Jump to content

Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


Eliseos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αντίθετα σε vodafone παίρνουν τηλέφωνο,σε ρωτάνε τι παραπονο έχεις και γενικότερα ακόμη και αν φύγεις η εικόνα από την εταιρία είναι αρκετά καλή(δείχνουν ενδιαφέρον,ακόμα και αλλαγή επιδότησης κάνουν)

 

Όντως σωστά τα λές. Όταν πάνε να μας χάσουν τότε μας σκέφτονται.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δε μου έχει τύχει σε ΤΙΜ να κάνω φορητότητα ή διακοπή και να μου πουν τι και πως. αντίθετα σε vodafone παίρνουν τηλέφωνο,σε ρωτάνε τι παραπονο έχεις και γενικότερα ακόμη και αν φύγεις η εικόνα από την εταιρία είναι αρκετά καλή(δείχνουν ενδιαφέρον,ακόμα και αλλαγή επιδότησης κάνουν) Στην ΤΙΜ δε θα μπουν στον κόπο...:(

Α ναι? Εγώ νόμιζα ότι σε παίρνουν από τη ΤΙΜ... Για δοκίμασε να μιλήσεις με το τμήμα αποσυνδέσεων του 1260. Ίσως προσπαθήσουν να σε ...αποτρέψουν αυτοί.;) Στη Vodafone σε παίρνουν την ίδια μέρα. Σε Cosmote δεν ξέρω...

Όντως σωστά τα λές. Όταν πάνε να μας χάσουν τότε μας σκέφτονται.

 

Όχι ρε συ, εμένα με έχουν καλέσει από τη Vodafone και έτσι στο άσχετο για health check,και πιο συγκεκριμένα πριν 1 μήνα (αλλά και πιο παλιά). Αν είμαι ευχαριστημένος με το πρόγραμμα μου, αν έχω κάποιο πρόβλημα/παράπονο με τις υπηρεσίες, τη κάλυψη, τι θα πρότεινα στη Vodafone να βελτιώσει κ.λ.π Τώρα ίσως παίζει ρόλο το ότι έχω εταιρική σύνδεση. Aλλά το έχω ακούσει και από άλλους που είναι απλοί ιδιώτες πελάτες συμβολαίου. Τι να πω. Επίσης με είχαν καλέσει όταν είχε βγει το 3G για να με ρωτήσουν τη γνώμη μου για τις υπηρεσίες και τα παράπονα μου... Και μιας και τότε το δίκτυο ήταν μες στα προβλήματα (dropped calls, failed calls, απαράδεκτη κάλυψη, θα τα θυμάστε φαντάζομαι) καταλαβένετε τι θα είχαν ακούσει...:p

Link to comment
Share on other sites

Α ναι? Εγώ νόμιζα ότι σε παίρνουν από τη ΤΙΜ... Για δοκίμασε να μιλήσεις με το τμήμα αποσυνδέσεων του 1260. Ίσως προσπαθήσουν να σε ...αποτρέψουν αυτοί.;) Στη Vodafone σε παίρνουν την ίδια μέρα. Σε Cosmote δεν ξέρω...

Αν πάρω την εξυπηρέτηση πελατών το πιθανότερο είναι να μου πουν "μπορούμε να μιλήσουμε με την κάτοχο του εταιρικού; " εγώ θα πω "όχι" και αυτοί θα απαντήσουν "λυπούμεθα,δε μπορούμε να σας εξυπηρετήσουμε"...:O

Από εκεί και πέρα,δεν είναι θέμα τσιγγουνιάς αλλά για το ****το...δηλαδή είμαι πόσα χρόνια συνδρομητής,τους κάνω μεγάλους λογαριασμούς και μόνο 90Ε επιδότηση; Αν είναι δυνατόν...δηλαδή τα 30Ε-40Ε παραπάνω που θα δώσω για συσκευή είναι το όλο θέμα; Είναι παιχνίδι εντυπώσεων,αν αύριο με πάρουν και μου πούνε,ξέρετε κύριε έχετε xxx Eυρώ επιδότηση (τριψήφιο αριθμό :p ) και ευχαριστημένος θα μείνω και δε θα διακόψω το συμβόλαιο.

