Jump to content

Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


Eliseos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα,εχω παει στο δικτυο τις wind απο τα χριστουγεννα και εχτες μου ηρθε ενα χαρτι που εγραφε...

 

αγαπητε συνδρομητη,

αποκτηστε τωρα εντελως δωρεαν τη συσκευη που επιθυμειτε απλα ανανεωνοντας το οικογενειακο σας συμβολαιο σε οπιοδήποτε καταστημα wind.Επιλεξτε αυτη που σας ταιριαζει μεσα απο μια ευρεια γκαμα δωρεαν συσκευων που ειναι διαθεσιμες για εσας.

 

ενδεικτικα σας παρουσιαζουμε μερικες απο αυτες:

SONY SPIRO NOKIA X3 LG GT540 HTC LEGEND

 

Εναλλακτικα,επιλεξετε οποιαδηποτε αλλη συσκευη νεας τεχνολογιας η smart phone επιθυμειτε σε προνομιακη τιμη συνδυαζοντας την επιδοτιση 2 συμβολαιων που δικαιουνται ανανεωση

 

εαν δεν χρειαζεστε νεα συσκευη,μπορειται να μειωσεται το κοστος του λογαριασμου σας για 12 μηνες επιλεγοντας μηνιαια εκπτωση στο συμβολαιο σας

 

οποτε φυσικα παω στην wind και λεω,θελω το legent,εκει μου λενε οτι τα κινητα αυτα δεν ισχυουν μου δειχνουν καποια αλλα κινητα σαν επιδοτιση ανα γραμμη ενω μου λενε οτι αν θελω να συνδιασω την επιδοτιση των 2 γραμμων η εκπτωση ειναι 180 ευρω.καταλαβα κατι λαθος??????

δεν με απασχολουσε τοσο η επιδοτιση αλλα μετα απο αυτο θα το σκεφτω αν θα μεινω..παρολο που ημουν ευχαριστημενος,εχει συμβει κατι αναλογο σε κανεναν?

 

Το ποσό της επιδότησής σου είναι 180 ευρώ.

Αν θες να κάνεις έκπτωση είναι 180/12=15 ευρώ το μήνα!

 

Λοιπόν η επιστολή που σου έστειλαν σου προτείνει κάποιες συσκευές που βγαίνουν σε προσφορά στην αναβάθμισή σου (δεν είναι απόλυτα όλες δωρεάν).

Αν για παράδειγμα το htc έχει 450 ευρώ δεν θα σου βγει (450-180) 270 ευρώ αλλά πιο οικονομικά!

 

Υπάρχουν και άλλες συσκευές που βγαίνουν σε προσφορά κάθε μήνα!

 

Για μένα θα σου πρότεινα να καλέσεις τα κεντρικά και να ρωτήσεις σε ποια τιμή παίρνεις το htc ή κάποια από τις συσκευές που είναι σε προσφορά.

 

Αν κάποιο κατάστημα δεν έχει εκείνη τη στιγμή τη συσκευή (προσφορά) που θες δεν μπορούν να σου πουν ακριβώς την τιμή που βγαίνει στην αναβάθμισή σου!

 

Αν θες κάποια άλλη συσκευή που δεν είναι σε προσφορά π.χ με τιμή λιανικής 200 ευρώ εσύ την παίρνεις με 20 ευρώ επιπλέον.

 

Δεν μπορώ να καταλάβω που σε ξεγέλασαν!

Link to comment
Share on other sites

κάπου θα πρέπει να αναφέρει στην επιστολή ότι η προσφορά ισχύει μέχρι τις dd/mm/yyyy ή μέχρι εξάντλησης των αποθεμάτων (εννοείται του καταστήματος). Μπορείς να πας και σε άλλο κατάστημα και πιθανότατα να σε εξυπηρετήσουν καλύτερα. Νομίζω ότι όλοι μας το έχουμε παρατηρήσει ότι συμβαίνει αυτό.

I used to be arrogant, but now I am PERFECT! :D

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη αλλα τι δεν καταλαβες??ΑΛΛΑ τηλεφωνα ελεγε η επιστολη ΑΛΛΑ αντι αλλων του ειπανε!

 

μαρκετινιστικη επιστολη να στειλουν στις δικες τους οικογενειες και οχι να κοροιδευουν τον κοσμο...

