Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα.

 

Αυτά τα πακέτα όπως το 60 ή 61 πρός 12000 που τα βρήσκετε? Που τα λέει? Και μπορεί να τα ενεργοποιήσει ο καθένας με F2go ? Και μήπως υπάρχει καμία λίστα με αυτούς τους κωδικούς ?

 

Όλο ερωτήσεις......... :)

 

Ευχαριστώ και καλό βράδυ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Αυτά τα πακέτα όπως το 60 ή 61 πρός 12000 που τα βρήσκετε? Που τα λέει? Και μπορεί να τα ενεργοποιήσει ο καθένας με F2go ? Και μήπως υπάρχει καμία λίστα με αυτούς τους κωδικούς ?

 

Όλο ερωτήσεις......... :)

 

Ευχαριστώ και καλό βράδυ

Ναι μπορεί ο καθένας φίλε. Είναι πακέτα για Βουλγαρία και Ρουμανία αντίστοιχα απλώς δίνουν έξτρα και 2gb.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Αυτά τα πακέτα όπως το 60 ή 61 πρός 12000 που τα βρήσκετε? Που τα λέει? Και μπορεί να τα ενεργοποιήσει ο καθένας με F2go ? Και μήπως υπάρχει καμία λίστα με αυτούς τους κωδικούς ?

 

Όλο ερωτήσεις......... :)

 

Ευχαριστώ και καλό βράδυ

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=434674

Εδώ μπορείς να βρεις τα πακέτα που δεν υπάρχουν στο myf2g.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, αλλά αυτά τα πακέτα είναι για το 12410 . Πχ το 60 είναι για 1 GB και όχι για Βουλγαρία (άσχετο) και 2,5 GB. Υπάρχει κάτι αντίστοιχο για το 12000 ?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Αυτά τα πακέτα όπως το 60 ή 61 πρός 12000 που τα βρήσκετε? Που τα λέει? Και μπορεί να τα ενεργοποιήσει ο καθένας με F2go ? Και μήπως υπάρχει καμία λίστα με αυτούς τους κωδικούς ?

 

Όλο ερωτήσεις......... :)

 

Ευχαριστώ και καλό βράδυ

Τα είχαμε βρει εγώ και ο Mark μαζί με πειραματισμό

 

 

Το κέρδος όλων μας είναι ότι . Είναι ο φτηνότερος τρόπος να έχουμε 2GB στο F2G

 

 

500 λεπτά προς Ρουμανία και 2GB

60 ΣΤΟ 12000

 

500 λεπτά προς Βουλγαρία και 2GB

61 ΣΤΟ 12000

 

 

Κόστος 5€

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Τα είχαμε βρει εγώ και ο Mark μαζί με πειραματισμό

 

 

Το κέρδος όλων μας είναι ότι . Είναι ο φτηνότερος τρόπος να έχουμε 2GB στο F2G

 

 

500 λεπτά προς Ρουμανία και 2GB

60 ΣΤΟ 12000

 

500 λεπτά προς Βουλγαρία και 2GB

61 ΣΤΟ 12000

 

 

Κόστος 5€

 

Για 30 μέρες είναι;

Link to comment
Share on other sites

Για 30 μέρες είναι;
Ακριβώς.....

 

 

 

@oxxy

Α οκ, οπότε δεν υπάρχουν άλλοι κωδικοί στο 12000 για εμάς .

Καλή δουλειά! :)

 

Ευχαριστώ!!!!