 

Από 5 Μαϊου,ΘΕΛΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΣΥΣΚΕΥΗΣ!

 

Εν τω μεταξύ η Cosmote βγάζει,απ'ότι φαίνεται,φοβερές επιδοτήσεις:confused: Μου κάνει φοβερή εντύπωση...σε αντίθεση με το παρελθόν που ήταν πάρα πολύ χαμηλές!

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Από το site της wind

Friends & Family

 

Η υπηρεσία Friends & Family της WIND, παρέχει 50% έκπτωση στις εθνικές κλήσεις φωνής, SMS, MMS & video-κλήσεις χωρίς κανένα όριο έκπτωσης, προς:

 

* 2 επιλεγμένους αριθμούς μάρκας WIND ή

* 1 αριθμό μάρκας WIND και 1 αριθμό σταθερού OTE ή

* μόνο 1 αριθμό μάρκας WIND ή

* μόνο 1 αριθμό σταθερού OTE

 

Επιπλέον, έχετε τη δυνατότητα να αλλάζετε, αν το επιθυμείτε, τους αριθμούς αυτούς μία φορά το μήνα.

 

Η υπηρεσία Friends & Family είναι διαθέσιμη μετά από αίτηση.

Το μηνιαίο πάγιο της υπηρεσίας είναι 1,666€ & το Τέλος Σύνδεσης με την υπηρεσία είναι 7,14€.

 

Σημείωση: Η υπηρεσία δεν διατίθεται σε Οικογενειακά προγράμματα, στα προγράμματα WIND Flexy 20-100, WIND 100-750, WIND Max, WIND Flexy Zero.

 

Πρόχθες που μίλησα με το cs της tim μου είπαν ότι στο flexy 55 μπορούσα να βάλω Friends&Family.Αυτό είναι νέο ή ίσχυε και απλά ήταν άσχετη στο cs????

Χαλαρά... :lol:
Link to comment
Share on other sites

Από το site της wind

Friends & Family

 

Η υπηρεσία Friends & Family της WIND, παρέχει 50% έκπτωση στις εθνικές κλήσεις φωνής, SMS, MMS & video-κλήσεις χωρίς κανένα όριο έκπτωσης, προς:

 

* 2 επιλεγμένους αριθμούς μάρκας WIND ή

* 1 αριθμό μάρκας WIND και 1 αριθμό σταθερού OTE ή

* μόνο 1 αριθμό μάρκας WIND ή

* μόνο 1 αριθμό σταθερού OTE

 

Επιπλέον, έχετε τη δυνατότητα να αλλάζετε, αν το επιθυμείτε, τους αριθμούς αυτούς μία φορά το μήνα.

 

Η υπηρεσία Friends & Family είναι διαθέσιμη μετά από αίτηση.

Το μηνιαίο πάγιο της υπηρεσίας είναι 1,666€ & το Τέλος Σύνδεσης με την υπηρεσία είναι 7,14€.

 

Σημείωση: Η υπηρεσία δεν διατίθεται σε Οικογενειακά προγράμματα, στα προγράμματα WIND Flexy 20-100, WIND 100-750, WIND Max, WIND Flexy Zero.

 

Πρόχθες που μίλησα με το cs της tim μου είπαν ότι στο flexy 55 μπορούσα να βάλω Friends&Family.Αυτό είναι νέο ή ίσχυε και απλά ήταν άσχετη στο cs????

Ίσχυε από πριν :p στα Flexy ποτέ δεν μπορούσε να μπει friends & family.

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Η υπηρεσία Friends & Family είναι διαθέσιμη μετά από αίτηση.

Το μηνιαίο πάγιο της υπηρεσίας είναι 1,666€ & το Τέλος Σύνδεσης με την υπηρεσία είναι 7,14€.

