Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά άλλη μια ερώτηση γιατί χρησιμοποιούσα το Non Stop προς 2 αριθμούς με 5 ευρώ/μήνα και τώρα τελειώνοντας ο μήνας πήγα στο F2G2...

 

Η χρέωση του F2G2 είναι 0.0017/sec , δηλ 0,102/min?

(Δηλαδή τα 600 λεπτά ομιλίας, εαν δεν υπάρχει non stop, κοστίζουν 61,2 ευρώ και συνεπώς με συμφέρει να ξαναβάλω και το non stop με τα 5€... εαν είναι σωστοί οι υπολογισμοί...)

 

edit: διόρθωση ερώτησης!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά άλλη μια ερώτηση γιατί χρησιμοποιούσα το Non Stop προς 2 αριθμούς με 5 ευρώ/μήνα και τώρα τελειώνοντας ο μήνας πήγα στο F2G2...

 

Η χρέωση του F2G2 είναι 0.0017/sec , δηλ 0,102/min?

(Δηλαδή τα 600 λεπτά ομιλίας, εαν δεν υπάρχει non stop, κοστίζουν 61,2 ευρώ και συνεπώς με συμφέρει να ξαναβάλω και το non stop με τα 5€... εαν είναι σωστοί οι υπολογισμοί...)

 

edit: διόρθωση ερώτησης!

 

Οπως τα λες ειναι ΠΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΔΙΚΤΥΑ αυτη η χρεωση..Θα μπορουσες να πας οποτε ηθελες στο F2G2 τα nonstop ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ ΚΑΙ με την αλλαγη πακετου σε F2G2..

Link to comment
Share on other sites

Ηθελα να ρωτησω κ γω σχετικα με την υπηρεσια 2ΙΝ1 που εχει η γουιντ. Εχω 2 αριθμους 1)F2g2 KAI 2)f2g5 ήθελα να ρωτήσω εάν γινεται να τους έχω σε μια ΣΙΜ και εάν μπορω να τους χτησιμοποιω ταυτόχρονα απο ενα κινητο.Ποια είναι η οικονομική επιβάρυνση για την αλλαγή και έχει κάποιο μηναίο πάγιο ???

Μπορώ να τους έχω τους αριθμούς στα οικονομικά πακέτα που τους έχω τώρα δλδ f2g2 KAI f2g5 ή πρέπει να γίνει κάποια αλλαγή ?

 

ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Ηθελα να ρωτησω κ γω σχετικα με την υπηρεσια 2ΙΝ1 που εχει η γουιντ. Εχω 2 αριθμους 1)F2g2 KAI 2)f2g5 ήθελα να ρωτήσω εάν γινεται να τους έχω σε μια ΣΙΜ και εάν μπορω να τους χτησιμοποιω ταυτόχρονα απο ενα κινητο.Ποια είναι η οικονομική επιβάρυνση για την αλλαγή και έχει κάποιο μηναίο πάγιο ???

Μπορώ να τους έχω τους αριθμούς στα οικονομικά πακέτα που τους έχω τώρα δλδ f2g2 KAI f2g5 ή πρέπει να γίνει κάποια αλλαγή ?

 

ευχαριστώ!

 

http://www.wind.com.gr/pages.fds?langID=1&pageid=257

Link to comment
Share on other sites

οταν ειμαστε στ ο πακετο F2G2, το non stop τι ακριβως σημαινει πρακτικα;

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Μηπως γνωριζετε αν μπορω να περασω απο f2g σε wind international?

Ευχαριστω.

 

Nαι...Πρεπει να καλεσεις 1260 και θα στο μεταφερουν.

Link to comment
Share on other sites

οταν ειμαστε στ ο πακετο F2G2, το non stop τι ακριβως σημαινει πρακτικα;

 

προαγορασμενο χρονο ομιλιας για ολα τα καρτοκινητα της wind

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

προαγορασμενο χρονο ομιλιας για ολα τα καρτοκινητα της wind

 

Οχι μονο προς καρτοκινητα αλλα και σε συμβολαια wind- καρτοκινητα Q και σταθερα αναλογα με την επιλογη. http://www.wind.com.gr/pages.fds?langID=1&pageid=1023

Link to comment
Share on other sites

Nαι...Πρεπει να καλεσεις 1260 και θα στο μεταφερουν.

 

Ευχαριστω, το βρηκα και στην διευθυνση της wind

http://www.wind.com.gr/pages.fds?langID=1&pageid=1147

 

Στην εξυπηρετηση πελατων ομως μου ειπαν οτι αυτο δεν γινεται και οτι πρεπει να προμηθευτω καινουργια sim που να ειναι wind international.Οταν επεμεινα λεγοντας τους οτι συμφωνα με την ηλεκτρονικη διευθυνση της wind ειναι εφικτη η αλλαγη πακετου με εβαλαν στην αναμονη και μετα απο λιγο μου επιβεβαιωσαν τους αρχικους τους ισχυρισμους λεγοντας μου οτι εχει γινει λαθος στην ηλεκτρονικη διευθυνση.

