Jump to content

[Επίσημο] Nokia N82


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ουάου, μαύρο με ασημί. Πρώτο! :cool:

Αν είναι αληθινές οι φωτογραφίες, θα είναι πανέμορφο. :)

 

 

εμένα γιατι μου φαίνετε ότι η γωνία λήψης της φώτο το κάνει να δείχνει μαύρο;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εμένα γιατι μου φαίνετε ότι η γωνία λήψης της φώτο το κάνει να δείχνει μαύρο;

 

Παίζει κι αυτό, δεν αποκλείω τίποτα.

Εξάλλου επιφάνειές του έχουν αυτή την ιδιότητα, ανάλογα με τη γωνία θέασης και ανάλογα με τις αντανακλάσεις, να δίνουν πλασματική εικόνα για το πραγματικό χρώμα του. ;)

 

Πάντως επιμένω, αν είναι όντως πραγματικές οι φώτο εγώ το πάω με χίλια. :respect:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

Χθες το βραδυ μου εκανε παλι restart απο μονο του αυτη την φορα την ωρα που εκανα συνδεση με το bh-900 ενω την προηγουμενη την ωρα που εκανα αποσυνδεση.Επισης τωρα τελευταια εχει γινει πολυ σκληρο στην χρηση του το πανω δεξι πληκτρο,πανω απο το πληκτρο multimedia.:mad:

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

προσπαθω να κατεβασω τον χαρτη της ελλαδας μα το nokia map loader και μου γραφει fille corruped try again later η καρτα ειναι καινουργια. η πρωτη ηταν καμενη και την αλακξα στην νοκια αλλα δεν εχει χαρτες:mad: ξερει κνεις κατι? ευχαριστω:happy:
Link to comment
Share on other sites

προσπαθω να κατεβασω τον χαρτη της ελλαδας μα το nokia map loader και μου γραφει fille corruped try again later η καρτα ειναι καινουργια. η πρωτη ηταν καμενη και την αλακξα στην νοκια αλλα δεν εχει χαρτες:mad: ξερει κνεις κατι? ευχαριστω:happy:

 

Εχεις ανοιξει τουλαχιστον μια φορα την εφαρμογη Χαρτες

με την καινουργια καρτα μνημης ?

Κανε delete all maps μεσα απο το map loader και δοκιμασε παλι.

 

PS: Υπαρχει σχετικο θεμα για το nokia maps

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

εκανα φορματ και στην συσκευη, την ανοιξα την εφαρμογη χαρτες δεν δειχνει τιποτα, η καρτα ηταν τελειως κενη δεν εχει maps να τους σβησω. ποιο προγραμα πλοηγησης λειτουργει σωστα να βαλω για να αφησω το νοκια? ευχαριστω για το ενδιαφερων :happy::happy:
Link to comment
Share on other sites

εκανα φορματ και στην συσκευη, την ανοιξα την εφαρμογη χαρτες δεν δειχνει τιποτα, η καρτα ηταν τελειως κενη δεν εχει maps να τους σβησω. ποιο προγραμα πλοηγησης λειτουργει σωστα να βαλω για να αφησω το νοκια? ευχαριστω για το ενδιαφερων :happy::happy:

 

Δες επισης τα αναλογα θεματα για Garmin & Sygic

Να'σαι καλα ;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ένα δύσκολο ερώτημα εμπειρίας.

