Jump to content

[Επίσημο] Nokia N82


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα σου πρότεινα να μην τα διαγράψεις από την έκθεση, μάλλον θα χαθούν εντελώς από το τηλέφωνο, οπότε θα έχεις πρόβλημα με το Garmin.

Δοκίμασε το ίδιο κόλπο με ένα file manager, μόνο που εκτός από "system" δοκίμασε να τα χαρακτηρίσεις και "hidden".

Αν με αυτή τη ρύθμιση το Garmin βλέπει τα εικονίδιά του αυτά, τότε είσαι εντάξει.

Το πολύ-πολύ κάνε και ένα restart και ξαναδές το. Τσέκαρε και τι παίζει στην έκθεση.

Πιστεύω ότι έτσι θα λυθεί το πρόβλημά σου. :)

δε λυνεται, εχει bug και μαλλον δε μπορει να κανει τιποτα, μονο να υπομεινει τη θεση τους στην εκθεση.. :O

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το ραδιοφωνο του εχει RDS?

Όχι, δεν έχει. :)

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση.εχω αλλαξει ολη την μουσικη μου βιβλιοθηκη αλλα δεν εχουν σβηστει τα προηγουμενα αρχεια που ειχα μεσα.ενω κανω ανανεωση,προσθετει τα καινουρια αλλα δεν λεει να εξαφανισει τα παλια...

θελουν ενα ενα σβησιμο...:mad:

 

καμια λυση?:O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση.εχω αλλαξει ολη την μουσικη μου βιβλιοθηκη αλλα δεν εχουν σβηστει τα προηγουμενα αρχεια που ειχα μεσα.ενω κανω ανανεωση,προσθετει τα καινουρια αλλα δεν λεει να εξαφανισει τα παλια...

θελουν ενα ενα σβησιμο...:mad:

 

καμια λυση?:O

 

Μενού->Μουσική->Όλα τα κομμάτια->Επιλογή/εξαίρεση->Επιλογή όλων->διαγραφή. :)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Μενού->Μουσική->Όλα τα κομμάτια->Επιλογή/εξαίρεση->Επιλογή όλων->διαγραφή. :)

 

αυτο το ειδα πανο ευχαριστω φιλε μου :)

 

αλλα εχω βαλει αλλα τραγουδια πλεον....:O

 

οποτε πρεπει να τα σβησω ολα πακετο(και τα καταλοιπα αλλα και τα νεα ) και να τα ξαναπερασω παλι :mad:

 

ενω κανονικα επρεπε μετα απο καθε ανανεωση να αφαιρει απο την λιστα οτι δεν υπαρχει πλεον στη συσκευη και να προσθετει τα νεα :mad:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

αυτο το ειδα πανο ευχαριστω φιλε μου :)

 

αλλα εχω βαλει αλλα τραγουδια πλεον....:O

 

οποτε πρεπει να τα σβησω ολα πακετο(και τα καταλοιπα αλλα και τα νεα ) και να τα ξαναπερασω παλι :mad:

 

ενω κανονικα επρεπε μετα απο καθε ανανεωση να αφαιρει απο την λιστα οτι δεν υπαρχει πλεον στη συσκευη και να προσθετει τα νεα :mad:

 

Κάνε πάλι ανανέωση συλλογής και κάνε ένα restart.

Πιστεύω ότι θα τα δει εν τέλει.

 

Ειδάλλως πέταξέ το το ρημάδι, όπως πρέπει να κάνουμε όλοι μας. ;)

Εξάλλου είναι το χειρότερο κινητό που έβγαλε η Nokia μέχρι τώρα. :lol::lol::lol:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά, όπως έγινε με τα Ν70 και Ν73 όταν βγήκαν τα αντίστοιχα Music Edition. :)

Εγώ προσωπικά, αν είναι σε λογική τιμή, θα τα τιμήσω τα μαύρα καλύμματα. :D

 

Εγώ πάντως δεν θα τα άλλαζα ποτέ τα καλύμματα για δυο βασικούς λόγους,1) θα γίνει αγνώριστο από τις χαρακιές και 2) κάτω από την οθόνη θα γεμίσει σκόνη:mad::mad:.

