Jump to content

Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


Eliseos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι θές να πείς για 3 αριθμούς ?

Η επιδότηση δίνεται ανάλογα με το ποσό του συμβολαίου και τις εισερχόμενες κλήσεις από άλλες εταιρείες

Δεν δίνεται ανα αριθμό....

Δηλαδή καταρχήν πρέπει να μας πείς το ποσό του παγίου , πόσα πληρώνεις το μήνα . κ.τ.λ.

Link to comment
Share on other sites

ισχυει. μετα το 6μηνο το ποσο επιστροφης της επιδοτησης μειωνεται περιπου κατα 16-17% μηνιαιως μεχρι να μηδενιστει στο 12μηνο

 

Το θέμα μου δεν είναι αυτό. Το θέμα μου είναι γιατί μου είπανε πως το ποσό της επιδότησής μου είναι € 126,00 όταν πήγα να πάρω το κινητό και δε μου είπαν πως είναι € 154,98;

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα μου δεν είναι αυτό. Το θέμα μου είναι γιατί μου είπανε πως το ποσό της επιδότησής μου είναι € 126,00 όταν πήγα να πάρω το κινητό και δε μου είπαν πως είναι € 154,98;

 

+- φπα μαλλον..

Link to comment
Share on other sites

ο αναλιτικος λογαριασμος γτ σταματησε να ερχετε? εδω κ 2 μηνες δεν εχω παρει! κ ο υπαληλος στην wind ειχε πολυ δουλεια για να με ενημερωσει κ ειπε να καλεσω στην εξυπηρετιση!
NOKIA: 3110--3330--5210--5100--7610--3220--n73 music edition--n95--n95 8gb--2680 slide--3120 classic--c6--lumua 800
Link to comment
Share on other sites

ο αναλιτικος λογαριασμος γτ σταματησε να ερχετε? εδω κ 2 μηνες δεν εχω παρει! κ ο υπαληλος στην wind ειχε πολυ δουλεια για να με ενημερωσει κ ειπε να καλεσω στην εξυπηρετιση!

 

Λογικά, πριν 3 μήνες μαζί με το λογαριασμό θα σου είχε έρθει ένα ενημερωτικό έντυπο για το ebill, που ανέφερε ότι η Wind θα σταματήσει να στέλνει αναλυτική κατάσταση κλήσεων στους λογαριασμούς, εκτός και αν καλέσεις ένα πενταψήφιο νούμερο (ή προφανώς ενεργοποιήσεις το ebill). Δεν σου ήρθε;

Motorola Razr i XT890 + Alcatel 2005D + Samsung GT-N5110
Link to comment
Share on other sites

Λογικά, πριν 3 μήνες μαζί με το λογαριασμό θα σου είχε έρθει ένα ενημερωτικό έντυπο για το ebill, που ανέφερε ότι η Wind θα σταματήσει να στέλνει αναλυτική κατάσταση κλήσεων στους λογαριασμούς, εκτός και αν καλέσεις ένα πενταψήφιο νούμερο (ή προφανώς ενεργοποιήσεις το ebill). Δεν σου ήρθε;

ναι εχεις δικαιο μου ηρθε <αλα οταν ανοιγεις εναν λογαριασμο κ βλεπεις το ποσο...καταλαβενεις :) > μπορεις λεει να παρακολουθεις τον αναλιτικο μεσο ιντερνετ! ευχαριστω

NOKIA: 3110--3330--5210--5100--7610--3220--n73 music edition--n95--n95 8gb--2680 slide--3120 classic--c6--lumua 800
Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω ειμαι παρα πολυ ευχαριστημένος απο την wind....'

ειμαι στο προγραμμα L(67,19).....

μου ηρθε χοντρή επιδοτηση και αντι να παρω συσκευή την εβαλα στο παγιο.....

τωρα με 50 εβρω το μηνα.....εχω ολα αυτα που μου δινει το προγραμμα large+420 mb για σερφαρισμα...!!!!!!!!!!!!!!!

πραγματικα οσο και αν το εψαξα....δεν βρηκα κατι καλυτερο.....(και πιστέψτε με το έψαξα παρα πολυ........!!!!)

η wind αμα θελει κανει θαύματα:lol::lol: και πραγματικα εχει πολυ καλύτερες προσφορες απο τις αλλες μεγαλες εταιρίες....

τωρα εγω με 50 εβρω το μηνα για 1 χρονο.....

μιλαω σχεδον απεριόριστα σε σταθερα και wind εχω παρα πολυ χρονο και παρα πολλα sms για τις 2 αλλες εταιρίες(420 sms και 420 λεπτα που πιστέψτε με ειναι παρα πολλα δεν τα τρως με τιποτα) 420 mms και 420 λεπτα σε βιντεοκλησεις (ελεος) καθως και 420 mb για να σερφαρω με το ν900 μου(τα οποια ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΚΙΝΗΤΟ πιστέψτε με επισης:p:lol:.....!!!!)

μια χαρααααα.....:)

Edited by freddaras
Link to comment
Share on other sites

ο αναλιτικος λογαριασμος γτ σταματησε να ερχετε? εδω κ 2 μηνες δεν εχω παρει! κ ο υπαληλος στην wind ειχε πολυ δουλεια για να με ενημερωσει κ ειπε να καλεσω στην εξυπηρετιση!

 

Για να σου έρθει ξανα ο αναλυτικός καλείς απο το κινητό σου το 13805 και έπειτα πατας το 2

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ ότι το Large είναι πραγματικά ένα πολύ καλό πρόγραμμα συμβολαίου και αν υπολογίσει κανείς το σύνολο των παροχών , τότε είναι πιο φτηνό ακόμη και από το F2G2.