 

Θα έχει και μηνιαίο τέλος το friends n family ; Μας κούφαναν πάλι...:mad:

Link to comment
Share on other sites

Θα έχει και μηνιαίο τέλος το friends n family ; Μας κούφαναν πάλι...:mad:

Πάντα είχτε και πάγιο και τέλος ενεργοποίησης...

 

Μονάχα στο πρόγραμμα WIND 1 παρέχεται δωρεάν η υπηρεσία Friends & Family, η οποία εδώ ισχύει και για αριθμούς Q-Telecom.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Απο Q σε Tim και απο Tim σε Wind....τα έχουν μπερδέψει και αυτοί που δεν ξέρουν τι τους γίνεται !
Link to comment
Share on other sites

Απο Q σε Tim και απο Tim σε Wind....τα έχουν μπερδέψει και αυτοί που δεν ξέρουν τι τους γίνεται !

Η εταιρεία που ανέλαβε το στήσιμο site αν κι έκανε πολύ καλή σχεδιαστική δουλειά, δεν φρόντισαν να μετατρέψουν σωστά όλο το περιεχόμενο του παλιού site. Οπότε μέχρι να κάνουν και τις τελευταίες διορθώσεις θα τα βλέπουμε αυτά.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Kai distixos gia thn TIM Den mas dinoun to dikaioma na mathenoume ypoloipo opws edine h vodafone!!!(edwse sta flexy mono:mad: )

 

Αυτο ειναι πολυ μεγαλη βλακεια .Δηλαδη με το ετσι θελω να αλλαξουμε πακετο!!! Επισης δεν δινει και μεταφορα υπολοιπου(στα παλια πακετα) γιατι?

Εγω έχω το παλιο προγραμμα 130 και πληρωνω 17,63 για το προγραμα συν τελη συν φοροι συν φπα και μου βγαινει συνολο κοντα στα 24€

εαν κανω το 140 θα πρεπει να πληρωνω 25 + τελη +φπα++++ δηλαδη πανω απο 32€ !!για χαζους μας εχουν.

Αλλα παντα η stet ή telestet ή TIM ή wind ή οπως σας αρεσει, τους παλιους συνδρομητες τους εχουν γραμμενους κανονικα.Για το λογο αυτο χανουν συνεχεια κοσμο λογο φορητοτητας

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι πολυ μεγαλη βλακεια .Δηλαδη με το ετσι θελω να αλλαξουμε πακετο!!! Επισης δεν δινει και μεταφορα υπολοιπου(στα παλια πακετα) γιατι?

Εγω έχω το παλιο προγραμμα 130 και πληρωνω 17,63 για το προγραμα συν τελη συν φοροι συν φπα και μου βγαινει συνολο κοντα στα 24€

εαν κανω το 140 θα πρεπει να πληρωνω 25 + τελη +φπα++++ δηλαδη πανω απο 32€ !!για χαζους μας εχουν.

Αλλα παντα η stet ή telestet ή TIM ή wind ή οπως σας αρεσει, τους παλιους συνδρομητες τους εχουν γραμμενους κανονικα.Για το λογο αυτο χανουν συνεχεια κοσμο λογο φορητοτητας

Για το ΤΙΜ140 θα πληρώνεις 25+2,39 (τέλος κινητής)=27,39. Ο ΦΠΑ συμπεριλαμβάνεται στα 25 ευρώ.

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πότε θα εφοδιαστούν τα καταστήματα WIND με νέες sim TWIN, με το λογότυπο Wind;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πότε θα εφοδιαστούν τα καταστήματα WIND με νέες sim TWIN, με το λογότυπο Wind;

απο την άλλη βδομάδα...ρώτησα σήμερα γενικά για κάρτες sim και μου είπε απο την άλλη βδομάδα θα έρθουν όλα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά λογικά θα θέλουν να ξεφορτωθούν πρώτα τις παλιές SIM...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή αν πάει αύριο το πρωί κάποιος σε κατάστημα WIND και κάνει νέα σύνδεση ή αλλάξει sim θα του δώσουν sim της ΤΙΜ;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή αν πάει αύριο το πρωί κάποιος σε κατάστημα WIND και κάνει νέα σύνδεση ή αλλάξει sim θα του δώσουν sim της ΤΙΜ;

Ναι, της ΤΙΜ.

