Jump to content

Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


Eliseos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

3 ώρες πριν, cmvr said:

Παντως ένα συμβόλαιο unlimited δεν κατάφερα να βρω στα 13 ευρώ για να πετάξω το f2g γιατί το χρειάζομαι για να μετράω.

Κάνε φορητότητα το f2g σε άλλη εταιρεία και περίμενε να σε πάρουν για προσφορά. Εκτός αν έχεις μαζέψει παροχές που δε θες να χάσεις. 

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dasnowy said:

Κάνε φορητότητα το f2g σε άλλη εταιρεία και περίμενε να σε πάρουν για προσφορά. Εκτός αν έχεις μαζέψει παροχές που δε θες να χάσεις. 

Να το πάω σι γιου ή γουατς απ; Θα πάρουν ή στα απαυτά τους; 🤣🤣🤣🤣🤣

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε, δεν χάνεις τίποτα 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, cmvr said:

Να το πάω σι γιου ή γουατς απ; Θα πάρουν ή στα απαυτά τους; 🤣🤣🤣🤣🤣

Ενημέρωσε μας γιατί το ψάχνω και εγώ για ένα νούμερο ☺️

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, looneygirl said:


13 ευρώ τον μήνα είναι απλά ονειρικά για να τα έχεις όλα απεριόριστα. Τώρα είμαι και εγώ στην διαδικασία μήπως καταφέρω και την παρω. 3 άτομα στην οικογένεια 26 όλοι μαζί και όλα σε όλους απεριόριστα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ποιό είναι το τηλέφωνο προσφορών;

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, cmvr said:

Να το πάω σι γιου ή γουατς απ; Θα πάρουν ή στα απαυτά τους; 🤣🤣🤣🤣🤣

CU θεωρώ ότι έχει περισσότερες προσφορές και πακέτα αλλά υστερεί σε σήμα έναντι της Cosmote που είναι πολύ πιο δυνατή σε κάλυψη.

Σε μένα ούτε που φανταζόμουν σχεδόν δύο μήνες πριν ότι θα καθόταν τέτοια προσφορά. Συμβόλαιο δεν είχα, πάντα με κάρτα ήμουν. 

Δοκίμασέ το αν δεν χάνεις κάτι σημαντικό φεύγοντας απ' το καρτοκινητό που είσαι τώρα.

Edited by elephant
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, elephant said:

CU θεωρώ ότι έχει περισσότερες προσφορές και πακέτα αλλά υστερεί σε σήμα έναντι της Cosmote που είναι πολύ πιο δυνατή σε κάλυψη.

Σε μένα ούτε που φανταζόμουν σχεδόν δύο μήνες πριν ότι θα καθόταν τέτοια προσφορά. Συμβόλαιο δεν είχα, πάντα με κάρτα ήμουν. 

Δοκίμασέ το αν δεν χάνεις κάτι σημαντικό φεύγοντας απ' το καρτοκινητό που είσαι τώρα.

Έχω ήδη συμβόλαια Unlimited και στην Vodafone και στην Cosmote οπότε οι παροχές της καρτοκινητής δεν με ενδιαφέρουν 😀

Θα το κάνω μόνο μήπως καταφέρω και πάρω σε φθηνή προσφορά το συμβόλαιο αν το δώσουν με τα 13 ευρώ γιατί το χρειάζομαι για μετρήσεις.

Γιατί τρείς συνδέσεις όσο φθηνότερα και να τις πάρεις πάλι μαζεύονται κάθε μήνα ένα ποσό 😀

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα. Διαβαζοντας την προσφορα με τα 6,5€ και εχοντας 3 τηλεφωνα σε συμβολαιο ( unlimited 2gb ) στην nova με πηραν τηλ να φερω και αλλο νουμερο στην nova και θα μου δωσουν την κλασσικη προσφορα που τρεχει 6,5€ ολα απεριοριστα. τους ειπα εαν γινεται να μου το κανουν σε αυτα που εχω ηδη και μου ειπε οτι δεν γινεται. Σκεφτηκα να παω σε ενα καταστημα nova να ζητησω να διαγραφουν τα νουμερα μου ωστε να με καλεσουν να μαθουν τον λογο και αν παρω και καμια καλυτερη προσφορα. Λετε να πετυχει?