 

το "ενδεικτικα" σημαινει οτι υπαρχουν ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ συσκευες αλλα ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΑ μερικες ειναι αυτες....

θα βρω μια επιστολη..και θα το σχολιασουμε με την ησυχια μας.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

γραφει: ενδεικτικα σας αναφερουμε ορισμενες απο αυτες: (απο ποιες??η παραπανω παραγραφος μιλαει για δωρεαν συσκευες που ειναι διαθεσιμες για εμενα) οσο αφορα τα καταστηματα πηγα σε 2 το ενα μου εδεινε εκπτωση 180 και τιποτα αλλο ενω το αλλο και καποιες συσκευες δωρεαν ανα γραμμη που ανηκουν στη κατηγορια μου,το θεμα ειναι οτι η επιστολη μιλαει και για τις 2 γραμμες και ισως αυτη ειναι αλλη κατηγορια. δεν βρισκω λογο διαφορετικα η εταιρια να κανει τετοιο marketing

anyway εγω παρα ασχοληθηκα με την παρτη τους

 

και κατι τελευταιο,δεν με ενδιεφερε ουτε η συγκεκριμενη συσκευη ουτε τοσο η επιδοτηση απλως νομιζα οτι την δινανε και ειπα να την παρω,αυτο που με χαλασε ηταν η επιστολη και η συνταξη της,αληθεια σε κανεναν δεν εχει ερθει τετοια επιστολη?

Edited by georgexx
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων. Χρησιμοποίησε την Τροποποίηση!
Link to comment
Share on other sites

αγαπητε συνδρομητη,

αποκτηστε τωρα εντελως δωρεαν τη συσκευη που επιθυμειτε απλα ανανεωνοντας το οικογενειακο σας συμβολαιο σε οπιοδήποτε καταστημα wind.Επιλεξτε αυτη που σας ταιριαζει μεσα απο μια ευρεια γκαμα δωρεαν συσκευων που ειναι διαθεσιμες για εσας.

 

ενδεικτικα σας παρουσιαζουμε μερικες απο αυτες:

SONY SPIRO NOKIA X3 LG GT540 HTC LEGEND

 

Εναλλακτικα,επιλεξετε οποιαδηποτε αλλη συσκευη νεας τεχνολογιας η smart phone επιθυμειτε σε προνομιακη τιμη συνδυαζοντας την επιδοτιση 2 συμβολαιων που δικαιουνται ανανεωση

...

 

γραφει: ενδεικτικα σας αναφερουμε ορισμενες απο αυτες: (απο ποιες??η παραπανω παραγραφος μιλαει για δωρεαν συσκευες που ειναι διαθεσιμες για εμενα) οσο αφορα τα καταστηματα πηγα σε 2 το ενα μου εδεινε εκπτωση 180 και τιποτα αλλο ενω το αλλο και καποιες συσκευες δωρεαν ανα γραμμη που ανηκουν στη κατηγορια μου,το θεμα ειναι οτι η επιστολη μιλαει και για τις 2 γραμμες και ισως αυτη ειναι αλλη κατηγορια. δεν βρισκω λογο διαφορετικα η εταιρια να κανει τετοιο marketing

anyway εγω παρα ασχοληθηκα με την παρτη τους

 

και κατι τελευταιο,δεν με ενδιεφερε ουτε η συγκεκριμενη συσκευη ουτε τοσο η επιδοτηση απλως νομιζα οτι την δινανε και ειπα να την παρω,αυτο που με χαλασε ηταν η επιστολη και η συνταξη της,αληθεια σε κανεναν δεν εχει ερθει τετοια επιστολη?

 

Θεωρώ ότι έχεις δίκιο, και ότι η επιστολή είναι παραπλανητική. Σε εμένα ήρθε ακριβώς η ίδια, αναφέροντας τα ίδια τηλέφωνα και φυσικά στο κατάστημα μου είπαν ότι πρέπει να συμπληρώσω επιπλέον χρήματα για π.χ. το Legend.

 

Πήρα στην εξυπηρέτηση πελατών και μου δικαιολογήθηκαν ότι σε όλους στέλνουν την ίδια επιστολή και ότι η επιδότησή μου είναι χαμηλότερη. Ζήτησα να καταγραφεί σαν παράπονο συνδρομητή, αλλά ξέρω που κριβώς θα το καταγράψουν.

