Jump to content

Sony Ericsson K770i


geofil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το Κ810 καλό αλλά δε μου αρέσανε τα πλήκτρα καθόλου....γι αυτό κατέληξα στο Κ770...

 

όσο για τα ipod, δε τα συμπάθησα γιατί είχα βολευτεί με το Κ750, όσο και αν ακούγεται παράξενο. 2GB MS και έκανα πολλά ταξίδια με μουσική ...;)

 

το ίδιο θα κάνω και με το Κ770...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά το κινητό μου τώρα τελευταία είναι πολύ αργόστροφο , μπορεί να φταίει και η μνήμη όπου από 1gb έχω 300 κάτι ελεύθερα. Πάντως αργεί πολύ στην πλοήγηση μενού , κάμερα , κ.α
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το κινητό μου τώρα τελευταία είναι πολύ αργόστροφο , μπορεί να φταίει και η μνήμη όπου από 1gb έχω 300 κάτι ελεύθερα. Πάντως αργεί πολύ στην πλοήγηση μενού , κάμερα , κ.α

Παιζει ρολο και η μνημη.:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το κινητό μου τώρα τελευταία είναι πολύ αργόστροφο , μπορεί να φταίει και η μνήμη όπου από 1gb έχω 300 κάτι ελεύθερα. Πάντως αργεί πολύ στην πλοήγηση μενού , κάμερα , κ.α

 

Την μνημη του τηλεφωνου κοιτα να αδειασεις... οτι εχεις εκει μετεφερε το στην καρτα...

Pffff...

Link to comment
Share on other sites

του πήρα χτες μια καρτούλα 2Gb αλλά δεν παρατήρησα κάποια μείωση στην ταχύτητα του μενού....η μνήμη του κινητού βέβαια είναι σχεδόν άδεια. Εκτός από τον κατάλογο και τα θέματα τα υπόλοιπα είναι στην κάρτα...
Link to comment
Share on other sites

γεια...μήπως γνωρίζει κάποιος να μου πει σχετικά με την ακτινοβολία που έχει το K770i???????????????:wacko:

 

Βεβαίως, 1.69 έχει, το γράφει και το manual σου. :)

Link to comment
Share on other sites

σε μαυρο το εχει σιγουρα.

 

Το κινητο μπένει ιντερνετ στα 384 kbps με 3G , το θεμα είναι.. μπορει το laptop να μπει ιντερνετ μέσω του κινητου? :worry: ή δεν υπαρχει τετοια δυνατοτητα?

Link to comment
Share on other sites

γεια σε όλους.μηοως ξέρετε κανένα έξυπνο προγραμματάκι που να είναι σθ=υμβατό με αυτό το κινητό και που μπορώ να το βρω? παιχνιδια? ευχαριστώ!!!!!!:D
Link to comment
Share on other sites

γεια σε όλους.μηοως ξέρετε κανένα έξυπνο προγραμματάκι που να είναι σθ=υμβατό με αυτό το κινητό και που μπορώ να το βρω? παιχνιδια? ευχαριστώ!!!!!!:D

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=154762

:)
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ σε vodafone συσκευή το έχω , ηχογράφη μιας κλήσεις γίνεται, και κανονική ηχογράφηση για ότι άλλο θέλεις , τώρα σε μερικούς γιατί δεν έχει δεν ξέρω.

εμένα δεν με πειράζη να σου πω την αλήθεια που έχει vodafone live και ας έχω wind :P όλα λειτουργούν μια χαρά

 

καλησπέρα σε όλους!

 

και εγώ νέος κάτοχος 770, αν και φανατικός της Νόκια (δυστυχώς για να πάρεις σοβαρό νόκια την σήμερον θέλει μια 300ρα στο νερό:()

 

ηχογράφηση έχει όντως, αλλά μήπως ξέρετε κάποιο κουμπί συντόμευσης (είναι λίγο άβολο να μπαίνεις στο μενού κατά την διάρκεια της κλήσης!)

 

επίσης: συνηθισμένος από Νόκια, όπου συνήθως οι συσκέυές έχουν Τ9 γαλλικά-γερμανικά, ξενέρωσα απίστευτα με το language set!;)

 

και άντε, τα αλβανικά μπορεί να είναι χρήσιμα στην ελληνική αγορά μέχρι ενός σημείου, αλλά ρουμάνικα και βουλγάρικα;;; έλεος!

 

και άντε, χωρίς Τ9 την παλεύω, αλλά το ότι δεν έχει κάποιους γαλλικούς χαρακτήρες ούτε στο απλό abc, με καταστρέφει

(ένα 5%-10% των μηνυμάτων που γράφω είναι στα γαλλικά)

 

ξέρει κανείς αν μπορώ να "πειράξω":

 

1. το language set (χλωμό, από ότι ξέρω οι γλώσσες είναι στην ROM)

2. να προσθέσω γλώσσες στο Τ9 (μια από τα ίδια φοβάμαι...)