Μια φορά είχα αυτήν την ατυχή εμπειρία και δεν πρόκειται να το ρισκάρω ξανά;)

Και το ασημί είναι πολύ ωραίο,τώρα να μπω σε αυτη τη διαδικασία της αισθητικής παρέμβασης δεν νομίζω,το σωστό θα ήταν να βγουν όλες οι εκδόσεις ταυτόχρονα στην αγορά-διαλέγεις και παίρνεις αυτή που σου αρέσει πιο πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δεν θα τα άλλαζα ποτέ τα καλύμματα για δυο βασικούς λόγους,1) θα γίνει αγνώριστο από τις χαρακιές και 2) κάτω από την οθόνη θα γεμίσει σκόνη:mad::mad:.

Μια φορά είχα αυτήν την ατυχή εμπειρία και δεν πρόκειται να το ρισκάρω ξανά;)

Και το ασημί είναι πολύ ωραίο,τώρα να μπω σε αυτη τη διαδικασία της αισθητικής παρέμβασης δεν νομίζω,το σωστό θα ήταν να βγουν όλες οι εκδόσεις ταυτόχρονα στην αγορά-διαλέγεις και παίρνεις αυτή που σου αρέσει πιο πολύ.

 

Λες??? Αυτό για τη σκόνη κάτω από την οθόνη που λες δε μου πολυαρέσει γιατί έχω πικρή εμπειρία με το 3230.

Ας έρθει με το καλό και βλέπουμε. :)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Πανέμορφο το μαύρο. Αρχίζω να σκέφτομαι σοβαρά την αγορά του. Την επίσημη παρουσίασή του την περιμένουμε την Δευτέρα 11 Φεβρουαρίου.
Link to comment
Share on other sites

Μιλας για το κουμπι που ειναι απο την μερια του "C" το πανω πανω ? Και εμενα εκεινο ετσι εγινε εκεινο :mad: . Βασικα σου κανει εναν περιοεργο θορυβο οταν τον πατας ? Ενοω δεν ηταν οπως ηταν στην αρχη ουτε οπως ειναι τα αλλα, κανει ενα τσικ. (εχει και περιεργη αισθηση στο πατημα...)

Ακριβως για αυτο μιλαω.Μονο που σημερα επανηρθε οπως ητανε οταν το πηρα.Αβυσσος!Μετα τα restart με συνδεση και αποσυνδεση του bh 900 ειχα και ενα restart σημερα την ωρα που συνδεσα ακουστικα.

:mad:

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σκέφτομαι να πάρω το κινητό αυτό, απλά δεν ξέρω αν αξίζει τα λεφτά του...

Επίσης, κάτι άκουσα ότι θα βγει σε μαύρο. Πότε? Θα αλλάξει η τιμή του?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σκέφτομαι να πάρω το κινητό αυτό, απλά δεν ξέρω αν αξίζει τα λεφτά του...

Επίσης, κάτι άκουσα ότι θα βγει σε μαύρο. Πότε? Θα αλλάξει η τιμή του?

Εχθές ανακοινώθηκε πως θα κυκλοφορήσει σε μαύρο στις ΗΠΑ.

Λογικά θα το δούμε και εδώ στο μέλλον. Τώρα πόσο θα είναι αυτό το μέλλον, άγνωστο...:rolleyes:

 

Το μόνο σίγουρο είναι πως τα αξίζει τα λεφτά του.:D

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Πήγα το είδα από κοντά...Κλειστό ήταν βέβαια, ελπίζω να είναι ωραίο...

Δε μου άρεσε εξωτερικά, αλλά για άλλο λόγο το θέλω...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ποσο υπολογιζετε να κοστιζει η αλλαγη προσοψης απο ασημι σε μαυρο;

 

Δες εδώ φίλε μου :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

auto emociόn

Link to comment
Share on other sites

Πολλα δεν ειναι 70 ευρω; Για να παρω τις προσοψεις και να τις βαλω μονος μου ποσο θα κοστισει; Ειναι δυσκολη διαδικασια να αλλαξω ολα τα μερη του κινητου;
Link to comment
Share on other sites

Πανέμορφο το μαύρο. Αρχίζω να σκέφτομαι σοβαρά την αγορά του.