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Guest newbie
Απορία: έχω ένα συμβόλαιο στο (τέως) ΤΙΜ 60. Στο site της Wind είδα πλέον προγράμματα από 100 λεπτά και άνω (κατά Vodafone 100 κλπ.). Έχουν δικαίωμα να μου αλλάξουν το πρόγραμμα χρήσης (και προφανώς να πληρώνω παραπάνω πάγιο);
Link to comment
Share on other sites

Απορία: έχω ένα συμβόλαιο στο (τέως) ΤΙΜ 60. Στο site της Wind είδα πλέον προγράμματα από 100 λεπτά και άνω (κατά Vodafone 100 κλπ.). Έχουν δικαίωμα να μου αλλάξουν το πρόγραμμα χρήσης (και προφανώς να πληρώνω παραπάνω πάγιο);

Χωρις να το ζητησεις δεν σου αλλαζει κανεις τιποτα.

αυτο τουλαχιστον ισχυει μεχρι και τωρα που μιλαμε.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Απορία: έχω ένα συμβόλαιο στο (τέως) ΤΙΜ 60. Στο site της Wind είδα πλέον προγράμματα από 100 λεπτά και άνω (κατά Vodafone 100 κλπ.). Έχουν δικαίωμα να μου αλλάξουν το πρόγραμμα χρήσης (και προφανώς να πληρώνω παραπάνω πάγιο);

Αυτές οι αλλαγές έχουν γίνει εδώ και μήνες, και δεν έχουν καμία σχέση με την αλλαγή της ονομασίας σε Wind.

Μάλλον σου έχει ξεφύγει αυτό:http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=168749&highlight=%F0%F1%EF%E3%F1%DC%EC%EC%E1%F4%E1

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ακούω εδώ και καιρό ότι η Wind καλά οικονομικά προγράμματα. Μπήκα σήμερα και κοίταξα τα προγράμματα της Wind και τα έκανα μία άμεση σύγκριση με τα της cosmote.

 

Συγκεκριμένα έκανα σύγκριση το cosmote 240 (35 ευρώ πάγιο) με τα WIND 240 και WIND FLEXY 35. Όλα τα προγράμματα αυτά έχουν 35 ευρώ πάγιο. Καλά μέχρι εδώ. Το wind 240 όμως με το cosmote 240 έχουν μεν 240 λεπτά χρόνου ομιλίας δωρεάν αλλά έχουν διαφορά 2,16 ευρώ παραπάνω για κάθε επιπλέον ώρα ομιλίας. Το δε WIND FLEXY 35 μπορεί να έχει το ίδιο πάγιο με το cosmote 240 αλλά έχει 220 λεπτά χρόνου ομιλίας και 2,16 παραπάνω για κάθε επιπλέον ώρα ομιλίας.

Link to comment
Share on other sites

Ακούω εδώ και καιρό ότι η TTW καλά οικονομικά προγράμματα. Μπήκα σήμερα και κοίταξα τα προγράμματα της TTW και τα έκανα μία άμεση σύγκριση με τα της cosmote.

 

Συγκεκριμένα έκανα σύγκριση το cosmote 240 (35 ευρώ πάγιο) με τα WIND 240 και WIND FLEXY 35. Όλα τα προγράμματα αυτά έχουν 35 ευρώ πάγιο. Καλά μέχρι εδώ. Το wind 240 όμως με το cosmote 240 έχουν μεν 240 λεπτά χρόνου ομιλίας δωρεάν αλλά έχουν διαφορά 2,16 ευρώ παραπάνω για κάθε επιπλέον ώρα ομιλίας. Το δε WIND FLEXY 35 μπορεί να έχει το ίδιο πάγιο με το cosmote 240 αλλά έχει 220 λεπτά χρόνου ομιλίας και 2,16 παραπάνω για κάθε επιπλέον ώρα ομιλίας.

