Jump to content

Sony Ericsson K770i


geofil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Θελω να στειλω με mms ενα mp3 κομματι σε καποιο κινητο,αλλά το k770i που εχω μου λεει οτι η αποστολη ειναι αδυνατη,γιατι θα γινει λεει μεγαλο το μηνυμα.

 

Πως μπορω να στειλω ενα mp3 κομματι?

Υπαρχει καποιο ειδικο section για το συγκεκριμενο θεμα?

Το κοστος ειναι οπως τα απλα mms?

 

Ευχαριστω πολυ!

Μεχρι 200kb μπορεις να στειλεις.αναλογα και τον παροχερα του δικτυου σου.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

kalhmera!

Molis peira ena K770i ! Oi protes entiposeis poly kales!

Mia erotisoyla.

Otan paw na steilw SMS meta apo 70 xaraktires me petaei se deytero minima.

Ti lete na pezei?

Link to comment
Share on other sites

kalhmera!

Molis peira ena K770i ! Oi protes entiposeis poly kales!

Mia erotisoyla.

Otan paw na steilw SMS meta apo 70 xaraktires me petaei se deytero minima.

Ti lete na pezei?

απενεργοποίησε από τις επιλογές των μηνυμάτων τους εθνικούς χαρακτήρες.

Link to comment
Share on other sites

εχω επιδοτηση απο τη βονταφον και σκεφτομαι να παρω αυτο το κινητο.το προβλημα ειναι οτι το εχουν μονο σε βονταφον λαιβ.αν καποιος το εχει σε αυτη τη μορφη μπορει να μου πει αν θα μπορω να το προσαρμοσω στα δικα μου θελω(themes,ringtones,wallpapers κλπ) χωρις το φερετζε της βονταφον λαιβ;
Link to comment
Share on other sites

εχω επιδοτηση απο τη βονταφον και σκεφτομαι να παρω αυτο το κινητο.το προβλημα ειναι οτι το εχουν μονο σε βονταφον λαιβ.αν καποιος το εχει σε αυτη τη μορφη μπορει να μου πει αν θα μπορω να το προσαρμοσω στα δικα μου θελω(themes,ringtones,wallpapers κλπ) χωρις το φερετζε της βονταφον λαιβ;

 

και γιατι δεν πας να το παρεις απο το πλαισιο ? με την επιδοτηση σου ? το εχουν και σε μαυρο...

Link to comment
Share on other sites

δεν το γνωριζα οτι μπορω να παω κι εκει.παλια τα επαιρνα απο το γερμανο αλλα οταν τα σπασανε μεταξυ τους επικοινωνησα με βονταφον και μου ειχαν πει να παω σε δικο τους καταστημα κι οτι μονο εκει θα εξυπηρετηθω για την επιδοτηση.καλυτερα ομως ετσι γιατι στα μαγαζια τους το εχουν μονο σε βονταφον λαιβ και ειχα ψιλοξενερωσει γιατι το ηθελα χωρις το δικο τους μπραντνειμ και το αθλιο μενου βοντ.λαιβ!ευχαριστω για τη συμβουλη.τα ξαναλεμε.μπαι.
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ

οποιος γνωρίζει την διαδικασία εισόδου στο ιντερνετ ενος λαπτοπ μέσω του SE κ770 3G στο wind adsm ας βοηθήσει . ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

Αν και λογικά μετά απο τόσο καιρό θα έχεις βρει τη λύση

Αφού έχεις κάνει εγκατάσταση τα προγράμματα από το cd συνδέεις το κινητό και επιλέγεις από το κινητό την λειτουργία σαν τηλέφωνο,

στο pc suite επιλέγεις "Οδηγός δημιουργίας κινητού Δικτύου" επιλέγεις "Νέα σύνδεση" μετά την πρώτη επιλογή δηλαδή "packet switched Data" μετά επόμενο σε κάθε επιλογή και αφού τελειώσεις πατάς το κουμπάκι που λέει σύνδεση και είσαι έτυμος.

Δες μόνο να εχείς σήμα 3g γιατί σε gprs είναι υπερβολικά αργό με 3g μέχρι και lineage κατάφερα να παίξω και σε download είχα ταχύτητα 62k (με gprs 1,2k).

