Jump to content

[Επίσημο] Nokia N82


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο site της Nokia μου βγάζει ότι η πιο νέα έκδοση είναι η 31.0.016

 

Mπορεις να στειλεις το link να το δουμε και εμεις?

 

ακυρο, το βρηκα εγω:

http://www.nokia.gr/support/software/phone-software-update#

 

πως γινεται ομως η 31 να ειναι νεοτερη απο την 35??

καποιο λαθος εχει γινει απλα...

Edited by thePRODIGY

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Έλα ντε όντως κάποια ******* έχουν κάνει οι της Νokia....

 

Παιδιά μια βοήθεια,κάτι έχει γίνει και κάθε φορά που ανοίγω το κινητό αρχίζει και κάνει εγκατάσταση και μετά από κανά λεπτό μου βγάζει ''η κάρτα μνήμης περιέχει μη αξιόπιστο υλικό,για εγκατάσταση πηγαίνετε στην ''εγκατάσταση εφαρμογών'' πάω εκεί που μου λέει αλλά δεν βλέπω κάτι λάθος,τι να κάνω για να μην μου το κάνει αυτό?????

Edited by nervous
συνεχομενα μηνυματα,χρησιμοποιησε την τροποποιηση μηνυματος.
Link to comment
Share on other sites

δεν έχει κάτι καινούριο ,αυτη που εχεις ειναι η τελευταια ετσι λέι

 

Και ουτε προκειται να βγει κατι κανουργιο.. οσο και αν θα το θελαμε εμεις των Ν82/Ν95/Ν95-2:O

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδες. εχω μια ερωτηση.

στο ν82 πιο παλια με καποιο τροπο ειχα περασει καποια ιμειλ μου στο κινητο. τα οποια ομως θελω να τα διαγραψω αλλα δεν...

φαινονται μονο οι τιτλοι αλλα δεν ανοιγουν και ουτε μπορουν να σβηστουν. οποτε να φανταστω οτι καποιο υπολειμα εχει μεινει καπου. για να διορθωσω το ολο σκηνικο, χρειαζομαι τη βοηθεια σας. ξερετε που αποθηκευονται τα ιμειλ? σε ποιο παθ? ή εστω τα σμσ? ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδες. εχω μια ερωτηση.

στο ν82 πιο παλια με καποιο τροπο ειχα περασει καποια ιμειλ μου στο κινητο. τα οποια ομως θελω να τα διαγραψω αλλα δεν...

φαινονται μονο οι τιτλοι αλλα δεν ανοιγουν και ουτε μπορουν να σβηστουν. οποτε να φανταστω οτι καποιο υπολειμα εχει μεινει καπου. για να διορθωσω το ολο σκηνικο, χρειαζομαι τη βοηθεια σας. ξερετε που αποθηκευονται τα ιμειλ? σε ποιο παθ? ή εστω τα σμσ? ευχαριστω

Καλημέρα.

Tα sms/mms αποθηκεύονται στην διαδρομή C:\Private\1000484b\Mail2\ (αν αποθηκεύεις τα sms στην μνήμη της συσκευής) ή στην διαδρομή E:\Private\1000484b\Mail2\ (αν αποθηκεύεις τα sms στην κάρτα μνήμης).

Αν θυμάμαι καλά συγχρονίζοντας ξανά τα email σου τότε θα πρέπει να σβήνονται και οι τίτλοι.

Edited by Itchrist86

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

se yπερευχαριστω φιλε

 

βασικα δε θελω να τα συγχρονισω γιατι θελω να εξαφανιστουν , οχι να μπουν και αλλα....θενξ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Tα sms/mms αποθηκεύονται στην διαδρομή C:\Private\1000484b\Mail2\ (αν αποθηκεύεις τα sms στην μνήμη της συσκευής) ή στην διαδρομή E:\Private\1000484b\Mail2\ (αν αποθηκεύεις τα sms στην κάρτα μνήμης).

Αν θυμάμαι καλά συγχρονίζοντας ξανά τα email σου τότε θα πρέπει να σβήνονται και οι τίτλοι.

 

πολυ περιεργο. στο παθ αυτο δεν υπαρχει κανενα φολντερ μεσα. χρησιμοποιησα και το usb για να βαλω τη μνημη στο πισι και τιποτα(εννοειται μου δειχνει και τα χιντεν φαιλς το πισι...

