Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν δεν κάνω λάθος είδα απο διάφορους χρήστες ενημέρωση οτι το πακέτο #menoumespiti ξαναεμφανίστηκε προς ενεργοποίηση, αλλά δεν εμφανίστηκε σε όλους.

 

Ξέρουμε τι παίζει με αυτό τελικά?

 

 

Εμένα ξαναήρθε η προσφορά #menoumespiti μέσα από το app πατώντας το δωράκι με ενεργοποίηση ως 28/04 για κοιτάξτε και εσείς.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος είδα απο διάφορους χρήστες ενημέρωση οτι το πακέτο #menoumespiti ξαναεμφανίστηκε προς ενεργοποίηση, αλλά δεν εμφανίστηκε σε όλους.

 

Ξέρουμε τι παίζει με αυτό τελικά?

 

 

Εμένα ξαναήρθε η προσφορά #menoumespiti μέσα από το app πατώντας το δωράκι με ενεργοποίηση ως 28/04 για κοιτάξτε και εσείς.

Σε μένα δεν έχει έρθει.

Βέβαια την πρώτη φορά που δόθηκε η προσφορά, την είχα ενεργοποιήσει.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, παιδιά ξέρει κανείς μέχρι πότε είναι το bonus ανανέωσης10gb για 14 μέρες,μέχρι τέλος του μήνα; ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Έκανα χθες ανανέωση 12€ και εκτός όλων αυτών που δίνει ως μπόνους πήρα και 300' προς όλους και 1GB για 15 μέρες χωρίς να έχω λάβει πριν κάποιο sms για αυτήν την προσφορά. Ανήκω στο πακέτο free2surf.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Έκανα χθες ανανέωση 12€ και εκτός όλων αυτών που δίνει ως μπόνους πήρα και 300' προς όλους και 1GB για 15 μέρες χωρίς να έχω λάβει πριν κάποιο sms για αυτήν την προσφορά. Ανήκω στο πακέτο free2surf.

 

Σε δύο νούμερα που έκανα ανανέωση 12€ πήρα την ίδια προσφορά!

+10GB λόγω online ανανέωσης

+free2surf

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς τα ίδια και στο καρτοκινητό της συζύγου.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με ανανέωση 10€ προχθές και Free2Surf πήρα τα κλασικά 500ΜΒ για 1 μήνα και τα 10GB της προσφοράς για 15 ημέρες.

 

Καθόλου χρόνος ομιλίας (και τον χρειαζομουν περισσότερο από τα δεδομένα)...

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Πάντως τελευταία παίζουν αρκετές προσφορές.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα. Σας παρακαλώ τα φώτα σας.... Θέλω να κάνω αλλαγή ονόματος σε ένα f2g του πατέρα μου και να το πάρω στο όνομα μου. Ο πατέρας ανήκει στις ευπαθείς ομάδες και δεν μπορεί να βγει από το σπίτι. Έχει κάνει υπεύθυνη δήλωση θεωρημενη από αστυνομία, εξουσιοδότηση θεωρημενη από αστυνομία και την ταυτότητα του. Είναι δυνατόν να μην μου κάνουν την αλλαγή? Το 13800 μου λέει πήγαινε σε κατάστημα, το κατάστημα μου λέει θέλω email από το 13800.....τι κάνω???

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πηγες στο καταστημα με την εξουσιοδοτηση και δεν την δεχτηκαν? Ζητα να παρουν τηλεφωνο στο 13800 απο το καταστημα και να μιλησεις εσυ. Το email τι θα γραφει δηλαδη?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα. Σας παρακαλώ τα φώτα σας.... Θέλω να κάνω αλλαγή ονόματος σε ένα f2g του πατέρα μου και να το πάρω στο όνομα μου. Ο πατέρας ανήκει στις ευπαθείς ομάδες και δεν μπορεί να βγει από το σπίτι. Έχει κάνει υπεύθυνη δήλωση θεωρημενη από αστυνομία, εξουσιοδότηση θεωρημενη από αστυνομία και την ταυτότητα του. Είναι δυνατόν να μην μου κάνουν την αλλαγή? Το 13800 μου λέει πήγαινε σε κατάστημα, το κατάστημα μου λέει θέλω email από το 13800.....τι κάνω???

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

ειναι απλο!! θα κανεισ online εξουδιοτηση ή υπευθυνη δηλωση απο το gov.gr οδηγιες θα βρεις εδω http://www.odigostoupoliti.eu/ilektronika-ekdosi-eksousiodotisis-kai-ypefthynis-dilosis/

σημερα εκανα την πρωτη onilne εξουσιοδοτηση πολυ ευκολο!! και μετα πηγαινε σε καταστημα.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα. Σας παρακαλώ τα φώτα σας.... Θέλω να κάνω αλλαγή ονόματος σε ένα f2g του πατέρα μου και να το πάρω στο όνομα μου. Ο πατέρας ανήκει στις ευπαθείς ομάδες και δεν μπορεί να βγει από το σπίτι. Έχει κάνει υπεύθυνη δήλωση θεωρημενη από αστυνομία, εξουσιοδότηση θεωρημενη από αστυνομία και την ταυτότητα του. Είναι δυνατόν να μην μου κάνουν την αλλαγή? Το 13800 μου λέει πήγαινε σε κατάστημα, το κατάστημα μου λέει θέλω email από το 13800.....τι κάνω???