Κωδικούς αρκετούς για το 12000 αλλά μόνο αυτά τα δύο πακέτα δίνουν GB

 

θυμάμαι είχε βρει ο Mark μέχρι και κωδικό για Συρία αλλά τι να το κάνεις δεν έδιναν GB

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, να κάνω μία ερώτηση; Το είχα ρωτήσει και στο παρελθόν, αλλά νομίζω πως είχα πάρει λάθος απάντηση. Στη δουλειά μου έχω πρόβλημα με το σήμα της Wind, είναι σχεδόν ανύπαρκτο στο χώρο που βρίσκομαι. Όποτε προσπαθώ να μπω στην εφαρμογή μέσω WiFi δεν ανοίγει και μου λέει συνέχεια σφάλμα και να προσπαθήσω αργότερα. Στο σπίτι μου μπαίνω κανονικά, όπως και οπουδήποτε αλλού μέσω WiFi αρκεί να έχω και σήμα στην κάρτα SIM. Αυτό το παρατήρησα μετά την τελευταία αναβάθμιση της εφαρμογής. Μήπως για να μπεις στην εφαρμογή του F2G θα πρέπει να υπάρχει και σήμα; Το έχει τσεκάρει και κάποιος άλλος αυτό; Η σύνδεση WiFi στη δουλειά μου δεν φταίει γιατί οπουδήποτε αλλού μπαίνω κανονικά.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, να κάνω μία ερώτηση; Το είχα ρωτήσει και στο παρελθόν, αλλά νομίζω πως είχα πάρει λάθος απάντηση. Στη δουλειά μου έχω πρόβλημα με το σήμα της Wind, είναι σχεδόν ανύπαρκτο στο χώρο που βρίσκομαι. Όποτε προσπαθώ να μπω στην εφαρμογή μέσω WiFi δεν ανοίγει και μου λέει συνέχεια σφάλμα και να προσπαθήσω αργότερα. Στο σπίτι μου μπαίνω κανονικά, όπως και οπουδήποτε αλλού μέσω WiFi αρκεί να έχω και σήμα στην κάρτα SIM. Αυτό το παρατήρησα μετά την τελευταία αναβάθμιση της εφαρμογής. Μήπως για να μπεις στην εφαρμογή του F2G θα πρέπει να υπάρχει και σήμα; Το έχει τσεκάρει και κάποιος άλλος αυτό; Η σύνδεση WiFi στη δουλειά μου δεν φταίει γιατί οπουδήποτε αλλού μπαίνω κανονικά.

Όχι, δεν σχετίζεται το ένα με το άλλο.

Και λειτουργία πτήσης αν επιλέξεις, η εφαρμογή δουλεύει κανονικά.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Κωδικούς αρκετούς για το 12000 αλλά μόνο αυτά τα δύο πακέτα δίνουν GB

 

θυμάμαι είχε βρει ο Mark μέχρι και κωδικό για Συρία αλλά τι να το κάνεις δεν έδιναν GB

 

http://i63.tinypic.com/15xs6l0.jpg

Αυτο τον πινακα ειχε ανεβάσει ο jimmiss στο θεμα με τις κρυφές προσφορές.

Link to comment
Share on other sites

http://i63.tinypic.com/15xs6l0.jpg

Αυτο τον πινακα ειχε ανεβάσει ο jimmiss στο θεμα με τις κρυφές προσφορές.

Μόνο που έχει λάθος το 60 έχει 5€ πρόσφατα το έβαλε φίλη Ρουμάνα και έχει 5€

Και σε F2G και σε Q

 

 

Εσφαλμένα είχε πει ο Mark ότι έχει 6€ αλλά δεν είναι έτσι.

 

Δοκιμασμένο!!!

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Alert! Εμφανίστηκε ξανά το bug με τα 0MB διαθέσιμα στην εφαρμογή f2g. Το νου μας μην ενεργοποιουμε πακέτα τζάμπα!
Link to comment
Share on other sites

Χαχα και σε μενα 0 δειχνει...η πονηροι η ανοητοι ειναι

 

Send By Opto

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Ενημερώνω ότι πριν από 5 μέρες έστειλα μήνυμα στο fb του f2g ενημερώνοντας ότι παρέλαβα 3 προνομιακά οτε και θα αναγκαστώ να παγωσω το δικό τους νούμερο, εκτός και αν λάβω το αντίστοιχο. Σήμερα έλαβα την προσφορά με μήνυμα ΣΜΣ και μήνυμα στο fb

Επιτέλους ήταν μια μικρή δικαίωση!