τι να πω...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το Ν82 εχει καλη αυτονομια ή οχι? Αξιζει να το αγορασω μεταχερισμενο? Δεν εχει δευτερη καμερα για βιντεο κληση? Μονο το υψηλο sar και η αυτονομια με προβληματιζουν.
Link to comment
Share on other sites

Το έχω δυόμιση σχεδόν χρόνια.

Έχω αγοράσει 2η μπαταρία, κ λίγο πολύ έχει εξαντληθεί κ αυτή.

Θέλω κάθε βράδυ κ φόρτιση, για να μου βγάλει την επόμενη μέρα.

Το έχω λιώσει, χρησιμοποιώντας όλες τις λειτουργίες του καθημερινά κ με κάποια σύνεση, εκτός της βιντεο-θέασης κ μουσικό-ακρόασης, όπου κάνω περιστασιακή χρήση.

Μιλάω κανά μισάωρο ημερισίως κ φυσικά, αρκετά μηνύματα.

Κατά την φωτογράφιση, ειδικά σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού, τρώει πιο γρήγορα την μπαταρία, λόγω του xenon flash. Αλλά αξίζουν οι φωτό.

Κ γενικά αξίζει το κινητό.

Εγώ έχω κ φορτιστή στο αυτοκίνητο. Κ βολεύομαι να βγάλω την ημέρα.

Με απλή χρήση, βγάζει 2 με 2,5 μέρες πλέον. (όπου απλή χρήση, εννοώ τηλέφωνο κ κάποια μηνύματα)

Με καινούρια μπαταρία, οι 3,5 με 4 είναι εφικτές.

 

Έχει 2η κάμερα για βιντεοκλήση.

 

Γιατί δεν κοιτάς κάτι σε σειρά Ε?

Γνωρίζω πως έχουν πολύ καλή αυτονομία. Συγκριτικά με το Ν82.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ένα πρόβλημα με το κινιτάκι!!

Είχα δυο μέρες κλειστό το κινιτό κ όταν το ανοιξα δεν μου έδειξε τις αναπάντητες ενώ με έπαιρναν τηλ!!Γιατί το κάνει αυτό?Του έχω κάνει format αλλά δεν διορθώθικε!!Τι φταίει?Μπορείτε να με βοηθήσετε?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!:)

Link to comment
Share on other sites

Format έκανες και στην συσκευή και στην κάρτα μνήμης;Δοκίμασε χωρίς την κάρτα μνήμης να δεις τι γίνεται.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ένα πρόβλημα με το κινιτάκι!!

Είχα δυο μέρες κλειστό το κινιτό κ όταν το ανοιξα δεν μου έδειξε τις αναπάντητες ενώ με έπαιρναν τηλ!!Γιατί το κάνει αυτό?Του έχω κάνει format αλλά δεν διορθώθικε!!Τι φταίει?Μπορείτε να με βοηθήσετε?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!:)

Αυτο ειναι της εταιριας κινητης και οχι της συσκευης προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Είχα βγάλει την κάρτα οταν του έκανα format!!Στην κάρτα έκανα format στο pc και μετά την έβαλα στο κινητό!!

Δηλαδή μ λες ότι φταίει η cosmote??Δεν είναι με σύνδεση αλλά δν νομίζω να έχει σημασία!!Αν έφταιγε η εταιρία δεν θα πρέπει να είχαν και άλλοι το ίδιο πρόβλημα??

Link to comment
Share on other sites

Είχα βγάλει την κάρτα οταν του έκανα format!!Στην κάρτα έκανα format στο pc και μετά την έβαλα στο κινητό!!

Δηλαδή μ λες ότι φταίει η cosmote??Δεν είναι με σύνδεση αλλά δν νομίζω να έχει σημασία!!Αν έφταιγε η εταιρία δεν θα πρέπει να είχαν και άλλοι το ίδιο πρόβλημα??

