Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Eίναι ελάχιστη χρέωση 3'. Τελικά ποια η διαφορά της προσφοράς στο 1242 και στο 1300;

 

δεν παιρνεις mb και παιρνεις περισσοτερα λεπτα με 20 ευρω και πανω + προς ολα τα δικτια.

Το μονο που μενει ειναι να μαθουμε αν χανουμε το f2g2 γιατι κατι με ενοχλει σ'αυτο το ΝΕΟ F2G οπως το ονομαζει

Link to comment
Share on other sites

Αν εχει κανεις καποιο f2g2 εξτρα ας κανει το τεστ.Εγω εχω μονο ενα και ειναι και το βασικο μου νουμερο.χανετε το f2g2;Αυτο το "νεο f2g" με βαζει σε υποψιες
Link to comment
Share on other sites

εεεε δε νομιζω να το κρατησουν τοσο πολύ!!

νομιζω πως ειναι κατι τερμα προσωρινο-οποιος προλαβει- για 2-3 μερες

εντιτ:αν ισχυει αυτο που λεει ο Pna82, τοτε μια χαρα!

 

To Βonus εγγραφής σου μπορείς να το ενεργοποιήσεις μόνο μία φορά αλλά όποτε εσύ το επιλέξεις, όταν έχεις ξεμείνει από δωρεάν λεπτά ή όταν θέλεις ακόμα περισσότερα λεπτά στη διάθεσή σου για να μιλήσεις με τους φίλους σου. Αρκεί να πατήσεις το σύνδεσμο ενεργοποίησης και θα πάρεις δώρο 300 προς όλη τη WIND & την Q με διάρκεια 30 ημέρες.

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το "νεο f2g" με βαζει σε υποψιες

 

Μηπως αλλαξανε τίποτα χρεώσεις και το λένε νέο; Τσέκαρε κανείς τον τιμοκατάλογο;

Link to comment
Share on other sites

Εχει γραφτει κανεις στο 1300;Επηρεαζεται το f2g2;

 

φανταζεσε να συμβει κατι τετοιο; θα γινει επανασταση. Αν και δεν το πιστευω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τιμολογιο για να αλλαχτει πρεπει πρωτα να βγει ανακοινωση(wind>ανακοινωσεις) και να περασει και ενας μηνας,δεν βλεπω τιποτα.Δεν γραφομαι ακομα καλου-κακου παντως.
Link to comment
Share on other sites

Περιμένω εναγωνίως το πρώτο σχόλιο από κάποιον που να έχει αντιληφθεί το πόσο ύπουλο έιναι το νέο πακέτο συνολικά και το πόσο διεστραμμένος είναι ο νούς που το συνέλαβε

 

Γιατί είναι ύπουλο? Για εξήγησε το ρε συ. Αν δεν καταργήθηκε το f2g2 μια χαρά μου φαίνεται.

 

Πάντως η διαφήμιση είναι εξαιρετικά πετυχημένη.

Link to comment
Share on other sites

Αν εχει κανεις καποιο f2g2 εξτρα ας κανει το τεστ.Εγω εχω μονο ενα και ειναι και το βασικο μου νουμερο.χανετε το f2g2;Αυτο το "νεο f2g" με βαζει σε υποψιες

 

Οχι, δεν χανεται. Το τσεκαρισα.

NOKIA:5110,6150,6210,6310,6310i,6510,7110,E51,6700c,6700s, C3-01,N8,701,515, Lumia 925.

8110,8210,8250,8310,8810,8850,8910,8910i,8600Luna,8800,8800 Sirocco, 8800Arte.

SAMSUNG:Galaxy Note 8, Tab S 8.4

Galaxy Note3, Galaxy Alpha, S7 edge

Link to comment
Share on other sites

To Βonus εγγραφής σου μπορείς να το ενεργοποιήσεις μόνο μία φορά αλλά όποτε εσύ το επιλέξεις, όταν έχεις ξεμείνει από δωρεάν λεπτά ή όταν θέλεις ακόμα περισσότερα λεπτά στη διάθεσή σου για να μιλήσεις με τους φίλους σου. Αρκεί να πατήσεις το σύνδεσμο ενεργοποίησης και θα πάρεις δώρο 300 προς όλη τη WIND & την Q με διάρκεια 30 ημέρες.

