Jump to content

Sony Ericsson K770i


geofil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα

Θα ηθελα καποιες πληροφοριες σχετικα με το Κ770.

1. Οι ποιοτητα φωτογραφιων ειναι ισαξια των Κ800-Κ810 (ασχετως του ξενον φλας)?

2. Το βιντεο που τραβαει ειναι σαν των Κ800-Κ810 ή καλυτερης αναλυσης-ποιοτητας?

3. Η ποιοτητα-ενταση του εξωτερικου ηχειου ειναι σαν του W580 ή κατωτερη?

 

Ευχαριστω

 

1. Τα Κ800-Κ810 τραβανε φωτογραφιες με λιγο καλυτερη ποιοτητα (το κ770 θεωρειται κινητο cyber-shot μεσαιας κατηγοριας)

2.Εχουν τη ιδια αναλυση βιντεο

3.Ε ενταξει δεν μπορει να συγκριθει με ενα walkman κινητο....παντως ειναι αρκετα καλη

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

επειδή ψήνομαι και εγώ για αλλαγή, για να αλλάξω λίγο (από το Κ750 :Ρ) και είμαι μεταξύ Κ770 και Κ800. Το 770 μου αρέσει γιατί είναι αρκετά πιο συμμαζεμένο σαν όγκος από το 800αρι, αλλά με ξενέρωσε το γεγονός ότι δεν έχει ηχογράφηση στη συνομιλία (ισχύει??), ότι για την κάρτα δεν είναι εύκολη η πρόσβαση (δε με χαλάει και τόσο). Για το ζοομ δε σκάω και τόσο, και το 750 δεν έχει στα 2mp, αλλά διάβασα και για το SAR που λέτε και έχω ψιλοαγχωθεί...καλό και το 800 αλλά πιάνει περισσότερο χώρο στην τσέπη.... θα έμενα με το Κ750, αλλά πήρα και το HB-DS220 και λέω να αξιοποιήσω λίγο τις δυνατότητες του Α2DP που έχουν τα καινούρια κινητά.....
Link to comment
Share on other sites

Εγώ επέλεξα το Κ800 λόγω sar,και τραβάω τα μαλλιά μου...Είναι κυριολεκτικά ΤΕΛΕΙΟ,αλλά έχει ένα μέγεθος...Καλύτερα να προτιμήσεις κάποιο άλλο Sony,το Κ530 πχ αν δε σε ενδιαφέρει η κάμερα ή η οθόνη...Το Κ770 είναι και αυτό πολύ καλό και με το bluetooth που πήρες πιστεύω θα μειωθεί η ακτινοβολία του απένταντί σου..
Link to comment
Share on other sites

αυτό σκέφτομαι και εγώ...το μέγεθος...συν οτι το Κ800 έχει joystick και είπα να το αποφύγω... η ηχογράφηση είναι λίγο το μεγάλο ξενέρωμα, γιατί έχει φανεί χρήσιμη στο παρελθόν....;)...θα δείξει...θα πάω να τα δω και από κοντά για να αποφασίσω.Αν το μέγεθος με δελεάσει πολύ θα πάρω το 770
Link to comment
Share on other sites

Παντως εμενα εχει ηχογραφιση κατα τη διαρκεια κλησης....:cool:

(δεν εχω κανει καμια αναβαθμιση στο κινητο)

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Παντως εμενα εχει ηχογραφιση κατα τη διαρκεια κλησης....:cool:

(δεν εχω κανει καμια αναβαθμιση στο κινητο)

....μόλις το βρω σε μαύρο το πήρα.....;)

Link to comment
Share on other sites

Παντως εμενα εχει ηχογραφιση κατα τη διαρκεια κλησης....:cool:

(δεν εχω κανει καμια αναβαθμιση στο κινητο)

 

εμένα πάντως δεν έχει, και ούτε εγώ εχω κανει καμια αναβαθμιση

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

εμένα πάντως δεν έχει, και ούτε εγώ εχω κανει καμια αναβαθμιση

 

ligo periergo mou fainetai na exei emena ixografisi kai na min exei esena....

Pantws psakso to mporei na vreis kati!!!

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Sony K770 Purple Edition

 

http://www.bestbuymobilephones.com/files/k770i-violet.JPG

Το εχει ενας γνωστος μου και ειναι πολυ ομορφο :up:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το εχει ενας γνωστος μου και ειναι πολυ ομορφο :up:

 

οντος πανεμορφο!

και γω μολις το ειδα επαθα πλακα...:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τελικά εγώ το ψώνισα σε καφέ.....σε μαύρο το ήθελα αλλά δεν το βρήκα πουθενά...ούτε στο ebay....:P:P
Link to comment
Share on other sites

me2, Κ εγω χτες σε καφε το πηρα.. κ απ το λιγο π το περιεργαστικα τα σπαει :happy:

Ότι δεν σε σκοτώνει :rocket: σε κάνει δυνατότερο

Όσο ζω μαθαίνω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Μόλις αγόρασα με επιδότηση ένα Κ770i. Είχα ήδη το Κ750ι και μου φάνηκε ως λογική συνέχεια... Έχω 2 ερωτήσεις:

1. Μπορεί να αφαιρεθεί το vodafone live και να γίνει ένα απλό Κ770ι; Αν ναι πως;

2. Πως μπορούν να αφαιρεθούν τα trial παιχνίδια που έχει το κινητό; Δοκίμασα από τον υπολογιστή αλλά δεν..

