Jump to content

Sony Ericsson K770i


geofil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ηχογράφηση πολλοί λένε ότι γίνεται , και εγώ που έχω τη συσκευή γίνετε ηχογράφηση και το έχω κάνει , μόνο ένας νομίζω έχει πει εδώ οτι δεν έχει ηχογράφηση
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

και τι πατάς ακριβώς?

κατά τη διάρκεια της κλήσης, πατάς το πλήκτρο για τις επιλογές (soft button) και με το βελάκι προς τα πάνω (είναι πιο σύντομο) βρίσκεις την επιλογή ηχογράφηση...:)

Link to comment
Share on other sites

κατά τη διάρκεια της κλήσης, πατάς το πλήκτρο για τις επιλογές (soft button) και με το βελάκι προς τα πάνω (είναι πιο σύντομο) βρίσκεις την επιλογή ηχογράφηση...:)

 

Λοιπόον, εγω ειχα πει οτι δεν γινεται ηχογραφηση γιατι προσπαθούσα να κανω ηχογράφηση με τον κλασσικο τρόπο που εκανα και στο w810, μεσω τησ επιλογής ηχογράφησης που είχα στις συντομεύσεις. Στο k770 δεν γίνεται ηχογράφηση με αυτο τον τροπο αλλα γίνεται ακριβως ετσι οπως λες...

Ευτυχως μου ανοιξατε τα ματια...:D

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

Ήμουν έτοιμος να μην πάρω την συσκευή λόγω του ότι είχα επιδότηση απο vodafone, και δεν είχα καμμία όρεξη για μενού Vf. H λύση ήταν πολύ απλή τελικά. Το πήρα από ΠΛΑΙΣΙΟ χρησιμοποιώντας την επιδότησή μου και όχι απο κατάστημα Vf. Το ίδιο προφανώς ισχύει αντίστοιχα για όλες τις συσκευές.

 

Μπορεί να το ξέρατε οι περισσότεροι αλλά δεν χάνεται τπτ να ξανακουστεί...

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ρε εσυ? καθώς μιλάς πατάς στα πρόσθετα(πάνω αριστερό πλήκτρο) και βρίσκεις την ηχογράφηση
Link to comment
Share on other sites

Γιατι ρε εσυ? καθώς μιλάς πατάς στα πρόσθετα(πάνω αριστερό πλήκτρο) και βρίσκεις την ηχογράφηση

 

οκ!

Το δοκίμαζα όταν ο άλλος δεν είχε σηκώσει το τηλέφωνο και δεν γινόταν.

 

όλα οκ τώρα

Thanks

Link to comment
Share on other sites

μαμεί το 770 αλλά ένα παράπονο που έχω είναι ότι δεν κάνει scroll τον τίτλο του mp3 στο media player......γιατί ρε ****το...:(
Link to comment
Share on other sites

Γιατι ρε εσυ? καθώς μιλάς πατάς στα πρόσθετα(πάνω αριστερό πλήκτρο) και βρίσκεις την ηχογράφηση

 

sorry pano deksia ithela na po:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Μήπως υπάρχει κάποιο προγραμματάκι ή Ελληνικό ή ξένο που να μπωρό να γράφω υπενθυμίσεις και να μπορώ να του βάλω όποια μελωδεία θέλω.Και να μπωρεί να χτυπάει ανά 5 ή 10 λεπτά;Και διάφορα άλλα προγραμματάκια.:(
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά!

 

Χθές το μεσημέρι 1-2-08 πήρα το K770i με 255 ευρώ από ένα κατάστημα ''Γερμανός'' που δεν αναφέρω προς το παρόν σε ποιά περιοχή ήταν. Μόλις το πήρα και το άνοιξα το κινητό για πρώτη φορά, έκαναν ΜΠΑΜ κάποια καμένα Pixels στην οθόνη. Με την πρώτη ευκαιρία το πήγα το απόγευμα της ίδιας ημέρας για να το δούνε και να το κάνουν αντικατάσταση. Είπαν να το αφήσω και να πάω την άλλη μέρα, για να το δει ο τεχνικός τους. Την επόμενη μέρα πήγα και προς έκπληξη μου, μου είπαν ότι έτσι είναι η φωτεινότητα της οθόνης. Λοιπόν, ακούστε τώρα και το ποιό κουφό... <<Αυτός δεν είναι σοβαρός λόγος για κάποια καμένα Pixels να γίνει αντικατάσταση της συσκευής.>>. Τους είπα ότι άμα δεν είναι αυτός σοβαρός λόγος τότε ποιός είναι; Δεν πλήρωσα 255 ευρώ για να έχω καμένα Pixels από την μάνα του! Του είπα να πάρει τηλέφωνο το αφεντικό για να δει και να πει τι θα γίνει με την συσκεύη αφότου δεν την έπαιρνα πίσω (Δηλαδή θέλουν με καμένα Pixels από την μάνα του να το πάρω πίσω με πάλι καμένα Pixels??????????). Το αφεντικό είπε θα πάρουνε τηλέφωνο το Service του ''Γερμανού'' και θα δει τι θα γίνει. Λοιπόν αν δεν γίνει κάτι με την συσκεύη μου, θα κάνω καταγγελία στα κεντρικά και άμα δεν γίνει τίποτα τότε μπαίνουμε πιό βαθιά! Αλλά περιμένω να έρθει η Δευτέρα να δώ τι δικαιολογία θα πούνε ξανά!

