Jump to content

Κάλυψη δικτύου & αναφορές προβλημάτων [2.5G/3G]


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ενω αν η οικονομική κατάσταση στην χωρα ηταν αριστη, τα τρελλα κερδη που θα παραγοντο στην Αθηνα - Θεσσαλονίκη, θα επενδυονταν στην υπολοιπη χωρα.

 

Να γελαω μεχρι ποτε? Τυχαινει οι συγκεκριμμενες τρεις εταιρειες να προυπηρχαν της κρισης. Τις θυμαμαι και τοτε.

 

Αληθεια, κατι φημες, περι εξαγορας της ΝΟΒΑ, εν μεσω κρισης, τι απέγιναν?

Με τι λεφτα θα την εκαναν?

Πριν την κρίση δεν είχαν εγκαταλελειμένο το δίκτυο. Τουλαχιστον η Wind, αντιθετα το ανέπτυσε στην επαρχεία , ειδικά το 3G. Όσο για την εξαγορά της Νόβα, είν μια επένδυση που θα φέρει κέρδη. Το στήσιμο κεραιών σε επαρχιακούς δρόμους ή σε αραιοκατοικημένες περιοχές, δεν φέρνει κέρδη.

 

Οταν μιλαω γι Αθηνα δεν αναφερομαι στους δρομους, ουτε σε μπαλκονια αλλα ουτε και σε ταρατσες, μιλαω πχ για σενα διαμερισμα στην Καισαριανη στον 3 οροφο, εγω εχω cosmote και την κεραια που δινει η εταιρεια αυτη και κανω ετσι την δουλεια μου αλλιως δεν θα επιανα. Το ιδιο συμβαινει και με Wind φιλου που ρχετε σπιτι γι αυτο κι επιμενω σ αυτην την λυση

Εκεί βάζανε κεραίες και κάποιοι «έξυπνοι» τις ξήλωναν. Δε ξέρω τι δίνει η κοσμοτε, σε τι αναφέρεσαι. Αν είν σαν αυτό που δινει η Vodafone που απαιτεί σύνδεση adsl σπιτι, θέλει υποδομή μεγάλου κόστους. Εγώ για το χωριο μου που καμια εταιρία δεν έχει κάλυψη 3G μες στο σπίτι μου πήρα έναν αναμεταδότη wcdma κι ησύχασα πάντως

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με εξυπηρέτηση πελατών σήμερα... Το δίκτυο παιδιά αναβαθμίζεται συνεχώς αλλά αρκετά αργά... Βγάζοντας ένα πρόχειρο συμπέρασμα είδα ότι ή wind παίζει πολύ με 800αρι στο 4g με αποτέλεσμα να φαίνεται πολύ δυνατό σε πολλά σημεία ακόμα δυνατότερο και από το GSM. Πολύ καλές ταχύτητες όπου δοκιμασα.

 

Όπου έχει τοποθετηθεί καινούριος εξοπλισμός το 3g έχει πολύ ποιοτικό σήμα και χαμηλό θόρυβο. Για παράδειγμα στην Ηγουμενίτσα παλιότερα είχε θέματα το δίκτυο 3ης γενιάς σε εσωτερικό χώρο. Τώρα πετάει. Υπομονη. Γίνεται καλή δουλειά έστω και αν γίνεται αργά. Για παράδειγμα στη Λευκάδα όπου το μεγαλύτερο κομμάτι του δικτύου ήταν καινούριο η wind είναι πολύ ανώτερη της κοσμοτε....

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω για το καλό 800αρι 4g. Μένω στη θεσσαλονίκη και το 4g είναι πολύ καλύτερο από το 3g.

Το 4g θα κλείσει πολλές τρύπες του 3g

Edited by empeiros
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν...

Εντυπώσεις από κάλυψη δικτύου σε Καστοριά - Φλώρινα - Πρέσπες που ήμουν Π-Σ-Κ:

1) Υποδειγματική η κάλυψη στην Καστοριά (περιοχή Χλόης που είναι η νέα πόλη), αλλά και γενικά σε ολόκληρη την πόλη παντού Η και Η+. Ταχύτητες πολύ καλές και το σερφάρισμα άψογο, χωρίς καθυστερήσεις lag και τέτοια. Μου έκανε μεγάλη εντύπωση το πώς φόρτωναν οι σελίδες και μάλιστα ακόμη και βαριά pdf κατέβαιναν νεράκι. Μπράβο για την πολύ καλή δουλειά, σαφέστατη βελτίωση σε σχέση με πριν 2 χρόνια που ήταν η προτελευταία επίσκεψή μου. Βαθμός ΑΡΙΣΤΑ.

