Jump to content

Sony Ericsson K770i


geofil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@hurin,

 

η VGA φωτό έχει ανάλυση 0,3 megapixels! :)

 

 

@προς όλους,

 

βγήκε νέα έκδοση λογισμικού και είναι διαθέσιμη απ'την Υπηρεσία αναβάθμισης.Είναι η R8BC004!

 

Μία προφανής αλλαγή είναι το CID που είναι πλέον 53... (άρα λιγότερο modding προς το παρόν...);)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Να του πεις του Kaspercsky ότι δεν ξέρει τι του γίνεται!! :lol:

 

Όχι μόνο δεν έχει trojan horses το myphoneexplorer αλλά είναι και το μόνο πρόγραμμα που υποστηρίζει τόσο καλά τα SE! ;)

 

 

Υ.Γ.:Βάλε Norton!Πλέον δεν καταναλώνει σχεδόν καθόλου πόρους απ'τη μνήμη και κάνει και τέλεια δουλειά! :)

Link to comment
Share on other sites

Έίναι σίγουρα ψεύτικη η ένδειξη!

 

Άλλωστε ουδέποτε έχει ξανα-αναφερθεί κάτι τετοιο! :confused:

 

Απλά,πήρα παραπάνω το Νόρτον ως παράδειγμα δεδομένου ότι σύμφωνα με τεστ έγκυρων περιοδικών του χώρου πραγματικά έχει την πιο εξελιγμένη και ισχυρή μηχανή για ανίχνευση ύποπτων προγραμμάτων!

 

Είναι πολύ πιθανόν,το Nod και το Kaspercy να ανιχνεύουν ως ύποπτο πρόγραμμα,μια καταχώρηση που υπάρχει μέσα στο myphoneexplorer όπου αν θέλεις μπορείς να δωρίσεις χρήματα στο project για να συνεισφέρεις στην ανάπτυξή του!Συν τοις άλλοις,υπάρχει και μια καταχώρηση(αν θες την περνάς)για να τοποθετήσεις το εικονίδιο του Ebay στην επιφάνεις εργασίας,οπότε προφανώς η όχι και τόσο εξελιγμένη μηχανή τους(σε σύγκριση με αυτήν της Symantec)τα λαμβάνει υπόψη ως ύποπτα προγράμματα!

Link to comment
Share on other sites

Για πήγαινε λίγο στο φάκελο Program Files και στον υπο-φάκελο του myphoneexplorer κάνε search με το anti-virus με δεξί κλικ στον φάκελο,να δουμε τι trojan horse θα σου βγάλει! :)
Link to comment
Share on other sites

Για πήγαινε λίγο στο φάκελο Program Files και στον υπο-φάκελο του myphoneexplorer κάνε search με το anti-virus με δεξί κλικ στον φάκελο,να δουμε τι trojan horse θα σου βγάλει! :)

 

 

δεν το έκανα install.

Σήμερα το ξανακατέβασα και δεν βρήκε τίποτα :blink::blink:

Link to comment
Share on other sites

Πλήρες κινητό.

Σε καλή τιμή.

Με χαμηλό SAR.

Ε τότε, θα το σκεφτώ!!!

 

Υ.Γ.: Ξέρουμε τι βιντεο τραβάει;

 

poli kali lipsi video ,,,,

 

na rwtisw kseroume pws energopoiite to 3g pou ipistirizete apo tin wind

gia auto to kin???

Link to comment
Share on other sites

nai poli kalo video , to koitouse enas filos mou , mpike vgike sto menou , teleutaia afise tin kamera , stin fotografia pou evgale emeine ekpleiktos , alla otan eide to video.... emeine ....
Link to comment
Share on other sites

poli kali lipsi video ,,,,

 

na rwtisw kseroume pws energopoiite to 3g pou ipistirizete apo tin wind

gia auto to kin???

Μενου-->ρυθμισεις-->συνδεσιμοτητα--?επικοινωνια δεδομενων-->προτιμηση υπηρεσιας-->επιλεγεις 3G :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κάποιο site για games για το κινητό υπάρχει?

Never tell your problems to anyone...20% don't care and the other 80% are glad you have them.

 

Daily Article - Το Καλύτερο Άρθρο της Ημέρας

Link to comment
Share on other sites

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Thanks a lot!1 :D

Never tell your problems to anyone...20% don't care and the other 80% are glad you have them.

 

Daily Article - Το Καλύτερο Άρθρο της Ημέρας

Link to comment
Share on other sites

Geia sas....

 

Molis egina ki egw katoxos tou k770 kai mporw na pw oti einai ena polu kalo kai aksiopisto kinito!!!!!!!

 

Omws paratirisa kati kai dn kserw an prokeitai gia kati provlimatiko!!!!!

Sto panw meros kai aristera tou kinitou paratirisa oti i prosopsi dn koumponei kala kai moiazei san na paei na fugei ap'tin 8esi tis!!!!!:worry:

 

Mipws to exei paratirisa kaneis allos.....8eoreitai provlimatiko????

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

 

Πηρα και γω το Κ770 και προσεξα ηδη ενα προβληματακι...

μετα την χρηση καμερας αλλοιωνεται η εικονα στα μενου καμια φορα (πιτσιλιες χρωματων σε τυχαια σημεια) το εχει παθει κανεις αλλος?

 

Επισης σε χρηση στην τσεπη πολλες φορες ανοιγει το πορτακι της καμερας...