 

Μα το flexy δεν προορίζεται για συνδρομητές που θα καταναλώσουν τη χρήση μόνο σε ομιλία. Για τη χρέωση μετά την εξάντληση του χρόνου συμφωνώ απόλυτα... Βέβαια η Wind δίνει και ενημέρωση υπολοίπου;)

Link to comment
Share on other sites

Μα το flexy δεν προορίζεται για συνδρομητές που θα καταναλώσουν τη χρήση μόνο σε ομιλία. Για τη χρέωση μετά την εξάντληση του χρόνου συμφωνώ απόλυτα... Βέβαια η Wind δίνει και ενημέρωση υπολοίπου;)

 

Ναι σωστά σε ορισμένα προγράμματα και δικαίωμα για δύο ενημερώσεις-μηνύματα την ημέρα.

Τι να σου πω φοβερή υπηρεσία.

Link to comment
Share on other sites

Alany, Συμφωνοι, η WIND ειναι ακριβοτερη μετα τον προαγορασμενο χρονο ομιλιας απο την Cote στα 240.

Σε τετοια πακετα (ολων των εταιρειων) ο προαγορασμενος χρονος ειναι πολυ πιο φτηνος απο την μετεπειτα χρεωση. Στην περιπτωση του 240 μιλαμε για χρεωση 0.14 το λεπτο.

Σκοπος της κινησης αυτης ειναι να εχουν οι εταιρειες ενα εγγυημενο εσοδο καθε μηνα, το βασικο σου παγιο. Τωρα, ειτε εισαι σε 240 της WIND, ειτε της COTE, η αναλογο της VF, εαν ειναι να μιλησεις αντι 4 ωρες να μιλησεις 6,7 η 8 ωρες, συμφερει να μεταβεις σε μεγαλυτερο παγιο, για να ειναι ΠΟΛΥ πιο φτηνο τελικα.

Δεν συμφερει κανεναν να υπερβαινει πολυ τον προαγορασμενο χρονο, γιατι αυτος παντα ειναι στην μιση σχεδον τιμη απο την μετεπειτα ταριφα.

 

Το θεμα μας εινα ομως, οτι οι περισσοτεροι εχουν βαρεθει να μετρανε λεπτα στο κινητο τους alany, που δεν ειναι και εγκυρο παντα, πολυ ξεχνανε να το μηδενησουν, οι απλα βαριουνται να μπουν στην διαδικασια.

 

Εγω προσωπικα, προτιμω να εχω ενα πακετο στα 240 (εφοσον εχω υπολογισει οτι εκει θα κυμανθει η καταναλωση μου) και να μπορω να ενημερωνωμαι στο δευτερολεπτο τι εχω ξοδεψει, παρα να ξερω οτι πχ στην Cote εαν υπερβω τον δωρεαν χρονο, τουλαχιστον θα πληρωσω λιγο λιγοτερο απο τους αλλους, αλλα και παλι, πολυ πιο ακριβα απο τα αρχικα 240....

 

Γενικα, μεγαλο εσοδο ειναι για την καθε εταιρεια τοσο καιρο, που ο καταναλωτης δεν ειχε ευκολα ιδεα εαν ειχε μιλησει η οχι οτι του αναλογει, με αποτελεσμα να τον υπερβαινει πολλες φορες, εχοντας την ακριβοτερη χρεωση εκτος του δωρεαν χρονου.

 

Γενικα, ειναι θεμα επιλογης.

 

Για καποιον καταναλωτη, που ΞΕΡΕΙ ποσο μιλαει τον μηνα (πχ εγω, σταθεροτατα μιλαω 4-5 ωρες το μηνα, ποτέ παραπανω, ποτέ λιγοτερο)

προσωπικη μου αποψη ειναι οτι πρεπει να παιρνει το πακετο με προαγορασμενο χρονο ακριβως εκει που μιλα (ωστε να τα μιλα με τον πιο φτηνο τροπο) και βεβαια να ξερει ακριβως ποσο εχει μιλησει.

