Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

15 minutes ago, VIPdriver said:

Μόνο εγώ βλέπω απο τα ΜΜΕ υπερβολική αντιπάθεια μόνο προς τη Νοβα; Και η βονταφον πριν καιρο ειχε θεματα, αλλά κανενα ΜΜΕ δεν της έκανε τόση επιθεση...

Αυτό ακριβώς. 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα ήταν μεγάλο,αλλά και η αποκατάσταση αργή. Έπειτα τα μέσα του κυρίου Μαρινάκη προσωπικά με αφήνουν αδιάφορο. Εγώ έχω κρίση και μπορώ να κρίνω και να αξιολογήσω. Υπήρχε πρόβλημα που σε άλλες εταιρείες λύθηκαν πιο γρήγορα,αλλά θεωρώ πως έγινε το καλύτερο

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ μπαίνουμε σε 5 λογαριασμούς στο application....

5 minutes ago, damianos said:

ΔΕΝ μπαίνουμε σε 5 λογαριασμούς στο application....

 

Screenshot_2023-12-12-20-46-15-251_co.trebbble.android.wind.q.jpg

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, damianos said:

ΔΕΝ μπαίνουμε σε 5 λογαριασμούς στο application....

Καλα, και εμεις οι αλλοι που ουτε σε εναν δεν μπαινουμε...

Edited by Bas
Link to comment
Share on other sites

Οι περισσότεροι θέλετε να βάζετε ένα ευρώ τον χρόνο και να έχετε όλα απεριόριστα. Τώρα γίνατε ξοδευτιαρηδες για να αγοράσει σερβερ. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, olympios1 said:

Οι περισσότεροι θέλετε να βάζετε ένα ευρώ τον χρόνο και να έχετε όλα απεριόριστα. Τώρα γίνατε ξοδευτιαρηδες για να αγοράσει σερβερ. 

Σε αυτήν την περίπτωση διαφωνώ. Η Nova έχει κάψει τον ανταγωνισμό με αυτήν της την κίνηση,αλλά οφείλει όπως και όλες οι εταιρείες ταχύτατη επίλυση του προβλήματος. Από τις 16:00 που κατέρρευσε ολοκληρωτικά το δίκτυο,επανήλθε εν μέρει όπως πριν γύρω στη 01:00. 7 ώρες δηλαδή. Συμπερασματικά και για να μην κουράσω έχουμε και λέμε:

•δεν είναι όλα ρόδινα,υπάρχουν και προβλήματα 

•άργησε η αποκατάσταση του προβλήματος κάτι που δεν θα έπρεπε 

•το πάθημα να τους γίνει μάθημα και να κάνουν ότι περνάει από το χέρι τους για μην ξανασυμβεί

•υπάρχουν επαγγελματίες που τόσες ώρες έμειναν ξεκρέμαστοι.  Αυτοί τι αποζημίωση θα πάρουν για τις 7 ώρες;;;;Αυτοί που έχουν τα πάντα απεριόριστα τι αποζημίωση θα πάρουν;;;;

Απλή λογική

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, aektzhs 1 said:

οφείλει όπως και όλες οι εταιρείες ταχύτατη επίλυση του προβλήματος. Από τις 16:00 που κατέρρευσε ολοκληρωτικά το δίκτυο,επανήλθε εν μέρει όπως πριν γύρω στη 01:00. 7 ώρες δηλαδή.

 

•υπάρχουν επαγγελματίες που τόσες ώρες έμειναν ξεκρέμαστοι.  Αυτοί τι αποζημίωση θα πάρουν για τις 7 ώρες;;;;

Μη ξεχναμε που ηταν Κυριακη...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bas said:

Μη ξεχναμε που ηταν Κυριακη...

Το δέχομαι. Το πρόβλημα θα έπρεπε να είχε λυθεί στις 3,5 ώρες και πολύ λέω. Δέχομαι και ότι ήταν Κυριακή και ίσως δεν υπήρχε ανάγκη για επαγγελματικά τηλεφωνήματα. Εμένα πχ αν είχε συμβεί κάτι σοβαρό και προσπαθούσαν να με βρουν στο τηλέφωνο,πως θα με έβρισκαν;;;;Δεν απευθύνομαι σε εσένα προσωπικά,αλλά αυτά είναι τα ερωτήματα που απασχολούν τον μέσο συνδρομητή

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, aektzhs 1 said:

Αυτοί τι αποζημίωση θα πάρουν για τις 7 ώρες;;;

Καμία. Είναι απίθανο να έχουν SLA σε κινητή.

