Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν υπάρχει στη διαχείριση και δεν βλέπω να έχει αφήσει κάποιο αρχείο ούτε στο τηλέφωνο ούτε στην κάρτα.

Το sis το διαβάζει από το pc που είναι κατεβασμενο; Και πάλι όμως αν είναι κάποιο κρυφό αρχείο δεν θα θέλει κάποιον explorer για να το δει; :wacko:

 

 

OK το πρόβλημα με τον x-plore λύθηκε :)

Edited by verve77
What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καποια εφαρμογη που να την ανοιγουμε και να εμφανιζει τις τελευταια χρησιμοποιουμενες εφαρμογες υπαρχει;

κατι σαν το το εικονιδιο των windows που εχουν οι windows mobile συσκευες

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Μου το έκανε κάποιος task manager, αλλά δεν θυμάμαι δυστυχώς ποιός ήταν, καθώς έκανα ένα format ενδιάμεσα... Αν σε ενδιαφέρει μια τέτοια λύση, ρίξε μια ματιά στα χαρακτηριστικά των task manager.

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τον οδηγο για sign εφαρμογων!! Το θεμα ομως ειναι οτι ολοι ζητανε ΙΜΕΙ. Ειναι ασφαλες να δωσω το ΙΜΕΙ απο το κινητο μου κε καποιους κινεζους??

Και αν αυτοι μου κανουν καμια λαλακια και μου το καταστρεψουν???:ninja:

Edited by stendor
Αφαίρεση άσεμνης έκφρασης
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω ποιό πρόγραμμα χρησιμοποιείτε ως VNC viewer για τα symbian 9.3 ? Έψαξα εδώ, αλλά επειδή είναι 3 γράμματα (vnc) δε μου το βγάζει η αναζήτηση...

 

Για να "δω" με τον viewer τον υπολογιστή μου, πρέπει να έχω το αντίστοιχο viewer της ίδιας εταιρίας ή μπορώ να χρησιμοποιήσω οποιονδήποτε viewer?

...μία μέρα, ο Κινέζος Αυτοκράτορας διέταξε τον πρώτο ζωγράφο της αυλής να σβήσει τον καταρράκτη από μία τοιχογραφία του παλατιού, γιατί ο θόρυβος του νερού τον εμπόδιζε να κοιμηθεί...

Regis Debray: Vie et Mort de l' Image

Link to comment
Share on other sites

Free iSMS – Threaded SMS application for Symbian devices updated to v1.08

http://dailymobile.se/2010/03/10/free-isms-threaded-sms-application-for-symbian-devices-updated-to-v1-08/

 

Features:

 

  • Fast initial message sync (10 messages/sec)
  • Green button sends messages!!!
  • Kinetic scrolling isn’t too laggy (similar performance to v1.02, maybe even better)
  • There’s a scroll bar on the side that gets you where you need to go. This is very useful.
  • Beautiful popup when you receive a text (see picture)
  • Some pretty nice skin options
  • 5 included skins (don’t know if others are available)
  • Customizable colors
  • Customizable background image
  • You can search your texts (very fast)
  • More messaging options than 1.02/3
  • Reply
  • Delete
  • Mark as read
  • Forward
  • Handle objects (i.e. copy text)
  • Does not handle MMS. Instead, it’ll (very intelligently) open the MMS in the standard Nokia viewer we all know and love. It’ll be included in your threaded texts if you look for it, but it will just be the words, not the multimedia content.

 

 

@serakis2 Δεν υπάρχει φόβος να το δώσεις, πολλοί από εμάς το έχουν δώσει και δεν αντιμετώπισαν πρόβλημα. Για ότι άλλο έχει σχέση με τα πιστοποιητικά μπορείς να το ρωτάς στο αντίστοιχο θέμα, [ΕΠΙΣΗΜΟ] Πιστοποιητικά - Διαδικασία Symbian Signed.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.εγκατεστησα στο Ν82 αυτην την εφαρμογη (KEYnetik.Hi-N-Bye) αλλα παω να την ανοιξω και τιποτα!!!!!!δεν μου ανοιγει.ξερετε κατι να κανω;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Τελικα για φακο που εψαχνα , η εφαρμογη που μου προταθηκε δεν δουλεψε... Ψαχνω λοιπον για το νοκια ε66 μια εφαρμογη για να φωτιζει το λαμπακι της καμερας:blink:

 

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Τελικα για φακο που εψαχνα , η εφαρμογη που μου προταθηκε δεν δουλεψε... Ψαχνω λοιπον για το νοκια ε66 μια εφαρμογη για να φωτιζει το λαμπακι της καμερας:blink:

 

Ευχαριστω!