 

Ο τρόπος γραφής της επιστολής σε παραπλανά να νομίσεις ότι οι 4 συσκευές που αναφέρουν είναι δωρεάν, αλλά δεν το εννοούν... Απαράδεκτοι!

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι φανταζομαι που θα το καταγραψουν..... :ban:
NOKIA: 3110--3330--5210--5100--7610--3220--n73 music edition--n95--n95 8gb--2680 slide--3120 classic--c6--lumua 800
Link to comment
Share on other sites

Πήρα στην εξυπηρέτηση πελατών και μου δικαιολογήθηκαν ότι σε όλους στέλνουν την ίδια επιστολή και ότι η επιδότησή μου είναι χαμηλότερη.

 

Δεν είναι σωστό αυτό που αναφέρει η εξυπηρέτηση πελατών της Wind. Ανάλογα με την κατηγορία που ανήκει ο αριθμός του κινητού (δηλαδή εταιρικές συνδέσεις, οικογενειακές ή απλού καταναλωτή), υπάρχει μια σειρά επιστολών με διαφορετικές συσκευές και διαφορετικές επιδοτήσεις, ανάλογα πάντα με τον μηνιαίο λογαριασμό. Αν κάποιος δεν ξέρει να απαντήσει από το customer service, καλύτερα να πει την αλήθεια ή να παραπέμπει σε κάποιον που γνωρίζει να απαντήσει με σαφήνεια στον συνδρομητή.

 

@nikosdoc: Ότι αναφέρω είναι 100% σωστό. Τώρα αν το CC τα κάνει σαλάτα, τι να πω; Προς αποφυγή παρεξηγήσεων, δεν δουλεύω στην Wind! Είμαι όμως και εγώ συνδρομητής της.

Edited by PrivateerME45

I used to be arrogant, but now I am PERFECT! :D

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι σωστό αυτό που αναφέρει η εξυπηρέτηση πελατών της Wind. Ανάλογα με την κατηγορία που ανήκει ο αριθμός του κινητού (δηλαδή εταιρικές συνδέσεις, οικογενειακές ή απλού καταναλωτή), υπάρχει μια σειρά επιστολών με διαφορετικές συσκευές και διαφορετικές επιδοτήσεις, ανάλογα πάντα με τον μηνιαίο λογαριασμό. Αν κάποιος δεν ξέρει να απαντήσει από το customer service, καλύτερα να πει την αλήθεια ή να παραπέμπει σε κάποιον που γνωρίζει να απαντήσει με σαφήνεια στον συνδρομητή.

 

Και εγώ έτσι πίστευα, αλλά να που μου είπαν το αντίθετο από το τμήμα επιδοτήσεων...

Link to comment
Share on other sites

εγω ξερω οτι στις επιστολες αυτες ειναι ενδεικτικα οι συσκευες οι οποιες ειναι σε προσφορα,ασχετως πελατη.. μπορει καποιος να παιρνει το legend δωρεαν και αλλος το s/e spiro.

για να κλεινει το θεμα,οποιος παιρνει την επιστολη και δεν ξερει το ποσο της επιδοτησης του..ειτε μεσω 1260 ειτε παει σε ενα καταστημα wind και ενημερωνετε καταλληλως.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

εμενα με πειραν τηλεφωνο σημερα απο τη wind και μου προτειναν να παω στην εταιρεια ( καλα δε ξερουν οτι εδω και 10 μερες εχω κανει αιτηση φορητοτητας απο τη vodafone προς την εταιρεια τους ?) στο προγραμμα wind M με επιδοτηση συσκευης 80 ευρω ...:wacko: ενω για το w250 μου δωσαν ηδη το x10 mini ....:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα μου έστειλαν αντίστοιχη επιστολή για επιδότηση, αν και κλείνω χρόνο στις 19/01/11 .Περίεργο δεν είναι που έχουν ανοίξει τις επιδοτήσεις τόσο νωρίς?Συνήθως τις ξεκινούσαν κάνα μήνα πριν λήξει η σύνδεση, εκτός αν το ζητούσες εσύ.
Link to comment
Share on other sites

εγω ξερω οτι στις επιστολες αυτες ειναι ενδεικτικα οι συσκευες οι οποιες ειναι σε προσφορα,ασχετως πελατη.. μπορει καποιος να παιρνει το legend δωρεαν και αλλος το s/e spiro.

