Jump to content

Sony Ericsson K850


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΟΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ:

R1CA029

prg12004394_VODAFONE_SO R1CA029

EROM: 1200-4341

SEMCBOOT R6A008

ΕΚΔΟΣΗ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΟΘΟΝΗΣ 200708241

ΕΚΔΟΣΗ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ITP 1200-2896 R1D113

Link to comment
Share on other sites

κανε αναβαθμιση μεσω seus η πηγαινε να στην κανουν σε sony ericsson center τσαμπα αφου τους πεις τι εχει.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΞΕΡΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ SONY CENTER ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΓΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

ΜΗΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΜΕΣΩ INTERNET ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΣΤΙΟΣΕΛΙΔΑ ΤΗΣ SONY?

 

Παντως griniari εισαι πολυ καλα ενημερωμενος με τα ericsson.

Εγω παρολο που αγοραζω καθε χρονο την νεοτερη εκδοση των φωτογραφικων ericsson λογω ψωνιου, δεν τα καταφερνω καλα. Πρόβλημα ειχα αντιμετωπίσει και με το προηγούμενο Κ800i που είχα, παλι απο τη vodafone.

Χαρά μου να τα λέμε μεσω του site.

klitakos

Link to comment
Share on other sites

ΞΕΡΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ SONY CENTER ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΓΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

ΜΗΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΜΕΣΩ INTERNET ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΣΤΙΟΣΕΛΙΔΑ ΤΗΣ SONY?

 

Παντως griniari εισαι πολυ καλα ενημερωμενος με τα ericsson.

Εγω παρολο που αγοραζω καθε χρονο την νεοτερη εκδοση των φωτογραφικων ericsson λογω ψωνιου, δεν τα καταφερνω καλα. Πρόβλημα ειχα αντιμετωπίσει και με το προηγούμενο Κ800i που είχα, παλι απο τη vodafone.

Χαρά μου να τα λέμε μεσω του site.

klitakos

 

εχει διορθωθει η αναβαθμιση απο το σαιτ;;γιατι πριν κανα μηνα ειχε προβλημα και περναγε το μενου της orange....κουφο ε;;;;

καποιος το ειχε επισημανει εδω

:)
Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν αλλοι πολυ καλυτεροι απο μενα που μπορουν να σε βοηθησουν κ πιο αναλυτικα.απλα εχω μια τρελα με την συγεκριμενη μαρκα κ κινητα ειδικοτερα.μπορω να ασχολουμε ωρες με αυτα.

απορω πως μπορεις κ αγοραζεις απο βοντα τα κινητα.τα χαλανε πολυ αυτα τα μενου κτλ που τους εχουν..οσο για θεσσαλονικη δε ξερω sony center αλλα παραπανω ενας φιλος τα εχει μαζεμενα με τα τηλεφωνα τους.αντε να ερθει η τελ αναβαθμιση κ η νεα προσοψη για το Κ850 μου.τα περιμενω πως κ πως.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν αλλοι πολυ καλυτεροι απο μενα που μπορουν να σε βοηθησουν κ πιο αναλυτικα.απλα εχω μια τρελα με την συγεκριμενη μαρκα κ κινητα ειδικοτερα.μπορω να ασχολουμε ωρες με αυτα.

απορω πως μπορεις κ αγοραζεις απο βοντα τα κινητα.τα χαλανε πολυ αυτα τα μενου κτλ που τους εχουν..οσο για θεσσαλονικη δε ξερω sony center αλλα παραπανω ενας φιλος τα εχει μαζεμενα με τα τηλεφωνα τους.αντε να ερθει η τελ αναβαθμιση κ η νεα προσοψη για το Κ850 μου.τα περιμενω πως κ πως.

 

και βονταφον να ειναι υπαρχει το xs2.2 ερχονται και τα αρχεια χε χε καλα να ειμαστε ολοι... τα κανουμε ολα κανονικα.....:D:lol:

:)
Link to comment
Share on other sites

και βονταφον να ειναι υπαρχει το xs2.2 ερχονται και τα αρχεια χε χε καλα να ειμαστε ολοι... τα κανουμε ολα κανονικα.....:D:lol:

 

Iσχυει η εγγυηση μετα ομως?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Iσχυει η εγγυηση μετα ομως?