 

Οι εντυπώσεις μου από το κινητό είναι πολλή καλές με απογοήτευσε η ποιότητα εικόνας στις φώτογραφείες σε σχέση με το κ800i (με το πρώτο zoom έβλεπα pixeliaσμα) μετά την αναβάθμιση λογισμικού που έκανα δείχνει να έχει βελτιωθεί η ποιότητα αλλά δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα σε κανονικές συνθήκες.

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφερει κανεναν να ανεβασω εδω ενα super theme, ειδικα για το K770?

Σαφως κανει και για αλλα 240χ320 Ericsson, αλλα το συγκεκριμενο εχει την ιδιομορφια να ενεργοποιει τα μπλε φωτακια που αναβουν οταν ανοιγουμε την καμερα... Θα εχω προβλημα επειδη δεν ειναι section για themes?

Pixel 4a (5g) < Nexus 4 < HTC HD2 AmeriCanAndroid AOSP HD2 GB234 CM71
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφερει κανεναν να ανεβασω εδω ενα super theme, ειδικα για το K770?

Σαφως κανει και για αλλα 240χ320 Ericsson, αλλα το συγκεκριμενο εχει την ιδιομορφια να ενεργοποιει τα μπλε φωτακια που αναβουν οταν ανοιγουμε την καμερα... Θα εχω προβλημα επειδη δεν ειναι section για themes?

 

Βα'λτο καλύτερα εδώ που ειναι το καταλληλο thread και εξηγησε περι τινως προκειται :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα και από μένα!

 

Ενδιαφέρομαι για αυτό το κινητό, διάβασα σε διάφορα σημεία αυτής της συζήτησής ότι εκπέμπει περισσότερη ακτινοβολία από αλλά κινητά SE.

 

Υπάρχει κάποια επίσημη πηγή που να λέει? Πόση ακτινοβολία εκπέμπει και πιο είναι το επιτρεπτό όριο? Μπορεί να δει κάποιος στο manual?

 

Είναι ένα από τα σημαντικά πράγματα που κοιτάω σε κάποιο κινητό και δε θέλω να κυμαίνετε σε υψηλά επίπεδα.

 

Ευχαριστώ

 

Edit:

 

1.69W/Kg (10g) απο site της ΣΕ.

 

Πάρα πολύ τελικά, τη στιγμή που το κ810ι που επίσης σκέφτομαι έχει μονό

 

SAR Level

Head 0.61 W/kg; Body 0.42 W/kg; Data 0.77 W/kg (απο Wiki)

 

καθόλου αμελητέα διαφορά...Δε με βλέπω να το αγοράζω τελικά...

HTC HD2 TyphooN CyanogenMod 7

iPhone4s iPhone 6 iPhone 6sPlus

Huawei P10

Samsung Galaxy S8+

Samsung Galaxy S10

Link to comment
Share on other sites

To K810 έχει 1.31 αν θυμάμαι καλά..

 

Δεν είμαι κ εγώ σίγουρος, το βρήκα εδω όπως είπα παραπάνω.

HTC HD2 TyphooN CyanogenMod 7

iPhone4s iPhone 6 iPhone 6sPlus

Huawei P10

Samsung Galaxy S8+

Samsung Galaxy S10

Link to comment
Share on other sites

Λίστα με την τιμή του ρυθμού SAR των συσκευών έχουμε στο [thread=47297][FAQ] Λίστα SAR συσκευών[/thread]

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Το κοίταξα στο manual του δικού μου Κ810, 1,31 είναι...

 

 

Λίστα με την τιμή του ρυθμού SAR των συσκευών έχουμε στο [FAQ] Λίστα SAR συσκευών

 

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις.:)

HTC HD2 TyphooN CyanogenMod 7

iPhone4s iPhone 6 iPhone 6sPlus

Huawei P10

Samsung Galaxy S8+

Samsung Galaxy S10

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ενώ ανοίγω το κάλλυμα δεν ανοίγει η κάμερα?τι παίζει?

καλύπτει η εγγύηση?

Κανονικοτατα!!! το ιδιο μου εχει συμβει παλιοτερα σε Κ750ι :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ενώ ανοίγω το κάλλυμα δεν ανοίγει η κάμερα?τι παίζει?

καλύπτει η εγγύηση?

 

Μηπως δεν εχει κουμποσει καλα το πησω κάλλυμα, καπου εκει εχει και τους διακόπτες για το πορτάκι της καμερας.

Δωκιμασε να πατισεις το διακοπτακι με το χέρι.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K770i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...