Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

51 minutes ago, damianos said:

Η Nova, κατανοώντας τις αυξημένες ανάγκες επικοινωνίας στο νομό Αττικής, που πλήττεται από τις καταστροφικές πυρκαγιές, βρίσκεται κοντά στους συνδρομητές της (κινητής συμβολαίου και καρτοκινητής) προσφέροντας δωρεάν 1.500 λεπτά ομιλίας προς όλους και 250 GB, από 12/08 έως και 27/08. 

 

Παράλληλα, η εταιρεία έχει αναστείλει τις εισπρακτικές ενέργειες φραγής εισερχομένων/εξερχομένων κλήσεων, για τους κατοίκους που διαμένουν στις εν λόγω περιοχές. 

 

👉Μάθε περισσότερα εδώ: https://nvgr.gr/Epikoinwnia

FB_IMG_1723464375907.jpg

Και πως ξέρουν ποιοι μένουν που σε αυτή την καταστροφή.

Και αν κάηκε το σπίτι σου και έφυγες από εκεί?

Ψωριάρηδες όπως πάντα. Εμένα πάντως δεν μου ήλθε κανένα ΣΜΣ. Αντίθετα μου έχουν έλθει 112 , πολλά. Εκεί με βρίσκουν. 😆 

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, damianos said:

Η Nova, κατανοώντας τις αυξημένες ανάγκες επικοινωνίας στο νομό Αττικής, που πλήττεται από τις καταστροφικές πυρκαγιές, βρίσκεται κοντά στους συνδρομητές της (κινητής συμβολαίου και καρτοκινητής) προσφέροντας δωρεάν 1.500 λεπτά ομιλίας προς όλους και 250 GB, από 12/08 έως και 27/08. 

 

Παράλληλα, η εταιρεία έχει αναστείλει τις εισπρακτικές ενέργειες φραγής εισερχομένων/εξερχομένων κλήσεων, για τους κατοίκους που διαμένουν στις εν λόγω περιοχές. 

 

👉Μάθε περισσότερα εδώ: https://nvgr.gr/Epikoinwnia

FB_IMG_1723464375907.jpg

Άμα λάβει κάποιος το sms να μας ενημερώσει. 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

20 δίνει η vf, θα τα δώσει πιο εύκολα.

Και ακόμη πιο εύκολα η πράσινη. 

7 ώρες πριν, dimitroula10 said:

Και πως ξέρουν ποιοι μένουν που σε αυτή την καταστροφή.

 

Στα καταστήματα που έχουν γίνει αγορές σε αυτές τις περιοχές. 

Link to comment
Share on other sites

Εγω θεωρώ οτι παει με βάση τη δηλωμένη διεύθυνση.

Link to comment
Share on other sites

99% είναι βάση πού δίκτυωνεται και παίρνει σήμα από αντίστοιχες κεραίες...🙃

Όπως δουλεύει και το 112 άλλωστε...😉

AML-si-CELL-ID-cu-antena-si-tf-mob-AML-eng.png

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, Alexandros201285 said:

Αφού δηλωμένα έχουμε τα κινητά με ΑΤ και αφμ.

Εγω εβγαλα Ταυτοτητα στα Καλαβρυτα και ΑΦΜ στην Κομοτηνη. Δε ζω σε κανενα απο τα δυο μερη και εργαζομαι 70χμ μακρια απο το σπιτι μου. Απο που θα παρω 112? :classic_ninja:

Link to comment
Share on other sites

Απενεργοποίησα την αναμονή κλήσεων αλλά δε μου έρχεται κάποια ειδοποίηση όταν μιλάω και με καλέσει κάποιος, όπως γίνεται στη Vf όπου σου έρχεται Sms. Τι πρέπει να κάνω για να μου έρχεται ειδοποίηση? 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Don_VitoCorleone said:

Απο που θα παρω 112? :classic_ninja:

