Jump to content

Περί...digital gadgets γενικά


ipparxos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ti θα τους πω? μου έπεσε στο νερό και δεν δουλευει:) ? Εξαλου απτο ιντερνετ την αγόρασα. ελπίζω όσα λέτε να είναι αλήθεια ( να ισχύουν και για μένα!)!!!!!!!!!!!!!!!. Αμα όχι ξέχασε τα όλα, και τα κινητα και τα τραγούδια, εχει 6 μήνες που σχεδιαζα τα τραγούδια και πως θα τη γεμίσω , μπορεί να το πουλήσω και το w850 και να πάρω κανένα μηχανάκι.:worry:

 

Ας περιμένουμε μέχρι αύριο. Υποσχέθηκα οτι αμα δεν έπαθε κάτι να είμαι φρόνιμο παιδί στους υπολογιστές (άμα με πιάνετε:happy: :X ). Αλλιώς..........:devil:

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ti θα τους πω? μου έπεσε στο νερό και δεν δουλευει:) ?

 

Αυτό ακριβώς πές τους.:p:p:p

 

Πολύ απλά, ξαφνικά σταμάτησε να δουλεύει.Αυτό θα πεις.:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Αν υποστηριζει και ελληνικους υποτιτλους ειναι πολυ καλο.Βεβαια δεν ειναι διαθεσιμο αλλα αναμενομενο.Ευχαριστω.:D

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

συσκευες υπαρχουν, αλλα δεν ξερω κατα ποσο νομιμο ειναι. Μην ξεχνας οτι πρεπει να τσεκαρεις τους νομους της ευρωπαικης ενωσης μηπως φας μηνυση απο τους εργαζομενους.

 

Θα ήταν καλό να το ψάξεις για ευνόιτους λόγους!Πάντως, στη Βουλή έχουν τοποθετήσει ένα μηχάνημα, το οποίο κάνει τα κινητά να μην πιάνουν καθόλου σήμα!:cool:

Link to comment
Share on other sites

Αν υποστηριζει και ελληνικους υποτιτλους ειναι πολυ καλο.Βεβαια δεν ειναι διαθεσιμο αλλα αναμενομενο.Ευχαριστω.:D

 

Τους υπότιτλους μπορείς να τους βάλεις μέσα στην ταινία από τον υπολογιστή!Δεν έχει καμία σχέση με την δυνατότητα του επιτραπέζιου dvd-player!:D

Link to comment
Share on other sites

Τους υπότιτλους μπορείς να τους βάλεις μέσα στην ταινία από τον υπολογιστή!Δεν έχει καμία σχέση με την δυνατότητα του επιτραπέζιου dvd-player!:D

 

 

Ενταξει γινετε με πολλα προγραμματα η ενσωματωση τιτλων αλλα θελει καποιο χρονο και ...κοπο.Το να δεχετε εξωτερικους οπως τα LG και United που εχω ειναι ενα πλεονεκτημα.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Σαφώς!Αλλά μερικές ταινίες που χρειάζεσαι να τις μετατρέψεις σε divx με κάποιο πρόγραμμα, μπορείς ταυτόχρονα να ενσωματώσεις και τους υπότιτλους!Εντάξει όταν σου παρέχεται αυτή η δυνατότητα, γιατί να μην την χρησιμοποιήσεις;;;:D
Link to comment
Share on other sites

εκτος του νομοθετικο προβληματος, αυτο ειναι τουλαχιστον "φασιστικο" και επιβλαβες για την υγεια.

τα συστηματα αυτα εκπεμπουν τεραστιες ακτινοβολιες...

 

ξανασκεφτειτε το ή βρειτε αλλη λυση.

Link to comment
Share on other sites

εκτος του νομοθετικο προβληματος, αυτο ειναι τουλαχιστον "φασιστικο" και επιβλαβες για την υγεια.

τα συστηματα αυτα εκπεμπουν τεραστιες ακτινοβολιες...

 

ξανασκεφτειτε το ή βρειτε αλλη λυση.

