Jump to content

[Επίσημο] Nokia N82


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΠΑΙΔΕΣ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΤΑ ΣΠΑΕΙ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΠΛΕΥΡΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ!ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΟΠΩΣ ΝΟΚΜΟΤΕ ΠΑΝΟΜΑΝ ΚΛΠ ΜΟΥ ΖΙΤΑΝ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ?ΣΤΟ FILEMANAGER ΤΟ ΕΧΩ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΔΩΚΙΜΑΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ SIGH ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΗΝ ΓΥΡΙΣΑ ΑΛΛΑ ΤΠΤ ΠΑΛΙ! ΥΑΡΧΕΙ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΔΕΧΕΤΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ? AAAAAAA KAI TO MAYRO TA SPAEI THA MAS BALEI SE EKSODA PALI I NOKIA! :)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τόσο τα καμμένα pixels, όσο και η σκόνη που ίσως να μαζεύουν ορισμένες συσκευές, είναι καθαρά μεμονωμένο γεγονός.

Εκτός και αν δουλεύει κανείς σε χωματουργικές εργασίες και το έχει χωρίς θήκη. :lol::lol::lol:

 

Αν το προσέξεις λίγο το τηλέφωνο δε υπάρχει πρόβλημα. ;)

 

Edit:

Φίλε battler4 αν είναι ήδη υπογεγραμμένη η εφαρμογή πρέπει να παίξεις με τις ημερομηνίες για να πετύχεις την περίοδο εγκυρότητας του πιστοποιητικού. Μετακινήσου σε διαστήματα των 6 μηνών.

Αν δεν είναι υπογεγραμμένη, πρέπει να την υπογράψεις.

 

Το NokMote το έχω ήδη και το χρησιμοποιώ, τρέχει κανονικά. :)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΕΣ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΤΑ ΣΠΑΕΙ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΠΛΕΥΡΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ!ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΟΠΩΣ ΝΟΚΜΟΤΕ ΠΑΝΟΜΑΝ ΚΛΠ ΜΟΥ ΖΙΤΑΝ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ?ΣΤΟ FILEMANAGER ΤΟ ΕΧΩ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΔΩΚΙΜΑΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ SIGH ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΗΝ ΓΥΡΙΣΑ ΑΛΛΑ ΤΠΤ ΠΑΛΙ! ΥΑΡΧΕΙ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΔΕΧΕΤΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ? AAAAAAA KAI TO MAYRO TA SPAEI THA MAS BALEI SE EKSODA PALI I NOKIA! :)

Για να δεχτει της εφαρμογες που λες θα πρεπει να της κανεις sign διαβασε αυτο το ποστ για να μαθεις πως μπορεις να κανεις sign μια εφαρμογη :)

 

Y.Γ.

Καλυτερα να γραφεις με μικρα γραμματα γιατι οταν γραφεις με κεφαλαια στα φορουμ ειναι σαν να φωναζεις

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

@gianpithio: πόσες μετράμε??? Αν δεν απατώμαι είναι 3 και σήμερα??? :lol::lol::lol:

 

Άντε να μπεις κι εσύ στο club. :p

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Φιλε Πανο 3 και σημερα μετρουσα με και χθες μου ειπαν τα μαντατα.. θα περιμενεις ακομη λιγο :( :( :( το μονο που με κανει να μην φωναζω ειναι η τιμη που θα το παρω οποτε ας περιμενω ακομη λιγο :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Πανο 3 και σημερα μετρουσα με και χθες μου ειπαν τα μαντατα.. θα περιμενεις ακομη λιγο :( :( :( το μονο που με κανει να μην φωναζω ειναι η τιμη που θα το παρω οποτε ας περιμενω ακομη λιγο :)

 

Τι να σου πω, κάλλιο αργά παρά ...αργότερα. :lol::lol::lol:

Καλή υπομονή και καλώς να το δεχτείς.