Από την κεραία κινητής που είσαι συνδεδεμένος εκείνη τη στιγμή μαζί με όλα τα κινητά που είναι ρυθμισμένα να δέχονται emergency broadcast ανεξάρτητα αν έχουν αφμ, ταυτότητα, ελληνική ή ξένη sim κλπ.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Don_VitoCorleone said:

Εγω εβγαλα Ταυτοτητα στα Καλαβρυτα και ΑΦΜ στην Κομοτηνη. Δε ζω σε κανενα απο τα δυο μερη και εργαζομαι 70χμ μακρια απο το σπιτι μου. Απο που θα παρω 112? :classic_ninja:

Είσαι τυχερός!! Θα πάρεις απτή μισή Ελλάδα 😁

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 2 μήνες στο 1 από τα 2 νούμερα μου ξανά πήρα την προσφορά με τα 7 ευρώ, αυτή τη φορά με 250gb αντί για unlimited αλλά μου αρκούν και περισσεύουν. 

Μαζι με τα 1000 λεπτά προς όλους. 

Να κάνω την ενεργοποίηση μέσω sms με UD στο 12400 σωστά και όχι μέσω app έτσι ώστε να συνεχίσω τη λαμβάνω, διότι έως τον Ιούνιο μέσω app την έκανα και μετέπειτα σταμάτησα να την λαμβάνω. 

Screenshot_20240813-125213_FREE2GO.png

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alextrela said:

Μετά από 2 μήνες στο 1 από τα 2 νούμερα μου ξανά πήρα την προσφορά με τα 7 ευρώ, αυτή τη φορά με 250gb αντί για unlimited αλλά μου αρκούν και περισσεύουν. 

Μαζι με τα 1000 λεπτά προς όλους. 

Να κάνω την ενεργοποίηση μέσω sms με UD στο 12400 σωστά και όχι μέσω app έτσι ώστε να συνεχίσω τη λαμβάνω και, διότι έως τον Ιούνιο μέσω app την έκανα και μετέπειτα σταμάτησα να την λαμβάνω. 

Screenshot_20240813-125213_FREE2GO.png

Κι εγώ. Ε, ναι τέλος το unlimited πλέον.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Teiresias_ said:

Κι εγώ. Ε, ναι τέλος το unlimited πλέον.

Περίπου 150gb χάλαγα ολες τις προηγούμενες φορές αντε 1-2 φορες να έπιασα τα 180-190.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, alextrela said:

Να κάνω την ενεργοποίηση μέσω sms με UD στο 12400 σωστά και όχι μέσω app έτσι ώστε να συνεχίσω τη λαμβάνω, διότι έως τον Ιούνιο μέσω app την έκανα και μετέπειτα σταμάτησα να την λαμβάνω. 

UD στο 12410 ήταν αλλά δεν θυμάμαι σίγουρα για f2g.  Σίγουρα για Q και νομίζω είναι το ίδιο και μπορείς να το ξαναπάρεις πριν λήξη.

Προσπάθησε να μην έχεις € μέσα μόνο. Αν είναι δυνατόν βάζε 8€ σε κατάστημα.

Link to comment
Share on other sites

Την καλησπέρα μου σε όλη την ομάδα. 

Θα ήθελα να σας ρωτήσω για το buy and more εάν έχουμε σταθερή γραμμή στο ίδιο αφμ. 

Εάν γίνει φορητήτα από vodafone cu θα αποδοθεί η προσφορά; 

Και τι ισχύει για την προσφορά; 

Ανανέωση 13€ άνα δίμηνο; 

Και κάποια χρέωση ανά δίμηνο; 

Σας ευχαριστώ πολύ. 

Edited by Antonio21
Link to comment
Share on other sites

On 12/8/2024 at 4:05 ΜΜ, mips said:

Άμα λάβει κάποιος το sms να μας ενημερώσει. 

Εγώ το έλαβα και μάλιστα δύο φορες, μία στις 12/8 και μία στις 13/8 με 1500' και 250GB την κάθε φορα.

Ναι μένω σε περιοχή κοντα των πυρκαγιών.