Ευχαριστώ προκαταβολικά!

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ σε vodafone συσκευή το έχω , ηχογράφη μιας κλήσεις γίνεται, και κανονική ηχογράφηση για ότι άλλο θέλεις , τώρα σε μερικούς γιατί δεν έχει δεν ξέρω.

εμένα δεν με πειράζη να σου πω την αλήθεια που έχει vodafone live και ας έχω wind :P όλα λειτουργούν μια χαρά

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Μόλις αγόρασα με επιδότηση ένα Κ770i. Είχα ήδη το Κ750ι και μου φάνηκε ως λογική συνέχεια... Έχω 2 ερωτήσεις:

1. Μπορεί να αφαιρεθεί το vodafone live και να γίνει ένα απλό Κ770ι; Αν ναι πως;

2. Πως μπορούν να αφαιρεθούν τα trial παιχνίδια που έχει το κινητό; Δοκίμασα από τον υπολογιστή αλλά δεν..

Ευχαριστώ προκαταβολικά!

 

χριστός ανέστη:)

 

1.Ναι γίνεται,αν ψάξεις λίγο...

2.Θα αφαιρεθούν με το που θα βγάλεις το vodafone...Ωραίο αίσθημα,ε(Τί λέω ο άνθρωπος πασχαλιάτικα,ντροπή μου:p):devil:?

Link to comment
Share on other sites

εγώ δεν το πήρα bobafone αλλά δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα για ηχογράφηση σε συνομιλία....θα το δοκιμάσω σύντομα πάντως γιατί με ενδιαφέρει.;)
Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολους

Απεκτησα και γω το συγκεκριμενο τηλεφωνο και ενω

στην αρχη ολα πηγαιναν ΟΚ,οταν πηγαινω στο μενου-το υλικο μου-στο memory stick μου λεει οτι "δεν εχει τοποθετηθει memory stick" ενω αυτο

ειναι ηδη τοποθετημενο.Εβγαλα το stick το ξαναεβαλα αλλα τιποτα.

Το original εχει μεσα,δεν εχω βαλει δικο μου stick.

 

Εχετε καμια ιδεα γιατι θα τρελλαθω?

Αλλιως να το το στειλω για service

Link to comment
Share on other sites

Ξαναβγάλτο και ξαναβάλττο , εμένα μου έτυχε όταν το είχα βγάλει για να το βάλω στο m2 usb adapert και να το συνδέσω στον υπολογιστή
Link to comment
Share on other sites

Ξαναβγάλτο και ξαναβάλττο , εμένα μου έτυχε όταν το είχα βγάλει για να το βάλω στο m2 usb adapert και να το συνδέσω στον υπολογιστή

 

Αυτο κανω αλλα τζιφος,

θα δοκιμασω με αλλη μνημη και βλεπουμε

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν, το δοκίμασα, έχει και ηχογράφηση στη συνομιλία κανονικά .......

 

το κακό είναι ότι μάλλον εντόπισα ένα ανενεργό pixel στην οθόνη και με βλέπω να το πηγαίνω media markt για αντικατάσταση....

 

ίσα που φαίνεται μόνο όταν είναι μαύρη η οθόνη, και είναι περίπου πίσω από το ενδεικτικό της μπαταρίας...ψιλά γράμματα αλλά για το ****το πιο πολύ....:ρ

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

 

εχω το W810i και μαλλον αυριο θα το δοσω γαι να παρω το K770

αξιζει η αλλαγη;

οταν πηρα το W810i με ενοιαζε πολυ ο ηχος αλλα πλεον ειμαι ενας ευτυχισμενος κατοχος ipod οποτε δεν με νοιαζει ο ηχος αλλα με νοιαζουν οι λειτουργιες η καμερα και η εμφανιση,πιστευετε πως το κινητο αξιζει;κανενα αλλο καλο στην ιδια τιμη;

 

Τι ειναι SAR;Απο οτι καταλαβα ειναι η ακτινοβολια σωστα;Το K770 εχει πολυ;

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

 

εχω το W810i και μαλλον αυριο θα το δοσω γαι να παρω το K770

αξιζει η αλλαγη;

οταν πηρα το W810i με ενοιαζε πολυ ο ηχος αλλα πλεον ειμαι ενας ευτυχισμενος κατοχος ipod οποτε δεν με νοιαζει ο ηχος αλλα με νοιαζουν οι λειτουργιες η καμερα και η εμφανιση,πιστευετε πως το κινητο αξιζει;κανενα αλλο καλο στην ιδια τιμη;

 

Τι ειναι SAR;Απο οτι καταλαβα ειναι η ακτινοβολια σωστα;Το K770 εχει πολυ;

Για μενα δεν αξιζει.καλυτερα σε αυτα τα χρηματα να παρεις κινητο αλλο..οπως Κ810ι η ς580ι :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K770i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...