Μόλις αριβάρει περιμένουμε επίσημη ανακοίνωση και εντυπώσεις κι από σένα. :)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Φιλε Πανο 3 και σημερα μετρουσα με και χθες μου ειπαν τα μαντατα.. θα περιμενεις ακομη λιγο :( :( :( το μονο που με κανει να μην φωναζω ειναι η τιμη που θα το παρω οποτε ας περιμενω ακομη λιγο :)

υπομονη Γιαννη, να τα πουμε και απο κοντα και με το Ν82 :happy:

Link to comment
Share on other sites

Θα σας το πω αμεσως μολης το παρω στα χερια μου... απο εντυπωσεις μου αρκουν αυτα που γραφεται γιατι ξερω οτι εαν πειτε κατι ειναι κορυφη :respect:

 

Νικο ο καφες εκλεισε και οι μερες πλησιαζουν... :dance: απο οτι μου ειπε καποιος μαλλον θα ερθει μαζι μας :whistle:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά..Το πρόβλημα με την "#" στο Garmin έπαχε να ισχύει?? Διότι είδα ότι έχουν βάλει πολλοί σε Ν82 το Garmin...
Rock Simplicity
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά..Το πρόβλημα με την "#" στο Garmin έπαχε να ισχύει?? Διότι είδα ότι έχουν βάλει πολλοί σε Ν82 το Garmin...

 

Εγώ δεν το ξαναδοκίμασα.

Προς το παρόν μένω με το Sygic, έτσι κι αλλιώς είναι άπαιχτο. :)

 

Πάντως καλύτερα να το διορθώσουν, είναι προτιμότερο να έχουμε δύο φοβερές εφαρμογές GPS από ό,τι μία. ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν το ξαναδοκίμασα.

Προς το παρόν μένω με το Sygic, έτσι κι αλλιώς είναι άπαιχτο. :)

 

Πάντως καλύτερα να το διορθώσουν, είναι προτιμότερο να έχουμε δύο φοβερές εφαρμογές GPS από ό,τι μία. ;)

Παναγιωτη δοκιμασε το μολης βρεις χρονο :)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2220426#post2220426

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Πήρα το Ν82 στις 18-01-2008.

Σήμερα το έδωσα στον Γερμανό γιατί είχε πρόβλημα με gps και μπροστά κάμερα.

Δικαιολογείται αντικατάσταση?

Αν όχι, πόσο περίπου λέτε να κάνω να το πάρω πίσω?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Πήρα το Ν82 και είναι τέλειο! Μπορεί καποιος να μου κάνει SIGH το imei μου είναι 358082012169658! Επίσης θέλω να βάλω το garmin (αν τα καταφέρω γιατί είμαι και άσχετη με αυτά!)πρέπει να έχω card reader η μπορώ και χωρίς?:O
Link to comment
Share on other sites

Πήρα το Ν82 στις 18-01-2008.

Σήμερα το έδωσα στον Γερμανό γιατί είχε πρόβλημα με gps και μπροστά κάμερα.

Δικαιολογείται αντικατάσταση?

Αν όχι, πόσο περίπου λέτε να κάνω να το πάρω πίσω?

 

 

δεν νομιζω μετα απο 20 μερες να το αντικαταστησουν....

αν παει εξωτερικο για επισκευη μπορει να αργησει. οπως ολα τα νοκια.

τι προβληματα παρουσιασε σε καμερα και gps?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Πήρα το Ν82 και είναι τέλειο! Μπορεί καποιος να μου κάνει SIGH το imei μου είναι 358082012169658! Επίσης θέλω να βάλω το garmin (αν τα καταφέρω γιατί είμαι και άσχετη με αυτά!)πρέπει να έχω card reader η μπορώ και χωρίς?:O

Μπορείς να δοκιμάσεις και μόνη σου...:)

Ακολούθησε τον οδηγό του leftezi μέχρι το βήμα 9 και μετά ανέβασε το αρχείο xyz.csr (βήμα 12, χέρι 3) στο rapidshare η αλλού, και κάποιος από εμάς που πρόλαβε να εγγραφεί στο SymbianSigned θα σου στείλει το πιστοποιητικό για να υπογράφεις τις εφαρμογές σου.

 

Τα υπόλοιπα στο σχετικό θέμα: Εφαρμογές: Εφαρμογές: Διαδικασία-Symbian Signed

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να δοκιμάσεις και μόνη σου...:)

Ακολούθησε τον οδηγό του leftezi μέχρι το βήμα 9 και μετά ανέβασε το αρχείο xyz.csr (βήμα 12, χέρι 3) στο rapidshare η αλλού, και κάποιος από εμάς που πρόλαβε να εγγραφεί στο SymbianSigned θα σου στείλει το πιστοποιητικό για να υπογράφεις τις εφαρμογές σου.