για να κλεινει το θεμα,οποιος παιρνει την επιστολη και δεν ξερει το ποσο της επιδοτησης του..ειτε μεσω 1260 ειτε παει σε ενα καταστημα wind και ενημερωνετε καταλληλως.

 

H επιστολή είναι τελείως παραπλανητική.

Γράφουν: "δωρεάν συσκευές που είναι διαθέσιμες για εσας" και στην αμέσως επόμενη πρόταση γράφει "ενδεικτικά σας παρουσιάζουμε μερικές από αυτές".

 

Στην κορυφή της σελίδας έχει το όνομά μου. Άρα δεν είναι άσχετη επιστολή, αναφέρεται σε εμένα.

Αναφέρεται σε εμένα γιατί μου λέει ότι η αναβάθμιση θα ισχύει και για τις 2 γραμμές που έχω στο όνομά μου. Αν ήταν γενική διαφημιστική επιστολή δεν θα το έλεγε αυτό.

Αναφέρεται σε μένα γιατί άλλη επιστολή έστειλε σε μένα και άλλη σε άλλους, που είχαν λιγότερη επιδότηση, με άλλα "ενδεικτικά δωρεάν τηλέφωνα".

Και με παραπλανεί. Παραπλανώ σημαίνει λέω ψέμματα. Γιατί αυτές που λέει ότι τις παίρνω δωρεάν μετά μου ζητάει να της πληρώσω.

 

Έτσι για να μην κλείνει το θέμα με τις παραπλανητικές και μαρκετινίστικες επιστολές της Wind.

 

(προφανώς Billako δεν φταις εσύ για τα μαρκετινίστικα κόλπα της Wind και δεν θελω να θεωρηθεί ότι σου επιτίθεμαι...;) )

Link to comment
Share on other sites

H επιστολή είναι τελείως παραπλανητική.

Γράφουν: "δωρεάν συσκευές που είναι διαθέσιμες για εσας" και στην αμέσως επόμενη πρόταση γράφει "ενδεικτικά σας παρουσιάζουμε μερικές από αυτές".

 

Στην κορυφή της σελίδας έχει το όνομά μου. Άρα δεν είναι άσχετη επιστολή, αναφέρεται σε εμένα.

Αναφέρεται σε εμένα γιατί μου λέει ότι η αναβάθμιση θα ισχύει και για τις 2 γραμμές που έχω στο όνομά μου. Αν ήταν γενική διαφημιστική επιστολή δεν θα το έλεγε αυτό.

Αναφέρεται σε μένα γιατί άλλη επιστολή έστειλε σε μένα και άλλη σε άλλους, που είχαν λιγότερη επιδότηση, με άλλα "ενδεικτικά δωρεάν τηλέφωνα".

Και με παραπλανεί. Παραπλανώ σημαίνει λέω ψέμματα. Γιατί αυτές που λέει ότι τις παίρνω δωρεάν μετά μου ζητάει να της πληρώσω.

 

Έτσι για να μην κλείνει το θέμα με τις παραπλανητικές και μαρκετινίστικες επιστολές της Wind.

 

(προφανώς Billako δεν φταις εσύ για τα μαρκετινίστικα κόλπα της Wind και δεν θελω να θεωρηθεί ότι σου επιτίθεμαι...;) )

δεκτη η τοποθετηση σου..φυσικα δεν προσπαθω να πω οτι ο γαιδαρος δεν εχει αυτια :p απλα σας λεω πως εχει το πραμα γιατι αμα γραψουν ολοι το ιδιο θεμα..θα γινει χαμος! οποτε ας υπαρχει και μια απαντηση :wink:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να καταλαβω ποιος ο λογος αυτης τις επιστολης αφου το μονο που κανει ειναι να εκνευριζει τους πελατες,εμενα μου ειχε ερθει μην στο κινητο οποτε ηξερα οτι ειχα επιδοτηση.το γελιο ειναι οταν μου ειχε ερθει,στη συζητιση που ειχα με τους φιλους μου ελεγα μπραβο στη wind γιατι κοιταει και τους παλιους πελατες και οχι μονο τους καινουργιους
Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση αν καποιος ξερει ..