2) Στο χωριό Ψαράδες της Μεγάλης Πρέσπας, παντού Η. Άψογο σερφάρισμα και εδώ και πολύ καλή ποιότητα φωνής (όπως και στην Καστοριά).

3) Στην πόλη της Φλώρινας επίσης τέλειο 3g χωρίς κανένα πρόβλημα.

Συμπερασματικά, διαπίστωσα σημαντική βελτίωση σε σχέση με το πρόσφατο παρελθόν.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν...

Εντυπώσεις από κάλυψη δικτύου σε Καστοριά - Φλώρινα - Πρέσπες που ήμουν Π-Σ-Κ:

1) Υποδειγματική η κάλυψη στην Καστοριά (περιοχή Χλόης που είναι η νέα πόλη), αλλά και γενικά σε ολόκληρη την πόλη παντού Η και Η+. Ταχύτητες πολύ καλές και το σερφάρισμα άψογο, χωρίς καθυστερήσεις lag και τέτοια. Μου έκανε μεγάλη εντύπωση το πώς φόρτωναν οι σελίδες και μάλιστα ακόμη και βαριά pdf κατέβαιναν νεράκι. Μπράβο για την πολύ καλή δουλειά, σαφέστατη βελτίωση σε σχέση με πριν 2 χρόνια που ήταν η προτελευταία επίσκεψή μου. Βαθμός ΑΡΙΣΤΑ.

2) Στο χωριό Ψαράδες της Μεγάλης Πρέσπας, παντού Η. Άψογο σερφάρισμα και εδώ και πολύ καλή ποιότητα φωνής (όπως και στην Καστοριά).

3) Στην πόλη της Φλώρινας επίσης τέλειο 3g χωρίς κανένα πρόβλημα.

Συμπερασματικά, διαπίστωσα σημαντική βελτίωση σε σχέση με το πρόσφατο παρελθόν.

Για το 1 και 2 ναι,οντως πηγαινε σφαιρα.Ειχα παει 3ημερη και εκανα τα παντα ανετα.Ενιωθα σαν να ημουν στη Θεσσαλονικη με τετοιες ταχυτητες.

Επισης και ολα τα παραθαλασσια μερη στη Χαλκιδικη εχουν 3G.Στην πιερια που ειναι επισης τουριστικη περιοχη το 3G ειναι μονο στην παραλια με μετριο σημα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μίλησα με εξυπηρέτηση πελατών σήμερα... Το δίκτυο παιδιά αναβαθμίζεται συνεχώς αλλά αρκετά αργά... Βγάζοντας ένα πρόχειρο συμπέρασμα είδα ότι ή wind παίζει πολύ με 800αρι στο 4g με αποτέλεσμα να φαίνεται πολύ δυνατό σε πολλά σημεία ακόμα δυνατότερο και από το GSM. Πολύ καλές ταχύτητες όπου δοκιμασα.

 

Όπου έχει τοποθετηθεί καινούριος εξοπλισμός το 3g έχει πολύ ποιοτικό σήμα και χαμηλό θόρυβο. Για παράδειγμα στην Ηγουμενίτσα παλιότερα είχε θέματα το δίκτυο 3ης γενιάς σε εσωτερικό χώρο. Τώρα πετάει. Υπομονη. Γίνεται καλή δουλειά έστω και αν γίνεται αργά. Για παράδειγμα στη Λευκάδα όπου το μεγαλύτερο κομμάτι του δικτύου ήταν καινούριο η wind είναι πολύ ανώτερη της κοσμοτε....

