Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

9 minutes ago, Fns1 said:

Εχω νοβα σταθερή. Τρεις μέρες τώρα μου βγάζει στην ειδοποίηση του novaapp ότι υπάρχει πρόβλημα internet και τηλεόρασης στην περιοχή μου με αποτέλεσμα να μου δώσουν απεριόριστα data και 1500 λεπτά προς όλους σε δύο free to go κινητά που έχω το θέμα είναι ότι δεν έχω κανένα πρόβλημα στο internet οπότε για τις επόμενες 15 μέρες έχω φουλαρει free 😁

Στείλε και από εδώ κάνα Κούβα δεδομένα....😜😜😜😜😜😜

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Fns1 said:

Εχω νοβα σταθερή. Τρεις μέρες τώρα μου βγάζει στην ειδοποίηση του novaapp ότι υπάρχει πρόβλημα internet και τηλεόρασης στην περιοχή μου με αποτέλεσμα να μου δώσουν απεριόριστα data και 1500 λεπτά προς όλους σε δύο free to go κινητά που έχω το θέμα είναι ότι δεν έχω κανένα πρόβλημα στο internet οπότε για τις επόμενες 15 μέρες έχω φουλαρει free 😁

Μπορεί να αποκτήσεις. Συνήθως στέλνουν και όταν δεν έχεις αν κάνουν εργασίες στην περιοχή 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, spiliot said:

Καμία σχέση. Δε περνάει το νούμερο στην εθνική βάση φορητότητας ούτε αλλάζει δίκτυο. Και από κάρτα σε συμβόλαιο και τούμπαλιν θέλει αλλαγή sim, ταυτότητα και υπογραφή αλλά δε το βαφτίζουμε φορητότητα απλά και μόνο επειδή μοιάζει η διαδικασία, μη τα μπλέκουμε.

Αλλαγη προγραμματος γινεται στην βονταφον με δωρεαν κληση και στην κοσμοτε με σμσ. Δεν αλλαζουν σιμ, ουτε χανουν τα χρηματικά υπολοιπα.

Στην φορητοτητα: πρεπει να πας σε καταστημα, να δώσεις ταυτότητα, να αλλαξεις σιμ και χάνεις το υπολοιπο, ολα αυτα δηλαδη που ζηταει η Νοβα για να πας απο Q σε F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει προφητεία "από q σε f2g θα είναι σαν φορητότητα αλλά δεν θα είναι".

Το ότι δεν είναι εύκολη η διαδικασία όπως σε άλλους και πρέπει να επισκεφθείς κατάστημα ή χάνεις το υπόλοιπο δεν σημαίνει ότι μπορείς να το βαφτίζεις όπως θες. Φορητότητα είναι η μεταφορά ενός αριθμού από ένα δίκτυο σε ένα άλλο, δεν κάνεις φορητότητα από q σε f2g ούτε από κάρτα σε συμβόλαιο. Πάμε παρακάτω τώρα.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, spiliot said:

Υπάρχει προφητεία "από q σε f2g θα είναι σαν φορητότητα αλλά δεν θα είναι".

Το ότι δεν είναι εύκολη η διαδικασία όπως σε άλλους και πρέπει να επισκεφθείς κατάστημα ή χάνεις το υπόλοιπο δεν σημαίνει ότι μπορείς να το βαφτίζεις όπως θες. Φορητότητα είναι η μεταφορά ενός αριθμού από ένα δίκτυο σε ένα άλλο, δεν κάνεις φορητότητα από q σε f2g ούτε από κάρτα σε συμβόλαιο. Πάμε παρακάτω τώρα.

Από κάρτα σε συμβόλαιο στην Nova δεν έκανα αλλαγή κάρτας sim

Link to comment
Share on other sites

Απο f2g δεν χρειάζεται,απο q θα χρειαζόταν, είναι εσωτερικού τυπου φορητότητα για τεχνικούς λογους, κληρονομιά απο την tim, μετα την εξαγορά της q.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, aektzhs 1 said:

Μπορεί να αποκτήσεις. Συνήθως στέλνουν και όταν δεν έχεις αν κάνουν εργασίες στην περιοχή 

Θεωρώ πως είναι συστημικό λάθος μιας και 3η μέρα και συνεχίζει να φαίνεται στο app τεχνικό πρόβλημα πράγμα που όλα αυτά τα χρόνια δεν μου έχει συμβεί ποτέ τέτοια μεγάλη διάρκεια και φυσικά χωρίς κανένα πρόβλημα υπηρεσίας.Οπως και να χει τα τσίμπησαμε.😁 

Link to comment
Share on other sites

Δεν λέει, αλλά δοκίμασε 

1 minute ago, kmpatra said:

Μέχρι πότε μπορεί να το πάρει κανείς?