 

ενεργοποιηθηκε πριν λιγο η φορητοτητα στη wind και τωρα πραγματοποιω κλησεις ... αλλα και απο την παλια συσκευη με την καρτα της vodafone μπορω να κανω κλησεις !

 

ποτε θα με κοψει η voda ?

Link to comment
Share on other sites

θα σε κοψει μην ανησυχεις...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

στο καταστημα που πηγα εγω στο προγραμμα w250 μου διναν είτε το x10 mini είτε το x10 mini pro, οποτε εκτος συγκλονιστικου απροοπτου ισχυει το ιδιο και για το wind M
Link to comment
Share on other sites

στο καταστημα που πηγα εγω στο προγραμμα w250 μου διναν είτε το x10 mini είτε το x10 mini pro, οποτε εκτος συγκλονιστικου απροοπτου ισχυει το ιδιο και για το wind M

 

Ακριβως αυτο...παντως στο καταστημα που πηγα εγω και ενω ειχα παει με το σκεπτικο να κανω φορητοτητα σε wind για καρτοσυνδεση ο υπαλληλος μου ειπε οτι τα χριστουγεννα ακουγετε οτι η wind θα βγαλει μια πολυ δυνατη προσφορα και να περιμενω μεχρι τοτε αν θλεω να κανω συμβολαιο.

 

ΙΣΩΣ και παλι μου το ειπε επιφυλαχτικα να εχει να κανει με το iphone4.

Link to comment
Share on other sites

εγω ξερω οτι στις επιστολες αυτες ειναι ενδεικτικα οι συσκευες οι οποιες ειναι σε προσφορα,ασχετως πελατη.. μπορει καποιος να παιρνει το legend δωρεαν και αλλος το s/e spiro.

για να κλεινει το θεμα,οποιος παιρνει την επιστολη και δεν ξερει το ποσο της επιδοτησης του..ειτε μεσω 1260 ειτε παει σε ενα καταστημα wind και ενημερωνετε καταλληλως.

 

Έκανε ψιλό μαλ*** η WIND και έστειλε σε όλους συνδρομητές family πακέτων την ίδια επιστολή.

Ουσιαστικά ενημέρωνε ενδεικτικές συσκευές που έβγαιναν δωρεάν σε κάθε κατηγορία.

 

Δεν ξέρω αν είχε δόλο ή απλή μαλ*** της.....

 

Πάντως παλαιότερα δεν δημιοργούσε σύγχυση με της ενημερωτικές επιστολές αναβάθμισεις!

Ελπίζουμε να μην δημιουργήσει και τον άλλο μήνα.

 

Μέσω 1260 ή κατστήματος λύνονται πάντως αυτές οι παρεξηγήσεις (αν δημιοργήθηκαν).

Διαφορετικό να μιλάς με κάποιον και διαφορετικό να διαβάζεις!

Link to comment
Share on other sites

H επιστολή είναι τελείως παραπλανητική.

Γράφουν: "δωρεάν συσκευές που είναι διαθέσιμες για εσας" και στην αμέσως επόμενη πρόταση γράφει "ενδεικτικά σας παρουσιάζουμε μερικές από αυτές".

 

Στην κορυφή της σελίδας έχει το όνομά μου. Άρα δεν είναι άσχετη επιστολή, αναφέρεται σε εμένα.

Αναφέρεται σε εμένα γιατί μου λέει ότι η αναβάθμιση θα ισχύει και για τις 2 γραμμές που έχω στο όνομά μου. Αν ήταν γενική διαφημιστική επιστολή δεν θα το έλεγε αυτό.

Αναφέρεται σε μένα γιατί άλλη επιστολή έστειλε σε μένα και άλλη σε άλλους, που είχαν λιγότερη επιδότηση, με άλλα "ενδεικτικά δωρεάν τηλέφωνα".

Και με παραπλανεί. Παραπλανώ σημαίνει λέω ψέμματα. Γιατί αυτές που λέει ότι τις παίρνω δωρεάν μετά μου ζητάει να της πληρώσω.

 

Έτσι για να μην κλείνει το θέμα με τις παραπλανητικές και μαρκετινίστικες επιστολές της Wind.

