1) Αφου διάβασα 166 σελίδες με posts ........Έχεις απόλυτο δίκιο.

 

Α. SMS. Όταν λαμβάνω ένα sms και επιλέγω με το πενάκι το φακελάκι στην μπάρα στο πάνω μέρος της οθόνης, ......

Δεν είμαι σίγουρος αν κατάλαβα καλά την ερώτηση σου, αλλά ο καλυτερος και συντομότερος τρόπος να απαντήσεις σ' ενα SMS είναι μέσω της αρχικής οθόνης του touch flo (messages). Κάνεις κλικ στο εικονίδιο δεξιά από το μήνυμα σου και σε πάει κατευθείαν στην γραφή νέου μηνύματος όπου εμφανίζεται το επιλεγμένο πληκτρολόγιο. Εισάγεις παραλήπτη μέσω του μενού και γράφεις το μήνυμα σου. Αυτή νομίζω είναι η φυσιολογική πορεία.

Β. Επίσης μου δείχνει και τα εισερχόμενα και τα απεσταλμένα μηνύματα στον φάκελο του inbox σε μορφή διαλόγων (τα εξερχόμενα τα κρατάει και στο outbox αλλά αν τα σβήσω από το inbox τα διαγράφει αυτόματα και από το outbox, κάτι που δεν το θέλω). Θα ήθελα λοιπόν να μάθω αν γίνεται τα εισερχόμενα να είναι μόνα τους στο inbox και τα εξερχόμενα στο outbox.

Εδώ όντως έτσι συμβαίνει και δεν το έχω ψάξει περισσότερο γιατί στέλνω ελάχιστα μηνύματα

 

3) Με μια μέτρια χρήση τελικά πόσες ώρες σας κράταει η μπαταρία σε stand by mode?Προσωπικά με την original μπαταρία δεν βγάζω την μέρα, γιατί όλο και θα το πειράξω. Οπότε προσπαθώ να του δίνω λίγη ενέργεια από το pc όταν μπορώ, συν ότι στο αυτοκίνητο έχω φορτιστή για χρήση gps. Χθες παρέλαβα μια πάμφθηνη κινεζικη μπαταρία η οποία είναι καταπληκτική μέχρι στιγμής.

 

4) Επειδή δεν είχα στο παρελθόν PPC (είμαι προκάτοχος Symbian) και δεν γνωρίζω απόλυτα τις δυνατότητες του, ποια θεωρείτε ότι είναι τα πιο απαραίτητα και χρήσιμα προγράμματα που θα έπρεπε να κατεβάσω?

Τα βασικά και δοκιμασμένα είναι τα παρακάτω:

Resco explorer, SKTools, Coreplayer, wkTask, iContacts, MagiCall, pTravel Alarm, και κατα δεύτερον η σειρα resco media. Από εκεί και πέρα υπάρχουν πολλες εφαρμογούλες που βελτιώνουν την συσκευή όπως το No data, No sleep, Answer keys disabler, Elias Asynckiller και πολλά άλλα. Χάρτης μόνο destinator για Αθήνα

 

5) Όσοι έχουν το ελληνικό diamond μπορούν και γράφουν ελληνικούς χαρακτήρες με το πενάκι (όχι με το qwerty αλλά με το Hand recognition)? Δεν το γνωρίζω

 

6) Γνωρίζω ότι από την στιγμή που πήρα την συσκευή από το Internet – Ebay καινούργια (€400) και παρόλο που είναι Ευρωπαϊκή (είναι της Orange ξεκλειδωμένο και δεν είναι branded το firmware, αλλά λόγο του IMEI η HTC Ελλάδας δεν αναλαμβάνει την επισκευή του απ’ όσο γνωρίζω) δεν έχω κάποια εγγύηση εντός Ελλάδος (προς το παρόν ποτέ δεν με απασχόλησε με «ακριβές» συσκευές κάτι τέτοιο μιας και μου βγήκαν όλες σκυλιά). Σε περίπτωση που δημιουργηθεί κάποιο πρόβλημα, γνωρίζετε κάποιο service που θα αναλάμβανε την επισκευή του επί πληρωμή? Η ΑCE δεν έχει λόγο να σου αρνηθεί επί πληρωμή.

 

Ελπίζω να βοήθησα. Τα προγράμματα κάνοντας μια αναζήτηση "θα βρεις που θα τα βρεις"

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι σίγουρος αν κατάλαβα καλά την ερώτηση σου, αλλά ο καλυτερος και συντομότερος τρόπος να απαντήσεις σ' ενα SMS είναι μέσω της αρχικής οθόνης του touch flo (messages)...

 

Γνωρίζω τον τρόπο που αναφέρεις με τον οποίο μπορώ να γράψω μηνύματα, αλλά αυτή τη διαδικασία που ανέφερα την χρησιμοποιώ επί το πλείστον στις αναφορές παράδοσης, και επειδή δεν έχω βρει τρόπο απλά να με ενήμερωνουν και να διαγράφονται αυτόματα, αυτός που ανέφερα μου φαίνεται ο πιό σύντομος.

 

Τα βασικά και δοκιμασμένα είναι τα παρακάτω:

Resco explorer, SKTools, Coreplayer, wkTask, iContacts, MagiCall, pTravel Alarm, και κατα δεύτερον η σειρα resco media. Από εκεί και πέρα υπάρχουν πολλες εφαρμογούλες που βελτιώνουν την συσκευή όπως το No data, No sleep, Answer keys disabler, Elias Asynckiller και πολλά άλλα. Χάρτης μόνο destinator για Αθήνα

 

Ευχαριστώ για την ονομαστική λίστα προγραμμάτων, αλλά ειλικρινά δεν έχω ιδέα τι κάνουν όλα αυτά... Αν μπορείς να μου εξηγήσεις αναλυτικότερα θα το εκτιμούσα.