 

Μεγαλυτερη εξυπηρετηση θεωρω την δυνατοτητα ενημερωσης υπολοιπου, παρα την ελαφρως χαμηλοτερη χρεωση εκτος του δωρεαν. Εαν τον υπερβαινω διαρκως, μπορω να παω σε μεγαλυτερο πακετο.Η ενημερωση υπολοιπου ομως, δεν εχει υποκαταστατο....

Μπορει εσυ να την υποτιμας σαν υπηρεσια, ειναι ομως παρα μα παρα πολυ εξυπηρετικη, και με σωστη χρηση, σου γλυτωνει ΛΕΦΤΑ.

Link to comment
Share on other sites

γιατί ζορίζεστε μερικοί με συγκρίσεις?

 

με κανένα ίχνος κακίας: "αμα δε σας αρέσει μη πάρετε"

 

έτσι είναι ρε παιδιά.. δλδ πειράζει που το Flexy συμφέρει ορισμένους? το θέμα είναι οτι κάποιοι είναι κολλημένοι με μια εταιρεία και αυτομάτως όλα τα προγράμματα στις άλλες είναι άχρηστα.

 

προσωπικά τις αλλάζω σαν τα πουκάμισα αναλόγως τι με συμφέρει.. ήμουν στο Cosmote 120 (και είμαι μιας και δεν ολοκληρώθηκε ακόμα η φορητότητα) και είχα μέσο όρο πληρωμής περίπου 35 ευρώ το μήνα με ελάχιστη πλοήγηση wap και μερικά sms.. ε λοιπόν το flexy 30 με συμφέρει γιατί δε ξεφεύγω με τα sms από το πάγιο αλλά και επειδή δε ξέρω πόσα sms θα στείλω ανα μήνα..

 

όσο για τις δύο ενημερώσεις τη μέρα.. πόσες θέλεις φίλε alany? να παίζεις ανά λεπτό από μια? ή να το κάνουν παιχνίδι τα "έχω-3-κινητά-των-400-ευρώ-γιατί-έχω-πλούσιο-μπαμπά" παιδάκια, να κρεμάσει το σύστημα και μετά να γκρινιάζουμε για την άχρηστη WIND όλοι μαζί?

:: what locks... unlocks! © :: κάθε λαός έχει την κινητή τηλεφωνία που του αξίζει..::

:: SY1EBE ::

Link to comment
Share on other sites

Ακούω εδώ και καιρό ότι η TTW καλά οικονομικά προγράμματα. Μπήκα σήμερα και κοίταξα τα προγράμματα της TTW και τα έκανα μία άμεση σύγκριση με τα της cosmote.

 

Συγκεκριμένα έκανα σύγκριση το cosmote 240 (35 ευρώ πάγιο) με τα WIND 240 και WIND FLEXY 35. Όλα τα προγράμματα αυτά έχουν 35 ευρώ πάγιο. Καλά μέχρι εδώ. Το wind 240 όμως με το cosmote 240 έχουν μεν 240 λεπτά χρόνου ομιλίας δωρεάν αλλά έχουν διαφορά 2,16 ευρώ παραπάνω για κάθε επιπλέον ώρα ομιλίας. Το δε WIND FLEXY 35 μπορεί να έχει το ίδιο πάγιο με το cosmote 240 αλλά έχει 220 λεπτά χρόνου ομιλίας και 2,16 παραπάνω για κάθε επιπλέον ώρα ομιλίας.

Πολύ κακώς αναφέρεις το Flexy στη σύγκριση με το Cosmote 240.

Αν θέλεις να συγκρίνεις ΤΙΜ 240 με Cosmote 240 είναι απόλυτα σωστό, αλλά το Flexy έχει πολύ περισσότερα χαρακτηριστικά.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...