 

Για πόσο υψηλή ακτινοβολία μιλάμε;

Link to comment
Share on other sites

Για πόσο υψηλή ακτινοβολία μιλάμε;

 

δε το γνωριζω ακριβως.:)

παλιοτερα καπου ειχα διαβασει τιμες αλλα δε μπορω τωρα να βρω το Link.:O

αλλα και μονο να σκεφτεις τι κανει μια τετοια συσκευη καταλαβαινεις.:!:

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τι έγινε? Πήγες?

 

Ακομα να μου το φέρουν, :mad:

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο δοκίμασα την κάρτα σε ένα w900. το λίγο που έπαιξα πάνω του, η κάρτα δουλεύει, είχαν μείνει ελευθερα 2500 μεγκας και τα τραγούδια μου ήταν μεσα. Εικόνες και βίντεο όμως, και η βιβλιοθήκη μου γιοκ. Δν ξέρω αν σβήστηκαν ή αν δεν τα διαβάζει το 900αρη. Αυριο θα την δοκιμάσω και σε

w850i. Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας παιδιά, μάλλον είχατε δίκιο οτι τιποτα δεν έπαθε αλλα ο χρόνος θα δείξει

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΤΟ SONY WALKMAN MP3 PLAYER 2GB ΤΟ ΠΕΙΡΑ ΧΤΕΣ ΠΕΡΝΑΩ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟ Κ ΟΤΑΝ ΤΟ ΒΓΑΖΩ ΑΠΟ ΤΟ PC ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΟ DATA ΓΙΑΤΙ??
Link to comment
Share on other sites

Έχει ένα LG το Media Markt με 189 ευρώ με 80 GB σκληρό και όλα τα υπόλοιπα, με μειονέκτημα το θόρυβο του ανεμιστήρα του σκληρού...
Link to comment
Share on other sites

Έχει ένα LG το Media Markt με 189 ευρώ με 80 GB σκληρό και όλα τα υπόλοιπα, με μειονέκτημα το θόρυβο του ανεμιστήρα του σκληρού...

 

Ελληνικους εξωτερικους υποτιτλους θα βλεπει αραγε ????

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Τα mp3 players της Sony δεν παιζουν τα mp3 άμα τα εισάγεις με ένα απλό drug n drop. Πρέπει να χρησιμοποιείς το πρόγραμμα της Sony, το οποίο τα μετατρέπει σε ATRAC+ αν δεν κάνω λάθος. Στο κατάλληλο site θα βρεις και ένα απλό προγραμματάκι που μπορείς να έχεις πάντα μαζί σου στον player, για να κάνεις τη μετατροπή ακόμα και όταν δεν βρίσκεσαι σε δικό σου υπολογιστή.
Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΣΑΝ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ!

ΜΠΩΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ATRAC ΓΙΑΤΙ ΔΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΟΥ Κ'ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΝΑ ΤΟ ΕΧΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ MP3!PLZ!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας είμαι νέος χρήστης και πολύ gadetakias εχω 2 ερωτήσεις αν θέλετε απαντάτε πρώτων υπάρχει Forum καθαρά για gadget ελληνικό? Γιατί το myphone φαίνεται ωραίο αλλά κυριαρχούν τα κινητά που δεν είμαι Fan.. Άρα θα με βλέπετε πιο πολύ σε αυτό τον τομέα του Forum

 

Πάρτε και ένα link για ένα νέο cool gadget http://www.sleep-tracker.gr

 

Καλώς σας βρήκα

:)

Link to comment
Share on other sites

Το προγραμματάκι λέγεται mp3 file manager. Αν δε θέλεις να βάλεις το Sonic Stage, που είναι το επίσημο πρόγραμμα της Sony, το προτείνω ανεπιφύλακτα. Θα το βρεις στο Αγγλικό site της Sony, στα network walkmans, ψάχνωντας για το δικό σου μοντέλο... ( http://www.sony.co.uk ) Ενδεχομένως και το Ελληνικό site να σε βοηθήσει, αλλά εμένα πριν έξι μήνες δε με βοήθησε..

 

http://www.sonydigital-link.com/DNA/downloads/downloads.asp?r=www.google.gr&c=WM&sc=NWF&t=lp&f=lp_mp3&l=en#MP3FM

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί...digital gadgets γενικά
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...