αν σου προκυψει προβλημα το βαζεις να κανει αναβαθμιση μεσω της σουιτας χωρισ να εχει καθολου ελευθερη μνημη το τηλφωνο (οχι η καρτα) και μολισ φτασει στο 65% το αποσυνδεεις και μετα νεκρωνει. ετςι εχει κολλησει η gdfs(bios) του κινητου και δεν μπορουν να δουν αν εχεις αλλαξει λογισμικο...το μονο κακο ειναι οτι θα κανεις 6 μερες να δεις το τηλ σου πισω....κατα τα ααλα ολα καλα. και ειμαι 100% σιγουρος γι αυτο που λεω.....:cool:

:)
Link to comment
Share on other sites

αν σου προκυψει προβλημα το βαζεις να κανει αναβαθμιση μεσω της σουιτας χωρισ να εχει καθολου ελευθερη μνημη το τηλφωνο (οχι η καρτα) και μολισ φτασει στο 65% το αποσυνδεεις και μετα νεκρωνει. ετςι εχει κολλησει η gdfs(bios) του κινητου και δεν μπορουν να δουν αν εχεις αλλαξει λογισμικο...το μονο κακο ειναι οτι θα κανεις 6 μερες να δεις το τηλ σου πισω....κατα τα ααλα ολα καλα. και ειμαι 100% σιγουρος γι αυτο που λεω.....:cool:

εξυπνο...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πρόβλημα της 029 είναι,που επιλύεται με αναβάθμιση στην 037...Αν και θα συνιστούσα να το πας σε σέρβις να κάνεις καθαρή εγκατάσταση λογισμικού ή μόνος σου μέσω davinci ή wotan(σε καμιά βδομάδα θα παρέχει υποστήριξη,μου το είπαν σε e-mail)

εγω εχω την 037 μου κανει τα ιδια (η ενεργεια απετυχε) σε εγκατασταση java..

www.slotgames.gr
Link to comment
Share on other sites

παιδια βοηθεια με θυμαστε???? που ρωτουσα εαν ειναι καλο αυο το κ850???? πριν 12 μερες πηρα το κ850 και οταν το ανοιξα και τραβηξα φωτογραφια εβγαινε μια πρασινη γραμμη το γυρισα πισω την επομενη μερα και μου δωσανε αλλο... και τωρα 12 μερες με αλλαγμενο κινητο που το προσεχω σαν τα ματια μου... και χθες βραδυ σταματισε να ανοιγει το κλειστρο τις καμερας...

ντυθικα στολιστικα η κακομοιρα και λεω δεν βγαινω καμια φωτογραφια??? κανω να δω τι τραβιξα και βλεπω το απολοιτο μαυρο!!!! λεω να δεις η ομορφια μου φταιει!!!! δεν χωραει η τελειωτητα μου σε 5megapixel δοκιμαζω ξανα και ξανα και τοτε καταλαβαινω τι εχει συμβει επαθα σοκ ηθελα να το βαλω κατω και να το χτυπαω αλλυπητα.... γιατι σε μενα.... ντρεπομαι να ξαναπαω στο μαγαζι... νομιζω υπηρχε κι αλλος με το ιδιο προβλημα του το φτιαξανε γρηγορα????

Link to comment
Share on other sites

παιδια βοηθεια με θυμαστε???? που ρωτουσα εαν ειναι καλο αυο το κ850???? πριν 12 μερες πηρα το κ850 και οταν το ανοιξα και τραβηξα φωτογραφια εβγαινε μια πρασινη γραμμη το γυρισα πισω την επομενη μερα και μου δωσανε αλλο... και τωρα 12 μερες με αλλαγμενο κινητο που το προσεχω σαν τα ματια μου... και χθες βραδυ σταματισε να ανοιγει το κλειστρο τις καμερας...

ντυθικα στολιστικα η κακομοιρα και λεω δεν βγαινω καμια φωτογραφια??? κανω να δω τι τραβιξα και βλεπω το απολοιτο μαυρο!!!! λεω να δεις η ομορφια μου φταιει!!!! δεν χωραει η τελειωτητα μου σε 5megapixel δοκιμαζω ξανα και ξανα και τοτε καταλαβαινω τι εχει συμβει επαθα σοκ ηθελα να το βαλω κατω και να το χτυπαω αλλυπητα.... γιατι σε μενα.... ντρεπομαι να ξαναπαω στο μαγαζι... νομιζω υπηρχε κι αλλος με το ιδιο προβλημα του το φτιαξανε γρηγορα????