 

Μόλις το ενεργοποίησα αλλά στο μήνυμα που μου ήρθε δεν αναφέρει ποιον αριθμό θα καλώ για να μάθω το υπόλοιπο... δεν πρέπει να είναι το 1300, ε?

 

Η ιστοσελίδα λέει "H ενημέρωση σου σχετικά με το συγκεκριμένο υπόλοιπο όπως και η ενημέρωση σχετικά με όλα τα υπόλοιπα από ανανεώσεις, extra Bonus και πακέτα γίνεται μέσω του Μy F2G - ενότητα ‘Έλεγξε το status σου’." αλλά δυστυχώς δεν έχω πάντα πρόσβαση σε υπολογιστή.

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα πριν λίγη ώρα 20 ευρώ και μου έδωσε 600 λεπτά κ 600 sms προς wind / q ,300 λεπτά κ 300 sms προς wind q,120 mb και δεν μου έδωσε τα 300 λεπτά προς όλους ενώ ο υπάλληλος μου είπε ότι θα έπαιρνα.Τους έστειλα βέβαια μειλ τώρα....

 

Πάντος στο myf2g λέει ξεκάθαρα:

Μη χάνεις λεπτό! Ανανέωσε με 20€ και πάρε αμέσως 300 λεπτά προς όλα τα δίκτυα για 30 ημέρες ή ανανέωσε με 10€ και πάρε 100 λεπτά προς όλους για 30 ημέρες.Τα 100΄από τα συνολικά 300΄σε ανανεώσεις από 20€ αποδίδονται σε ανανεώσεις μέχρι 31/5/2012.

 

Βέβαια με αχνά γράμματα στην νέα προσφορά λέει:

Bonus Ανανέωσης προς όλα τα δίκτυα με διάρκεια 30 ημέρες.

Σε περίπτωση που είχες ήδη εγγραφεί μέσω του 1242 στο προηγούμενο Bonus που σου έδινε δωρεάν λεπτά προς WIND & Q & Δωρεάν ΜΒ, θυμήσου ότι διαλέγοντας την ενεργοποίηση της νέας προσφοράς διαγράφεσαι αυτόματα από το παλιό και δεν υπάρχει δυνατότητα επιστροφής σε αυτό. Για να εγγραφείς στη νέα προσφορά κάνε κλικ εδώ:

 

Μήπως είχες ενεργοποιήσει την νεα προσφορά μέσω site ή κλήσης από το κινητό? Σε αντίθετη περίπτωση τα 300' πρέπει να ισχύουν για αναναιώσεις μέχρι 31/5.

Link to comment
Share on other sites

Πάντος στο myf2g λέει ξεκάθαρα:

Μη χάνεις λεπτό! Ανανέωσε με 20€ και πάρε αμέσως 300 λεπτά προς όλα τα δίκτυα για 30 ημέρες ή ανανέωσε με 10€ και πάρε 100 λεπτά προς όλους για 30 ημέρες.Τα 100΄από τα συνολικά 300΄σε ανανεώσεις από 20€ αποδίδονται σε ανανεώσεις μέχρι 31/5/2012.

 

 

Μήπως είχες ενεργοποιήσει την νεα προσφορά μέσω site ή κλήσης από το κινητό? Σε αντίθετη περίπτωση τα 300' πρέπει να ισχύουν για αναναιώσεις μέχρι 31/5.

 

Αυτό που το είδατε ακριβώς;;Μπορείτε να δώσετε link?????

Link to comment
Share on other sites

Εμφανίζεται κάτω αριστερά στην σελίδα, αφού κάνω login στο myfree2go.

https://www.wind.com.gr/gr/f2g/my-free-2-go/

 

http://img337.imageshack.us/i/wwwwindcomgrgrf2gmyfree.png/

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που το είδατε ακριβώς;;Μπορείτε να δώσετε link?????