 

Την καμερα μαλλον πρεπει να την ρυθμιζω χειροκινητα για φωτο με χαμηλοτερο φωτισμο...

 

Επισης, μπορειτε να μου πειτε ποια ειναι η πιο φρεσκια εκδοση λογισμικου?

 

Παντως καλο σαν εργαλειο δουλειας,μικρο,ελαφρυ,γρηγορα μενου,καλη αυτονομια (930mAH μπαταρια,αν και το Z610 που ειχα φορουσε 950αρα), δυνατο ηχειο,τζαμι η οθονιτσα,πολυ καλα τα πληκτρα και για μεγαλα χερια, τα πλαινα πληκτρα -επιτελους- πατιουνται ευκολα (σε συγκρ. με Ζ610 παντα)

Και το καφε χρωμα... απλα συνηθιζεται... ασε που ξεχωριζει στο τραπεζι...

Pffff...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

 

Πηρα και γω το Κ770 και προσεξα ηδη ενα προβληματακι...

μετα την χρηση καμερας αλλοιωνεται η εικονα στα μενου καμια φορα (πιτσιλιες χρωματων σε τυχαια σημεια) το εχει παθει κανεις αλλος?

 

Επισης σε χρηση στην τσεπη πολλες φορες ανοιγει το πορτακι της καμερας...

 

Την καμερα μαλλον πρεπει να την ρυθμιζω χειροκινητα για φωτο με χαμηλοτερο φωτισμο...

 

Επισης, μπορειτε να μου πειτε ποια ειναι η πιο φρεσκια εκδοση λογισμικου?

 

Παντως καλο σαν εργαλειο δουλειας,μικρο,ελαφρυ,γρηγορα μενου,καλη αυτονομια (930mAH μπαταρια,αν και το Z610 που ειχα φορουσε 950αρα), δυνατο ηχειο,τζαμι η οθονιτσα,πολυ καλα τα πληκτρα και για μεγαλα χερια, τα πλαινα πληκτρα -επιτελους- πατιουνται ευκολα (σε συγκρ. με Ζ610 παντα)

Και το καφε χρωμα... απλα συνηθιζεται... ασε που ξεχωριζει στο τραπεζι...

 

 

Auto pou les gia to menu egw pantws den to exw paratirisei.....

 

Mipws panw aristera tis suskeuis exeis paratirisei oti i prosopsi den koumponei kala.....i sumvainei mono se mena???:worry:

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Η ερωτηση σου βρισκεται πανω απ το ποστ μου...

δεν μου τυχε τετοιο πραγμα, αν ηταν θα σου χα απαντησει... τραβα το πισω για αλλαγη...

και γραφετε στα ελληνικα ρε παιδια, αυτα τα greeklish με τυφλωνουν...

Pffff...

Link to comment
Share on other sites

Eπειδη ειναι καινουργιο το κινητο και πιστευω οτι θα πρεπει να ειναι λιγο ευαλωτο στις πτωσεις μηπως υπαρχει θηκη body-glove για το συγκεκριμενο μοντελο??

 

Που ρωτησα σε διαφορα καταστηματα αλλοι μου ειπαν οτι δεν εχει βγει αλλοι οτι δεν εχουν αυτη τη στιγμη......:confused:

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

παιδες το Κ770 εχει την ιδια ή χειροτερη καμερα απο το Κ800?

 

Η διαφορα του στην καμερα με το κ800 ειναι οτι το κ770 δεν εχει φλας xenon αλλα led και οτι δεν εχει ζουμ στην υψηλη αναλυση!!!!:(

Οσον αφορα την ποιοτητα στις φωτο εχουν περιπου τη ιδια.....

 

Παντως το κ770 ειναι πιο καινουργιο απ'το κ800 με φορητοτητα και λειτουργικοτητα 9/10 σε αντιθεση με το κ800 που ειναι πολυ πιο γεματο σε μεγεθος!!!!!

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

παιδες το Κ770 εχει την ιδια ή χειροτερη καμερα απο το Κ800?

 

Είναι χειρότερη σε σχέση με το Κ800, καθώς το Κ770 διαθέτει κάμερα με διαφορετικό αισθητήρα. Εάν οι φωτογραφίες είναι βασικό κριτήριο για σένα, πάρε το Κ800.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, μπορειτε να με βοηθήσετε παρακαλώ?

 

αγόρασε το κινητό ένας φίλος μου και μου στέλνει μήνυμα και μου έρχεται σαν μηνυμα απο ίντερνετ! εγω εχω το κ800 αλλα εχω απενεργοποιήσει το ιντερνετ και δεν μπορω να τα λάβω,

 

μπορει καποιος να μου πει για ποιο λογο δεν έρχεται το μηνυμα σαν κανονικό sms?

 

ευχαριστω πολύ:cry:

I love honda jazz!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

Θα ηθελα καποιες πληροφοριες σχετικα με το Κ770.

1. Οι ποιοτητα φωτογραφιων ειναι ισαξια των Κ800-Κ810 (ασχετως του ξενον φλας)?

2. Το βιντεο που τραβαει ειναι σαν των Κ800-Κ810 ή καλυτερης αναλυσης-ποιοτητας?

3. Η ποιοτητα-ενταση του εξωτερικου ηχειου ειναι σαν του W580 ή κατωτερη?

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K770i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...