Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

44 minutes ago, kmpatra said:

Επί της ουσίας δίνει την ίδια τιμή που έχει το συγκεκριμένο συμβόλαιο στο συνδυασμό με τη σταθερή. Αναρωτιέμαι αν ο συνδυασμός με τη σταθερή θα μπορούσε να χαμηλώσει τη τιμή κι άλλο.

Δε πιστευω να το δινουν πιο φτηνα σε συνδρομητες σταθερης.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, hercoulis said:

Τα 1000 λεπτα δεν μπήκαν πρωτη του μήνα. Έβαλα και 9 Ε αλλά πάλι το ίδιο.

😊

Στείλε μήνυμα στο chat να δεις τι θα σου απαντήσουν 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, hercoulis said:

Τα 1000 λεπτα δεν μπήκαν πρωτη του μήνα. Έβαλα και 9 Ε αλλά πάλι το ίδιο.

😊

Το σταθερό είναι στο ίδιο αφμ? Μήπως έγινε κάποια ανανέωση στο σταθερό ή αλλαγή προγράμματος?

Link to comment
Share on other sites

Είχε λήξει το υπόλοιπο δηλαδή? Ούτε εγώ στης μητέρας μου έχω βάλει εδώ και ενάμιση μήνα λεφτά (τα ευρώ που έχει μέσα λήγουν 22 του μήνα) και πήρε κανονικά τα 1000'. Μάλλον σου είπε κάτι έτσι ως δικαιολογία. Εμένα έχει τύχει να λήξει το υπόλοιπο και με το που ανανεωσα ξανάδωσε τα 1000 ακέραια, στη μέση του μήνα. Δύο φορές έχει τύχει αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Το υπόλοιπο ήταν 0,02€ και είχα βάλει τον Οκτώβριο στο μαγαζί που πήγα 12€. 
Κατι που θυμήθηκα τώρα… είχε χαλάσει το Ίντερνετ κ μου είχα δώσει απεριόριστα ΜΒ και ομιλία. Όταν τελειώσουν αυτή τη βδομάδα οι 15 μέρες θα δούμε… 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, hercoulis said:

Το υπόλοιπο ήταν 0,02€ και είχα βάλει τον Οκτώβριο στο μαγαζί που πήγα 12€. 
Κατι που θυμήθηκα τώρα… είχε χαλάσει το Ίντερνετ κ μου είχα δώσει απεριόριστα ΜΒ και ομιλία. Όταν τελειώσουν αυτή τη βδομάδα οι 15 μέρες θα δούμε… 

Προφανώς τα 1000 "δεν φαίνονται" γιατί έχεις τα απεριόριστα από την βλάβη.Μολις ληξουν θα φανούν,εφόσον βάζετε τουλάχιστον 1 ευρώ ανά δύο μήνες θα τα έχεις, αν ξεχαστείς και λήξουν και πάλι μόλις κάνεις ανανέωση θα τα πάρεις.

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, Fns1 said:

Προφανώς τα 1000 "δεν φαίνονται" γιατί έχεις τα απεριόριστα από την βλάβη.Μολις ληξουν θα φανούν,εφόσον βάζετε τουλάχιστον 1 ευρώ ανά δύο μήνες θα τα έχεις, αν ξεχαστείς και λήξουν και πάλι μόλις κάνεις ανανέωση θα τα πάρεις.

Δεν είναι απεριόριστα.

Είναι 1500 προς ΌΛΟΥΣ και απεριόριστα δεδομένα.

 

Έπρεπε να βλέπει 2500 λεπτά 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Σε παλιό f2g με μηδέν υπόλοιπο τι μήνυμα στέλνω για να αλλάξω πρόγραμμα καθώς δεν με αφήνει μέσω app; 

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, snapp said:

Καλησπέρα. Σε παλιό f2g με μηδέν υπόλοιπο τι μήνυμα στέλνω για να αλλάξω πρόγραμμα καθώς δεν με αφήνει μέσω app; 

 

On 6/4/2023 at 1:21 ΜΜ, damianos said:

όποιος έχει μηδενικό υπόλοιπο κ θέλει να γίνει νέο free2go Χωρίς να βάλει 12€ ανανέωσή μπορεί Πολύ απλά να στείλει SMS 

 

F2G στο 1264

20230406_131806.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα σας. Από χτες ήρθα κι εγώ στο Free2Go. Προσπαθώ ωστόσο μάταια να ενεργοποιήσω την αναμονή κλήσεων ή/και την ειδοποίηση κλήσεων όταν είμαι σε άλλη κλήση αλλά δεν βγάζω άκρη με το support. Έχω ενεργοποιήσει την αναμονή κλήσεων από το κινητό μου αλλά όταν μιλάω λέει στους άλλους ότι η κλήση προωθείται και σ'εμένα δεν φτάνει ποτέ ειδοποίηση. Καμία ιδέα?