Φυσικά μετά από αυτό κρατάω το βασικό μου νούμερο στην wind και συνεχίζω να λέω τα καλύτερα.

Edited by user3650
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τους έχω στείλει 100 φορές και όλο μου αρνούνται. Εν το μεταξύ εχω παρει νούμερα cosmote και εγώ.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τους έχω στείλει 100 φορές και όλο μου αρνούνται. Εν το μεταξύ εχω παρει νούμερα cosmote και εγώ.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σιγά μην τους παρακαλάω, το πέταξα και δουλεύω κοσμοτε μόνο

 

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Σιγά μην τους παρακαλάω, το πέταξα και δουλεύω κοσμοτε μόνο

 

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Ο μόνος λόγος που το κάνω γιατί όσο και να σου φαίνεται περίεργο έχω καλύτερο σήμα στην Wind από ότι στην cosmote. Φαντάσου στο σπίτι μου με cosmote είμαι με Ε Αντε να δείξει σε κάνα παράθυρο κοντά Η και με Wind εχω φοβερό 4g. Εγώ έχω το προνομιακό. Αυτό που παρακαλάω είμαι του άντρα μου. Έτσι για το ****το.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

μηπως ειναι και του ανδρα σου στο δικο σου ονομα? Ισως να μην το δινουν αν εχεις ηδη σε ενα νουμερο. Στη φορμα επικοινωνιας που το ζητας,πρεπει να βαλεις τα δικα του στοιχεια φυσικά (αν ειναι στο δικο του ονομα)
Link to comment
Share on other sites

μηπως ειναι και του ανδρα σου στο δικο σου ονομα? Ισως να μην το δινουν αν εχεις ηδη σε ενα νουμερο. Στη φορμα επικοινωνιας που το ζητας,πρεπει να βαλεις τα δικα του στοιχεια φυσικά (αν ειναι στο δικο του ονομα)
Και τα δύο στο δικό μου όνομα είναι. Και στο FB μου είπαν ότι δεν υπάρχει δυνατότητα απόδοσης της προσφοράς. Δεν με πειράζει γιατί ούτως ή άλλως δεν ξεπερνάει ποτέ τον χρόνο στα πακέτα που του βάζω αλλά έτσι για το ****το το ήθελα.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το πιο πιθανό ειναι να ισχύει αυτό που σου έγραψα. Είναι και τα 2 στο όνομά σου γι'αυτό δεν το ξαναδίνουν. Δοκίμασε μεταβιβαση και μετά ζητηστε το με τα στοιχεία του άνδρα σου βέβαια. Αν και βλεπουν το ιστορικό για το νούμερο και φοβαμαι οτι δεν...
Link to comment
Share on other sites

Αμφότερα τα περί ων ο λόγος τέως F2G2 μου -το 1 πρώην Wind Card2All- διαθέτουν Άληκτη την προσφορά, που 'χα χρησιμοποιήσει ελάχιστα μα τουλάχιστον άπαξ· μάλιστα προ ετών ζήτησα την επαναφορά του 1ός που μου 'γινε απλό προσωρινώς, πλην κακώς… σχεδόν άχρηστα μου είναι τελικώς -πέραν των log 'n' win, Magic Numbers & Countdown σπανίως- αλλά τ' αφήνω να δω τι θ' απογίνουν κι επειδή ποτέ δεν «ξες»:zzz:
Link to comment
Share on other sites

σήμερα ξύπνησα και είδα αυτό. εάν μπω σε κάθε account μέσα θα στρώσει αλλά γιατί κολλάει έτσι κάποιες φορές; b31ea6f7419ab97c624d0b4a81b41d7e.jpg

 

EDIT μπα δεν φτιάχνει σήμερα καθόλου. ακόμα και εάν μπω στο account μέσα

 

EDIT 2 οκ τώρα ξεκόλλησε

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by ilka71
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...