3. ή έστω να βρω κάπου τους χαρακτήρες â – û – ï ???

[é - è - à - ç ευτυχώς έχει...]

 

ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους!

 

και εγώ νέος κάτοχος 770, αν και φανατικός της Νόκια (δυστυχώς για να πάρεις σοβαρό νόκια την σήμερον θέλει μια 300ρα στο νερό:()

 

ηχογράφηση έχει όντως, αλλά μήπως ξέρετε κάποιο κουμπί συντόμευσης (είναι λίγο άβολο να μπαίνεις στο μενού κατά την διάρκεια της κλήσης!)

 

επίσης: συνηθισμένος από Νόκια, όπου συνήθως οι συσκέυές έχουν Τ9 γαλλικά-γερμανικά, ξενέρωσα απίστευτα με το language set!;)

 

και άντε, τα αλβανικά μπορεί να είναι χρήσιμα στην ελληνική αγορά μέχρι ενός σημείου, αλλά ρουμάνικα και βουλγάρικα;;; έλεος!

 

και άντε, χωρίς Τ9 την παλεύω, αλλά το ότι δεν έχει κάποιους γαλλικούς χαρακτήρες ούτε στο απλό abc, με καταστρέφει

(ένα 5%-10% των μηνυμάτων που γράφω είναι στα γαλλικά)

 

ξέρει κανείς αν μπορώ να "πειράξω":

 

1. το language set (χλωμό, από ότι ξέρω οι γλώσσες είναι στην ROM)

2. να προσθέσω γλώσσες στο Τ9 (μια από τα ίδια φοβάμαι...)

3. ή έστω να βρω κάπου τους χαρακτήρες â – û – ï ???

[é - è - à - ç ευτυχώς έχει...]

 

ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας!!!

 

συντομευσειςμπορεις να βαλεις οπου θες και οτι θες στο κεντρικο πολυπληκτρο απο το μενου ρυθμισεις συντομευσεις. τωρα για γλωσσα νομιζω οτι μπορεις να βαλεις πακετο αλλα θα χασεις τα ελληνικα διοτι δεν υπαρχει πακετο που να περιεχει και τα ελληνικα και τα γαλλικα μαζι.

:)
Link to comment
Share on other sites

Την μνημη του τηλεφωνου κοιτα να αδειασεις... οτι εχεις εκει μετεφερε το στην καρτα...

 

Μα στην κάρτα τα έχω, δεν βάζω ποτέ τίποτα στη μνήμη τηλεφώνου

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το k770i έχω.Εχω δίκτυο cosmote άλλα για κάποιο λόγο δε μπαίνει στο internet,ούτε μπορώ να στείλω email.Ξέρει κανείς να μου πει γιατί?Πρέπει να είναι κάπου που να έχει σήμα 3g;Επίσης στην οθόνη πάνω αριστερά μου έχει βγάλει ένα παράξενο σήμα.Κοιτάζω στις οδηγίες να το βρω και δεν το βρίσκω.Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος.Επίσης υπάρχουν εφαρμογές για το κινητό;Στο επίσημο site βρηκα μία εφαρμογή για gps αλλά για κάποιο λόγο δεν κατεβαίνει.Μπορεί κάποιος να μου πει που μπορώ να βρω τέτοιου είδους εφαρμογές;:mad:
Link to comment
Share on other sites

αν αυτό το σήμα που λες είναι ένα άσπρο με κάτι γαλάζιους κύκλους (ή κάπως έτσι) σημαίνει ότι έχεις και δίκτυο 3G εκεί που είσαι. Για το internet εγώ χρησιμοποιώ το mini opera...χωρίς ρυθμίσεις, χωρίς τίποτα από cosmote...δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με το Mycosmos View
Link to comment
Share on other sites

ο υπολογιστής μου δεν αναγνωρίζει το Κ770 μου ως συσκεύη παρά μόνο ως κάρτα αποθήκευσης.μήπως μπορεί κάποιος να με βοηθήσει?
Link to comment
Share on other sites

ο υπολογιστής μου δεν αναγνωρίζει το Κ770 μου ως συσκεύη παρά μόνο ως κάρτα αποθήκευσης.μήπως μπορεί κάποιος να με βοηθήσει?

Τι windows εχεις??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ο υπολογιστής μου δεν αναγνωρίζει το Κ770 μου ως συσκεύη παρά μόνο ως κάρτα αποθήκευσης.μήπως μπορεί κάποιος να με βοηθήσει?

 

Δυστυχώς φαίνεται μόνο η κάρτα μνήμης, και όχι η εσωτερική μνήμη του τηλεφώνου :mad:

Link to comment
Share on other sites

Τώρα τελευταία έχω πρόβλημα με τη memory stick όπου συχνά δεν αναγνωρίζει τη memory stick, έτσι τι βγάζω τη ξαναβάζω , το απενεργοποιώ - το ενεργοποιώ και όταν το θυμηθεί το αναγνωρίζει..
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K770i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...