Ετσι να ηταν ολες οι παραθαλασιες και μη περιοχες στο Ιονιο αλλα και απο Καλοχωρι εως τους Νεους Πορους στην Πιερια γιατι το 3G στις παραλιες στην Πιερια ειναι παναργο και το σημα για τα μπαζα.Το 3G μετα το καλοχωρι,σε Χαλαστρα και Μαλγαρα ειναι ελαχιστο στο κομματι αυτο στην Εθνικη και εχεις Edge και απο την εξοδο για Βεροια εως τον Μακρυγυαλο εχει μονο Gprs.Πρεπει καποια στιγμη η Wind να κανει αναβαθμιση.Η Πιερια εχει καθε καλοκαιρι τουριστες και το δικτυο σερνεται ειδικα στο mobile internet.

Τα 2 τελευταια σαββατοκυριακα του Ιουλιου σερνοταν το δικτυο.Τωρα πηγαινει καλυτερα,ειδικα βραδυ με gprs και ολη την ημερα ωστε να μπορεις να κανεις με υπομονη λιγα πραγματα.Οπου εχει 3G απλα κανεις δουλεια ανετα.

Η Cosmote μεσα και εξω εχει μετριο σημα 3G αλλα εκει που ειμαι ειναι αρκετα χαμηλο και σε καποια σημεια εχει Edge.

Edited by Nikolas14

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Ήρθα να κάνω τις διακοπές μου στο Αιτωλικό (10χλμ απ το Μεσολόγγι). Ενώ μέχρι πριν 2 βδομάδες η Wind είχε επαρκές 3G κάλυψη και καλή ταχύτητα, αυτή τη στιγμή δεν πιάνει πουθενά 3G. Πήρα τηλέφωνο να δηλώσω βλάβη κι η υπάλληλος, αφού μου ανέφερε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα, και πρόβλημα υπήρξε μόνο χτες στο Μεσολόγγι το οποίο διορθώθηκε, προσπαθούσε να με πεισει οτι 3 συσκευές και 3 γραμμές που έχουμε, έχουν πρόβλημα και να κάνουμε επανεκκίνηση. Θα ξανακαλέσω αργότερα μήπως πέσω σε σοβαρό υπάλληλο. Υπάρχει άλλος τρόπος να δηλώσω βλάβη να βγάλω άκρη, ή θα υπομείνω το 0.5Mbps της Vodafone 3 βδομάδες;
Link to comment
Share on other sites

Ήρθα να κάνω τις διακοπές μου στο Αιτωλικό (10χλμ απ το Μεσολόγγι). Ενώ μέχρι πριν 2 βδομάδες η Wind είχε επαρκές 3G κάλυψη και καλή ταχύτητα, αυτή τη στιγμή δεν πιάνει πουθενά 3G. Πήρα τηλέφωνο να δηλώσω βλάβη κι η υπάλληλος, αφού μου ανέφερε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα, και πρόβλημα υπήρξε μόνο χτες στο Μεσολόγγι το οποίο διορθώθηκε, προσπαθούσε να με πεισει οτι 3 συσκευές και 3 γραμμές που έχουμε, έχουν πρόβλημα και να κάνουμε επανεκκίνηση. Θα ξανακαλέσω αργότερα μήπως πέσω σε σοβαρό υπάλληλο. Υπάρχει άλλος τρόπος να δηλώσω βλάβη να βγάλω άκρη, ή θα υπομείνω το 0.5Mbps της Vodafone 3 βδομάδες;

 

Το δίκτυο ήταν παλιό ή νέο; Υπάρχει περίπτωση να σας αναβαθμίζουν... Πότε άρχισε το πρόβλημα;

Πάντως όπου μπαίνουν ΝΕΕΣ κεραίες υπάρχει ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ. Αξίζει η αναμονή. Βέβαια μου έκανε εντύπωση που στην Πάργα και το Πήλιο δεν έχει αναβαθμιστεί το δίκτυο αλλά θα κάνουμε λίγη ακόμη υπομονή...

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το δίκτυο ήταν παλιό ή νέο; Υπάρχει περίπτωση να σας αναβαθμίζουν... Πότε άρχισε το πρόβλημα;

Πάντως όπου μπαίνουν ΝΕΕΣ κεραίες υπάρχει ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ. Αξίζει η αναμονή. Βέβαια μου έκανε εντύπωση που στην Πάργα και το Πήλιο δεν έχει αναβαθμιστεί το δίκτυο αλλά θα κάνουμε λίγη ακόμη υπομονή...