Επιδοτούμενες βλακείες από την κυβέρνηση για να ρίξουν στάχτη στα μάτια του κόσμου. Τί αυξημένες ανάγκες έχω για να μου δώσεις 250GB? Να βλέπω Tik-tok και να ξεχάσω πόσο άχρηστοι και δοσίλογοι είστε;

Less is more...
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Antonio21 said:

Την καλησπέρα μου σε όλη την ομάδα. 

Θα ήθελα να σας ρωτήσω για το buy and more εάν έχουμε σταθερή γραμμή στο ίδιο αφμ. 

Εάν γίνει φορητήτα από vodafone cu θα αποδοθεί η προσφορά; 

Και τι ισχύει για την προσφορά; 

Ανανέωση 13€ άνα δίμηνο; 

Και κάποια χρέωση ανά δίμηνο; 

Σας ευχαριστώ πολύ. 

Μπορείς και 8 ευρώ σε κατάστημα όμως. Θα βάζεις μια φορά το τρίμηνο και τον δεύτερο μήνα θα σου αφαιρείται 1 ευρώ. Μόλις λήξουν οι προσφορές του 2ου μήνα θα βάζεις την κάρτα 

 

2 minutes ago, T-mobile said:

Εγώ το έλαβα και μάλιστα δύο φορες, μία στις 12/8 και μία στις 13/8 με 1500' και 250GB την κάθε φορα.

Ναι μένω σε περιοχή κοντα των πυρκαγιών.

Επιδοτούμενες βλακείες από την κυβέρνηση για να ρίξουν στάχτη στα μάτια του κόσμου. Τί αυξημένες ανάγκες έχω για να μου δώσεις 250GB? Να βλέπω Tik-tok και να ξεχάσω πόσο άχρηστοι και δοσίλογοι είστε;

Επειδή έχουν καεί και τηλεφωνικοί στύλοι και υπάρχει δυσκολία στην πρόσβαση στο διαδίκτυο ίσως για αυτό να τα δίνουν και τα λεπτά ομιλίας για να επικοινωνούν συγγενείς,φίλοι μεταξύ τους κλπ

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, Antonio21 said:

Θα μου δώσουν την προσφορά με φορητότητα; 

Ναι ναι. Θα κάνεις αίτημα στην φόρμα επικοινωνίας ή θα πας σε κατάστημα 

 

2 ώρες πριν, damianos said:

Σε αυτό μπαίνει Buy More???

Screenshot_2024-08-14-11-01-07-802_com.android.chrome.jpg

Νομίζω όχι. Αφορα αποκλειστικά προϊόντα καρτοκινητής 

Link to comment
Share on other sites

Για το καρτοκινητο ρωτάει αν συνδυάζεται με το συγκεκριμένο προϊόν αντί με το σταθερό. Επί της ουσίας περιλαμβάνει και το σταθερό αυτός ο τύπος της σύνδεσης το ζήτημα είναι αν αυτοί δέχονται το σύνδυασμό.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, kmpatra said:

Για το καρτοκινητο ρωτάει αν συνδυάζεται με το συγκεκριμένο προϊόν αντί με το σταθερό. Επί της ουσίας περιλαμβάνει και το σταθερό αυτός ο τύπος της σύνδεσης το ζήτημα είναι αν αυτοί δέχονται το σύνδυασμό.

Πολύ σωστά. Σε ευχαριστώ πολύ 😋

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, damianos said:

Πολύ σωστά. Σε ευχαριστώ πολύ 😋

Δεν νομίζω να μην το δέχονται Είναι 24μηνο συμβόλαιο,δεν αλλάζει τίποτα με ένα 24μηνο συμβόλαιο σταθερής.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Fns1 said:

Δεν νομίζω να μην το δέχονται Είναι 24μηνο συμβόλαιο,δεν αλλάζει τίποτα με ένα 24μηνο συμβόλαιο σταθερής.

Τεχνικά εάν γίνεται... Αλλιώς Όλα είναι ίδια...

Και μου είπαν κρατάω το ίδιο τον αριθμό τού σταθερόυ....

 

5g-home-internet-mobile-353x203.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...