Jump to content

Sony Ericsson K770i


geofil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Γεια χαρά.... μία ερωτησούλα... αυτή η καρτούλα κάνει για το se k770i? Μου φαίνεται κάπως χαμηλή η τιμή της σχετικά με άλλες που έχω δει... γι' αυτό μου φαίνεται περίεργο... (σηκώνει 2gb καρτούλα έτσι?) http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.569357

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά! :):)

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά.... μία ερωτησούλα... αυτή η καρτούλα κάνει για το se k770i? Μου φαίνεται κάπως χαμηλή η τιμή της σχετικά με άλλες που έχω δει... γι' αυτό μου φαίνεται περίεργο... (σηκώνει 2gb καρτούλα έτσι?) http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.569357

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά! :):)

 

Εγώ αυτή ακριβώς έχω εδώ και 3 μήνες και δεν μου χει παρουσιάσει κανένα πρόβλημα μέχρι στιγμής..

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ dimi_pj! :) Να ρωτήσω και κάτι άλλο? Όπως έχει αναφερθεί και σε άλλα posts, το συγκεκριμένο κινητό φημίζεται για την αυτονομία του... και επειδή εγώ επέλεξα το συγκεκριμένο και για τον λόγο αυτό πιο πολύ.... έλεγε ... χρόνος ομιλίας 10 ώρες... Εγώ χθες μίλησα για περίπου 1 με 1 1/2 ώρα και ενώ ήταν σχεδόν πλήρης φορτισμένο η στάθμη της μπαταρίας μου έφτασε λίγο πριν δείξει άδεια... Αναρωτιέμαι μήπως φταίει το ότι το φως στην οθόνη δεν σβήνει κατά την διάρκεια μια κλήσης, απλώς χαμηλώνει λίγο...και έψαξα αν υπάρχει κάποια επιλογή να το απενεργοποιεί αυτό, αλλά δεν βρήκα κάτι...υπάρχει καμιά τέτοια επιλογή? Αν δεν υπάρχει κάτι τέτοιο θα το επιστρέψω γιατί δεν γίνεται να λέει 10 ώρες ομιλίας και να μιλάω 1 1/2 και σχεδόν να μου τελειώνει η μπαταρία. :confused:
Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ dimi_pj! :) Να ρωτήσω και κάτι άλλο? Όπως έχει αναφερθεί και σε άλλα posts, το συγκεκριμένο κινητό φημίζεται για την αυτονομία του... και επειδή εγώ επέλεξα το συγκεκριμένο και για τον λόγο αυτό πιο πολύ.... έλεγε ... χρόνος ομιλίας 10 ώρες... Εγώ χθες μίλησα για περίπου 1 με 1 1/2 ώρα και ενώ ήταν σχεδόν πλήρης φορτισμένο η στάθμη της μπαταρίας μου έφτασε λίγο πριν δείξει άδεια... Αναρωτιέμαι μήπως φταίει το ότι το φως στην οθόνη δεν σβήνει κατά την διάρκεια μια κλήσης, απλώς χαμηλώνει λίγο...και έψαξα αν υπάρχει κάποια επιλογή να το απενεργοποιεί αυτό, αλλά δεν βρήκα κάτι...υπάρχει καμιά τέτοια επιλογή? Αν δεν υπάρχει κάτι τέτοιο θα το επιστρέψω γιατί δεν γίνεται να λέει 10 ώρες ομιλίας και να μιλάω 1 1/2 και σχεδόν να μου τελειώνει η μπαταρία. :confused:

 

Δεν θα σου το δεχτούν πίσω...

Link to comment
Share on other sites

Θα το δεχτούν... πριν 5 μέρες το πήρα... και είπαν για 20 μέρες να μην πετάξω τίποτα...ούτε το κουτί, ούτε τίποτα γιατί σε περίπτωση προβλήματος γίνεται αντικατάσταση... Τέσπα...θα το κανονίσω εγώ αυτό... αλλά...υπάρχει καμία τέτοια ρύθμιση? Που να απενεργοποιεί το φως στην διάρκεια μια κλήσης? Η΄σε όλους έτσι είναι?
Link to comment
Share on other sites

Nα ρωτησω κατι, ολοι σε καφε χρωμα το εχετε παρει? Το εχει, ή το εχει βρει κανεις σε καποιο αλλο χρωμα εκτος του καφε?