 

Εμφανίζεται κάτω αριστερά στην σελίδα, αφού κάνω login στο myfree2go.

https://www.wind.com.gr/gr/f2g/my-free-2-go/

 

 

http://img337.imageshack.us/img337/9560/wwwwindcomgrgrf2gmyfree.png

View Screen Capture

Link to comment
Share on other sites

Πάντος στο myf2g λέει ξεκάθαρα:

Μη χάνεις λεπτό! Ανανέωσε με 20€ και πάρε αμέσως 300 λεπτά προς όλα τα δίκτυα για 30 ημέρες ή ανανέωσε με 10€ και πάρε 100 λεπτά προς όλους για 30 ημέρες.Τα 100΄από τα συνολικά 300΄σε ανανεώσεις από 20€ αποδίδονται σε ανανεώσεις μέχρι 31/5/2012.

 

Βέβαια με αχνά γράμματα στην νέα προσφορά λέει:

Bonus Ανανέωσης προς όλα τα δίκτυα με διάρκεια 30 ημέρες.

Σε περίπτωση που είχες ήδη εγγραφεί μέσω του 1242 στο προηγούμενο Bonus που σου έδινε δωρεάν λεπτά προς WIND & Q & Δωρεάν ΜΒ, θυμήσου ότι διαλέγοντας την ενεργοποίηση της νέας προσφοράς διαγράφεσαι αυτόματα από το παλιό και δεν υπάρχει δυνατότητα επιστροφής σε αυτό. Για να εγγραφείς στη νέα προσφορά κάνε κλικ εδώ:

 

 

 

Μήπως είχες ενεργοποιήσει την νεα προσφορά μέσω site ή κλήσης από το κινητό? Σε αντίθετη περίπτωση τα 300' πρέπει να ισχύουν για αναναιώσεις μέχρι 31/5.

 

 

 

http://img651.imageshack.us/img651/9669/wwwwindcomgrgrf2gmyfree.jpg

View Screen Capture

 

--------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Εμφανίζεται κάτω αριστερά στην σελίδα, αφού κάνω login στο myfree2go.

https://www.wind.com.gr/gr/f2g/my-free-2-go/

 

 

http://img337.imageshack.us/img337/9560/wwwwindcomgrgrf2gmyfree.png

View Screen Capture

 

Χμ εμένα δε μου εμφανίζει κάτι ανάλογο παρόλο που έχω γραφτεί στην προσφορά. Αντιθέτως με παροτρύνει να γραφτώ!Τι ισχύει τελικά;;;

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κανω λαθος οταν πηγαινεις στο καταστημα και εκανες ανανεωση με 20 ευρω επαιρνες και χρονο για ολους (200 η 300 λεπτα δεν θυμαμαι) και 600min/sms για wind/q και 100+mb ....

 

Αυτο πλεον καταργηθηκε η κανω λαθος? Το 1242 δεν ηταν ουσιαστικα το ιδιο περαν του χρονου ομιλιας για ολους? (δλδ βαζεις 20ευρω και περνεις ολα εκτος τον χρονο για ολους).

 

Οποτε ναι εμενα μου φαινεται οτι μας "ριχνουν" αφου για 20αρικο παιρνεις πλεον ΜΟΝΟ τον χρονο για ολους και ουσιαστικα σε αναγκαζουν να παρεις ΚΑΙ πακετο οποτε δεν σου μενουν τα λεφτα στην καρτα.

 

Η ερωτηση μου τωρα...αν ΔΕΝ γραφτουμε στο 1300 ισχυει το 1242 bonus με ενεργοποιηση απο το καταστημα?

Link to comment
Share on other sites

Ακούστε ένα κουφό που άκουσα πριν 10 λεπτά που πήγα σε κατάστημα wind για να βάλω 10 ευρώ στο f2g. Η υπάλληλος μου είπε ότι δεν μπορεί να κάνει ανανέωση 10 ευρώ. Μπορεί από 1 έως 9 ευρώ και μετά από 11 και πάνω. Την κοίταξα με στραβό μάτι, και την ρώτησα αν είναι σίγουρη για αυτά που λέει, και μου είπε ότι το σύστημα δεν την αφήνει να κάνει ανανέωση 10 ευρώ εδώ και 1 μήνα περίπου.