 

Δοκιμασε το S60spoton, το δουλευω καιρο τωρα στο E71 και ειναι και δωρεαν.

Link to comment
Share on other sites

^ Για Ν78 κάνει ή υπάρχει κάτι ανάλογο; (που να ανάβει το φλας δηλαδή και όχι να ασπρίζει την οθόνη του κινητου)
What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

Τι σφαλμα βγαζει?
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

οκ οκ! Δουλεψε

Οποιος το θελει απο εδω http://symbian-freeware.web.id/download/s60spoton-version-007

 

εβγαζε ληγμενο πιστοποιητικο... ηταν φαινεται παλια εκδοση! παντως μια χαρα !! Σ ευχαριστω!

 

Αλλο θεμα τωρα(γι΄αυτο κανω reply), πρεπει να βαλω αντι virus στο ε66?? Αν ναι τι προτεινετε?

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by nervous
Link to comment
Share on other sites

Αλλο θεμα τωρα(γι΄αυτο κανω reply), πρεπει να βαλω αντι virus στο ε66?? Αν ναι τι προτεινετε?

Όχι, δεν υπάρχει κίνδυνος. Τσάμπα θα το βάλεις.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Κάνε μια αναζήτηση στο παρόν θέμα.

Επίσης υπάρχει στην ενότητα και το θέμα "Ποιες είναι κατά την γνώμη σας οι καλύτερες εφαρμογές;" όπου μπορείς να βρεις προτάσεις μελών.

 

 

*** ΠΙΝΑΚΑΣ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΩΝ ***

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Θέλω να μου πείτε εάν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα ή εφαρμογή για να έχω στο Ε72 και Ε71 εικονίδιο στο menu ''RSS feed'' ώστε να μπορώ να συνδέσω εκεί αυτά που μου ενδιαφέρουν.

 

Δεν ξέρω εάν έχει βγεί κάτι αντίστοιχο (όπως π.χ. αυτό που έχω στο Ν900).

 

Ευχαριστώ

Πάνος

Link to comment
Share on other sites

ok! Κανενα converter (για μοναδες κτλ) εχουμε?? Σορρυ που ρωταω ολη την ωρα απλα στο getjar που ψαχνω δεν εχει και πολλα:(

 

Πρεπει να εχει converter το κινητο, στον φακελο γραφειο. Εκτος και αν δεν σου κανει και θες κατι αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Updated: YouTube App for Windows Mobile and Nokia S60 phones

http://dailymobile.se/2010/03/11/updated-youtube-app-for-windows-mobile-and-nokia-s60-phones/

"The YouTube mobile client got a new update today. In today’s release they added search query suggestions, ‘My Account’ support, and a new homescreen user interface that is optimized for larger screens. Now when you log into your YouTube account on our phone, you can view your favorites, subscriptions and playlists from wherever you are. To download the new version, visit m.youtube.com/app from your phones default web browser."

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καποια εφαρμογη με χρονομετρο και αντοστροφη μετρηση;

Δοκιμασα το handy clock αλλα μειωθηκε η ζωη της μπαταριας στο μισο (για 2 κυκλους φορτισης ξεκαθαρη μειωση) και μολις το εβγαλα συνηλθα

Βαγγέλης
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν εχει αναφερθει... Εχει βγει καινουριος Opera Mobile Beta 3 .

-Γρηγοροτερος

-Επιλογη γλωσσας πληκτολογησης

 

αυτά παρατήρησα για αρχη...

 

Την γλώσσα πως την επιλέγεις?

EDIT: Το βρήκα, με το αστεράκι

Edited by meres
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως μπορειτε να μου προτεινετε καποιο καλο προγραμμα για Backup επαφων και σμσ μαζι; Ακομη μεταφορα απο συσκευες WM σε symbian τι τροπος υπαρχει εκτος απο τους γνωστους.
Κωστας - Κατερινη
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...