 

Μπα ,παιχνιδι ειναι και αυτο ,μην το παρεις,πλαστικο,

χαλια σου λεω :secret::clap:

 

Να μην πω για την σκονη .

Ευτυχως που καποιος φιλος μου δανεισε αυτο και δεν εχει τι να κανει τωρα.

http://img517.imageshack.us/img517/4346/90017674bl7.th.jpg

 

 

 

Ειναι δυσκολη διαδικασια να αλλαξω ολα τα μερη του κινητου;

Μην το επιχειρησεις καλυτερα .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Πολλα δεν ειναι 70 ευρω; Για να παρω τις προσοψεις και να τις βαλω μονος μου ποσο θα κοστισει; Ειναι δυσκολη διαδικασια να αλλαξω ολα τα μερη του κινητου;

 

Όντως 70 Euro είναι πολλά φίλε Lux. Κι εγώ αυτό πιστεύω.

Όσο για το πώς αλλάζουν τα καλύμματα, δεν έχει κυκλοφορήσει κάποιος οδηγός αντίστοιχος όπως για άλλα τηλέφωνα (π.χ. Ν95). Εγώ πάντως δεν θα το επιχειρούσα μόνος μου.

Ίσως είναι νωρίς ακόμα. Βέβαια δεν έχω ψάξει για να πω την αλήθεια. :)

 

Εγώ πάντως περισσότερο από το κόστος σκέφτομαι την πιθανότητα συγκέντρωσης σκόνης, που επισήμανε νωρίτερα το μεσημέρι ο φίλος rostropol. ;)

 

Μπα ,παιχνιδι ειναι και αυτο ,μην το παρεις,πλαστικο,

χαλια σου λεω.

 

Πλαστικούρα από πλαστικούρα έχει διαφορά. :lol:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Όντως 70 Euro είναι πολλά φίλε Lux. Κι εγώ αυτό πιστεύω.

Όσο για το πώς αλλάζουν τα καλύμματα, δεν έχει κυκλοφορήσει κάποιος οδηγός αντίστοιχος όπως για άλλα τηλέφωνα (π.χ. Ν95). Εγώ πάντως δεν θα το επιχειρούσα μόνος μου.

Ίσως είναι νωρίς ακόμα. Βέβαια δεν έχω ψάξει για να πω την αλήθεια. :)

 

Εγώ πάντως περισσότερο από το κόστος σκέφτομαι την πιθανότητα συγκέντρωσης σκόνης, που επισήμανε νωρίτερα το μεσημέρι ο φίλος rostropol. ;)

Οταν γίνει "διαθέσιμο" στο web το service manual level 4 θα μπορούμε άνετα με πολύ αναλυτικές οδηγίες/φωτογραφίες και να το λύσουμε και να αλλάξουμε τα καλύμματα και άλλα πολλά,αλλά πάντα το ρίσκο είναι μεγάλο και οι πιθανές συνέπειες θα αποτρέπουν από την κίνηση αυτή και φυσικά μετά ακόμα και αν δεν είχε σκόνη θάχει,εώς και αποτύπωμα στην οθόνη έχει ακουστεί,για μεγάλη φρίκη μιλάμε......ΕΓΩ ΔΕΝ το αγγίζω,έτσι όπως είναι μου αρέσει πολύ και έτσι θα μείνει;)

Link to comment
Share on other sites

παιδια δεν ξερω αν εχει ξαναγινει η ερωτηση ,αλλα εχει αναφερθει προβλημα με καμμενα πιξελ ή πιξελ που δισλειτουργουν στο ν82?
nokia n73-nokia 6120c(sold)-nokia n82 black
Link to comment
Share on other sites

παιδια δεν ξερω αν εχει ξαναγινει η ερωτηση ,αλλα εχει αναφερθει προβλημα με καμμενα πιξελ ή πιξελ που δισλειτουργουν στο ν82?

Έχει αναφερθεί από έναν φίλο εδώ στο forum, αλλά είναι μεμονωμένο γεγονός. Δεν συντρέχουν λόγοι ανησυχίας...

Μη σε απασχολεί αυτό, αν πέσεις σε τέτοιο πας και σου αλλάζουν οθόνη τσάμπα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...