Τί να πώ.... έβαλα 11 ευρώ γιατί δεν ήθελα να το ψάξω άλλο. :worry:

Link to comment
Share on other sites

μηπως ειναι χαλασμενο το 0 στπ πληκτρολογιο της??

κουφο μου ακουγεται...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

μηπως ειναι χαλασμενο το 0 στπ πληκτρολογιο της??

κουφο μου ακουγεται...

 

:) αυτό της είπα και εγώ, αλλά μου είπε κατηγορηματικά ΟΧΙ :lol: Και σιγουρεύτηκα επειδή έβαλα 20 ευρώ σε ένα άλλο f2g νουμεράκι και το δέχθηκε μια χαρά. Καθημερινά μας εκπλήσσει αυτή η wind.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή χάθηκε λίγο η μπάλα, αν μπορεί κανείς να σχηματοποιήσει τις ισχύουσες πρόσφορες θα βοηθούσε πολύ. Όσοι είναι στο 1242 συνεχίζουν να έχουν εκείνες τις προσφορές κι οι άλλοι που γράφτηκαν στο 1300 τις νέες;
Link to comment
Share on other sites

Μόνο εγώ πιστεύω οτι το προηγούμενο πακέτο ήταν καλύτερο;

Γιατι αυτο, το μονο καλό που έχει είναι απλά οτι μπορείς να βάλεις και 10 ευρώ και όχι απαραίτητα κάθε φορά 20 ευρω. Αλλα στα 20 ευρω χάνεις 100 ολόκληρα λεπτά και στα 10 ευρώ χάνεις 50 λεπτά. Συν οτι χάνονται και αρκετά μεταξύ wind & Q.

 

Χμμ...

 

Ας μας πει κάποιος, μπορούμε να παραμείνουμε στο 1242, και ποια ακριβώς πακέτα παίζουν αυτή την στιγμή στο ένα και στο άλλο; (γιατι κι εγώ εχασα την μπάλα)

Link to comment
Share on other sites

Έχω μπλεχτεί!!!

Τι είναι ρε παιδιά αυτό το πράγμα με τη Wind. Κάθε μέρα και άλλη προσφορά...

Ας μου ξεκαθαρίσει κάποιος . Αν πάω αύριο σε ένα κατάστημα Wind με ενεργοποιημένη την προσφορά του 1242, και ανανεώσω με 20 ευρό , τι θα πάρω;

Αν κάνω το ίδιο με ενεργοποιημένη την προσφορά του 1300 , τι θα πάρω;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Με 10€ ανανεωση και bonus απο (1242) παιρνεις:

  • 100' προς WIND/Q +
  • 20 Mb Internet +
  • 100' + 100 sms προς WIND/Q (σε καταστημα) +
  • 100' + 100 sms προς WIND/Q (σε καταστημα 12:00 – 15:00 & 17:00 – 20:00)

 

Με 10€ ανανεωση και bonus απο (1300) παιρνεις:

  • 100' προς όλους+
  • 100' + 100 sms προς WIND/Q (σε καταστημα) +
  • 100' + 100 sms προς WIND/Q (σε καταστημα 12:00 – 15:00 & 17:00 – 20:00)

 

Με 20€ ανανεωση και bonus απο (1242) παιρνεις:

  • 120' προς WIND/Q +
  • 120 Mb Internet +
  • 300' προς όλους (σε καταστημα μεχρι τις 31/05/2012) +
  • 300' + 300 sms προς WIND/Q (σε καταστημα) +
  • 300' + 300 sms προς WIND/Q (σε καταστημα 12:00 – 15:00 & 17:00 – 20:00)

 

Με 20€ ανανεωση και bonus απο (1300) παιρνεις:

  • 200' προς όλους +
  • 300' + 300 sms προς WIND/Q (σε καταστημα) +
  • 300' + 300 sms προς WIND/Q (σε καταστημα 12:00 – 15:00 & 17:00 – 20:00)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε πολυ...οποτε προς το παρων οποιοι ειναι στο 1242 τους συμφερει η ανανεωση στο καταστημα σε happy hour μεχρι την ληξη της προσφορας.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...