Jump to content

Sony Ericsson K770i


geofil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_k770-2052.php

SAR EU 1.69 W/kg (head) Με τετοιο σαρ το θελεις ακομα?

 

Τι εννοείς; (φαντάσου πως μιλάς σε ένα πεντάχρονο)

Link to comment
Share on other sites

το ανώτατο όριο για την ευρώπη είναι 2.

 

καλό είναι όμως να κοιτάμε(δε με ενδιαφέρει και τόσο πολύ, καθώς δε κανω πολλές κλήσεις) να έχει σαρ κάτω από 1.

Link to comment
Share on other sites

όχι, με τα hands free εισαι οκ

 

αλλά και πάλι, γιατί να πάρεις το κ770? τόσες νέες αξιόλογες συσκευες κυκλοφορουν

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Καλησπερα!

Εχω ενα sony ericsson k770i,στο οποιο εχω δοκιμασει 2-3 memory stick και δεν αναγνωριζει καμια.προφανως ειναι προβλημα με την υποδοχη.

Σε ενα service point αν το παω σιγουρα θα μπορουν να το φτιαξουν.αλλα το θεμα ειναι αν ειναι μικρο το προβλημα και δεν ειναι μεγαλο το χρηματικο ποσο, Η δεν υπαρχει ανταλλακτικο και ειναι fix με την πλακετα,και τοτε θα χρειαζεται αλλαγη ολοκληρη η πλακετα,το οποιο δεν συμφερει με τιποτα.καποιος που να γνωριζει?HELPPP άμεσααα!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γειά σας,

Εχω ενα Κ770 που εχει τον κατάλογο αποθηκευμένο στη συσκευή. Γίνεται να τον μεταφέρω στη sim και απο κει σε νεο κινητό Android ; ή θα βγάζει ασυναρτησίες στους Ελληνικούς χαρακτήρες;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας,

Εχω ενα Κ770 που εχει τον κατάλογο αποθηκευμένο στη συσκευή. Γίνεται να τον μεταφέρω στη sim και απο κει σε νεο κινητό Android ; ή θα βγάζει ασυναρτησίες στους Ελληνικούς χαρακτήρες;

 

Ευχαριστώ

 

Όχι, δεν θα υπάρξει κάποιο πρόβλημα. Μπορείς είτε να αντιγράψεις, είτε να μεταφέρεις τις επαφές του τηλεφώνου στην κάρτα SIM, και στη συνέχεια, να τις περάσεις στην Android συσκευή σου.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ DonJuan,

Αν μπορούσες να μου πείς και πιο πολλές λεπτομέρειες θα σου ήμουν ευγνώμων. Βλέπεις είναι τηλ/νο της αδελφής μου και "εν το κατέω". Λογικά πας Επαφές και κάνεις Export σωστά;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ DonJuan,

Αν μπορούσες να μου πείς και πιο πολλές λεπτομέρειες θα σου ήμουν ευγνώμων. Βλέπεις είναι τηλ/νο της αδελφής μου και "εν το κατέω". Λογικά πας Επαφές και κάνεις Export σωστά;

 

Ακολούθησε τις εξής εντολές: Στο μενού "Επαφές" πήγαινε στη "Νέα επαφή", "Επιλογές", "Για προχωρημένους", "Αντιγραφή στη SIM".

Αυτό ήταν! Οι επαφές μεταφέρθηκαν στην κάρτα SIM.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Γιατί το αγαπώ!

Τι θα μου πρότεινες, οικονομικό, που να είναι πάνω κάτω σαν αυτό;

 

και εγω αν το εβρισκα τωρα με 20 ευρω θα το επαιρνα..πραγματικα ειναι απο τα λιγα κινητα που αγαπησα-αγαπω-και θα αγαπω για παντα!

MODEL: Xiaomi Redmi 5 Plus 4/64gb

MODEL: Samsung Galaxy J5 (6)

MODEL: iPHONE 5 16GB

MODEL: iPHONE 4 16Gb

MODEL: SONY(ericsson)XPERIA Neo V, X8,k770i,k750i,k300i.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K770i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...