 

ΥΓ: Στην wind οταν ερχοταν η ωρα τις ανανεωσεις μου εδιναν τις τιμες site κανοντας την παραπανω διαδιακασια επαιρνα προσφορες που εδιναν αμα εφευγες και ηταν πολυ καλες.

Edited by miltaros
Link to comment
Share on other sites

Αν προσέξατε τα παλιότερα μηνύματα, δίνουν τα 6,5Ε με κάποιες ιδιαιτερότητες.

Είναι πολύ πιθανό να κρατάνε και καρτέλα (ηλεκτρονική) στοιχείων για τον κάθε πελάτη, ώστε να κάνουν συγκεκριμένες προσφορές σε συγκεκριμένους πελάτες.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα. Διαβαζοντας την προσφορα με τα 6,5€ και εχοντας 3 τηλεφωνα σε συμβολαιο ( unlimited 2gb ) στην nova με πηραν τηλ να φερω και αλλο νουμερο στην nova και θα μου δωσουν την κλασσικη προσφορα που τρεχει 6,5€ ολα απεριοριστα. τους ειπα εαν γινεται να μου το κανουν σε αυτα που εχω ηδη και μου ειπε οτι δεν γινεται. Σκεφτηκα να παω σε ενα καταστημα nova να ζητησω να διαγραφουν τα νουμερα μου ωστε να με καλεσουν να μαθουν τον λογο και αν παρω και καμια καλυτερη προσφορα. Λετε να πετυχει?
 
ΥΓ: Στην wind οταν ερχοταν η ωρα τις ανανεωσεις μου εδιναν τις τιμες site κανοντας την παραπανω διαδιακασια επαιρνα προσφορες που εδιναν αμα εφευγες και ηταν πολυ καλες.

Στείλε μήνυμα στον cmvr που ψάχνει ένα κινητό!!!
Και κάντε τα 4



Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Αν προσέξατε τα παλιότερα μηνύματα, δίνουν τα 6,5Ε με κάποιες ιδιαιτερότητες.
Είναι πολύ πιθανό να κρατάνε και καρτέλα (ηλεκτρονική) στοιχείων για τον κάθε πελάτη, ώστε να κάνουν συγκεκριμένες προσφορές σε συγκεκριμένους πελάτες.

Η προσφορά δίνεται σε άτομα που ήταν στην wind και έφυγαν πρόσφατα για άλλου.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Η προσφορά δίνεται σε άτομα που ήταν στην wind και έφυγαν πρόσφατα για άλλου. Μετά μπορεί να πάρει και αλλά δυο άτομα μαζί του. Ο ένας με 6,5 και ο άλλος με 13. Σύνολο και οι τρεις 26 ευρώ.


Sent from my iPhone using Tapatalk



Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, looneygirl said:


Η προσφορά δίνεται σε άτομα που ήταν στην wind και έφυγαν πρόσφατα για άλλου.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Sent from my iPhone using Tapatalk

Την προσφορά την δίνουν και για φορητοτητα για ένα νούμερο μόνο; 

Link to comment
Share on other sites

Την προσφορά την δίνουν και για φορητοτητα για ένα νούμερο μόνο; 

Πρέπει να ήσουν wind-nova και να έχεις φύγει για άλλο δίκτυο.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, looneygirl said:


Η προσφορά δίνεται σε άτομα που ήταν στην wind και έφυγαν πρόσφατα για άλλου.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Sent from my iPhone using Tapatalk

Εμενα με καλούν και μου λενε να κανω το F2G μου σε συμβόλαιο με τιμές σαιτ! (Δεν έχω F2G πλέον) Τους λεω είμαι στην Vodafone, και το αρνούνται! Μου λενε κανετε λαθος εχετε f2g. 2 φορες εχει συμβεί αυτο με την ιδια συζήτηση. Μαλλον για αυτο δεν μου δίνουν τα 6,5/13 € γιατί μαλλον βλέπουν ότι είμαι ακόμα στην nova για κάποιο λογο

