Jump to content

Sony Ericsson K850


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

4-15 Φλεβάρη.Ενημέρωση απο Sony Ericsson Σουηδίας.Αν και τους έχω πάρει από φόβο,δεδομένου ότι η νέα ένδοση(μάλλον R3AA030 το όνομα,με κάθε επιφύλαξη - αν και αυτό ήταν που είχε ανέβει στον Server αναβάθμισης EMMA 3 για τεστ την προηγούμενη βδομάδα),ήταν να βγει μέσα στον Γενάρη....
Link to comment
Share on other sites

μιας κ εισαι σχετικος μπορεις να μου πεις που μπορω να βρω την προσοψη την μαυρη?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεί κάποιος ας αναφέρει λίγο με την σειρά τις διαθέσημες και μη αναβαθμίσεις(με ολόκληρο το όνομα). Ευχαριστώ
[sIGPIC][/sIGPIC] ►http://www.totobay.com◄ Ολοκαίνουρια κινητά από Κίνα. Τιμές?.. Απλά δείτε!!
Link to comment
Share on other sites

μιας κ εισαι σχετικος μπορεις να μου πεις που μπορω να βρω την προσοψη την μαυρη?

 

Αν μπορεί κάποιος ας αναφέρει λίγο με την σειρά τις διαθέσημες και μη αναβαθμίσεις(με ολόκληρο το όνομα). Ευχαριστώ

 

@ GRINIARIS,

η μαύρη πρόσοψη με τα ασημί πλαινά υπήρχε μόνο στα μοντέλα προπαραγωγής και προφανώς τώρα πήραν την απόφαση να την κυκλοφορήσουν.Δε νομίζω να τη βρεις ακόμη.Για τη μαύρη με τα πράσινα πλαινά ρώτα σε κάποιο σέρβις ή μέσω Ιντερνετ.Δυστυχώς δεν ξερω καθόλου.Αν μάθω,θα ποστάρω.

 

@RivalGT,

για την Ελλάδα υπάρχουν μόνο οι:R1CA029 και R1CA037.Για τα μοντέλα της Wind και της Βόντα(όπως και άλλων δικτύων στον κόσμο γενικά)ωστόσο εχει βγει και η R1DA038,η οποία έχει βελτιώσεις στην Java και στην κάμερα,αλλά βγήκε ως λύση ανάγκης,επειδή τα branded μοντέλα στο σύνολό τους είναι πάρα πολλά και υπήρχαν πολλές επιστροφές από κάποιους που νομιζαν ότι τα τηλ τους δε λειτουργούσαν καλά.Οπότε,οι εταιρίες ‘έτριξαν‘ τα δόντια στη SE να βγάλει έστω μια προσωρινή αναβάθμιση.Το μόνο κακό είναι ότι λόγω βιασύνης έκαναν λάθος στον κώδικα,με αποτέλεσμα να ρουφάει κυριολεκτικά ενέργεια το τηλ!Δεν το χρησιμοποιείς καθόλου δηλαδή και μετά από 2 ώρες η μπαταρία έχει πέσει κατά 20-30 % !!!Το βίωσα με το W910i μου με Voda branded λογισμικό(πριν το κάνω de-brand)και όντως σε 20 ώρες η μπαταρία τα έφτυνε εντελώς!!

Η νέα έκδοση που είχε ανέβει προ εβδομάδας στην EMMA 3 για τεστάρισμα,είχε ονομασία R3AA030.Aν θα παραμείνει αυτό το όνομα,δεν το γνωρίζω...

Link to comment
Share on other sites

Οι τιμες ενδεχεται να διαφερουν αναλογα με το καταστημα,καθως παιζει να χρεωνουν διαφορετικα την εργασια.Για το αν κανουν ζημια τωρα τι να σου πω,τεχνικοι ειναι,υποτιθεται ξερουν τι κανουν :blink:

Παντως το ανοιγμα της συσκευης ειναι αρκετα μυστηριο,γιατι η ολη κατασκευη ειναι κουμπωτη (με εξαιρεσh 2 βιδες) και θελει προσοχη οταν την ανοιγεις για να μη σπασεις τιποτα.

Για τον Πειραια δεν ξερω να σου πω,εγω ειμαι Θεσσαλονικη και την αλλαγη την εκανα στο καταστημα της Δωδεκανησου,στο οποιο που φερθηκαν αψογα,επαγγελματικα και κυριως γρηγορα.Κανονικα η πολιτικη τους ειναι 1 εργασιμης ημερας,αλλα επειδη τους ειπα οτι δεν μπορω να μεινω χωρις κινητο,μου ειπαν να παω νωρις το πρωι και να το παραλαβω το μεσημερι,οπως και εγινε!

Μπορείς να ανεβάσεις μια φωτογραφία να δούμε τις διαφορές; Σε ευχαριστώ.

BRAZILEIROS - Hellas

 

Video-Sakis :respect:

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ arisgr0
Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Εχω το κινητο ERICSSON K850i και τελευταια μου δημιουργει πολλα προβληματα.

1. πολλες φορες κολλαει και δεν ανοιγει το καλυμα της φωτογραφικης μηχανης. Χρειαζεται επανακινηση για να λειτουργησει.