Παμπάλαιο κι ασυντήρητο τα τελευταία 2 χρόνια με σταθερή πτώση στη κάλυψη σε κλειστούς χώρους. Η υπάλληλος δε μου ανέφερε κάτι για αναβάθμιση. Η κεραία πάντως κυριολεκτικά δε λειτουργεί από χτες που ήρθα αργά τη νύχτα

Link to comment
Share on other sites

Παμπάλαιο κι ασυντήρητο τα τελευταία 2 χρόνια με σταθερή πτώση στη κάλυψη σε κλειστούς χώρους. Η υπάλληλος δε μου ανέφερε κάτι για αναβάθμιση. Η κεραία πάντως κυριολεκτικά δε λειτουργεί από χτες που ήρθα αργά τη νύχτα

 

Περίμενε μια μέρα... Δε πετάγεσαι μέχρι την κεραία να δεις αν είναι κανένα συνεργείο εκεί; :p

Δεν έχουν ιδέα στην εξυπηρέτηση πελατών τι γίνεται. Όλα τα έργα outsourcing είναι.

 

Γυρίζοντας την Ελλάδα :lol: χθες ανέβηκα μια βόλτα από το πάρκο κεραιών Β.Πηλίου για λόγους θέας (απίστευτη). Σε υψόμετρο περίπου 1500μ βρέθηκα στο ξεχασμένο πάρκο κεραιών του Β. Πηλίου όπου η Wind έχει ξεχάσει να αναβαθμίσει την κεραία από το 1992 μάλλον :p

Στην κορυφή του Β. Πηλίου βρήκα και δίκτυα Τουρκίας, Σκοπίων, LTE από όλα τα δίκτυα και DC HSPA από Βόλο - Wind. Κάποιες φωτογραφίες για τους fan του αθλήματος.

http://imageshack.com/a/img901/7100/PHUbi1.jpg

http://imageshack.com/a/img910/4131/DBwzmW.jpg

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Περίμενε μια μέρα... Δε πετάγεσαι μέχρι την κεραία να δεις αν είναι κανένα συνεργείο εκεί; :p

Δεν έχουν ιδέα στην εξυπηρέτηση πελατών τι γίνεται. Όλα τα έργα outsourcing είναι.

Σε περιοχή με max 10κ κατοίκους μου φαίνεται απιθανο να αναβαθμιζουν το δίκτυο. Να πάω δύσκολο, θέλει τετρακίνητο αγροτικό να φτασεις κει πάνω. Έχω οπτική επαφή με τις κεραίες με κυάλια, δε διέκρινα κάτι, αλλά έχει περάσει ήδη ένα 24ωρο σχεδόν και τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Σε περιοχή με max 10κ κατοίκους μου φαίνεται απιθανο να αναβαθμιζουν το δίκτυο. Να πάω δύσκολο, θέλει τετρακίνητο αγροτικό να φτασεις κει πάνω. Έχω οπτική επαφή με τις κεραίες με κυάλια, δε διέκρινα κάτι, αλλά έχει περάσει ήδη ένα 24ωρο σχεδόν και τίποτα

 

Αλλάζουν και κεραίες, θέλει δουλειά. Δε νομίζω να φτάνει μια μέρα. Αναβαθμίζονται πολλοί σταθμοί. Δεν είναι απίθανο. Πάρε 1231 :)

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μακρυνίτσα στη Μαγνησία! Good job :)

Check out my Ookla Speedtest result. What's your speed? http://www.speedtest.net/my-result/a/1402653669

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μακρυνίτσα στη Μαγνησία! Good job :)

Check out my Ookla Speedtest result. What's your speed? http://www.speedtest.net/my-result/a/1402653669

3G ειναι; Αρκετα καλα φαινεται

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

3G ειναι; Αρκετα καλα φαινεται

 

Δεν υπάρχει LTE στην περιοχή. Μόνο HSPA DC. Άντε να πάρουν μπρος να αναβαθμίσουν όλο το Πήλιο...

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει LTE στην περιοχή. Μόνο HSPA DC. Άντε να πάρουν μπρος να αναβαθμίσουν όλο το Πήλιο...