 

Τα υπόλοιπα στο σχετικό θέμα: Εφαρμογές: Εφαρμογές: Διαδικασία-Symbian Signed

 

 

Ωραία κατάλαβα πως περίπου γίνεται απλά το βασικό πρόβλημα είανι οτι δεν μπορώ να εγκαταστήσω το pc suite γιατί έχω mac.. Υπάρχει άλλος τρόπος?? Συγνώμη αν σας ζάλησα..:cry:

Link to comment
Share on other sites

Ωραία κατάλαβα πως περίπου γίνεται απλά το βασικό πρόβλημα είανι οτι δεν μπορώ να εγκαταστήσω το pc suite γιατί έχω mac.. Υπάρχει άλλος τρόπος?? Συγνώμη αν σας ζάλησα..:cry:

Δεν χρειάζεσαι να έχεις το PC Suite!

Ξεκίνα τη διαδικασία και όπου κολλήσεις ρώτα! Δεν μας ζαλίζεις!!!

 

Άκυρο, δεν μπορείς να κάνεις τίποτα, χρειάζεσαι Windows για να τρέξεις το DevCertRequest.exe.

Θα σου φτιάξω το πιστοποιητικό και θα σου το στείλω σε pm!:D

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ωραία κατάλαβα πως περίπου γίνεται απλά το βασικό πρόβλημα είανι οτι δεν μπορώ να εγκαταστήσω το pc suite γιατί έχω mac.. Υπάρχει άλλος τρόπος?? Συγνώμη αν σας ζάλησα..:cry:

 

Για δοκιμασε να δουλεψεις το PC Suite στον Mac σου με αυτον τον τροπο... :)

[sIGPIC][/sIGPIC] Εγγραφή: Οκτ. 2003 - It's been a while....
Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω μετα απο 20 μερες να το αντικαταστησουν....

αν παει εξωτερικο για επισκευη μπορει να αργησει. οπως ολα τα νοκια.

τι προβληματα παρουσιασε σε καμερα και gps?

 

Το gps δεν lockαρει και η μπροστά κάμερα απλά δεν δουλεύει… :(

Link to comment
Share on other sites

Tο νέο n82 black edition ετοιμο στις αγορές τισ αμερικης ξεκλείδωτο

Σας παραθέτω εικόνες

 

Το έχουμε ξαναναφέρει 2-3 φορές:wacko:

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

1)kalispera pedia mipos mpori kapios na moy pi pos kanoume adigrafi kai epikolisi ena kimenaki i kapies leksis poy vlepoume stin othoni toy kinitoy mas kathos ploigoumaste sto internet apo wifi.

2) re pedia mipos ginete na moy pite pos lockarete doriforoys se 4 sec???? halaroste !!! apla den ginete afto poy lete!!! thes me tis pio evnoikes sinthikes (anihtos horos ,kalos keros, kalos pompodektis ) 10 sec... kai gia opion viasti na me amfisvitisi kalo ine na meletisi ti akrivos ine oi geostatiki dorifori kai pos ekpempoyn

 

για την ακριβεια πωσ μαρκαρουμε το κειμενο που θελουμε να αντιγραψουμε.

Link to comment
Share on other sites

για την ακριβεια πωσ μαρκαρουμε το κειμενο που θελουμε να αντιγραψουμε.

πολύ απλά:

κρατας πατημένη τη δίεση και με το d-pad (δεξιά ή αριστερά)μαρκάρεις .

Link to comment
Share on other sites

ΌΝΤως δυστυχως υπάρχουν ατομα εδω μέασ που τους αρέσει αν παραμυθιάζονται με ψεματ΄και του τυπου κοιτα τι ΄λεκανα εγω ...που ουτε το κινητο δε μπορεί να το κάνει και αλλα τέτοια ....

 

η ερωτηση μου αν γνωρίζει κάποιος το frintz το γνωστο προγραμματακι για το κινητούλι μας το οποιο μπορεί να συνδεεται σε ασυρματο και να το εχεις σαν msn ειναι τελειο είναι και free!!! to u;ema e;inia ;oti synd;eomai mono στο οικοιακό μου wlan ενω βρίσκω αλλα δίκτυα και με καλό σημα και δε συνδέεται με τιποτα

ξερει κανείς τι μπορεί να φταίεει και επισης αν μπορεί καποιος αν το ψάξει ...

μήπως απλα θέλειε τελεια ποιοτητα σηματος για να συνδεθει !

μου βγάζει το γνωστο ότι το frintz δεν μπορεί να συνδεθει στη frintz κοινοτητα και αρχιζει αν ψάχνει δίκτυα και σε όλα απο τυγχανει :X

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...