Πηρα στην sony ericsson και μου ειπε οτι διατιθεται σε ολα τα χρωματα στην Ελλαδα αλλα στην wind μου ειπανε οτι ερχεται μονο σε καφε

Link to comment
Share on other sites

Nα ρωτησω κατι, ολοι σε καφε χρωμα το εχετε παρει? Το εχει, ή το εχει βρει κανεις σε καποιο αλλο χρωμα εκτος του καφε?

Πηρα στην sony ericsson και μου ειπε οτι διατιθεται σε ολα τα χρωματα στην Ελλαδα αλλα στην wind μου ειπανε οτι ερχεται μονο σε καφε

Ενας φιλος μου το εχει παρει σε μωβ!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΦίλΟΣ; Τι σόι φίλος είναι αυτός που έχεις;

Κολλητος! τον ξερω απο το Δημοτικο..γιατι ??? :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γιατί πήρε μοβ Κ770; Του άρεζε περισσότερο;

Ναι..ηθελε να εχει κατι που δεν το βλεπεις συνεχεια εξω! κι'εμενα μου αρεσει το μωβ..:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι..ηθελε να εχει κατι που δεν το βλεπεις συνεχεια εξω! κι'εμενα μου αρεσει το μωβ..:D

κι εμένα..Να του πεις του φίλου σου έχουμε ίδια γούστα,δε θέλουμε ό,τι έχει κι όλος ο κόσμος:p

Link to comment
Share on other sites

Eγω βασικα το ψαχνω σε ασπρο ή μαυρο. Υπαρχει? το εχει δει κανεις σε κανενα καταστημα?

 

Όχι, δεν υπάρχει σε άσπρο ή μαύρο...

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν υπάρχει σε άσπρο ή μαύρο...

Λαθος κανεις! το κινητο βγαινει σε 5 χρωματα(καφε,καφε ποιο ανοιχτο,μωβ,μαυρο,και ασημοασπρο..καπως ετσι φαινεται)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι το ειδα στην wind σε ασημοασπρο και ειναι αθλιο τελειως!Δεν του παει καθολου.Σαν το καφε σε αυτο το κινητο δεν εχει!

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τελικά γνωρίζει κανείς να μου πει αν μπορώ να απενεργοποιήσω το φως της οθόνης κατά την διάρκεια μια κλήσης? Υπάρχει τέτοια ρύθμιση?
Link to comment
Share on other sites

Ενω στο νετ το βρισκεις το κινητο σε μαυρο χρωμα,γιατι σε ενα καταστημα που πας δεν υπαρχει εκτος απο καφε και ασπροασημι?

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τελικά γνωρίζει κανείς να μου πει αν μπορώ να απενεργοποιήσω το φως της οθόνης κατά την διάρκεια μια κλήσης? Υπάρχει τέτοια ρύθμιση?

Τετοια ρυθμιση δεν υπαρχει.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

kai ego tha to ithela se mauro... :(

alla tora to pira se kafe, kai auto kalo einai

και καλα εκανες ;) Μεγεια σου :D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες εγώ την se την πάω τρελά και τα κινητά της επίσης. Τον τελευταίο καιρό όμως δεν περπατάει σωστά.

Καλά έβγαλε κινητό με sar 1,69??? Εδώ τα επίσημα επιτρεπόμενα από την Ελληνική νομοθεσία είναι το 1,5 αν δεν κάνω λάθος. Για ψάξτε το λίγο. :X:X:cool:

 

Ελπίζω μόνο το xperia να μην κι αυτό είναι φούρνος μικροκυμάτων ...

Στάθης
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K770i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...