 

Με ενημερώσανε ότι το καλύτερο GPS πρόγραμμα είναι αυτό που έχω βάλει διότι το destinator έχει εμφανίσει προβλήματα σε πολλούς. Θα ενημερωθώ πάντως ευχαριστώ.

 

Η ΑCE δεν έχει λόγο να σου αρνηθεί επί πληρωμή.

 

Πόσο σίγουρος είσαι γι' αυτό?

http://briefcases.pathfinder.gr/download/604535

 

Non c'e scelta senza me, non c'e vita senza me.....

Link to comment
Share on other sites

Τελικά, αυτή η κιτρινίλα, αφού είναι ορατή μόνο κατά την ευθυγράμμιση της οθόνης, πού αλλού δημιουργεί πρόβλημα; Είναι μόνο το "ψυχολογικό", δηλαδή ότι έχεις μία ολοκαίνουργια συσκευή με ένα προβληματακι ή μπορεί να προκύψει και κάτι άλλο στο μέλλον;
Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι και σε μια παλαιότερή μου ερώτηση: Μια κινέζικη μπαταρία, η οποία θα χρησιμοποιείται σε ώρα ανάγκης μόνο, μπορεί να προκαλέσει ζημιά;

Θα μπορούσε κάποιος να πει με βεβαιότητα;

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

είναι αρκετά εμφανής σε background ασπρο..δηλαδή όταν είμαι στο internet και η σελίδα είναι "άσπρη" κάνει ένα "γάμα" με κιτρινίλα..άρα δεν είναι μόνο ψυχολογικό αλλά και αντιαισθητικό...στο μέλλον δεν ξέρω αν γίνεται χειρότερο..μιας ημέρας κινητό..
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Γνωρίζω τον τρόπο που αναφέρεις με τον οποίο μπορώ να γράψω μηνύματα, αλλά αυτή τη διαδικασία που ανέφερα την χρησιμοποιώ επί το πλείστον στις αναφορές παράδοσης, και επειδή δεν έχω βρει τρόπο απλά να με ενήμερωνουν και να διαγράφονται αυτόματα, αυτός που ανέφερα μου φαίνεται ο πιό σύντομος.

 

Yparxei to sms report eraser.

 

Ευχαριστώ για την ονομαστική λίστα προγραμμάτων, αλλά ειλικρινά δεν έχω ιδέα τι κάνουν όλα αυτά... Αν μπορείς να μου εξηγήσεις αναλυτικότερα θα το εκτιμούσα.

Resco explorer: Makran o kalyteros File Explorer, must have gia kathe syskevi (ekdosi 7 kai meta)

SKTools: Toolaki gia tweaking tis syskevis pou den sto proteinw gia arxi. Apaiteitai mia eksoikeiwsi me ti syskevi prwta.

Coreplayer: Media player pou paizei sxedon ola ta video format.

wkTask: Task manager me poly perissoteres dynatotites apo ton default. Ton proteinw anepifylakta.

iContacts: Mia alli efarmogi gia tis epafes

MagiCall: Gia na mplokareis kliseis/sms apo sygkekrimenes epafes.

pTravel Alarm: Sigoura pio aksiopisto ksypnitiri apo to default twn windows. Tha to synistousa ean theleis na ksypnas stin wra sou.

No data: Gia na apenergopoieis/energopoieis to GPRS opote esy theleis. Etsi prolambaneis tin askopi syndesi me GPRS tis syskevis sou.

Answer keys disabler: Gia na apenergopoiountai ta pliktra tis othonis kata ti diarkeia pou dexesai mia klisi etsi wste na apofefxthei to fainomeno na tin exeis se mia tsanta kai na patithoun mona tous. Doulevoun mono ta hard keys.

Elias Asynckiller: Gia na kleinei aftomata to ActiveSync otan aposyndeeis ti syskevi sou apo ton ypologisti.

 

Με ενημερώσανε ότι το καλύτερο GPS πρόγραμμα είναι αυτό που έχω βάλει διότι το destinator έχει εμφανίσει προβλήματα σε πολλούς.

 

To Destinator exei tous kalyterous xartes gia Ellada. To iGo exei kalytero interface. Me to prwto kaneis kalytera ti douleia sou.

 

Πόσο σίγουρος είσαι γι' αυτό?

 

Ean i syskevi sou einai HTC branded kai agorasmeni apo xwra tis Evrwpis, i ACE Hellas einai ypoxrewmeni na dextei gia service ti syskevi sou. Ean itan kleidwmeni stin Orange kai tin exeis ksekleidwsei apla den tha isxyei i eggyisi.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
είναι αρκετά εμφανής σε background ασπρο..δηλαδή όταν είμαι στο internet και η σελίδα είναι "άσπρη" κάνει ένα "γάμα" με κιτρινίλα..άρα δεν είναι μόνο ψυχολογικό αλλά και αντιαισθητικό...στο μέλλον δεν ξέρω αν γίνεται χειρότερο..μιας ημέρας κινητό..

 

Tha synistousa episkepsi sto service kai antikatastasi othonis ean den to exeis kanei idi. (Einai gnwsti periptwsi kai i ACE Hellas allazei kanonika othoni).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...