Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

που το γραφει?

 

Μου έβγαζε pop up κάτω δεξιά. Τώρα που μπήκα δεν εμφανίζει κάτι. Μήπως λειτουργεί 09:00-17:00.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

αν ανανεωσω με 10 ευρω μεσω paypal δινει τα 2 ευρω δωρο η οχι?

όχι δυστυχώς. Σταμάτησε πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις είδα στο myf2g οτι έχει live chat εξυπηρέτησης!!!

Το είδα και εγώ, ψιλο-αντιγραφή του Vodafone CU. ;)

Link to comment
Share on other sites

Το είδα και εγώ, ψιλο-αντιγραφή του Vodafone CU. ;)

αναρωτιέμαι πώς μπορεί να υπάρξει παρθενογένεση στο live chat.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μια ερωτηση!Το free to go ξερω οτι μπορει να καλεσει τσαμπα συμβολαιο και q.To q μπορει να καλεσει τσαμπα σε Free tro go?
Aντώνης
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μια ερωτηση!Το free to go ξερω οτι μπορει να καλεσει τσαμπα συμβολαιο και q.To q μπορει να καλεσει τσαμπα σε Free tro go?

 

Τσάμπα δεν είναι τίποτα...

 

Όλα είναι πληρωμένα...

 

:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Μόνος γεννιέσαι, μόνος πεθαίνεις...!

Link to comment
Share on other sites

Τσάμπα δεν είναι τίποτα...

 

Όλα είναι πληρωμένα...

 

:cool:

 

Nαι.καταλαβες τι ενοω.Ενοω οταν aγοραζεις λεπτα προς wind.Το q καλει σε free to go?ή ανηκει στις κλησεις προς τριτους?

Aντώνης
Link to comment
Share on other sites

Καλεί κανονικά.Το πακέτο ειναι προς Wind και Q.

 

Καταρχήν καλησπέρα σε όλους.Θυμάται κανεις πριν πολλούς μήνες που υπήρχε ενα πακέτο 600 λεπτά προς Wind με 2€;; Αν έστελνες σε ενα 5ψηφιο αριθμό το έπαιρνες αλλα δεν θυμάμαι τον αριθμο...

Link to comment
Share on other sites

Μου έβγαζε pop up κάτω δεξιά. Τώρα που μπήκα δεν εμφανίζει κάτι. Μήπως λειτουργεί 09:00-17:00.

μου το πέταξε και μένα και μάλιστα κάνω χρήση της υπηρεσίας αυτη τη στιγμή.Θα επανέλθω με εντυπωσεις

Edited by FREAK_OF_NATURE
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μια ερωτηση!Το free to go ξερω οτι μπορει να καλεσει τσαμπα συμβολαιο και q.To q μπορει να καλεσει τσαμπα σε Free tro go?

υπάρχει πακέτο από q --> wind/q με χρήση αυτού γίνεται.

Τελευταία όμως η q δίνει στην 10ευρη ανανέωση 1000' προς q μόνο. Οπότε εξαρτάται από το τι ακριβώς πακέτο ή προσφορά έχει ενεργοποιημένο αυτός που έχει q.

Link to comment
Share on other sites

εβγαλα λοιπον άκρη με το Live chat.

υπενθυμίζω πως στις 23-6 έληγε το πακέτο των Mb που είχα και είχα κλείσει τα δεδομένα απο το απογευμα!

Στις 24/5 με κλειστα τα δεδομένα έμπαινα μέσω wifi μόνο και στις 25-6 που ξαναενεργοποίησα πακέτο μου ήρθε σμς πως χρεώθηκα για χρήση δεδομένων την προηγούμενη ημέρα.

Αφού λοιπον τους εστειλα ινμποξ στο fb, μου απάντησαν πως στις 27-6 δεν υπάρχει χρεωση καθως τα mb αφαιρούνται απο το πακέτο που είχα ενεργοποιήσει.

Τους εστειλα τις σωστες ημερομηνίες, και απάντηση καμία!

Στο Live chat Η κοπέλα μου είπε πως χρεωθηκα για κίνηση που έγινε 23:45 στις 23/6.

Ημέρα δλδ που είχα ακόμα το πακέτο σε ισχύ,απλά αυτοι το τρέξανε 15 λεπτά μετά για να πάει στην επόμενη μέρα.

Απαραδεκτοι απλά.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

εβγαλα λοιπον άκρη με το Live chat.

υπενθυμίζω πως στις 23-6 έληγε το πακέτο των Mb που είχα και είχα κλείσει τα δεδομένα απο το απογευμα!

Στις 24/5 με κλειστα τα δεδομένα έμπαινα μέσω wifi μόνο και στις 25-6 που ξαναενεργοποίησα πακέτο μου ήρθε σμς πως χρεώθηκα για χρήση δεδομένων την προηγούμενη ημέρα.