Link to comment
Share on other sites

Καλό θα ήταν επιτέλους οι εταιρίες να δώσουν στον κόσμο και internet.

Δεν υπάρχει ούτε ένα πακέτο πχ με 500 mb σε καρτοκινητά.

A να γεια σου. Το φωνάζουμε εδώ και καιρό, μηδέν στο πηλίκο. 40ΜΒ είναι ξεφτίλα που δίνει το wind plus.

Link to comment
Share on other sites

Όπως ξεφτίλα είναι και το ένα λεπτό ανά σύνδεση που χρεώνει στο wind plus. :mad:

 

τα 40 mb για αλλον ειναι πολλα για αλλον ειναι σταγονα στον ωκεανο. οπως το βλεπει ο καθενας. το 1 cent που κλεβει για καθε συνδεση ειναι η χειροτερη κλεψια απο εταιρια κινητης που εχω ακουσει-βιωσει ποτε. οτι και να πεις ειναι λιγο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, νομίζω ότι στο site της wind πλέον δεν αναφέρεται η δέσμευση τιμής ούτε στα καρτοκινητά.....................:cry::cry::cry:

 

 

 

Διόρθωση : Απλά άλλαξαν το μενού... Βρίσκεται αλλού η δέσμευση τιμής...!

Link to comment
Share on other sites

τα 40 mb για αλλον ειναι πολλα για αλλον ειναι σταγονα στον ωκεανο. οπως το βλεπει ο καθενας. το 1 cent που κλεβει για καθε συνδεση ειναι η χειροτερη κλεψια απο εταιρια κινητης που εχω ακουσει-βιωσει ποτε. οτι και να πεις ειναι λιγο

Πολλά είναι τα 40ΜΒ για κινητά παλαιότερης γενιάς. Πλέον αν πάρεις ένα αξιοπρεπές κινητό τα 40ΜΒ τα θες για 1-2 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Πολλά είναι τα 40ΜΒ για κινητά παλαιότερης γενιάς. Πλέον αν πάρεις ένα αξιοπρεπές κινητό τα 40ΜΒ τα θες για 1-2 μέρες.

 

το συγκεκριμενο πακετο ειναι απλα για εξυπηρετηση, δεν αντικαθιστας το λαπτοπ με το κινητο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πως ενεργοποιουμε το Απεριόριστα με έως 3 Αριθμούς WIND?

παιρνω το 1268,αλλα δεν ακουω κατι για την συγκεκριμενη επιλογη!

εχω κανει και μια ανανεωση τον ιανουαριο!

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

πως ενεργοποιουμε το Απεριόριστα με έως 3 Αριθμούς WIND?

παιρνω το 1268,αλλα δεν ακουω κατι για την συγκεκριμενη επιλογη!

εχω κανει και μια ανανεωση τον ιανουαριο!

 

πρεπει να αλλαξεις πακετο και να μεταφερθεις στο νεο καρτοκινητο wind πρωτα, και μετα να επιλεξεις αυτη την υπηρεσια

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

To sms προς ολους ειναι ακομα 4λπετα ετσι? 2 ειναι μονο προς f2g? Ευχομαι να γινοταν 2 προς ολους... Νομιζω καποτε δεν το χαν κανει?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

To sms προς ολους ειναι ακομα 4λπετα ετσι? 2 ειναι μονο προς f2g? Ευχομαι να γινοταν 2 προς ολους... Νομιζω καποτε δεν το χαν κανει?

 

απο οσο θυμαμαι παντα ετσι ητανε. ενταξει και τα 0,04 μια χαρα τιμη ειναι. δες ποσο το χρεωνουν και οι αλλο και θα καταλαβεις

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πρεπει να αλλαξεις πακετο και να μεταφερθεις στο νεο καρτοκινητο wind πρωτα, και μετα να επιλεξεις αυτη την υπηρεσια

 

οπότε καλά είμαστε εκεί που είμαστε ήδη....

σευχαριστω.

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

οπότε καλά είμαστε εκεί που είμαστε ήδη....

σευχαριστω.

 

ενα δευτερο νουμερο, ειναι η πλεον ενδεδειγμενη λυση. και αν ειναι σε σιμ 2in1, ακομα καλυτερα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ειναι πολυ λιγες οι συσκευες που υποστυριζουν το 2in1.... εμενα που εχω (iphone, N900, SE W950i, HTC HD2) καμια απο αυτες δεν παιρνει την δυπλη σιμ....
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

ειναι πολυ λιγες οι συσκευες που υποστυριζουν το 2in1.... εμενα που εχω (iphone, N900, SE W950i, HTC HD2) καμια απο αυτες δεν παιρνει την δυπλη σιμ....

 

εισαι σιγουρος οτι ολες αυτες οι συσκευες που ανεφερες δεν δεχονται 2ιν1? το w950i ειμαι σιγουρος οτι δεχεται

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι ετσι μου ειπαν απο το τηλεφωνο. Αν παω σε καταστημα θα εχουν δυπλη σιμ για να την δοκιμασω απο κοντα?
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...