Σε κοσμοτε shop μου ειχαν πει οτι ως μηνυματα ερχονται οι κλησεις των τελευταιων 3 ημερων (ή δυο ,δεν θυμαμαι σιγουρα) πριν ανοιξεις το κινητο.Αν εχεις και αλλο κινητο δοκιμασε να βαλεις εκει την σιμ να το ελενξεις αν εκει ερχονται τα σμς κανονικα.Μπορει να εχει απενεργοποιηθει η υπηρεσια ή να εχει γινει κατι λαθος με το κεντρο μηνυματων;

Link to comment
Share on other sites

Σε κοσμοτε shop μου ειχαν πει οτι ως μηνυματα ερχονται οι κλησεις των τελευταιων 3 ημερων (ή δυο ,δεν θυμαμαι σιγουρα) πριν ανοιξεις το κινητο.Αν εχεις και αλλο κινητο δοκιμασε να βαλεις εκει την σιμ να το ελενξεις αν εκει ερχονται τα σμς κανονικα.Μπορει να εχει απενεργοποιηθει η υπηρεσια ή να εχει γινει κατι λαθος με το κεντρο μηνυματων;

Το σύστημα σε ειδοποιεί για τις αναπάντητες των τελευταίων 72 ωρών, τουλάχιστον στο δίκτυο της Cosmote.

Δεν ξέρω αν ισχύει το ίδιο και για τις άλλες 2 εταιρίες.

Link to comment
Share on other sites

Θα δοκιμάσω τη sim σε άλλο κινητό....

Δεν ξέρω εμένα μου μυρίζει πρόβλημα κινητού αλλά αν δεν φταίει το κινητό τι θα κάνω με τη sim??Να επικοινωνήσω με cosmote?

 

Ευχαριστώ πολύ παιδιά για το ενδιαφέρον σας!! :):happy:

Edited by stendor
Link to comment
Share on other sites

Θ δοκιμάσω τη sim σε άλλο κινητό....

Δεν ξέρω εμένα μ μυρίζει πρόβλημα κινητού αλλά αν δεν φταίει το κινητό τι θα κάνω με τη sim??Να επικοινωνήσω με cosmote?

 

Ευχαριστώ πολύ παιδιά για το ενδιαφέρον σας!! :):happy:

 

Καποια ρυθμιση ειναι,μου την ειχαν κανει αλλα δεν θυμαμαι την διαδικασια.

Link to comment
Share on other sites

κοίτα μήπως έχεις αλλάξει κατά λάθος τις ρυθμίσεις προώθησης. Αν τις αλλάξεις δεν σε ενημερώνει!

Κοίτα τι ρυθμίσεις έχεις και πες μας για όταν το κινητό είναι κλειστό. Δεν φταίει το κινητό για αυτό αλλά η ρυθμίσεις που έχεις κάνει μέσω του κινητού. Αν και για εμένα κανε ένα τηλ στο 1313 πες τι θες και τέλος! Τόσο απλό:)

αν τελικά η σοκολάτα είναι υποκατάστατο του sex τότε πρέπει να είμαι sexομανης...
Link to comment
Share on other sites

Τις προωθήσεις πρέπει να τις ακυρώσω??

Βρήκα δυο προωθήσεις π μπορεί να φταίνε πρέπει να τις απενεργοποιήσω ή να τις ενεργοποιήσω?Έίναι για όταν η σύνδεση είναι αδύνατη και για όταν δε διατίθεται...

Link to comment
Share on other sites

Τις προωθήσεις πρέπει να τις ακυρώσω??

Βρήκα δυο προωθήσεις π μπορεί να φταίνε πρέπει να τις απενεργοποιήσω ή να τις ενεργοποιήσω?Έίναι για όταν η σύνδεση είναι αδύνατη και για όταν δε διατίθεται...

Αν είναι ενεργοποιημένες οι προωθήσεις τότε απενεργοποίησε τις και δοκίμασε ξανά να δεις αν σε ενημερώνει.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

παιδια το pc suite του 82 δεν υποστηρίζει μετατροπή του βιντεο για να παιξει στο κινητο με αντιγραφή και επικόλληση....????

 

το εκανα σημερα για ενα ν95 8g και δεν μπορω να το κανω για το n82 ενος φιλου μου...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερετε πως μπορω να κανω την οθονη του κινητου να μην αναβοσβηνει οταν με παιρνει καποιοσ? ειναι πολυ σημαντικο
Link to comment
Share on other sites

Aπο οσο θυμαμαι δεν υπαρχει αυτη η ρυθμιση :(
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...