Επίσης σου πάει το υπόλοιπο για 3 μήνες 

Link to comment
Share on other sites

3 μήνες παράταση? 3 μερες μήπως εννοείς?

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kmpatra said:

3 μήνες παράταση? 3 μερες μήπως εννοείς?

Οχι 😂

5 minutes ago, kmpatra said:

3 μήνες παράταση? 3 μερες μήπως εννοείς?

 

IMG_5942.jpeg

IMG_5920.jpeg

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Kapoios mallon said:

Οποίος έχει καρτοκινητο f2g πέρνει δωρεάν απεριόριστα data για 3 μήνες.. στείλτε 94 στο 1264 και έγινε 

 

8 minutes ago, Kapoios mallon said:

Επίσης σου πάει το υπόλοιπο για 3 μήνες 

Εσύ το έκανες φίλε μου;

Link to comment
Share on other sites

Just now, VIPdriver said:

 

Εσύ το έκανες φίλε μου;

Ναι, μια χαρά 

2 minutes ago, VIPdriver said:

 

Εσύ το έκανες φίλε μου;

Η φωτογραφίες δικές μου είναι 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VIPdriver said:

Στείλε ενα σκρινσοτ να το δούμε και εμείς 

 

 

IMG_5944.jpeg

4 minutes ago, Fns1 said:

Απίστευτο το έκανα μόλις Λειτουργεί.

👍

Edited by Kapoios mallon
Link to comment
Share on other sites

Δουλευει σε νεες συνδεσεις; Ξερει κανεις; Το περιπτερο διπλα απτο σπιτι μου πουλαει freetogo καρτες. Αν παρω μια μπορω να βαλω τα απεριοριστα για 3 μηνες; Και αν ξερετε μεχρι ποτε ειναι η προσφορα. Πιστευω ειναι πολυ καλη ευκαιρια. Ευχαριστω

Edited by spoukos
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, VIPdriver said:

Κάποιο παλαιότερο προφιλ να το εχει δοκιμασει;

Μόλις το έκανα και στα δύο f2go εκτός από τα απεριόριστα πήρε παράταση και το υπόλοιπο μέχρι 9/2.

Ρε μπας και εχουν χακαρει την νόβα ?😁 Όπως έγραψα και χθες μου βγάζει Στο nova app για τέταρτη μέρα σήμερα ότι υπάρχει πιθανή τεχνικό πρόβλημα στην περιοχή μου και μου έδωσε τα data και τα 1.500 προς όλους Σήμερα με το 94 στο 1264 δίνει απεριόριστα data σε όλους για τρεις μήνες + επιπλέον παράταση υπόλοιπου για τρίμηνο περίεργα πράγματα..

Link to comment
Share on other sites

Ναι δουλεύει χωρίς προϋποθέσεις.

Ακόμα και σε νούμερο καβατζα από την λαϊκή για χρήση small 0,9€ με 6 σεντς υπόλοιπο πήγε 9 Φεβρουαρίου παράταση.

Δίνει ρέστα η νόβα και με 50down-30up

Edited by dimitroula10
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Kapoios mallon said:

Οποίος έχει καρτοκινητο f2g πέρνει δωρεάν απεριόριστα data για 3 μήνες.. στείλτε 94 στο 1264 και έγινε 

Πράγματι δούλεψε. Σε ευχαριστούμε πολύ φίλε! 

Link to comment
Share on other sites

Οποίος έχει καρτοκινητο f2g πέρνει δωρεάν απεριόριστα data για 3 μήνες.. στείλτε 94 στο 1264 και έγινε 
Δούλεψε και εμένα. Σε ευχαριστούμε πολύ!!

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Just now, VIPdriver said:

Πράγματι δούλεψε. Σε ευχαριστούμε πολύ φίλε! 

Τίποτα! Θα συνεχίζω να βρω τέτοια πράγματα και πάντα εδώ θα είναι.

 

Φαντάσου ποσά τέτοια μπορούν να είναι κρυμμένα πίσω από απλά ένα sms…

Μου ήρθε ιδέα, να κάνουμε μια λίστα με όλες τις προσφορές τέτοιες για να μην μείνουμε στο σκοτάδι για αυτές τις ευκαιρίες 

Link to comment
Share on other sites

Είσαι τιτανοτεραστιος!!! Το δοκίμασα σε δύο νούμερα f2g (νέο) και δούλεψε κανονικά! Και τρεις μήνες απεριόριστα και τρεις μήνες παράταση υπολοίπου!! Μεγάλο respect! Συνέχισε έτσι!! Ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...