21 ώρες πριν, kalitexnis_g said:

Όταν στο site δηλώσουμε να επικοινωνήσουν μαζί μας για κάποιο πρόγραμμα σε πόσες ώρες/μέρες επικοινωνούν;

Μπορεί μεσα σε ενα λεπτό ή εβδομάδα αλλά κάποιες φορες δεν καλούν και ποτέ

Link to comment
Share on other sites

Την Τετάρτη ζήτησα ένα αριθμό που έχω f2g να πάει cosmote. Την Παρασκευή είχε ήδη ενεργοποιηθεί στην πράσινη με what’s up. Σήμερα έκανα συμβόλαιο για 3 αριθμούς με 26 ευρώ όλα απεριόριστα στην νόβα για 2 χρόνια. Και τους δυο πρώτους μήνες θα πληρώσω 13 και μετά από 26 ευρώ. Νομίζω ότι ειναι φοβερό Deal. Και επειδή ήμουν ήδη στην νόβα όπου κινούμαι το σήμα ήταν εξαιρετικό. Οποίος λοιπόν έχει nova και θέλει την προσφορά ας πάει σε μια αλλη εταιρεία για να την πάρει.


Sent from my iPhone using Tapatalk

άρα είναι σίγουρο ότι θα μας δώσουν αυτή την προσφορά εάν φύγουμε σε άλλη εταιρεία; η και θα πάρουμε τα @ δια μας και θα χάσουμε το παλιό f2g?

Εγώ το έκανα πάντως και πέτυχε. Αν δεν σε καλέσουν αυτοί κάλεσε τους εσυ. Εγω τουλάχιστον τους κάλεσα. Απλά περίμενε δυο μέρες όταν ενεργοποιηθεί η νέα εταιρεία για να φανεί και σε αυτούς. Το τηλ είναι 21 1100 1841


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Την Τετάρτη ζήτησα ένα αριθμό που έχω f2g να πάει cosmote. Την Παρασκευή είχε ήδη ενεργοποιηθεί στην πράσινη με what’s up. Σήμερα έκανα συμβόλαιο για 3 αριθμούς με 26 ευρώ όλα απεριόριστα στην νόβα για 2 χρόνια. Και τους δυο πρώτους μήνες θα πληρώσω 13 και μετά από 26 ευρώ. Νομίζω ότι ειναι φοβερό Deal. Και επειδή ήμουν ήδη στην νόβα όπου κινούμαι το σήμα ήταν εξαιρετικό. Οποίος λοιπόν έχει nova και θέλει την προσφορά ας πάει σε μια αλλη εταιρεία για να την πάρει.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Εγώ το έκανα πάντως και πέτυχε. Αν δεν σε καλέσουν αυτοί κάλεσε τους εσυ. Εγω τουλάχιστον τους κάλεσα. Απλά περίμενε δυο μέρες όταν ενεργοποιηθεί η νέα εταιρεία για να φανεί και σε αυτούς. Το τηλ είναι 21 1100 1841


Sent from my iPhone using Tapatalk
μετά τα 2 χρόνια βέβαια δεν ξέρουμε τι θα γίνει. αλλά φαντάζομαι εάν γυρίσεις nova f2g θα σε πάνε στο νέο f2g.
η οικογένεια μου έχει 3 τηλ πρέπει και τα 3 να τα κάνω φορητοτητα η έστω το ένα και μετά να πάρω και τα 3 πίσω με τα 6.5 ευρώ;
Link to comment
Share on other sites

μετά τα 2 χρόνια βέβαια δεν ξέρουμε τι θα γίνει. αλλά φαντάζομαι εάν γυρίσεις nova f2g θα σε πάνε στο νέο f2g.
η οικογένεια μου έχει 3 τηλ πρέπει και τα 3 να τα κάνω φορητοτητα η έστω το ένα και μετά να πάρω και τα 3 πίσω με τα 6.5 ευρώ;