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εχω αγοράσει παλιότερα για αρκετούς φίλους από εδώ μέσα, που μένουν επαρχία, προνομιακά πακέτα

Τους τα έστελνα ταχυδρομικά και μέσα στο φάκελο τους είχα μια εξουσιοδότηση με θεωρημένο γνήσιο υπογραφής από ΚΕΠ.

Ποτέ δεν είχαν πρόβλημα να τα μεταφέρουν στο όνομά τους

Link to comment
Share on other sites

ειναι απλο!! θα κανεισ online εξουδιοτηση ή υπευθυνη δηλωση απο το gov.gr οδηγιες θα βρεις εδω http://www.odigostoupoliti.eu/ilektronika-ekdosi-eksousiodotisis-kai-ypefthynis-dilosis/

σημερα εκανα την πρωτη onilne εξουσιοδοτηση πολυ ευκολο!! και μετα πηγαινε σε καταστημα.

 

Την εξουσιοδότηση, την έχει.

Απλά, το κατάστημα του βάζει εμπόδια.

Link to comment
Share on other sites

Την εξουσιοδότηση, την έχει.

 

Απλά, το κατάστημα του βάζει εμπόδια.

Η cosmote δεν μου δέχεται εξουσιοδότηση απο το gov.gr.

 

ζηταει και τηλεφωνική επικοινωνία με τον κάτοχο της γραμμής.

 

Και αν για κάποιο λογο πας για μια απλη αντικατάσταση sim γιατί χάλασε και το άτομο δεν εχει αλλο τηλεφωνο επικοινωνίας τοτε απλά δεν κάνεις την δουλειά σου ....

 

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τραγικα πραγματα εν μεσω πανδημιας.....πρεπει να βγαλω τον 80χρονο πατερα μου απλα για να τον δουν.....γιατι το οτι ηρθε περιπολικο σπιτι και το βεβαιωσε αστυνομικος δεν τους εκανε....
Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με ότι αναφέρεται στον λογαριασμό του myF2G δεν έπρεπε να έχει ήδη λήξει η sim μου;

Ρωτάω γιατί την έχω σε μια παλιά συσκευή και ανοίγοντάς την με εξέπληξε που έχει ακόμα σήμα.

 

Z7OQqeop_o.jpg

De4vTfGN_o.jpg Sony Ericsson K800i -> Nokia N82 -> Nokia N8 -> Nokia Lumia 1020 -> iPhone SE -> iPhone 13 mini

Link to comment
Share on other sites

Η Wind έχει μια κάποια παράταση στο θέμα αυτό.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Επειδή βρίσκομαι εξωτερικό, εάν με μια ανανέωση ίσχυε η κάρτα για χρόνο δε θα με πείραζε να την κρατήσω.

Αλλά το να ανανεώνω κάθε τόσο και ουσιαστικά να πετάω 12άρικα δε νομίζω πως είναι ότι καλύτερο.

De4vTfGN_o.jpg Sony Ericsson K800i -> Nokia N82 -> Nokia N8 -> Nokia Lumia 1020 -> iPhone SE -> iPhone 13 mini

Link to comment
Share on other sites

Επειδή βρίσκομαι εξωτερικό, εάν με μια ανανέωση ίσχυε η κάρτα για χρόνο δε θα με πείραζε να την κρατήσω.

Αλλά το να ανανεώνω κάθε τόσο και ουσιαστικά να πετάω 12άρικα δε νομίζω πως είναι ότι καλύτερο.

Ενημερωτικά, μπορείς να ανανεώνεις online και με 10 ευρώ.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωτικά, μπορείς να ανανεώνεις online και με 10 ευρώ.

 

Α ξαναβάλανε το 10άρικο γιατί παλιότερα είχε καταργηθεί. Έστω κι έτσι όμως, όπως τα έχουν κάνει δεν συμφέρει εμάς στα ξένα...

De4vTfGN_o.jpg Sony Ericsson K800i -> Nokia N82 -> Nokia N8 -> Nokia Lumia 1020 -> iPhone SE -> iPhone 13 mini

Link to comment
Share on other sites

Α ξαναβάλανε το 10άρικο γιατί παλιότερα είχε καταργηθεί. Έστω κι έτσι όμως, όπως τα έχουν κάνει δεν συμφέρει εμάς στα ξένα...

Εσύ γνωρίζεις και επιλέγεις, από τη στιγμή μάλιστα που ζεις εξωτερικό.

Οπότε πράττεις αναλόγως.

Ποτέ δεν είχε καταργηθεί για ανανεώσεις online.

Καταργήθηκε για ανανεώσεις σε καταστήματα, περίπτερα, κλπ.

Εκεί, το μικρότερο ποσό είναι τα 12 ευρώ.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...