 

Πέρα από την κάρτα που κάνει νερά (Παρασκευή μου έσβησε ένα βίντεο και χρειάστηκε να χρησιμοποιήσω Easy Recovery Pro για να το βρω), το μεσαίο πλήκτρο είναι προβληματικό. Ενώ πατώντας προς τα δεξιά όλα είναι μια χαρά, πατώντας προς αριστερά, απλά τις περισσότερες φορές πατάω το κεντρικό κουμπί. Δοκίμασα και σε άλλο Ν82 (του zervas) και δεν υπήρχε αυτό το πρόβλημα. Το κινητό δεν είναι ούτε 1 εβδομάδα που το πήρα. Να το πάω σε κάποιο Nokia Shop και να ζητήσω φτιάξιμο ή να ζητήσω απευθείας αντικατάσταση; Το έχω αγοράσει από ΠΛαίσιο Περιστερίου και υπάρχουν όλα τα παραστατικά, αποδείξεις κτλ, οπότε δε θα έχω πρόβλημα ως προς την απόδειξη ισχύος της εγγύησης. Το ζήτημα είναι πώς το θέτουν στο Nokia Shop. Τι συμφέρει να ζητήσω και τι συνήθως επιλέγουν να κάνουν. Ουσιαστικά, εμπειρίες χρηστών ζητάω.

 

Ευχαριστώ.

 

ΥΓ. Ο zervas τα έχει παίξει με το κινητό... Δίκτυο παντού και πάντα, φωτογραφίες απίστευτες. Πού να βάλει και navigation. Δε θα χρειαστεί να αγοράσει pda που σκέφτεται.

Link to comment
Share on other sites

Χθες το βραδυ μου εκανε παλι restart απο μονο του αυτη την φορα την ωρα που εκανα συνδεση με το bh-900 ενω την προηγουμενη την ωρα που εκανα αποσυνδεση.Επισης τωρα τελευταια εχει γινει πολυ σκληρο στην χρηση του το πανω δεξι πληκτρο,πανω απο το πληκτρο multimedia.:mad:

 

Μιλας για το κουμπι που ειναι απο την μερια του "C" το πανω πανω ? Και εμενα εκεινο ετσι εγινε εκεινο :mad: . Βασικα σου κανει εναν περιοεργο θορυβο οταν τον πατας ? Ενοω δεν ηταν οπως ηταν στην αρχη ουτε οπως ειναι τα αλλα, κανει ενα τσικ. (εχει και περιεργη αισθηση στο πατημα...)

Link to comment
Share on other sites

Μιλας για το κουμπι που ειναι απο την μερια του "C" το πανω πανω ? Και εμενα εκεινο ετσι εγινε εκεινο :mad: . Βασικα σου κανει εναν περιοεργο θορυβο οταν τον πατας ? Ενοω δεν ηταν οπως ηταν στην αρχη ουτε οπως ειναι τα αλλα, κανει ενα τσικ. (εχει και περιεργη αισθηση στο πατημα...)

 

Κι εμένα τρίζει λιγάκι το δεξί soft key, όπως επίσης και το κόκκινο ακουστικό. Από την πολλή χρήση είναι. Δεν είναι τίποτα, ένα ψιλο-πολιτισμικό σοκ έπαθε το τηλεφωνάκι επεδή το ζορίσαμε λίγο. Κι επειδή ο επεξεργαστής του δε μπορεί να διαμαρτυρηθεί, διαμαρτύρεται λιγάκι (μέσα στα κόσμια πλαίσια πάντα) το σασί της συσκευής. :lol: :lol: :lol:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα τρίζει λιγάκι το δεξί soft key, όπως επίσης και το κόκκινο ακουστικό. Από την πολλή χρήση είναι. Δεν είναι τίποτα, ένα ψιλο-πολιτισμικό σοκ έπαθε το τηλεφωνάκι επεδή το ζορίσαμε λίγο. Κι επειδή ο επεξεργαστής του δε μπορεί να διαμαρτυρηθεί, διαμαρτύρεται λιγάκι (μέσα στα κόσμια πλαίσια πάντα) το σασί της συσκευής. :lol: :lol: :lol:

 

Πω πως μου τιν σπανε τετοια ψιλοπραγματα. Δεν μου εχει τυχει μεχρι τωρα κινητο να εχω προβλημα με τα κουμπια (Δεν ειναι κατι σπουδαιο αλλα δεν εχψει τυχει). Μου την σπαει επισης καμια φορα που στο πολυπληκτρο ακουγετε καπως σαν κολιτικη ταινια να εχει οταν το πατας

 

Αυτα γνωριζει κανεις αν προκειτε να φυγουν με την χρηση τους σιγα σιγα ? Η πατα ετσι θα ειναι τωρα?