Απλά το θέμα είναι εαν κανείς πραγματικά τα έχει ανάγκη.

 

Εαν είσαι επαγγελματίας είναι σούπερ - προσωπικά , τουλάχιστον στην παρούσα φάση , δεν θα το έπερνα.

 

Αλήθεια τι επιδοτήσεις δίνονται σε νέες συνδέσεις / ανανεώσεις?

 

Έχουν σφίξει τα ζωνάρια ή είναι μεμονομένες οι περιπτώσεις?

lalista.gr
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,

 

παρατηρώ χθες και σήμερα ότι δεν ανταποκρίνεται το κενό sms στο 1212 για να μάθεις το υπόλοιπο χρόνου στο πρόγραμμα που βρίσκεσαι ! Συμβαίνει και αλλού ?

Link to comment
Share on other sites

και σε μενα παιδια οχι απο χθες μαλιστα αλλα απο τις 19/9!!!!!:mad::mad:

αααα δεν μου αρεσουν αυτα....θα μας καψουν με κατι τετοια.....:mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

τους έστειλα email γι'αυτό...θα περιμένω να δω αν απαντήσουν και πότε ! Αμάν πια...ούτε μια ανακοίνωση ! Τι περιμένουν, να πέσει το δίκτυο τους για να βγάζουν ανακοινώσεις ?
Link to comment
Share on other sites

οκ φιλε μου αν εχεις κανενα νεοτερο πες μας....

δεν θελω να τους πληρωσω ουτε μισο λεπτό παραπανω περα απο το πάγιο.....:mad:

Link to comment
Share on other sites

να κάνω μια ερώτηση. Αν αντί για συσκευή, βάλω την επιδότηση στο πάγιο, δεν θα πληρώνω τίποτα απολύτως; Ή δεν θα πληρώνω μόνο το ποσόν του παγίου και θα χρεώνομαι τέλη κινητής κλπ;
Scotty, beam us up.
Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται να μην πληρώνεις τίποτα γιατί η επιδότηση μειώνει το πάγιο για τους επόμενους 12 μήνες

Αν λοιπόν την διαιρέσεις δια 12 σίγουρα είναι πιο μικρή από το πάγιο σου .

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται να μην πληρώνεις τίποτα γιατί η επιδότηση μειώνει το πάγιο για τους επόμενους 12 μήνες

Αν λοιπόν την διαιρέσεις δια 12 σίγουρα είναι πιο μικρή από το πάγιο σου .

 

Είμαι σε προσφορά εταιρικού και η επιδότηση ειναι κατά τριάντα ευρώ μεγαλύτερη απο το πάγιο.

Η wind εν τω μεταξύ, το τμήμα της δηλαδή που μπορώ να ρωτήσω, ειναι ανοιχτό Δευτέρα έως Παρασκευή.

Scotty, beam us up.
Link to comment
Share on other sites

Είμαι σε προσφορά εταιρικού και η επιδότηση ειναι κατά τριάντα ευρώ μεγαλύτερη απο το πάγιο.

Η wind εν τω μεταξύ, το τμήμα της δηλαδή που μπορώ να ρωτήσω, ειναι ανοιχτό Δευτέρα έως Παρασκευή.

30 ευρω παραπανω απο το παγιο δηλαδη επι 12? αν εχεις παγιο 40 ευρω η επιδοτηση ειναι 30 ευρω παραπανω ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ???

Link to comment
Share on other sites

όχι και για κάθε μηνα!! ετήσια!

περνάει το συνολικό ποσόν των παγίων, ετήσια.

των παγιων αρα δεν θα σου ερχεται μηδενικος λογαριασμος αλλα μηδενικα παγια μαλλον!
Link to comment
Share on other sites

ilka 71 αυτό νομίζω κι εγώ.

Για να δουμε από Δευτέρα που θ' ανοίξει η Wind.. Πάντως, έστω κι αυτό, στους δύσκολους καιρούς που ζούμε, συμφέρει.

Scotty, beam us up.
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα.εχω ενα wind small.και εχω τα 1500 λεπτα και 1500 μηνυματα σε wind και 100 στους αλλους.υπάρχει καποιο τηλεφωνο που παιρνεις για να ακους τα υπολοιπα λεπτα που μενουν?αν ναι χρεωνεται η κληση σε αυτο το νουμερο?

visit my photostream

Vaggelis Skoulaxenos

Link to comment
Share on other sites

Στέλνεις sms στο 1212 (δωρεάν)!

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Καλα την παλεύουν εκει στη Wind?? Πάω 26/8, την ήμερα που έκλεινε 1 χρόνο η σύνδεση μου, στο κατάστημα Α. Τουμπας και κανω διακοπή (μετατροπή σε κάρτα δηλαδή)! Οπότε με λενε η διακοπή θα γινει 24/9, υπογράφω μου δινει ενα αντιγράφω και την κάρτα που θα λειτουργήσει μετα και φεύγω! Ελα που περιμένω χθες, σήμερα αλλα τίποτα! Περνω τηλ. στην εξυπηρέτηση πελατών και μου λενε οτι εχει γινει προσφορά για συνέχεια και γιαυτό πάγωσε και η διαδικασία διακοπής!

 

Εννοείτε πως με μενα δεν μίλησε κανένας και οτι λογο εξόφληση με πιστωτική δεν τους χρωστάω δραχμή!

 

Δε ξέρω τη θα κάνουνε αλλα εγώ απο της 24/9 και μετα δεν τους δίνω δραχμή!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...