Link to comment
Share on other sites

Το έχω κάνει αλλά όταν μιλάω και με καλεί κάποιος λέει ότι η κλήση του προωθείται. Και το κακό είναι ότι δεν μου έρχεται και μήνυμα να δω ποιος με κάλεσε. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, erik37 said:

Το έχω κάνει αλλά όταν μιλάω και με καλεί κάποιος λέει ότι η κλήση του προωθείται. Και το κακό είναι ότι δεν μου έρχεται και μήνυμα να δω ποιος με κάλεσε. 

Πάρε τηλέφωνο στο **67*+306935160000000# ακριβώς όπως το βλέπεις. Έτσι τουλάχιστον θα λαμβάνεις ειδοποίηση όταν χάνεις μια κλήση ενώ είσαι κατειλημμένος. Τώρα για όταν μιλάς να χτυπάει δεύτερη γραμμή πρέπει να καλέσεις στο *43# για να ενεργοποιηθεί αλλά από ότι είπες αφού δεν δουλεύει πρέπει να βγάλεις άκρη με την εξυπηρέτηση.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, erik37 said:

Το έχω κάνει αλλά όταν μιλάω και με καλεί κάποιος λέει ότι η κλήση του προωθείται. Και το κακό είναι ότι δεν μου έρχεται και μήνυμα να δω ποιος με κάλεσε. 

Σε τι συσκευή είσαι; 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, spoukos said:

Πάρε τηλέφωνο στο **67*+306935160000000# ακριβώς όπως το βλέπεις. Έτσι τουλάχιστον θα λαμβάνεις ειδοποίηση όταν χάνεις μια κλήση ενώ είσαι κατειλημμένος. Τώρα για όταν μιλάς να χτυπάει δεύτερη γραμμή πρέπει να καλέσεις στο *43# για να ενεργοποιηθεί αλλά από ότι είπες αφού δεν δουλεύει πρέπει να βγάλεις άκρη με την εξυπηρέτηση.

Μου βγάζει το μήνυμα: πρόβλημα σύνδεσης ή μη έγκυρος κώδικας mmi στο **67*+306935160000000#. Στο *43# μου λέει ότι η υπηρεσία ενεργοποιήθηκε αλλά όταν με καλεί κάποιος και μιλάω τον προωθεί στον τηλεφωνητή!Από τις 19:00 μέχρι 24:30 μίλαγα με τεχνικούς της Nova μπας και βγάλω άκρη.

Edited by erik37
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, erik37 said:

Μου βγάζει το μήνυμα: πρόβλημα σύνδεσης ή μη έγκυρος κώδικας mmi στο **67*+306935160000000#. Στο *43# μου λέει ότι η υπηρεσία ενεργοποιήθηκε αλλά όταν με καλεί κάποιος και μιλάω τον προωθεί στον τηλεφωνητή!Από τις 19:00 μέχρι 24:30 μίλαγα με τεχνικούς της Nova μπας και βγάλω άκρη.

Αν εχεις ενεργοποιημενο το volte απενεργοποιησε το και ξανα δοκιμασε. Αν και παλι δεν δουλευει εχει καποιο προβλημα η γραμμη σου πιστευω. Επισης προσοχη ειναι 7 τα μηδενικα στο 6935160000000. 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, Bas said:

Νομίζω ότι αυτές οι λειτουργίες είναι για σταθερή γραμμή. 

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, erik37 said:

Το έχω κάνει αλλά όταν μιλάω και με καλεί κάποιος λέει ότι η κλήση του προωθείται. Και το κακό είναι ότι δεν μου έρχεται και μήνυμα να δω ποιος με κάλεσε. 

Δοκίμασε το εξης

 

##21# + κληση. Αυτό απενεργοποιεί όλες τις προωθήσεις.

Μηνυμα ΝΑΙ στο 1265. Αυτό ενεργοποιεί την ειδοποίηση κλήσεων όταν είσαι εκτός δικτύου.

*43# + κλήση: αυτο ενεργοποιει την αναμονή.

Κανε και μια επανεκκίνηση μετά.

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, erik37 said:

Το έχω κάνει αλλά όταν μιλάω και με καλεί κάποιος λέει ότι η κλήση του προωθείται. Και το κακό είναι ότι δεν μου έρχεται και μήνυμα να δω ποιος με κάλεσε. 

Έχεις κοιτάξει της ρυθμίσεις της συσκευής σου μήπως έχεις  ενεργοποιήσει την προώθηση όταν είναι κατειλημμένο να πηγαίνει στον τηλεφωνητή 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...