Αφού λοιπον τους εστειλα ινμποξ στο fb, μου απάντησαν πως στις 27-6 δεν υπάρχει χρεωση καθως τα mb αφαιρούνται απο το πακέτο που είχα ενεργοποιήσει.

Τους εστειλα τις σωστες ημερομηνίες, και απάντηση καμία!

Στο Live chat Η κοπέλα μου είπε πως χρεωθηκα για κίνηση που έγινε 23:45 στις 23/6.

Ημέρα δλδ που είχα ακόμα το πακέτο σε ισχύ,απλά αυτοι το τρέξανε 15 λεπτά μετά για να πάει στην επόμενη μέρα.

Απαραδεκτοι απλά.

 

οποτε να υποθεσω θα σου αφαίρεσαν και το ποσό που λαθος σε χρέωσαν ??!!

Link to comment
Share on other sites

οχι.

υποστηριξανε πως δεν ειχα πακέτο στις 23. Οταν τους ειπα πως αφενος ειχα, αφετερου ειχα απενεργοποιησει τα δεδομενα και εξτρα, μου εστειλαν στις 25 μνμ χρεωσης στις 24 και οχι στις 23,δεν ειπε τπτ πέρα απο το "θέλετε να κοιτάξουμε κάτι άλλο?"

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

KANE TΩPA ANANEΩΣH AΠO 5€ ΣE ENA KATAΣTHMA WIND & AΠOKTHΣE ENTEΛΩΣ ΔΩPEAN 1 ΣYΛΛEKTIKH MΠAΛA ΠOΔOΣΦAIPOY! H ΠPOΣΦOPA IΣXYEI MEXPI EΞANTΛHΣEΩΣ TΩN AΠOΘEMATΩN

 

μόλις μου ήρθε αυτό το μήνυμα!! μάλλον περίσσεψαν πολλές μπάλες!!! :cool:

Cats are like Music:

It's foolish to try to explain their worth

to those who don't appreciate them :kitty:

Link to comment
Share on other sites

μόλις μου ήρθε αυτό το μήνυμα!! μάλλον περίσσεψαν πολλές μπάλες!!! :cool:

 

Να παω να κανω ανανεωση στο καταστημα, ή τσαμπα θα μπω μεσα κοιταζοντας με διερευνητικο βλεμμα που εχουν κρυμμενες τις μπαλες;

Πιθανολογω οι πωλητριες να πουν 'τελειωσανε' κρατωντας τες για τους εαυτους τους, πεφτω εξω λετε;

Link to comment
Share on other sites

Δεν αποκλείεται...

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Να παω να κανω ανανεωση στο καταστημα, ή τσαμπα θα μπω μεσα κοιταζοντας με διερευνητικο βλεμμα που εχουν κρυμμενες τις μπαλες;

Πιθανολογω οι πωλητριες να πουν 'τελειωσανε' κρατωντας τες για τους εαυτους τους, πεφτω εξω λετε;

 

Δυστυχώς αυτό έπαθα εγώ που έκανα σήμερα ανανέωση...αχ άτιμα αποθέματα πόσο γρήγορα εξαντλείσται.

Link to comment
Share on other sites

Να παω να κανω ανανεωση στο καταστημα, ή τσαμπα θα μπω μεσα κοιταζοντας με διερευνητικο βλεμμα που εχουν κρυμμενες τις μπαλες;

Πιθανολογω οι πωλητριες να πουν 'τελειωσανε' κρατωντας τες για τους εαυτους τους, πεφτω εξω λετε;

 

Δυστυχώς αυτό έπαθα εγώ που έκανα σήμερα ανανέωση...αχ άτιμα αποθέματα πόσο γρήγορα εξαντλείσται.

 

σιγά την μπάλα πάντως!!! δεν είναι δα και υπογεγραμμένη από τους παίκτες του mundial!!! τι να πω πάντως!! ρωτήστε πριν κάνετε την ανανέωση αν έχουν μπαλίτσα να σας δώσουν!!

Cats are like Music:

It's foolish to try to explain their worth

to those who don't appreciate them :kitty:

Link to comment
Share on other sites

σιγά την μπάλα πάντως!!! δεν είναι δα και υπογεγραμμένη από τους παίκτες του mundial!!! τι να πω πάντως!! ρωτήστε πριν κάνετε την ανανέωση αν έχουν μπαλίτσα να σας δώσουν!!

 

Καλα. εγω ετσι και αλλιως θα εκανα ανανεωση με μπαλα η ανευ, απλα επρεπε να δειτε το υφος του υπαλληλου οταν του εδειξα το σχετικο sms.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...