Αν ειναι και τα τρία στην wind πρέπει να τραβήξεις και τα τρία. Αν είναι μόνο το ένα τότε μπορεί να πάρεις και τους άλλους δυο μαζί σου. Εγώ πχ είχα του άντρα μου στην nova το δικό μου cosmote και του γιου μου Vodafone. Όποτε πήγα τον άντρα cosmote και τράβηξα και εμάς παρέα στην nova όταν με κάλεσαν. Αν εγώ ή ο γιος μου είμασταν nova δεν θα μπορούσαμε επειδή είμασταν ήδη συνδρομητές. Ελπίζω να έγινα κατανοητή. Ότι θέλεις ρώτησε.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ilka71 said:

μετά τα 2 χρόνια βέβαια δεν ξέρουμε τι θα γίνει. αλλά φαντάζομαι εάν γυρίσεις nova f2g θα σε πάνε στο νέο f2g.

Πάντως δεν υπάρχει περίπτωση το παλιό F2G να υπάρχει επ άπειρον. Αργά η γρήγορα θα μεταφερθείτε στο νέο

Link to comment
Share on other sites


Αν ειναι και τα τρία στην wind πρέπει να τραβήξεις και τα τρία. Αν είναι μόνο το ένα τότε μπορεί να πάρεις και τους άλλους δυο μαζί σου. Εγώ πχ είχα του άντρα μου στην nova το δικό μου cosmote και του γιου μου Vodafone. Όποτε πήγα τον άντρα cosmote και τράβηξα και εμάς παρέα στην nova όταν με κάλεσαν. Αν εγώ ή ο γιος μου είμασταν nova δεν θα μπορούσαμε επειδή είμασταν ήδη συνδρομητές. Ελπίζω να έγινα κατανοητή. Ότι θέλεις ρώτησε.


Sent from my iPhone using Tapatalk
έκανα αίτημα και θα με καλέσουν από κοσμοτε. τους είπα θέλω να μεταφέρω εκεί 3 f2g. για να δούμε
Link to comment
Share on other sites

έκανα αίτημα και θα με καλέσουν από κοσμοτε. τους είπα θέλω να μεταφέρω εκεί 3 f2g. για να δούμε

Πήγαινε σε κατάστημα να τελειώσεις γρήγορα. Μην περιμένεις μέρες.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Ξανα τηλεφωνο από νοβα. Μου κάνανε προσφορά unlimited all 27€. Τους ειπα για τα 13€ και ότι πληρώ τις προϋποθέσεις (πρώην συνδρομητής nova) και κάνανε τους κινέζους για άλλη μια φορα

Edited by panos43
Link to comment
Share on other sites

Ξανα τηλεφωνο από νοβα. Μου κάνανε προσφορά unlimited all 27€. Τους ειπα για τα 13€ και ότι πληρώ τις προϋποθέσεις (πρώην συνδρομητής nova) και κάνανε τους κινέζους για άλλη μια φορα

Αν το δικαιούσε πάρε εδώ. 21 1100 1841. Μην παίρνεις την nova αυτοί δεν ξερουν. Ποσό καιρό έχεις φύγει.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, looneygirl said:


Αν το δικαιούσε πάρε εδώ. 21 1100 1841. Μην παίρνεις την nova αυτοί δεν ξερουν. Ποσό καιρό έχεις φύγει.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Έχω φυγει εδώ και 3 μηνες. Δεν τους καλω εγω, αυτοί με περνούν συνεχεια! Θα δοκιμάσω το τηλεφωνο που μου ειπες.

Link to comment
Share on other sites

Έχω φυγει εδώ και 3 μηνες. Δεν τους καλω εγω, αυτοί με περνούν συνεχεια! Θα δοκιμάσω το τηλεφωνο που μου ειπες.

Αν δεν το σηκώσουν σήμερα πάρε αύριο μετά της 9.30.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...