Να αναβαθμισουν και προς τα πανω...απο τα Τεμπη και ολα τα παραθαλασσια μερη στην Πιερια οπου το 3G ειναι ελαχιστο και αρκετα μετριο εως κακο και εχεις σε πολλα σημεια στην Εθνικη Οδο Gprs.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Να αναβαθμισουν και προς τα πανω...απο τα Τεμπη και ολα τα παραθαλασσια μερη στην Πιερια οπου το 3G ειναι ελαχιστο και αρκετα μετριο εως κακο και εχεις σε πολλα σημεια στην Εθνικη Οδο Gprs.

 

Συμφωνώ πρέπει να κλείσουν τις τρύπες στην εθνική οδό. Και από Θεσσαλονίκη προς Αλεξανδρούπολη χρειάζεται το ίδιο. Πολλές τρύπες πάνω στην εγνατια οδό.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Καλά στην Εγνατία προς αλεξπολη δεν έχει απλά τρύπες, το 3G είναι ανύπαρκτο. Στην αλεξπολη όμως οι ταχύτητες είναι πολύ καλές Check out my Ookla Speedtest result. What's your speed? http://www.speedtest.net/my-result/a/1401431984
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ πρέπει να κλείσουν τις τρύπες στην εθνική οδό. Και από Θεσσαλονίκη προς Αλεξανδρούπολη χρειάζεται το ίδιο. Πολλές τρύπες πάνω στην εγνατια οδό.

Ακριβως,ειναι παρα πολλες.Υπαρχει σημειο πριν τα ΣΕΑ του Κορινου(γυρω στη πινακιδα που λεει 1000m) και δεν εχει καθολου σημα,ουτε GSM.

Καλά στην Εγνατία προς αλεξπολη δεν έχει απλά τρύπες, το 3G είναι ανύπαρκτο. Στην αλεξπολη όμως οι ταχύτητες είναι πολύ καλές Check out my Ookla Speedtest result. What's your speed? http://www.speedtest.net/my-result/a/1401431984

Ακριβως,αλλα Αλεξανδρουπολη εχει καλες ταχυτητες...

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Εχθές η Wind και η Vodafone είχαν γενικό πρόβλημα στη Μεσσηνία, στο χωριό Κάμπος στη Μεσσηνιακή Μάνη. Από 3/5 3G που είχε, εντελώς καμία υπηρεσία, ούτε σε 3G ούτε 2G.

 

Θετική έκπληξη, στο χωριό Αετός Μεσσηνίας (προς κυπαρισσία) ενώ η Wind έπιανε μόνο 5/5 2G, από εχθές είχε 5/5 4G με ταχύτητα 60Mbps! Μιλάμε για χωριό με γύρω στους 200-300 κατοίκους! Άλλο ένα παράδειγμα ότι το 4G στα 800mhz θα κάνει τρελή δουλειά. Στο συγκεκριμένο σημείο, δεν υπάρχει καθόλου 3G, μόνο 2G και 4G

Η στέρηση είναι παιδί της γνώσης. Δεν στερείσαι κάτι αν δεν γνωρίζεις ότι υπάρχει
Link to comment
Share on other sites

Βόλος παλιά πόλη. Γίνεται καλή δουλειά. Θέλουμε και LTE

Check out my Ookla Speedtest result. What's your speed? http://www.speedtest.net/my-result/a/1406565820

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Check%20out%20my%20Ookla%20Speedtest%20result.%20What

 

----- προσθήκη μηνύματος 54 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Check out my Ookla Speedtest result. What's your speed? http://www.speedtest.net/my-result/a/1406742967

Link to comment
Share on other sites

Τέτοια ταχύτητα είχα μόνο Λευκάδα και Αθήνα... Μπράβο. Φοβερή διαφορά με LTE@800. Στη Σουηδία το είχα δει σε CA και όντως κάνει δουλειά στην επαρχία. Σαν βασική συχνότητα δε το έχω δει. Στη Σουηδία έχουμε βασική τα 2600...

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ήρθα παραλία Οφρυνίου... Δυστυχώς η κατάσταση ίδια με πέρυσι... Gprs μόνο για κλήσεις... 10 λεπτά κάνω να τσεκάρω μόνο τα mail μου...
Μια αστραπή η ζωή μας... μα προλαβαίνουμε
Link to comment
Share on other sites

Φαντάρος στο στρατοπεδο σακετα στον καρέα και δεν εχει σημα ουτε 2G. μονο κλησεις εκτακτης αναγκης μου βγαζει
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...