Link to comment
Share on other sites

Από ότι λένε (στο mobile-review.com) αυτό είναι το μαύρο κι είναι official, έχουν αρχίσει οι παραγγελίες από την Nokia στο εξωτερικό.

 

http://wsf3-nokia.letstalk.com/img/prod/cell-phones/unlockedphones/nokia/33857_xl.gif

 

Κι εδώ η πίσω όψη:

 

http://farm3.static.flickr.com/2411/2245549540_7754f95d2b_o.gif

Αυτό το έργο το έχω ξαναδεί...
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Σε μαυρο και εμενα μου αρεσε περισσοτερο, τωρα εαν δεν ειναι αληθινη η φωτογραφια νομιζω πως δες θα αργησει να βγει, μην ξεχνατε οτι το Ν82 ειναι ο διαδοχος του Ν73 :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Από ότι λένε (στο mobile-review.com) αυτό είναι το μαύρο κι είναι official, έχουν αρχίσει οι παραγγελίες από την Nokia στο εξωτερικό.

 

Pictures: The Black Nokia N82 is official, finally!

http://img138.imageshack.us/img138/8982/n82tarng8.th.jpg

Available only in the USA, $630. You can order it online here.

Looks like we’re going to be seeing this announced at the Mobile World Congress!

http://www.intomobile.com/2008/02/05/pictures-the-black-nokia-n82-is-official-finally.html

 

The bad, bad, black N82...

the Nokia N82 is being released in black - over in the USA, at least.

If the shiny silver had been putting you off, then here's an option if you're in the States.

http://www.allaboutsymbian.com/news/item/6670_The_bad_bad_black_N82.php

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους και επίσημα το μαύρο! Πολύ όμορφο το βλέπω:p

Ειδικά πίσω μου αρέσει πολύ

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Άψογο είναι. :happy:

 

Απ' ό,τι φαίνεται δε θα είναι ειδική έκδοση (Music Edition, 8GB Edition ή οτιδήποτε άλλο) επομένως θα μπορούμε να βάλουμε τα μαύρα καλύμματα στο δικό μας. :)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Όσοι δεν το έχετε ακόμα, να η ευκαιρία σας. :D

Τώρα θα είναι ακόμα πιο δελεαστική η αγορά του. :)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

είχα δει καποια στιγμή ένα πολύ ωραίο theme που είχατε βάλει εδω μέσα αλλα όσο κ να το έψαξα δεν το βρήκα. Σας είναι εύκολο να το ξαναποστάρετε ?
Link to comment
Share on other sites

είχα δει καποια στιγμή ένα πολύ ωραίο theme που είχατε βάλει εδω μέσα αλλα όσο κ να το έψαξα δεν το βρήκα. Σας είναι εύκολο να το ξαναποστάρετε ?

Ποιο θέμα...;

Για ρίξε μια ματιά και στο επίσημο θέμα: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=131690

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ποιο θέμα...;

Για ρίξε μια ματιά και στο επίσημο θέμα: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=131690

 

1000thx man. Το Water Experience έψαχνα

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ τον gianpithio gia μια προηγ. απαντηση του :)

 

Να ρωτησω, για το n82:

1)Προγραμματακι που κανουμε το φλασακι φακο εννοειται οτι δεν υπαρχει ,ε? (αααχ τι καλα που ηταν αυτα τα s60v1...)

2)προγραμματακι που να κανουμε assign τα δικα μας πληκτρα για ξεκλειδωμα πληκτρολογιου? (αντι των κλασικων πληκτρων αρ.πληκτρο μενου&αστερακι)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...