 

ΑΠΛΑ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Φιλε μου!!! , ετυχε και σε μενα η ιδια περιπτωση με τα καμμενα pixels!!!! Τελικα, μαλλον ημουν τυχερος, γιατι το πηγα και εγω την επομενη μερα για αντικατασταση ( ειχε 3 ή 4 ασπρα στιγματακια ) και μου το αντικατεστησαν , ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ!!!!,αφου το επεξεργαστηκαν για 2-3 λεπτα, και επιβεβαιωσαν και οι ιδιοι -οι πωλητες και ο προισταμενος τους- την υπαρξη των καμμενων pixels. Βεβαια, η αγορα (δε θελω να σε στεναχωρησω αγαπητε φιλε) εγινε απο το MEDIAMARKT στο Φαληρο, και οχι απο Γερμανο... και η τιμη του ηταν ...189 ευρω... αρχες Μαρτιου ηταν.

 

Επισεις, -επειδη πολλοι ρωτουν- να αναφερω οτι το MEDIAMARKT το ειχε φερει -τοτε- και στο λευκο χρωμα, αλλα απο τοτε -που εξαφανιστηκε,το πηραν οσοι προλαβαν - το φερνει μονο στο καφε.

Γενικα, ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο το συγκεκριμενο κινητο και το συστηνω ανεπιφυλακτα για οποιον ενδιαφερεται για την αγορα του.

Pixel 4a (5g) < Nexus 4 < HTC HD2 AmeriCanAndroid AOSP HD2 GB234 CM71
Link to comment
Share on other sites

για τα καμμένα pixel η sony ericsson το καλύπτει σαν εγγύηση απο 2 pixel και πάνω. Μέχρι εκεί το θεωρεί αποδεκτή απώλεια. εμένα πρέπει να έχει 4-5 φωτεινά πίξελ, και βαριέμαι τη διαδικασία να το πάω σε service sony ericsson για αντικατάσταση οθόνης....κάποια στιγμή θα πρέπει να το πάω...

 

φίλε bbsnick είσαι τυχερός :):):):)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Έχω κι εγώ αγοράσει ένα vodafone live SE K770i. Το κινητό σε γενικές γραμμές είναι αξιόπιστο και πληρεί όλες τις απαιτήσεις ενός μέσου χρήστη.Το μόνο που έχω παρατηρήσει είναι το εξής:

Αρχικά στο όνομα του δικτύου μου παρουσίαζε το γνωστό vodafone.GR Κάποια στιγμή μπήκα στο vodafone live κι έκτοτε το δίκτυο εμφανίζεται ως VODAFONE.GR με κεφαλαία. Με άλλη SIM το κινητό παρουσιάζει το δίκτυο ως vodafone.GR, η δική μου SIM σε άλλο κινητό δείχνει κανονικά vodafone.GR. Η δική μου SIM στο vodafone SE K770i επιμένει να παρουσιάζει το δίκτυο ως VODAFONE.GR Υπάρχει καμιά ιδέα για το τι τρέχει;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Έχω κι εγώ αγοράσει ένα vodafone live SE K770i. Το κινητό σε γενικές γραμμές είναι αξιόπιστο και πληρεί όλες τις απαιτήσεις ενός μέσου χρήστη.Το μόνο που έχω παρατηρήσει είναι το εξής:

Αρχικά στο όνομα του δικτύου μου παρουσίαζε το γνωστό vodafone.GR Κάποια στιγμή μπήκα στο vodafone live κι έκτοτε το δίκτυο εμφανίζεται ως VODAFONE.GR με κεφαλαία. Με άλλη SIM το κινητό παρουσιάζει το δίκτυο ως vodafone.GR, η δική μου SIM σε άλλο κινητό δείχνει κανονικά vodafone.GR. Η δική μου SIM στο vodafone SE K770i επιμένει να παρουσιάζει το δίκτυο ως VODAFONE.GR Υπάρχει καμιά ιδέα για το τι τρέχει;

Ευχαριστώ

 

Πρώτη φορά ακούω κάτι τέτοιο αλλά δεν θα με ενοχλούσε εμένα ιδιαίτερα...