 

Link to comment
Share on other sites

Μη ξεχναμε που ηταν Κυριακη...
Τι σημαίνει ηταν Κυριακή; Εγω δουλεύω μόνο Σάββατα και Κυριακές. Και την Κυριακή όντως με έψαχναν. Βέβαια με βρήκαν στο frog, αλλα το frog μου δεν το εχουν ολοι.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, damierom said:

.... ύστερα της φταίνε τα ΜΜΕ που της κάνουν επίθεση οργανωμένη.....

https://www.in.gr/2023/12/12/greece/dora-prospathei-nova-na-eksagorasei-tin-anoxi-ton-syndromiton-gia-tin-katarreysi-tou-diktyou/

Τα ΜΜΕ του Μαρινάκη και του Κυριακού όλως τυχαίως! Έχουμε πει Σταθόπουλος-Σόλακ United Group VS Μαρινάκη-Κυριακού Alter Ego με ANT1.

Edited by Chrischal1908
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, aektzhs 1 said:

Εμένα πχ αν είχε συμβεί κάτι σοβαρό και προσπαθούσαν να με βρουν στο τηλέφωνο,πως θα με έβρισκαν;;;

VoIP σαν backup - η εστω e-mail

Link to comment
Share on other sites

Τουλαχιστον ενημέρωσαν και έδωσαν δώρα. Άλλοι (πρασίνου χρωματος) δεν είχαν ενημερώσει καν επίσημα, σαν να μη συνέβη τίποτα. 

Λογικός ο εκνευρισμός, και εγώ εκνευρίστηκα, αλλα μην κατακεραυνώνουμε μόνο τη Nova λες και οι άλλοι αντιμετώπισαν καλύτερα τέτοια ζητήματα. 

Link to comment
Share on other sites

VoIP σαν backup - η εστω e-mail
Inter telecon για backup,

κάνει roaming και στα 3 δίκτυα στην Ελλάδα και είναι νούμερο ελληνικού σταθερού ;)

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, panos.k2 said:

Τουλαχιστον ενημέρωσαν και έδωσαν δώρα. Άλλοι (πρασίνου χρωματος) δεν είχαν ενημερώσει καν επίσημα, σαν να μη συνέβη τίποτα. 

Λογικός ο εκνευρισμός, και εγώ εκνευρίστηκα, αλλα μην κατακεραυνώνουμε μόνο τη Nova λες και οι άλλοι αντιμετώπισαν καλύτερα τέτοια ζητήματα. 

Σε αυτό που λες συμφωνώ απόλυτα. Εγώ αλλού εστιάζω όμως. Υπήρχε μια αδικαιολογητη καθυστέρηση στην επίλυση 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, aektzhs 1 said:

Σε αυτό που λες συμφωνώ απόλυτα. Εγώ αλλού εστιάζω όμως. Υπήρχε μια αδικαιολογητη καθυστέρηση στην επίλυση 

Ας ελπίσουμε η Νοβα να μάθει από τα λάθη της, διότι σίγουρα κάποια λάθη συνέβησαν την Κυριακή, ώστε να φροντίσει να μην επαναληφθούν. 

Link to comment
Share on other sites

καλά Αυτό Τώρα με τα 10000 sms γελάει ο κόσμος Πάλι καλά που δεν δώσανε απεριόριστα σε φαξ

SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, VIPdriver said:

Ας ελπίσουμε η Νοβα να μάθει από τα λάθη της, διότι σίγουρα κάποια λάθη συνέβησαν την Κυριακή, ώστε να φροντίσει να μην επαναληφθούν. 

Πάντως αν εξαιρέσουμε τι πήγε λάθος και την αργή αποκατάσταση η εταιρεία σε αυτούς που δεν έχουν απεριόριστα συμβόλαια φέρθηκε αρκετά καλά με τις παροχές

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, aektzhs 1 said:

Πάντως αν εξαιρέσουμε τι πήγε λάθος και την αργή αποκατάσταση η εταιρεία σε αυτούς που δεν έχουν απεριόριστα συμβόλαια φέρθηκε αρκετά καλά με τις παροχές

Ένα πράμα... "Να χαίρεσαι να έχει βλάβη"... 😁

Edited by andreasomageiras

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, andreasomageiras said:

Ένα πράμα... Βα χαίρεσαι να έχει βλάβη... 

Εμένα ο πατέρας μου έχει την εταιρεία. Δεν νομίζω κανένας να χαίρεται να έχει βλάβη και να μην έχει το τηλέφωνο του.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, aektzhs 1 said:

Εμένα ο πατέρας μου έχει την εταιρεία. Δεν νομίζω κανένας να χαίρεται να έχει βλάβη και να μην έχει το τηλέφωνο του.

Ξέχασα να βάλω χαμόγελο! 😜

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, aektzhs 1 said:

Εμένα ο πατέρας μου έχει την εταιρεία. Δεν νομίζω κανένας να χαίρεται να έχει βλάβη και να μην έχει το τηλέφωνο του.

Αυτό είναι θέμα…για εμένα αν έχεις Nova ενα backup αριθμό Cosmote.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...