2. ενω ειναι Vodafone live η λειτουργια συνδεσης με το Vodafone live απο την οθονη αφης δεν λειτουργει.

3. χαθηκε η λειτουργια "οι εφαρμογες μου" . μου απαντα πως "η ενεργεια απετυχε".

4. πολλες λειτουργιες της φωτογραφικης μηχανης ( οπως κοντινη λήψη - ρυθμιση iso - σημειακη φωτομετριση κ.α.) δεν ειναι ενεργοποιημενες.

 

μηπως ξερει κανεις τι φταιει;

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Klitos@ Κάνε την ερώτηση σου εκεί που πρέπει: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=175778

 

:lock:

 

 

 

 

Edit: Το Thread μεταφέρθηκε.

Link to comment
Share on other sites

Εχω το κινητο ERICSSON K850i και τελευταια μου δημιουργει πολλα προβληματα.

1. πολλες φορες κολλαει και δεν ανοιγει το καλυμα της φωτογραφικης μηχανης. Χρειαζεται επανακινηση για να λειτουργησει.

2. ενω ειναι Vodafone live η λειτουργια συνδεσης με το Vodafone live απο την οθονη αφης δεν λειτουργει.

3. χαθηκε η λειτουργια "οι εφαρμογες μου" . μου απαντα πως "η ενεργεια απετυχε".

4. πολλες λειτουργιες της φωτογραφικης μηχανης ( οπως κοντινη λήψη - ρυθμιση iso - σημειακη φωτομετριση κ.α.) δεν ειναι ενεργοποιημενες.

 

μηπως ξερει κανεις τι φταιει;

 

ευχαριστω

Ποια εκδοση λογισμικου εχεις?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχω το κινητο ERICSSON K850i και τελευταια μου δημιουργει πολλα προβληματα.

1. πολλες φορες κολλαει και δεν ανοιγει το καλυμα της φωτογραφικης μηχανης. Χρειαζεται επανακινηση για να λειτουργησει.

2. ενω ειναι Vodafone live η λειτουργια συνδεσης με το Vodafone live απο την οθονη αφης δεν λειτουργει.

3. χαθηκε η λειτουργια "οι εφαρμογες μου" . μου απαντα πως "η ενεργεια απετυχε".

4. πολλες λειτουργιες της φωτογραφικης μηχανης ( οπως κοντινη λήψη - ρυθμιση iso - σημειακη φωτομετριση κ.α.) δεν ειναι ενεργοποιημενες.

 

μηπως ξερει κανεις τι φταιει;

 

ευχαριστω

 

φταιει οτι το πηρες vodafone live!!δεν ηξερες δεν ρωταγες,η εστω δν διαβαζεις προηγουμενα posts,οι vodafone live ειναι οι χειροτερες συσκευες που κυκλοφορουν στην αγορα,παραποιημενες στα μενου,και γεματες προβληματα..πηγαινε τους το πισω και Ο Θεος βοηθος...

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΤΕΤΟΙΟ ΡΗΜΑΔΙ ΠΗΡΑ ΚΙ ΕΓΩ. ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΗΧΟΓΡΑΦΗΣΗ ΣΥΝΟΜΙΛΙΑΣ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ.

 

Ψάξε λίγο καλύτερα το ρημάδι. Ατζέντα/Ηχογράφηση.

Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις να το παω πισω;

υπαρχει αυτη η δυνατοτητα;

εχω συμβολαιο 1 ετους με επιδοτηση συσκευης.

 

μπορω να κανω αναβαθμιση του τηλεφωνου;

Link to comment
Share on other sites

mixalis88 και griniari καλώς ήρθατε στο MyPhone,

 

Μια συμβουλή: μην κάνετε συνεχόμενα post. Πατήστε στο http://www.myphone.gr/forum/images/buttons3/edit.gif για να επεξεργαστείτε ένα υπάρχον μήνυμα σε περίπτωση που θέλετε να προσθέσετε κάτι :)

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

mixalis88 και griniari καλώς ήρθατε στο MyPhone,

 

Μια συμβουλή: μην κάνετε συνεχόμενα post. Πατήστε στο http://www.myphone.gr/forum/images/buttons3/edit.gif για να επεξεργαστείτε ένα υπάρχον μήνυμα σε περίπτωση που θέλετε να προσθέσετε κάτι :)

 

Ο griniaris είναι παλιός. Μάλλον τον klitos εννοείς. :)

Link to comment
Share on other sites

griniari

πως μπορω να δω την εκδοση;

 

Γενικές ρυθμίσεις->υπηρεσία αναβάθμισης.εκεί θα το δεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

PATAS >*<<*<* KAI SOY BGAZEI KATI EPILOGES. PSAKTES LIGO KAI THA TO BRIS...

 

Τότε κανε αυτό που λέει ο φίλος...το > σημαίνει ότι πατάς το δεξί joupad κτλ..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

GIANARIS,

ΣΤΙΣ ΓΕΝΙΚΕΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗ

TKS

 

Αυτό συμβαίνει επειδή προφανώς έχεις vodafone live. Μπες στο κρυφό μενού όπως σου είπαν. >*<<*<*

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...