Notebook User: Lenovo 3000 N200
Link to comment
Share on other sites

kalimera paides,ti kanete? eimai k gw neos katoxos tou k770i...einai polu wraio kinitaki...akousa oti ksevafei grigora,einai alitheia????

όχι...

Link to comment
Share on other sites

kalimera paides,ti kanete? eimai k gw neos katoxos tou k770i...einai polu wraio kinitaki...akousa oti ksevafei grigora,einai alitheia????

 

όχι...

 

Για την ακρίβεια δεν ξεβάφει καθόλου... Μόνο γρατσουνιέτε..............

Notebook User: Lenovo 3000 N200
Link to comment
Share on other sites

den ksevafei ego to exo apo tn dekemvrio to pira molis vgike kai dn exei pathei tpt alla auto pou me apogoiteuse einai to xalia video kai i katholou kales foto...:(

 

Φίλε μου, εντάξει δεν ξεβάφει το μοντέλο. Τώρα για το Video μπορεί να συμφωνήσω αλλά για τις φώτο καθόλου! Διότι τις βάζουμε σε 3 ΜΕΓΑΛΕΣ κατηγορίες: Καθόλου καλές, Καλές, Βέλτιστες. Το μοντελάκι είναι στην 2η κατηγορία... Σίγουρα η φώτο δεν συγκρίνονται με Κ800i που είναι στην 3η κατηγορία. Αυτά!

Notebook User: Lenovo 3000 N200
Link to comment
Share on other sites

Η διαφορετικά παίξτε με τη διόρθωση φωτεινότητας πριν τραβήξετε την φωτό. Το αποτέλεσμα είναι το ίδιο με τη διόρθωση. (Συνήθως είναι στο +0.3 ή ή κάτι τέτοιο!)
Link to comment
Share on other sites

το vadafone live που εχει μπορει να βγει απο το κινητο παιδια και να βαλουμε το κανονικο?εαν ναι η εγγυηση θα ισχυει?ευχαριστω πολυ! α και κατι ακομη γιατι οταν στελνεισ sms ειναι διαφορετικο απο το κ800? δηλαδη ειναι σαν να στελνεις μμσ..αυτο μπορει να αλλαξει?(οκ δεν χρεωνετε σαν mms αλλα διαφορεσ φατσες πχ κινοθμενες που με το κ8οο εφταναν σαν απλο σμσ στον αλλο εαν το στειλεισ απο αυτο πανε σαν μμσ και η αναλογη χρεωση λογικα..

 

ευχαριστω!

ΤΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ Ο ΤΡΕΛΛΟΣ...
Link to comment
Share on other sites

το vadafone live που εχει μπορει να βγει απο το κινητο παιδια και να βαλουμε το κανονικο?εαν ναι η εγγυηση θα ισχυει?ευχαριστω πολυ! α και κατι ακομη γιατι οταν στελνεισ sms ειναι διαφορετικο απο το κ800? δηλαδη ειναι σαν να στελνεις μμσ..αυτο μπορει να αλλαξει?(οκ δεν χρεωνετε σαν mms αλλα διαφορεσ φατσες πχ κινοθμενες που με το κ8οο εφταναν σαν απλο σμσ στον αλλο εαν το στειλεισ απο αυτο πανε σαν μμσ και η αναλογη χρεωση λογικα..

 

ευχαριστω!

Αυτα ειναι τα κακα του βοδαφον.μπορεις να αλλαξεις το μενου..αλλα χανεις την εγγυηση.τελος! ασε το κινητο οπως εχει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θελω να στειλω με mms ενα mp3 κομματι σε καποιο κινητο,αλλά το k770i που εχω μου λεει οτι η αποστολη ειναι αδυνατη,γιατι θα γινει λεει μεγαλο το μηνυμα.

 

Πως μπορω να στειλω ενα mp3 κομματι?

Υπαρχει καποιο ειδικο section για το συγκεκριμενο θεμα?

Το κοστος ειναι οπως τα απλα mms?

 

Ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K770i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...