 

(προφανώς Billako δεν φταις εσύ για τα μαρκετινίστικα κόλπα της Wind και δεν θελω να θεωρηθεί ότι σου επιτίθεμαι...;) )

Η επιστολή που έλαβα είναι παρεμφερής με των παραπάνω συμforumητών, και είτε κάποιοι στην Wind αποφάσισαν να 'σπάσουν' πλάκα εις βάρον των πελατών τους (πράγμα απίθανο θεωρώ) είτε οι ίδιοι άνθρωποι έκαναν ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ κουταμάρα μην ελέγχοντας διεξοδικά τα γραφόμενα της επιστολής τους!

 

Είναι πέρα για πέρα βέβαιο ότι όποιος διαβάσει την επιστολή (και το έχω κάνει με αρκετούς άλλους φίλους, συγγενείς, κ.ο.κ.) αντιλαμβάνεται ότι οι ενδεικτικές συσκευές που αναφέρονται περιλαμβάνονται στις δωρεάν συσκευές που μπορείς να πάρεις ως συνδρομητής της Wind, ανανεώνοντας το συμβόλαιό σου για ένα έτος!

 

Όλα τα υπόλοιπα που μπορεί να ισχυριστεί κανείς είναι εναλλακτικές ερμηνείες της επιστολής και όχι αυτό που καταρχήν αντιλμβάνεται ο πελάτης, και που εν ολίγοις δεν ξέρω κανέναν που να του χαρίζουνε ένα HTC Legend ή παρεμφερή συσκευή και εκείνος να θέλει να καταλάβει το ανάποδο!!!!!

 

Αφήστε που άλλη ενημέρωση έχουν τα καταστήματα για τις επιδοτήσεις και άλλη το CC! Ψιλομπαχαλοειδές μου φαίνεται αυτό δεδομένης της εννιαίας online ενημέρωσης που υποτίθεται ότι έχουν όλα τα σημεία του οργανισμού (δηλ. κεντρικά, CC, καταστήματα, κ.ο.κ.)!

 

Τι άλλο να πω ????:(

Φιλικά,

Βασίλης

______________________

android 4ever

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ένας φίλος μου πάντως που ρώτησε σε κατάστημα wind για το iPhone 4 του είπαν ότι θα το φέρουν επίσημα τον Ιανουάριο.
Link to comment
Share on other sites

με μηνυμα στο 1212 ερχεται ο χρονος που εχεις καταναλωσει απο το προγραμμα που εχεις

 

--αν εχεις ενεργοποιησει την υπηρεσια μεταφορας του χρονου που δεν καταναλωσες στον επομενο μηνα , και μετα ξοδεψεις τσον επομενο μηνα τον χρονο που εχεις, θα "δουλευει" το 1212 για το χρονο που μεταφερθηκε απο τον προηγουμενο ?

 

( ισχυει οτι αν μεταφερεις χρονο στον επομενο μηνα , τοτε στον επομενο, πρωτα θα καταναλωσεις τον χρονο του προγραμματος και μετα τον χρονο που μεταφερεται απο τον προηγουμενο )

 

-- υπαρχει κατι αντιστοιχο που ενημερωνει για τα ΜΒ που καταναλωνεις ?

Link to comment
Share on other sites

με μηνυμα στο 1212 ερχεται ο χρονος που εχεις καταναλωσει απο το προγραμμα που εχεις

 

--αν εχεις ενεργοποιησει την υπηρεσια μεταφορας του χρονου που δεν καταναλωσες στον επομενο μηνα

 

( ισχυει οτι αν μεταφερεις χρονο στον επομενο μηνα , τοτε στον επομενο, πρωτα θα καταναλωσεις τον χρονο του προγραμματος και μετα τον χρονο που μεταφερεται απο τον προηγουμενο )

 

 

Ανάποδα τα λες.

Πρώτα καταναλώνει τον πιθανό χρόνο από μεταφορά και μετά τον ενσωματωμένο χρόνο στο πρόγραμμα που είσαι.

 

Αν στείλεις μήνυμα στο 1212 σε ενημερώνει για τον ενσωματωμένο χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

Νέες προσφορές στα προγράμματα Small και Medium μέσω του eshop της WIND από σήμερα το μεσημέρι. Συγκεκριμένα τα 2 αυτά προγράμματα προσφέρονται για online αιτήσεις με 25% έκπτωση χωρίς επιδότηση συσκευής.

 

http://www.wind.com.gr/Images/eShop/25offer.aspx

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...