ξ,ξ,ηω
Link to comment
Share on other sites

παιδια βοηθεια με θυμαστε???? που ρωτουσα εαν ειναι καλο αυο το κ850???? πριν 12 μερες πηρα το κ850 και οταν το ανοιξα και τραβηξα φωτογραφια εβγαινε μια πρασινη γραμμη το γυρισα πισω την επομενη μερα και μου δωσανε αλλο... και τωρα 12 μερες με αλλαγμενο κινητο που το προσεχω σαν τα ματια μου... και χθες βραδυ σταματισε να ανοιγει το κλειστρο τις καμερας...

ντυθικα στολιστικα η κακομοιρα και λεω δεν βγαινω καμια φωτογραφια??? κανω να δω τι τραβιξα και βλεπω το απολοιτο μαυρο!!!! λεω να δεις η ομορφια μου φταιει!!!! δεν χωραει η τελειωτητα μου σε 5megapixel δοκιμαζω ξανα και ξανα και τοτε καταλαβαινω τι εχει συμβει επαθα σοκ ηθελα να το βαλω κατω και να το χτυπαω αλλυπητα.... γιατι σε μενα.... ντρεπομαι να ξαναπαω στο μαγαζι... νομιζω υπηρχε κι αλλος με το ιδιο προβλημα του το φτιαξανε γρηγορα????

 

μηπως σε λενε και Ελιζα?δεν ειναι κινητο αυτο για ωραιες ...

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε το πίσω κ μη κολλάς.λεφτά έδωσες γι αυτό.το πολύ πολύ να στο στείλουν για αναβάθμιση.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν και το καλύτερο είναι να το παει η ίδια στο σέρβις,αν έχει εκεί κοντά στην περιοχη της.Προτείνω να πάρεις τηλ στην εξυπηρέτηση πελατων της SE και να ρωτήσεις για το κοντινότερο σέρβις.Μην μπλέκεις με καταστήματα,νωρίτερα θα ξεμπερδέψεις μόνη σου!

Μ'αρέσει που εγώ ανησυχούσα επειδή το πήρα από την 1η-1η παρτίδα μήπως έχει προβλήματα!!Τελικά,μόνο η 1η παρτίδα δεν είχε τέτοια προβλήματα!! :p :lol: Σοβαρά μιλάω!Και με τη χρήση που του κάνω....δεν τό'χω αφήσει σε ησυχία το καημένο!Αλλά αυτό,εκεί...Αδιαμαρτύρητο συνεχίζει τη λειτουργία του!! :lol: Βέβεια,πρόβλημα software είναι αυτό,οπότε διορθώνεται!Δοκίμασες να δεις με την υπηρεσία αναβάθμισης αν έχεις εγκατεστημένο το πιο πρόσφατο λογισμικό;Επίσης,ακόμη και να το έχεις περασμένο,δοκίμασε να το ξαναπεράσεις!Σε κάποιες περιπτώσεις βοηθάει κι αυτό!

Link to comment
Share on other sites

ma einai tromero ayto to pragma 2 fora mesa se 13 meres na tous gyrisw pisw to kinito??? kai mono oi adeies pou pernw apo tin doyleia kai to kraksimo einai sketi talaipwria.
Link to comment
Share on other sites

ma einai tromero ayto to pragma 2 fora mesa se 13 meres na tous gyrisw pisw to kinito??? kai mono oi adeies pou pernw apo tin doyleia kai to kraksimo einai sketi talaipwria.

 

Γι' αυτό λοιπόν θα πρέπει να ντραπούν εκείνοι και όχι εσύ...

Link to comment
Share on other sites

na sas pw molis ksanapira adeia apo tin doyleia kai toys to piga pisw kai mou dwsan kainourio. mipws telika eprepe na parw allh etaireia telika???? tha ginotan?? einai to 3 kinito k850i pou tous pernw. prepei na tous exw adeiasei tin apothiki!!!!!! makari na mi mou bgei elatwmmatiko kai auto....
Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στις γενικές ρυθμίσεις κ μετά υπηρ αναβάθμισης κ πες μας έκδοση λογισμικού.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

PLIROFORIAKA PAIDIA, OTI K850 POYLISE O GERMANOS BGIKAN PROBLIMATIKA... ENAS FILOS PIGE TO PIRE KAI DEN TOY EPIANE SIMA, TOY TO ALAXANE FISIKA OS DOA KAI STO EPOMENO DEN ANIGE TO KLISTRO TIS KAMERAS... TELOS PANTON, TO TRITO, GIA NA MIN SAS TA POLILOGO KOLAGE OPOTE EMPENES STO MENOY... BGALE AKRI.

DOXA TO THEO TO DIKO MOY DOYLEYEI MIA XARA, LETE NA EINAI GANTEMIS??? EGO ETSI TOY LEO PANTOS...

Link to comment
Share on other sites

παιδια βοηθεια με θυμαστε???? που ρωτουσα εαν ειναι καλο αυο το κ850???? πριν 12 μερες πηρα το κ850 και οταν το ανοιξα και τραβηξα φωτογραφια εβγαινε μια πρασινη γραμμη το γυρισα πισω την επομενη μερα και μου δωσανε αλλο... και τωρα 12 μερες με αλλαγμενο κινητο που το προσεχω σαν τα ματια μου... και χθες βραδυ σταματισε να ανοιγει το κλειστρο τις καμερας...

ντυθικα στολιστικα η κακομοιρα και λεω δεν βγαινω καμια φωτογραφια??? κανω να δω τι τραβιξα και βλεπω το απολοιτο μαυρο!!!! λεω να δεις η ομορφια μου φταιει!!!! δεν χωραει η τελειωτητα μου σε 5megapixel δοκιμαζω ξανα και ξανα και τοτε καταλαβαινω τι εχει συμβει επαθα σοκ ηθελα να το βαλω κατω και να το χτυπαω αλλυπητα.... γιατι σε μενα.... ντρεπομαι να ξαναπαω στο μαγαζι... νομιζω υπηρχε κι αλλος με το ιδιο προβλημα του το φτιαξανε γρηγορα????

PES MOY OTI DEN TO PIRES APO GERMANO... NA XEREIS OTI AN DEN EXOYN PERASEI 10 ERGASIMES SOY KANOYN ANTIKATASTASI SISKEYIS EPITOPOY, ETSI DEN XRIAZETE NA PERIMENEIS. TO KAKO ME OLI AYTI TIN YPOTHESI EINAI OTI KAI TO ALLO POY THA PAREIS YPARXEI ENA 40TIS EKATO NA SOY BGALEI TO IDIO... OPOTE XEREIS, ME TO POY TO PAREIS KANE TOSTAYRO SOY KAI O THEOS BOITHOS!

Link to comment
Share on other sites

Αν και το καλύτερο είναι να το παει η ίδια στο σέρβις,αν έχει εκεί κοντά στην περιοχη της.Προτείνω να πάρεις τηλ στην εξυπηρέτηση πελατων της SE και να ρωτήσεις για το κοντινότερο σέρβις.Μην μπλέκεις με καταστήματα,νωρίτερα θα ξεμπερδέψεις μόνη σου!

Μ'αρέσει που εγώ ανησυχούσα επειδή το πήρα από την 1η-1η παρτίδα μήπως έχει προβλήματα!!Τελικά,μόνο η 1η παρτίδα δεν είχε τέτοια προβλήματα!! :p :lol: Σοβαρά μιλάω!Και με τη χρήση που του κάνω....δεν τό'χω αφήσει σε ησυχία το καημένο!Αλλά αυτό,εκεί...Αδιαμαρτύρητο συνεχίζει τη λειτουργία του!! :lol: Βέβεια,πρόβλημα software είναι αυτό,οπότε διορθώνεται!Δοκίμασες να δεις με την υπηρεσία αναβάθμισης αν έχεις εγκατεστημένο το πιο πρόσφατο λογισμικό;Επίσης,ακόμη και να το έχεις περασμένο,δοκίμασε να το ξαναπεράσεις!Σε κάποιες περιπτώσεις βοηθάει κι αυτό!

Και εγώ που το πήρα στην αρχή (κατασκευή 07W40) δεν έχω αντιμετωπίσει ποτέ κανένα

απολύτως πρόβλημα ! Πάντως αυτή η ιδέα να μην μπορείς να ανοίξεις το πορτάκι της

κάμερας με το χέρι είναι νομίζω η μεγαλύτερη ... βλακεία!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...